Surau Tarrak - Všechno nejlepší

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Surau Tarrak - Všechno nejlepší

Příspěvek od Shisco »

Prolog

Psal se rok 21 před bitvou o Yavin a galaxie se zase pro jednou zmítala v křečích války. Uplynul rok od vypuknutí Klonových válek střetnutím separatistických jednotek a nově vybudované Velké armády Republiky na planetě Geonosis.
V obecném povědomí nevěstila válka pranic dobrého, pro tebe však znamenala přiznivé období, neboť na obou stranách se vyskytovali vlivní zákazníci, kteří když měli nějaký problém, byli ochotní zaplatit nemalé peníze za to, aby se co nejspolehlivěji vyřešil.
Jeden takový "problém" jsi měl nedávno za sebou. Nepohodlného senátora z Bakury jsi bezpečně předal svému separatistickému kontaktu, živého, jak bylo dohodnuto. Co se s ním dál stalo, jsi už neřešil. Důležité je akorát to, že jsi získal dostatečnou sumu na to, aby sis koupil a zařídil pěkný, vcelku rozlehlý byteček na Coruscantu, nijak nápadný, avšak pohodlný a s výhledem na z dáli čnějíci věžatý zikkurat Chrámu Jediů.
To by byl sám o sobě pořádný důvod k oslavě a když k tomu připočteš fakt, že jsi měl včera 32. narozeniny, je to už uspokojivá odpověď na nevyřčenou otázku, proč ležíš na studené podlaze v kaluži zvratků a hlava tě bolí, jako by tě srazilo nákladní vznášedlo. Aspoň šestkrát po sobě...

Coruscant, tvůj byt

Suraue, ozval se odněkud známý hlas. Otočil jsi tím směrem hlavu a otevřel oči.
Vstávej, ty ožralá svině.
Stačil jediný rozostřený pohled na to, abys Vigiho poznal. Vigi Doucimav byl růžkatý Zabrak s dredy do půl zad. Byl bytostí, která se svou funkcí nejvíce blížila nejlepšímu kamarádovi a občas i parťákovi. Vigiho jsi znal už z dob, kdy jsi opouštěl svou rodnou Corellii. Věřil jsi mu, stejně jako on věřil tobě. Právě teď tě ale kopnul do břicha nohou v botě z černé syntetické kůže.
Vstávej, nebo ti ukousnu hlavu až u samý prdele. Ta holka, kterou sis večer přitáhl, už je dávno pryč a ráno se tě pokoušel zastihnout na komunikátoru tvůj kontakt, ten Tyranus.

___________________________________
Nebraň se myšlenkám, pocitům, vzpomínkám. Posuň děj o kousek dál, ale nepředbíhej děj a nehraj za jiné postavy, jen za sebe. Příjemnou zábavu... :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re: Surau Tarrak - Všechno nejlepší

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, můj byt

Zvednu se, co se sakra stalo ?, ptám se sama sebe. Útržky paměti se mi nechtějí vrátit do hlavy, a tak jen stojím a snažím si vzpomenout na cokoliv. Nic se mi ale nevybavilo, Příště už radši nebudu tolik pít. Po nějaké době si vzpomenu co říkal Vigi a jdu se podívat na můj datapad co mi můj kontakt píše...

________________________
By Shisco: Nechceš ani nic říct Vigimu? To ho tam necháš jenom tak stát a ani mu neodpovíš?
Vím, že máš problém s češtinou, ale zkus se trochu rozepsat o tom, co jsi dělal poslední dobou, třeba poslední akci, zavzpomínat...

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, tvůj byt

Beze slova ses zvednul a natáhnul jsi se po datapadu, který ležel kousek od tebe. Otřel jsi z displeje zvratky a četl:

Kód: Vybrat vše

Máme pro tebe další práci.
Přijď dnes ve 1300 do hospody U Šílené krávy, tam se dozvíš víc.
Tyranus
Rychlý pohled na chronometr tě informoval o tom, že je 1057, takže jsi měl dvě hodiny na to, aby ses umyl, převléknul a připravil na "pracovní schůzku". Šílená kráva byl pajzl ve spodních patrech, kam se málokdo odvážil vydat sám nebo neozbrojen a kde když sis objednal jídlo, musels ho sežrat dřív, než ono sežere tebe. Pivo tam ředili, nerfí stejk neviděl nerfa ani z vysoké orbity, ale bylo to ideální místo pro schůzky podobného typu.
Suraue, nedal se odbýt Vigi. Co na mě tak civíš, tak řekni aspoň něco. Nebo jseš tak vypukaný, že už neumíš ani mluvit?

