První naděje (Maylliene Darkstar)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Geric VI
Už několik týdnů si trávila čas na této nevýznamné planetě, někde mezi Dagobahem a Dantooinem. Za poslední rok, toto bylo nejklidnější místo, mohla jsi se věnovat tréningu. Váš pronajatý dům měl i zahradu s vysokou zdí, kde si mohla cvičit jak boj s mečem, boj beze zbraně i svou mysl, bez toho, aby tě snad někdo sledoval.
Tvůj přítel, jediný, kdo u tebe stál na začátku všeho toho šílenství a také jediný po smrti mistra, komu jsi mohla věřit, byl Aaron Don'hawk, bývalý pašerák, nyní bojovník za svobodu a člen partyzánského odboje. Díky tvým schopnostem a zkušenostem z Klonových válek, které jsi pochytila od mistra, jste se stali velice nebezpečnou skupinou. Společně jste získali spoustu informací a zachránili spoustu nevinných.
Nyní připravoval další přepad velice důležité lodi. Díky informacím od tebe, jste našli trasu, po které se převážejí důležití vězni s mnoha důležitými informacemi.
May, pojď sem. Tak tě vždycky oslovil Don. Tak jsi ho oslovovala ty. Právě jsi zkoušela zvednout kámen, když tě přizval ke stolu se spoustou papírů a filmsu.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Geric IV
Právě jsem zkoušela zvednout kámen ... nějakou těžší věc abych se pocvičila, po smrti mého mistra jsem si alespoň zdokonalovala to co mě naučil. Jiného mistra jsem zatím neměla vlastně jsem neměla nikoho až na mého přítele ... ano, a touhu pomstít se lordu Vaderovi za všechno co udělal Jediům, to kvůli němu se celý řád rozpadl, ale odmalička jsem byla vedena k tomu že pomsta není cesta Jediů, jen těch Temných a pak jen Sithských lordů.
"Jistě, už jdu!" Křikla jsem zpátky na Dona a doběhla ke stolu kde jsem viděla hodně papírů a filmsů *Na co tolik?* divila jsem se v duchu "Na co to všechno je? A na co tolik? Nějaká důležitá mise?" usmála jsem se na něj a zakoukala se na papíry.

//Předem se omlouvám kdyžtak za chyby, jsem dysgrafik. Mam tu automatickou kontrolu tak jich snad nebude tolik. A bude to dávat smysl vždy xD

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Geric IV, dům-základna
Přišla jsi k mužům sklánějícím se nad papíry. Když ses zeptala oč se jedná, mlž v kožené vestě a čapce se odporoučel. Možná jsi ho urazila, alespoň to zavíření v Síle to naznačovalo.
Ano, veliká akce se připravuje. Tentokrát budeme potřebovat, aby jsi byla s náma všema deseti. Shodil hromadu papírů a ukázal ti jeden velký arch. Nejdříve to vypadalo, že na každém papíře je ten samý pavouk. Pak sis všimla opisků a došloo ti, že jde o galaktické trasy, tobě však neznámé.
Tady! zastavil tě Don, když jsi procházela listy. Tady jsme my. Ukázal na malou tečku s popiskem Alpha.
Tady na bodu Beta se střetneme s Dreadnaughtem Imperia. Převážejí vězně, politické, a tak... Odmlčel se. V celém jednopatrovém domě právě bylo spoustu cizích lidí. Věděla jsi, kdo jsou... Teroristé, bojující za svobodu své rodné planety... Tak se často označovali. Nosili bedny, papíry, datakarty... a zbraně, snažili se v celém tom zmatku udělat pořádek.
Ikdyž to byla právě Donova inciativa, uskutečnit tento plán, teď se věnoval výhradně tobě.
Ukázal na bod Iota Odsud startuje sabotér, který zakryje náš přepad útokem na komunikační stanici.
Pak ukázal na Dantooine. To je bod "Kappa". Tam se sejdeme... pokud uspějeme.
Nezmínil body Gamma, Delta, Epsilon, Zeta, Eta a Theta, které na tebe výrazně koukaly z papíru. Mohla jsi se zeptat, Don ostatně očekával, že se ho právě teď na něco zeptáš. Občas sis také myslela, že dokáže používat Sílu, znal tě až moc dobře...


