O kolečko více (The Wrench)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od The Wrench »

Acclamator Aken, hangár

Přechytnul jsem tác s miskou, do které jsem měl dostat jídlo a zamyslel jsem se. Ke všem strojům mám slabost, proto rozhodování bylo těžké. Ale kromě strojů mám taky rád hbitost, pohyblivost, což u mě vyloučilo AT-TE.
Asi AT-RT
prohlásil jsem jistě.
Snad nemají protivníci moc raketometů.
pomyslel jsem si a ušklíbl se. To bych pak mohl skončit dřív než bych začal. Zatím jsem došel ke stroji na výdej jídla, který mi do misky nandal porci vojensky odpovídajícího pokrmu, pak jsem pokračoval ke stolu, kam si zatím sedli Montér a Šroťák.
A kam by jste chtěli být přiděleni vy, hoši?
usmál jsem se a nabral jsem příborem trochu jídla.

//sorry za dlouhé zdržení, nějak se mi to září nepovedlo, teď už budu opět plně aktivní :)
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od Marinho »

Acclamator Aken

Monťák i Šroťák jen pokývali hlavou. Na tvůj dotaz jako první odpověděl Monťák, protože si Šroťák narval do úst plnou lžíci šedozelené kaše a nezdálo se, že by byla nepoživatelná.

Já to zkusím u LAATin. Uvidím, jestli mě vezmou nebo ne.
Odpověděl Monťák, ale přestože se dost snažil, bylo na něm vidět, že je nervózní.

Já si nenapsal nic. Je mi jedno, kam mě strčí a čím budu masírovat nepřátele. Neví někdo, kam letíme?
Zeptal se Šroťák na otázku, která vrtala hlavou většině posádky. Několik dalších dní jste věnovali seznámení s ovládáním a konstrukcí svých vozidel. Krátce po vašem rozdělení jste se dozvěděli místo vaší první bitvy.

Geonosis.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od The Wrench »

Acclamator Aken

Poté, co do sebe Šroťák naládoval plnou lžíci kaše, jsem se odvážil strčit mou poloprázdnou lžíci do úst. Nemělo to prakticky žádnou chuť, takže jsem do sebe začal házet lžíci za lžící, a jediný pocit z jídla byl pocit plnícího se žaludku.
LAATiny? Myslím že dobrá volba, hodně štěstí...
mrkl jsem na Monťáka, ale byl asi až moc nervózní na to, aby se pousmál. Po Šroťákově otázce se potvrdila má domněnka, že nejsem jediný, kdo vůbec nemá ponětí kam tenhle Acclamator směřuje. Velitelé by mohli aspoň naznačit směr tohoto - již poněkud dlouhého, a také prvního - letu do neznáma.
Těžko říct, kdo ví jestli to ví velitelé....Ale můžeš to z nějakýho kapitána zkusit dostat.
ušklíbl jsem se a nabral jsem poslední lžíce šedozelené husté kaše.
Doufám ale, že to bude něco kde nebude moc otevřených plání, bůh ví jakou bude mít nepřítel početní převahu.
nadhodil jsem, mírně jsem se zamračil, vzal talíř a šel ho uklidit. Potom jsem zamířil z jídelny rovnou do hangáru, abych si prohlédnul všechna vozidla pořádně, dokud je čas.

Geonosis.Geonosis.
tohle slovo mi stále létalo v hlavě od chvíle, kdy jsem jej slyšel v souvislosti s naším cílem.Geonosis- podle toho co jsem vydoloval z informačních datapadů suchá, pustá a hornatá planeta s obřím prstencem, kde žije plno hmyzupodobných agresivních Gionosanů.Horší místo prvního boje snad nebylo. Kde nebyly sklanaté hory, tam byly otevřené pláně. Běhá mi z toho mráz po zádech. Výhodu ta planeta ovšem přináší v tom, že naše stroje tam nebudou zapadat. Jediná pozitivní věc.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od Marinho »

Acclamator Aken, hangár

Během poslední doby jsi neměl příležitost se potkat se svými kolegy. Pokud jsi nespal, tak jsi všechen čas musel trávit přpravou veškeré techniky na boj na Geonosis. Přeci jen místní podmínky jsou drsné. Pak následoval úvodní briefing. Předstoupil před skupinu klonů, řídící AT-RTiny, váš poručík, klon s číslem CC-4802. Hlavu měl pod paží, a na holografickém projektoru ukazoval vaši část bojiště.

Posaďte se a dobře poslouchejte. Za několik minut vyskočíme z hyperprostoru a hned, jak nám stíhače a ostatní uvolní cestu, přistaneme přímo na povrchu planety, podle plánu někde v těchto místech.
Začne, hned jak se všichni shromáždíte a jeho výklad je doplněn holografickou mapou s vyznačenými přistávacími místy a také několika pozicemi vyznačených jako pozice nepřítele.