____________________________
Dále jsem si všimnul, že v přihlášce nemáš napsané, co tvá postava nosí do akce. Nějakou zbroj, předpokládám. Až se budeš oblíkat, popiš si ji. I třeba jak ji máš nabarvenou a podobně...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Promin Vigi, asy mě to pití trochu zmohlo. Díky že jsi mě nekous (s kapkou ironického tónu v hlase). Potřebuješ ještě něco? Chvíly poté co to dořeknu se jdu začít vybavovat. Beru si nůž, pušku, blaster a svoji lehkou černou zbroj (zakrívající pouze tělo), poté si vezmu tvrzené chríniče předloktí (používané i k úderům), chrániče na kolena a boty co nedělají moc hluku při chůzy (vše v černém). Chceš jít taky ? Po odpovědi se vydám na cestu k Šílené krávě.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, tvůj byt

Na tvou otázku se Vigi zatvářil rozhozeně.
Jo. Potřebuju se podívat, jestli žiješ. Přece jenom nevypadáš nejzdravěji...
Odložil jsi datapad a rovnou jsi vytáhnul ze skříně svoji zbroj, aby ses do ní začal soukat.
Počkej, kamaráde, počkej! Přece tam nemůžeš jít takhle. Vždyť se na sebe podívej - jsi poblitý od hlavy až k patě, s takovou dostaneš leda tak nakopáno do prdele a né prestižní zakázku. Takhle že vypadá lovec odměn?
Vigi pokynul rukou k zrcadlu. Musel jsi mu dát za pravdu.
Měl by ses napřed osprchovat. S takovou tě tvůj cíl ucítí po čuchu na pět kilometrů daleko a zdrhne ti, parťáku.
Pak vzal do ruky svůj kapesní holoprojektor. Chvíli ho přetáčel v rukou, jako by ti chtěl něco ukázat, ale pak si to rozmyslel a povídá:
Myslím, že tentokrát s tebou nepudu. I když... To záleží na druhu úkolu.
Pousmál se a houpavě pohodil hlavou, přičemž jeho dredy vyletěly obloukem do výšky.

____________________
Lokace, lokace, lokace!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, můj byt

Živej jsem ale vypadám hrozně. S těmito slovy se vydám do sprchy. Po důkladné sprše se začnu oblíkat do zbroje.
Tak já du Vigi, zatím čau. Vyjdu ven ze svého bytu a zaplatím si taxi k Divoké krávě. Řidiči řeknu ať zastaví o blok dál a zbytek dojdu pěšky.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant

Vyběhnul jsi ze vchodu domu, ve kterém se nacházel tvůj byt, na plošinu, jež se čněla v mnohakilometrové výšce nad povrchem Coruscantu, kam už mnoho tisíc let sluneční paprsky nikdy nezasvítily.
Mávnul jsi na vzdušné taxi čekající opodál. Nastoupil jsi do prostorného žlutého minivanu a rozložitému gamorreanskému řidiči řekl, ať tě odveze blok od Divoké krávy. Taxikář chrochtnul na srozuměnou, nastartoval motor a v mžiku se zařadil do vzdušného pruhu nad vámi.
Letěli jste asi deset minut a po dobu cesty sis mohl povšimnouti, že taxikář se vznášedlem klesal do nižších a nižších oblastí, kde se vzdušné dopravní pruhy zřidčovaly, až zmizely úplně a jen sem tam jste potkali nějaké zbloudilé osamělé vznášedlo.
Po chvíli jste přistáli na plošině v nižších patrech. Okolí působilo špinavým, zchátralým a ztemnělým dojmem, neboť coruscantské slunce už mělo problémy sem dosvítit a většina pouličního osvětlení byla nefunkční.
Prasečí Gamorrean vydal čvachtavé zachrochtání. Jeho hlasivky nebyly stavěné na mluvení Basikem, vzápětí se tedy ozval elektronický hlásek droidího překladače, krabičky, jež se taxikářovi houpala kolem krku jako přívěšek.
Dělá to čtyřicet dva kreditů, prosím.
Zaplatil jsi a vystoupil z vznášedla. Jakmile jsi za sebou zabouchnul dvířka, Gamorrean na to šlápnul a vystřelil vzhůru k obloze, jako by měl za zadkem rodinku hladových draků.
Zvenku taxíku okolí vypadalo ještě o poznání zuboženěji než zevnitř. Zamířil jsi ztemnělou ulicí kupředu, podle zašlého reklamního poutače jsi našel o blok dál bar Divoká kráva. Nebo spíše pajzl Divoká kráva. Už zvenku jsi slyšel ryk, jako by uvnitř právě probíhala hospodská rvačka. Ještě než jsi vešel dovnitř, uvítal tě nějaký černý neidentifikovatelný předmět, jenž proletěl výlohou a rozbil sklo. Po jeho bližším ohledání bylo zřejmé, že to bylo černé, morčeti podobné stvoření, které jakmile tě spatřilo, s pískotem vzalo nohy na ramena.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant (nezapomínej na lokaci!)