Píšeš hezky, ale zapomněl jsem na výcvik :)
Takže, pokus se rozepsat. O okolí, o pocitech, náladě a tak. Neomezuj se pouze na reakci, ale i o reflexi, vybarvení prostředí a atmosféry.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Geric IV, dům - základna
*Asi se urazil ... no co, omluvím se mu potom teď není čas*
Procházela jsem papíry, ze začátku všechny vypadaly stejně *Ne, nejsou stejné* pomyslela jsem si když jsem se sklonila trochu blíže "Done, co je to za trasy? Nějaké pašerácké stezky?" Slyšela jsem o různých těchto stezkách, ale nikdy jsem předtím neviděla jejich nákresy ani nic o nich. Věděla jsem jen že existují a jsou téměř všude.
"Takže půjdeme po Impériu ... ostatně jsem na to zvyklá být v Impériu, i když jsem s nimi moc dlouho nevydržela" Řekla jsem si více pro sebe než pro Dona. Prohlížela jsem další a další papíry.
*A sakra, tolik informací všude! Už nejsem zvyklá si pamatovat co se mi poručí, ačkoliv teď se to asi naučil a zapamatovat budu muset* Za chvíli jsem se zarazila a koukla před sebe "Političtí vězni? Jako ti co jsou proti Impériu?" Zeptala jsem se najednou nahlas a koukla na Dona. "Tak to doufám že náš sabotér nás bude zároveň i dobře krýt".
Zamhouřila jsem oči abych zaměřila bod kappa, viděla jsem název planety "Hm ... Dantooine ... možná bych mohla stihnout navštívit rodiče ... pokud ještě žijí". Všimla jsem si jak se na mě Don podíval "Jasně, promiň! Tato mise je důležitá já vím". Raději jsem už mlčela aby ze mě nevypadla zase nějaká hloupost.
Dala jsem si pramen svých vlasů za ucho, už delší dobu jsem je neměla nijak stažené. Stahovala jsem si je jen když jsem byla s Jediema, protože se to tak doporučuje pokud má Jedi delší vlasy.
"Eh ... Done? Myslím že jsi zapomněl na body gamma, delta, epsilon, zeta, eta a theta ... tam se bude dít co?" Zeptala jsem se ho nakonec a rozhlédla se kolem, pak jsem se koukla opět do papírů.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Geric IV, dům - základna
Při otázce, kdo je převážen se Don trochu zamyslel, než ti dokázal odpovědět.
Ano, ti, co jsou proti a nebo ti, co nestihli splatit půjčku. Pak si poslech tvůj druhý komentář. Chvíli se na tebe nevěřícně koukal. Pak pochopil. Nikdy ti o něm neřekl a teď se zhluboka zasmál.
Neboj, je to velice zdatný námezdní lovec. Přidal se, k nám, že prý republika nebyla takovej pes. Prý jim Impérium pěkně zavařilo. Vzal tě přes rameno, ikdyž byl minimálně o dvě hlavy vyšší, cítila ses příjemně.
Snažíme se dostat na Dantooine, co nejvíce lidí. Je to celkem neobydlená a je tam spousta jeskyní. Sama to tam dobře znáš... Odmlčel se, když tě vyvedl před dům. Tam stál nákladní transport. Celkem raritní záležitost - měl kola...
A je to lepší než tohle. Zase se zasmál na nastoupil. Tobě pokynul, abys udělala totéž.
Ty ostatní body, bohužel tolik, jsou nejbližší vojenské skupiny, které by nás mohly ohrozit. Znělo to jako vážná věc, ale Don jen mávl rukou. Nic, čím by ses měla zabývat.
Zadní vrata se zaklapla a náklaďák se rozjel.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Geric IV, dům - základna
Zamyslela jsem se trochu "Jistě ... půjčky ... myslela jsem že na tohle dbají jen Huttové, no zřejmě impérium také". Poté jsem koukla na Dona jak se směje *Co jsem řekla?* až když odpověděl tak mi došlo čemu se smál, nejspíše tomu že mě jaksi zapomněl informovat o tom lovci, přikývla jsem "V tomhle směru tentokrát znám impérium velmi dobře ... jdou po tom hlavně císař a Vader, nedoporučuji ti s nimi mít moc velké kontakty, ale myslím že je oba dost dobře znáš ... myslím že mohu řici že neexistuje nikdo kdo by je neznal ... hlavně těm námezdním lovcům dokáže impérium zavařit, najme si je na nějakou práci a pak jim dělá jen problémy!" Ušklíbla jsem se když si mě vzal Don na záda, a trochu se zasmála, nevadilo mi se od něj nechat nosit věřila jsem mu.
"Dantooine znám velmi dobře, převážně zemědělská planeta ... mý rodiče také byli zemědělci, matka od mala a otec poté co opustil řád ... " Vzdychla jsem, stýskalo se mi po rodičích neviděla jsem je už tak dlouhou dobu. Když ukázal tak jsem poslušně vešla za ním do nakláďáku. I v tomhle jsem mu věřila ... že mě nikam neodveze, ne nikam tam sama nechci, byl to loajalní a jediný přítel.
"Eh ... vojenské skupiny? A mohli by nás ohrozit? To je celkem vážná věc! Když nás uvidí tak celá mise bude v ... " Nenapadla mě žádná vhodná slova " ... v Huttích výkalech!" Nebyla jsem zvyklá mluvit sprostě, vlastně jsem ani sprostých výrazů moc neznala "Tím se přeci musím zabívat!". Cítila jsem jak se náklaďák dal do pohybu.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Geric IV
Náklaďák se hrkal po hliněné cestě městečkem a společně s Donem jsi promýšlela, jak se vyhnout nepřátelům.
Neboj, pokud se všechno povede, tak jak má... Zamyslel se.
Už jsme tady. Vystupovat. Řekl nezúčastněně řidič. Náklaďák zastavil a Don vystoupil, zezadu vytáhl velkou brašnu a zamával směrem k imperiálnímu transportéru.
Kde jsem skončil? Jo, Pokud to půjde, jak má, nikdo nás neohrozí a nikdo nezemře. Usmál se a vzal tě za ramena. Vedl tě k transportu. Tohle jsme ukořistili nedávno. Byl to šrot, ale naši přátelé z toho udělali funkční loď. Osobně ji říkám Soul.

