Surau Tarrak - Všechno nejlepší

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, repulzorový autobus

Myslel jsem že Jedii nesmějí navazovat milostné vstahy, z týhle informace bych moh pěkně vydělat. Snažím se co nejlépe zapamatovat vzhled tohoto jediho. Chvíly je přemíšlím a pak snažím se poslouchat co říkají. Podle získaných informací se rozhodnu pokracovat. Dozvím li se jméno jediho vystoupým u sebe doma. Nedozvým li se jeho jméno tak se pokusím zapamatovat co nejlépe jeho vzhled a vystoupím doma. Dozvým li se něco zajímavého tak je budu co nejnenápadněji sledovat.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, repulzorový autobus

Rytíř a žena se objímali, načež mu ona položila hlavu do klína a nechala se hladit po vlasech.
Víš, že si občas říkám, jak nádherné musí být žít jako běžný občan Republiky? Mít svůj každodenní stereotyp a z vysoka dlabat na politiku a na válku... řekl.
Nevím jak ty, lásko, ale já si to vlastně ani nedokážu představit. Ta nejistota, nejasný životní cíl... na to ona.
Život Jedie je přece taky plný nejistoty. Nikdy nemůžeš vědět, jestli se z příští bitvy vrátíš živý, odvětil.
Nato se ona otočila a něco mu pošeptala do ucha, načež se oba rozesmáli jako puberťáci.
Miluju tě, ty moje vílo, řekl Jedi.
Já tebe víc, Isadore, na to ona.
Já víc, oponoval.
Já víc, nedala se.
Dobře, vyhrálas, ušklíbl se.
To není fér, ty podvádíš, dokončila a vtisknula mu polibek na tvář.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, repulzorový autobus

BINGO ! , řeknu si. Tohle mám ale štěstí, na venek se však snažím vypadat co nejnenápadněji. Ještě poslouchám co si povídají, a pak vystoupím na zastávce u mého domu. Jdu domů a jakmile jsem doma zapíši si jediho jméno na datapad. Poté se ještě podívám na holonet, jestli o něm něco nenajdu a pak si dám POŘÁDNOU sprchu.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant

Po zbytek cesty již ani jeden z Jediů neřekl ani slovo, jen se k sobě tulili, objímali se, líbali se. Netrvalo dlouho a repulzorový autobus dorazil do stanice, kde jsi měl v úmyslu vystoupit. Zamířil jsi skrze chodníčky napříč vzdušnými ulicemi k domu, ve kterém jsi bydlel.
Přiložením dlaně na dotykovou plošku sis otevřel dveře, načež jsi následoval do turbovýtahu a nechal se vyvézt do svého podlaží. Několik sekund předtím, než se kabina zastavila a dveře s cinknutím zasunuly do stěn, jsi měl když už ne podivnou předtuchu, pak alespoň divný, "blbý" pocit.
Stošestnácté podlaží, zahlásil z reproduktoru strojový hlas, načež jsi vystoupil z výtahu.
Když jsi byl v chodbičce na půl cesty ke dveřím, koutkem oka jsi zahlédnul kulovitý předmět, jak se ti zpoza rohu kutálel k nohám a rychle na něm blikala řada azurových diod.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, dům ve kterém bydlím

KURVA !, rychle se pokusím odskočit od granátu a připravím se střílet na ckoliv ozbrojeného co by se oběvilo. Po chvíly se pokusím proplížit na místo s lepším krytím. A poté začnu vyčkávat na to co se stane s mírným znepokojením.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, dům, ve kterém bydlíš