Chvíly počkám a pak jdu dovnitř. Jedno Corellianské ale, řeknu barmanovy a snažím se nezplést se do rvačy. Pak si du sednout na smluvené místo a čekám na svůj kontakt, projistou jsem připraven kdykoliv vytáhnout blaster nebo se bránit.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, pajzl U Divoký krávy

Hned, jak jsi vešel dovnitř, ses několika obratnými pohyby vyhnul ranám, kterými tě zahrnuli rozvášnění štamgasti, již se právě nacházeli ve stavu jakési davové psychozy, kdy je potřeba praštit do všeho, co se hýbe.
Sedl sis ke stolu a objednal si pivo. Devaronianský barman ti ho přinesl ke stolu a rvačku ignoroval s výrazem někoho, pro koho jsou takovéhle věci téměř na denním pořádku.
Tady to je, pane.
Pivo nechutnalo zrovna nejlépe. Nejen že zřejmě nevidělo Corellii ani na holofotce, ale skoro jsi měl pocit, že je ředěné. Ovšem co by se dalo čekat od putyky této cenové kategorie...
Seděl jsi a čekal. Tvůj kontakt nikde a rvačka vesele zuřila dál. Jako by se bili všichni proti všem. Když uplynulo asi pět minut od smluveného času, něco tvrdého tě zezadu praštilo po hlavě, až jsi sletěl z židličky na zem. Teprve potom jsi spatřil, že útočník byl nevelký po rukou chodící Dug třímající utrženou kovovou nohu od stolu. Zřejmě už ho rvačka nudila a zachtělo se mu bouchout si do něčeho nového.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, bar Divoká kráva

Aspoň se zabavým, řekl jsem si a připravil svůj blaster. Umřeš, řekl jsem v Basicu a vystřelil jsem po jeho hlavě. Poté co jsem ho zabil jsem zaplatil barmanovy za vše a odešel z baru. Kde ten zasranej kontak je. Chvíly jsem ještě čekal venku a pok jsem čekal na taxi domů.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, bar Divoká kráva

Dug si všiml, že vytahuješ blaster, a uskočil. Paprsek z tvé zbraně se jen neškodně zakousnul do zdi za ním, přičemž vyvrtal asi dvacet centimetrů hlubokou díru. Než ses stačil zorientovat, Dug ti vykopnul blaster z rukou a bleskově ti vyskočil za krk, načež ti z této polohy přimáčknul kovovou nohu od stolu zepředu ke krku a začal tě s ní škrtit.
Hrubě jsi podcenil Dugovy schopnosti, byl sice malý, zato však neobyčejně mrštný. A jeho fyzická síla byla všechno, jen ne malá, když se ti před očima roztančily hvězdičky z nedostatku okysličené krve v mozku.
Didunga ti nabančí, zavrčel.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, bar Divoká kráva

Do prdele, řekl jsem a začal se snažit duga praštit o zeď. Dug se ale nechce a nechce pustit. Pokusím se ho tedy chyti za krk a začít ho škrtit. To se my však také nepovedlo a už začínám omdlívat. Teď by se hodil nějaký zázrak...

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, bar Divoká kráva

Tvůj dugský protivník se tě stále držel jako klíště, ovšem díky tomu, že jsi přiškrtil i ty jeho, stisk jeho silných končetin povoloval. Přehodil sis ho dopředu a praštil s ním vší silou o zem, ovšem to už se proti tobě rozbíhal statný čtyřruký Besalisk, který tě popadnul a prohodil skrz široké okno z permaskla.
Nepleť se do toho, táhni do prdele! zvolal za tebou hlubokým, bublavým hlasem.
Dopadnul jsi do kotoulu, otřepal ze sebe drobné střepy a zvedl se zpět na nohy. Přistál jsi ve velkém kovovém kontejneru na odpad. Smrad, jenž se z něho linul, nebyl nijak vábný, ale na druhou stranu jsi aspoň dopadl do měkkého. Nacházel ses před zadním vchodem do pajzlu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, bar Divoká kráva

Skvělý, zase se pudu sprchovat, dneska už nesmim spadnout do další smradlavý díry. Opatrně se rozhlédnu po ulici jestli mě někdo nesleduje. Po chvíly dalšího uvažování si zkontroluji jestli mám všechnu výbavu, jestli ne tak se vrátím do baru / jestli ano tak se vrátím domů a dám si sprchu.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, spodní patra

Všechny své věci jsi měl u sebe a rozhodnul jsi se tedy vyhledat cestičku k domovu. A vzhledem k tomu, že vzdušná taxi do míst, jako je tohle, většinou dobrovolně nezavítala, aby zde čekala na zákazníky, musel jsi napřed vyhledat vhodný výtah, který by tě nejprve vyvezl nahoru do horních pater, odkud už ses mohl dostat ke svému bytu.
Trvalo ti tak tři čtvrtě hodiny, než se ti podařilo vlézt do budovy, která byla dostatečně vysoká na to, aby tě turbovýtah mohl vyvézt někam, kde se dá chytit když už ne taxík, tak aspoň hromadná doprava - repulzorový autobus.
Když ses vynořil na povrchu, jeden takový právě odlétal tvým směrem. Droidí řidič na tebe počkal, když uviděl, že dobíháš, a následně za tebou zavřel dveře a vyrazil vstříc tvému domovu.
Svalil ses na sedačku a oddychoval, přičemž sis všimnul líbajícího se lidského páru oblečeného v hnědých pláštích. On měl dlouhé zlaté vlasy a ona hnědé, spletené do copu. Zdálo se, že v této chvíli existovali jen jeden pro druhého a všechno ostatní ignorovali.
A když se od sebe jejich rty oddělily, všimnul sis, že tomu muži visí na opasku světelný meč.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“