Loď byla střídmě vybavena, ale byla mnohem lepší, než ta, se kterou jste havarovali nedaleko za městem, když jste hledali nové útočiště.
Aarone, je tu. Promluvil na Dona jeden z pilotů, kteří stáli nad rampou. Don pokýval hlavou.
Počkej tady. Řekl ti a vydal se ke kabině. Zvědavost ti nedala a čekala jsi, než otevře dveře. Jen krátce jsi zahlédla Bothana se střapatým čepcem.
Po chvíli oba vylezli. Bothan byl ve skutečnosti žena se stejně střapatými šaty. Vyšla ven. Namísto ní přišlo dvanáct rebelů.
Don si sedl vedle tebe.
Jak se cítíš? Bojíš se? Nakonec nastoupili další čtyři lidé.
Transportér se zachvěl a za hučení motorů, zamířil do hlubiny.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Geric IV
Ušklíbla jsem se "Jasně ... tak to teda doufám že půjde nechtěla bych skončit v rukou Vadera ... " Trochu jsem se otřásla, slyšela jsem o jeho způsobech zabijení a to mi stačilo ... zažít na vlastní kůži jsem to vážně nechtěla. Když náklaďák zastavil tak jsem hned vyšla za Donem a držela jsem se vedle něho. Trochu váhavě jsem vešla do lodi.
"Tak to doufejme že nás nikdo neohrozí, snad jen nějaké TIE, ale vzhledem k jejich doletu se jim uletět dá. Teda ne že bych s nimi někdy něco měla" Trochu jsem se pousmála, když jsem viděla loď před námi. "Na stavu lodi nezáleží ... ne pokud je to letu schopné a má to hiperpohon, hlavně dobrý aby se s ním dalo dobře uletět".
*Rozhodně je to lepší než ta s kterou jsme havarovali, alespoň se s tím dá létat*.
Když mi Don řekl abych čekala tak jsem jen přikývla a sedla si ... cítila jsem trochu strach jelikož jsem pořádně nevěděla co mě čeká ... také jsem věděla na kolika místech nás mohou ohrozit a z dob Klonových válek jsem si pamatovala že některé pašerátské stezky z nich jednu z nich chceme nejspíše použít mohou být dost nebezpečné. Pak je to spíše oklika než zkratka.
"Bojím? Trochu ano" Přiznala jsem na rovinu, Don mě znal velmi dobře a nebylo nutné před ním tajit mé pocity, stejně by je poznal. "Trochu se bojím a jsem nervózní aby to všechno dobře dopadlo a Impérium nás nenašlo ... vím jaké umí být hlavně císař a Vader ... bojování s ním během rozkazu 66 jsem se vyhnula ... ostatně kdyby ne tak tu už nejsem" poslední část věty jsem řekla tiše "ale nějakou dobu jsem šla po něm a to mě donutilo být v Impériu, takže trochu znám jejich způsoby" Vzdychla jsem a přitiskla si nohy blíže k tělu, bradu jsem si položila na kolena a koukala kamsi do prázdna.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Geric IV - vesmír
Don nic neříkal, teprve po chvíli tě znovu oslovil.
Na,Podal ti blaster 22T4 v pouzdře s několika zásobníky na opasku. Nerad bych, aby se projevila tvá pravá síla. Jsi naše největší naděje na vítězství. Objal tě, pak se zvedl.
Na chvíli tě opustím. Počkej tu. S úsměvem se vzdálil a nakonec zmizel v kokpitu.
Ostatní lidé i nelidé, kteří tu s tebou byli se bavili o zbraních, o minulosti, o budoucnost nebo jen tak tlachali. Někdo vytáhl karty a na jednom křesle se spustil karban. Jejich bezstarostnost a velmi pozitivní vibrace v Síle ti dodaly dobrou náladu i odvahu.