Zastavil ses jako přimražený a po dobu asi jednoho úderu srdce jsi přemýšlel, co udělat. Instinktivně ses otočil a vrhnul se po břiše vzad. Všude okolo tebe byl najednou štiplavý dusivý šedý čmoud, granát byl tedy očividně kouřový. Očividně ale možná není právě nejvhodněji zvolené slovo, neboť oči toho kvůli výše zmíněnému zrovna moc neviděly. Pálily tě a slzely, takže jsi mohl zahlédnout jen jakési nejasné obrysy v kouři.
Nějakým způsobem ses doplazil do jakéhosi výklenku, vytáhnul Corellian Destroyer a začal střílet. Mohl jsi střílet jen po rozmazaných šmouhách míhajících se v kouři, takže tvoje palba byla přesná asi jako když Gamorrean močí na vlnitý plech.
Ti druzí opětovali palbu, slyšel jsi kroky obrněných bot a štěkání zbraně. Nezaměnitelné štěkavé staccato DC-17m, klonového blasteru, jaký používají Republiková komanda.
Zrovna když jsi chtěl vykouknout, abys znovu pokropil chodbu blasterovou palbou, ucítil jsi, jak tě projektil klonové pušky zasáhnul do ramene, načež jím projela ostrá bolest.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, dům ve kterém bydlím

Co tady sakra dělá klonový komando ? Tahle myšlenka my prolítla hlavou, když jsem padal na zem. Po dopadu jsem se rychle polusil otočit a odplazit se kvýtahu. Pro jistotu ještě několikrát vystřelím a pak už jen doufám v zázrak.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, dům, ve kterém bydlíš

Plazil ses po zemi s vypálenou dírou v rameni a kolem uší ti štěkaly další a další modré výstřely. Kouř byl hustý a při zemi se držel více než ve vyvýšenějších částech chodby, takže se ti velmi obtížně dýchalo a začínal jsi se dusit.
A pak už jsi ucítil jen tupou ránu něčím tvrdým zeshora do tvé hlavy, načež okolní svět pohltila tma.

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Probouzel ses, ležíc na studené podlaze. V hlavě ti třeštilo a bolela tě tak, že jsi měl pocit, jako kdyby se ti na ni svalil půltunový Hutt. Otevřel jsi pomalu oči a přistihnul ses, že zíráš do narůžovělého silového pole zadržovací cely.
To zcela jistě znamenalo, že tě klonovaní vojáci dostali. Na druhou stranu jsi ale mohl být rád, že se tě rozhodli zajmout živého, protože tě také dost dobře mohli rovnou zabít.
Nacházel ses na cele o velikosti odhadem tak čtyři na čtyři metry s kovovým umyvadlem a rovněž kovovou záchodovou mísou vedle něho. Rameno, do kterého jsi koupil zásah blasterem, už tě nebolelo - tví Republikoví věznitelé ti jej ošetřili bactou.
Zadržovací pole tlumeně hučelo a tobě vířily hlavou myšlenky na to, že to komando šlo najisto. Kdo tě ale mohl prásknout, kdo, a hlavně proč?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Chvíly nadávám a pak se zamyslím. Co mohu dělat ? a Kdo mě prásknul ?. Chvýli přemejšlím a nakonec se rozhodnu přemíšlet na druhou otázkou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Po blíže neurčitelné době, mohla to být dost dobře pár desítek minut stejně jako několik hodin, se kopulovitým vězeňským komplexem, který připomínal obří úl nějakého hmyzu s nespočtem buněk zadržovacích cel umístěných ve stěně jako na plástvi, snesla repulzorová plošina. Stáli na ní dva klonovaní vojáci po stranách plošiny, odění v červenobílých zbrojích strážců a oba třímající elektrické tyče ne nepodobné těm, co používají Magnaguardové, robotičtí strážci generála Grievouse. A mezi nimi stála modrá postava vysoká jako wookiee, ale wookiee to zcela určitě nebyl. Dotyčný měl modrou kůži a na hlavě čtyři červené oči posazené ve dvou párech nad sebou, které tě propalovaly pohledem přes silové pole tvé cely.
Znal jsi tuhle rasu. T'surrové rozhodně nejsou příjemná rasa, jsou to prudcí násilníci, bukanýři a otrokáři, kterých se báli dokonce i tví separatističtí zaměstnavatelé. Tenhle konkrétní t'surr na sobě ale měl dlouhý hnědý plášť a u pasu se mu houpaly dva světelné meče.
A jestli obyčejní t'surrové budí respekt, t'surrský Jedi ti už jen tím, jak vypadá, vyvolal přinejlepším mrazení v zádech.
"Pusťte mě dovnitř," pokynul klonům chladným hlasem bez jakýchkoliv emocí, načež klon odpověděl pečlivě nacvičeným
"Ano, generále!"
A přiložil na senzorovou plošku v rámu projektoru silového pole bezpečnostní kartičku, čímž vypnul pole, nechal Jedie projít a když byl uvnitř, opět jej za ním aktivoval.
"Takže vy jste ten nechvalně známý Surau Tarrak," promluvil opět s naprostým, ledovým klidem. Jako někdo s praxí lovce odměn jsi věděl, že nejnebezpečnější a nejděsivější nejsou stvoření, která od počátku křičí, ale stvoření, která mluví pomalu, slušně a rozvážně.
Přišel k tobě blíž, avšak ne tolik, aby ti narušil tvoji osobní zónu, načež dodal:
"Musím říct, že jsem čekal, že někdo s tak tlustým seznamem obvinění bude vypadat nebezpečněji. Ale zdání může šeredně klamat, že ano, pane Tarraku?" promluvil opět zcela klidně a spisovně jako učebnice basiku, načež na tebe upřel pohled svých čtyř očí a čekal, jak zareaguješ.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Zamyslím se, co mám dělat ? Dlouho se rozhoduji, dívám se na jediho a přemíšlím jestli mu mám odpovědět. Proč to sakra musím být t'surr ? Nakonec se rozhodnu odpovědět pouze: "Jistě ano" Poté čekám a dívám se jak jedii zareaguje.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