Po chvíli z kokpitu vyšel Don se třemi dalšími.
Panové a dámy... Slečny...Podíval se na tebe, pak na ostatní. Blíží se ta chvíle, musíme tu loď zabrat, je to naše vstupenka k lepším zítřkům a k pomstě Imperiu za naše domovy. Někdo mezi lidmi houkl. Donovy proslovy byly stále kratší, ale se stejným účinkem. Vaše skupina byla jako velká rodina, bez otce a matky... Bratři a sestry. Věznitele uvnězníme a vězně osvobodíme od jejich nadvlády. Někdo zatleskal. Připravte se. Vypněte proud. Zahlásil Donův poručík.
Světla zhasly, motory utichly. průzorem bylo vidět nedaleké slunce.
Do černoty se vynořila loď. Nebyla daleko a jasně jsi poznala proporce imperiálního dreadnaughtu. Do kokpitu se vrátilo pár lidí a uzavřeli ho. dlouho nebylo nic slyšet, než se loď neotřásla pod sílou tažného paprsku.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Geric IV - vesmír
Vzala jsem si od Dona blaster a usmála se na něj "To je jasné ... máš štěstí že to umím vsadím se že někteří Jediové by nevěděli co s tím ... nejsme trénovaní na tohle", strčila jsem si blaster za opasek na druhou stranu než jsem měla lightsaber.
*Jejich myšlenky ... vesměs positivní ... vůbec se nebojí a pokud někdo ano tak jen trošku* Byla jsem s toho zmatená, čeká nás taková mise a oni jsou úplně v klidu, nicméně jejich myšlenky mě uklidnily.
"Jistě! Musíme je dostat ven všechny a věznitelé musí být uvězněni nebo popraveni! Zabíjení není cesta Jediů, ale v této situaci ...".
*Proboha!* Koukla jsem před sebe a uviděla Imperiální Dreadnaught *Ne! Doufám že nechtějí udělat co co si myslím že chtějí!* Pomyslela jsem si zoufale a pak zavrávorala když nás zachytil tažný paprsek lodi.
*Dobře, je pozdě už to udělali! Je to sebevražda ... nakráčet jim přímo na loď doufám že Don má plán*. Začala jsem trochu panikařit a cítila jsem strach, *doufám že ví co dělá!*

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Dreadnaught, někde ve vesmíru
Všichni na místa! Zavelel Don, vylézajíc z kokpitu. Celá posádka lodi se přeskupila do malých skupinek.
May, pojď sem. Společně s Donem jsi se schovala za křesla, ostatní zmizeli pod poklopy .
Za chvilku se otevřela rampa. Bylo divné, že nevstoupil stormtrooper. Po rampě vystoupil imperiál v uniformě s blasterem. Za ním další dva ve stejné uniformě. Jeden zamířil k kokpitu. Otevřel.
Opravdu tu nikdo není. Zahlásil. Pane, tady IK-384, vypadá to, že se raketoplán uvolnil z hangáru při přeskoku.
Dobrá, IK-384, pošleme ho na Kuat ke kalibraci systému. Vraťte se. Odpověděl mu komlink. Když se voják otočil ke dveřím skladiště, Don zamířil.
Vystřelil omračovací puls, následovaly dva další.
Rychle pojď. Pobídl tě Don a společně s dalšími vojáky, kteří vybíhali ven, zamířil do hangáru.