T'surrský Jedi si nad tvou odpovědí jen pohrdavě odfrknul.
"Povězte mi, proč jste to vlastně udělal?" promluvil konečně po dlouhé době, kdy na tebe jen tak zíral.
"Snad pro kredity? Hmm, podle toho, jak vypadáte, to příliš pravděpodobné nebude. I když vlastně na tom nezáleží, budete za své zločiny souzen a také potrestán, po právu..."
Jedi si založil ruce na hrudi, ruce, které vypadaly, jako by je někdo vytesal z kusu modré skály.
"Po právu popravu... Zajímavá slovní hříčka, nemyslíte, pane Tarraku?"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Kenom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 03.9.2012 19:52:46

Re:

Příspěvek od Kenom »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Při uslišení slova poprava se znatelně otřesu. Začíná mě naplňovat strach, přemýšlím co bych mohl udělat. Dlouho jen koukám, ale nakonec se přemůžu, a zeptám se: Z čeho všeho jsem vlastně obviněn ? Tuto otázku se pokusím položit s naprostým klidem, kterého se mi však nedaří dosáhnout. Pak jen čekám na odpověd, a vymíšlím, jak bych mohl utéci. Při pohledu na jediho mě však všechny myšlenky na útěk přejdou.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Republikové centrální zadržovací středisko

Jedi se pomalu rozpřáhnul, aby si protáhnul tlusté paže tvořené provazci svalů rýsujícími se pod modrou kůží.
"Jste obviněn ze sedmnácti vražd, neautorizovaného držení zakázaných zbraní, sabotáže a terorismu, dále tady máme, že jste spolupracoval se separatistickými vůdci, prodával jim strategicky důležité informace o pohybu Republikových vojsk - máte na krku obvinění z vlastizrady, pane Tarraku, a to hned několikrát, protože důkazy zajištěné při vyšetřování katastrofy na Methonu ukazují také na vás."
Hlavou ti probleskla vzpomínka na akci, kterou jsi před několika týdny na planetě Methon, zabracké kolonii, podnikal. Letěl jsi tam doručit balíček, přičemž bylo domluveno, že předání proběhne tím způsobem, že zásilku v uzavřeném pouzdře hodíš na sjednaném místě do moře, kde ji druhá strana vyzvedne.
"Povězte, jaké to je zničit planetu? Otrávit ji i s miliardami bytostí na ní a nechat ji pomalu zemřít?"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“