____________________________________
Promiň, jestli je to po tom čekání na nic. Dnes jsem dodělával kvalifikační práci do školy. Ještě z toho mám nervy na dranc a musím se zase trochu vžít do děje :)

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Dreadnaught, někde ve vesmíru
Kývla jsem a zalezla si k Donovi za křeslo, viděla jsem jak ostatní zalezli do poklopů v podlaze *Nevstoupil žádný Stormtrooper ... * přemýšlela jsem * ... to znamená jen jedno, není tu Vader ... alespoň ne na téhle lodi*.
Koukala jsem se jak Don vytáhl blaster a omráčil jednoho z nich, poté dva další "Super ... asi máme volnou cestu" řekla jsem pro sebe tiše, lightsaber jsem si dala na opasku více dozadu aby nebyl vidět *musím ho mít ... co kdyby jsem se spletla a Vader tu přeci jen byl? Přece jen mé schopnosti ještě nemají takovou úroveň* myslela jsem si a vyběhla jsem s Donem a ostatními do hangáru.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Dreadnaught, hangár
Vyběhli jste z lodi. Nejdříve vás oslepilo světlo hangáru, chvilku jste si zvykali. Naštěstí zde nikdo nebyl a jednotlivé skupiny se jaly zabezpečit vchody. Severní a východní byly zabezpečené, ale vy jste právě mířili k jižnímu. Dveře se otevřeli a sedm imperiálních vojáků ihned spustilo palbu. Opět nešlo o Stromtroopery, ale o nováčky, kteří dělali dozor a ochranku. Moment překvapení však využili dokonale. Dva z vás postřelili a ostatní se rozprchli mezi bedny, cisterny a vozíky.
Nad bednou, kde jsi se skrývala, proletěla střela, pak druhá a třetí. Věděla jsi přibližně, kde je střelec, ale bála jsi se vykouknout. Viděla jsi několik přátel, včetně Dona, kteří ohroženi nebyli a mohli ti pomoci. Nebo bys mohla zariskovat a využít svých akrobatických schopností.

Uživatelský avatar
Maylliene Darkstar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 13.9.2012 20:58:11
Bydliště: Písek

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Maylliene Darkstar »

Dreadnaught, hangár
Koukla jsem na vojáky a pak se běžela schovat za bednu *Říkala jsem že je to sebevražda! Kdyby mě alespoň poslechli ... alespoň jednou!* Trochu jsem se přikrčila když začaly létat střely ... teď jsem se bála už více.
*Strach vede k zoufalství, a to vede k temné straně síly* Prolítlo mi hlavou.
*Fajn, ale co teď ... kde je střelec vím ... alespoň přibližně ... jsou tu samý nováčci. Klony má asi Vader který tady očividně není ... to znamená že tu nebude ani císař*.
Sáhla jsem si na opasek, ano lightsaber jsem měla u sebe. Naštěstí. Vzala jsem si ho do ruky *Teď uvidíte!* pomyslela jsem si a vyskočila, udělala přemet ve vzduchu a ještě před dopadem aktivovala čepel, "utečte! Já je zdržím!" Křikla jsem na Dona a ostatní.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: První naděje (Maylliene Darkstar)

Příspěvek od Wrait »

Dreadnaught, hangár
Nevěděla jsi, co přesně dělat. Rozhodla jsi se pro řešení, které pro tebe bylo instinktivní. Vyskočila jsi zpoza svého úkrytu a chytla rukojeť meče. Při dopadu jsi odrazila první střelu.
Rebelové se chopili šance a vzdálili se. Don očividně nebyl nadšen, bál se o tebe.
Je tu další Jedi! Popravte vězně! Ozvalo se z druhé barikády. Voják, který se neprozíravě zvedl s komlinkem a ukazoval na tebe, schytal salvu od Dona. Podíval se na tebe.
My musíme jít oklikou... Spěchej... Nezraň se. Don odběhl a zamířil východními dveřmi.
Nyní před tebou bylo už jen pět vojáků ve dveřích. Jeden se krčil u panelu dveří za bednou, dva byli před ním a dva za rámem dveří.

______________
Nechci s tebou řešit jednotlivé vojáky, když máš očividně převahu :D Napiš, jak bys postupovala při boji se všemi vojáky. Nezapomeň, že oni nestojí jako solný sloup, pokus se jim dát život, než zemřou. :)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“