Hned po přistání vyrazíme k prvnímu a také poslednímu našemu úkolu. Máme zničit elektrárnu, abychom ochromili nepřátelské továrny a celkově obranyschopnost nepřítele. Další úkoly budou zadávány podle vývoje situace. Budeme podpořeni i výsadkem dalších klonů a také některých Jedi.
Na pojektoru se objeví poměrně malá budova, kolem které je rozmístěno několik energetických děl. Bylo vidět, že se rozvědka činila a nenechala kámen, pod který by se nepodívala.

Velká část elektrárny, stejně jako je zvykem na celém Geonosis je umístěna v podzemí, toto je jen hlavní vstup. Trhaviny nám dopraví Laatiny, my budeme úvodní úderná skupina, krátce po zahájení našeho útoku by měli přiletět kolegové a podpořit nás. Platí jedno pravidlo. Střílet po všem, co nemá bílé brnění nebo světelný meč v ruce. Nějaké dotazy?
Zeptal se poručík a rozhlédl se po své skupině. Bylo vás tam dohromady asi dvacet.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od The Wrench »

Acclamator Aken, hangár
Na poručíkovu otázku jsem bezmyšlenkovitě zavrtěl hlavou. Pokyny byly dost jasné. Víc nebylo třeba. Převážně abych zakryl trému z toho, že budu nasazen v první linii, jsem rychle odběhl do kajuty pro mé brnění s fialovými znaky inženýrského batalionu. Brnění jsem oblekl v pár minutách a za chvilku jsem si nasazoval helmu, která nás všechny dělá ještě více stejné než jsme v tváři. Vrátil jsem se do hangáru a postavil se k mému AT-RT. Vzal jsem nejbližší hadr co ležel vedle, a začal jsem leštit jednu z noh.
Kdo bude vlastně soupeř?
napadlo mě když jsem čistil ocelovou nohu.
Zvířata, lidi, stroje, nebo něco úplně jiného?
přemítal jsem a odložil jsem hadr zpět tam, kde jsem ho vzal.
Kam asi dali Šroťáka?
položil jsem si otázku a rozhlédl se. Nikde u AT-RT nebyl vidět, ale hangár byl dost velký, a já měl oči jen tak dobré, jako ostatní bratři. Stačilo mi vědět, že je taky oběma nohama na palubě Akenu, a že se pravděpodobně připravuje taky na první boj na tom osudovém Geonosis. Jediné co jsem si přál, bylo aby se všichni, se kterými jsme se na palubě Akenu seznámil, vrátili z prvního útoku zpátky. Žaludek se mi převrátil, a já si uvědomil, že bych teď nepohrdl ani tou naší šedozelenou kaší bez chuti, kterou jsme se ládovali každý den během až příliš dlouhého letu. Ale také jsem věděl, že až se vrátíme z prvního boje, požívání šedozelené kaše už nebude věc, kterou by člověk chtěl dělat hned. Ale teď bych si ke stolu se šedozelenou kaší celkem rád sedl.
Třeba se mi povede potkat Monťáka až přiletí s LAATinama jako podpora. Pokud budu tou dobou ještě naživu...
a i přes tuhle kacířskou myšlenku jsem se ušklíbl. Možná že jsem až moc pesimistický. Pravý boj jsem ještě ani nezažil. Ale asi jako všichni bratři, jsem k boji stvořen. A kvůli mě se na ostatní bratry špatné světlo vrhnat nebude. To je dost dobrá motivace před první bitvou. Rozhlížel jsem se po hangáru a čekal, kdy Acclamator Aken vystoupí s trhnutím z hyperprostoru.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: O kolečko více (The Wrench)

Příspěvek od Marinho »

Povrch Geonosis, uvnitř Acclamatoru

Očekávané trhnutí po několika dlouhých minutách přišlo a na to série menších otřesů a spuštěný alarm. Seděli jste ve svých strojích bezpečně ukotvených ke trupu lodi a čekali jste, až budete moci plnit svůj úkol. Po asi půl hodině otřesy ustaly a po další půl hodině jsi ucítil dosednutí Akenu na povrch. Spustila se rampa a technika začala spořádaně sjíždět a shromažďovat se na povrchu. V okolí Akenu nebylo vidět nic, co by na vás mohlo útočit, snad jen krom písku a prudkého slunce. Tvoje skupina se shromáždila pár desítek metrů od Akenu, aby se uvolnil prostor pro vyložení další techniky.

Naše skupina se skládá ze dvou týmů. Přesuneme se společně až k elektrárně a zaútočíme ze dvou směrů. Palbu zaměřte na těžké zbraně. Jsou sice pomalé, ale účinné. V průběhu útoku dostaneme podporu pěchoty, která se postará o vyčištění a zničení elektrárny.
Vyslechli jste si ve vysílačce pokyny a poté jste byli rozděleni do dvou týmů. Ty jsi byl přiřazen týmu B. Po udělení rozkazu k přemístění jste se rozmístili do klínové formace s velitelem na hrotu, ty jsi byl na pravém křídle asi v polovině. Takto jste se bez kontaktu s nepřítelem dostali až k jedné osamocené skále asi kilometr od elektrárny.

Na můj povel se tým A vydá po pravé straně skály spolu se mnou. Rozvineme se do linie, nechte si mezi sebou rozestupy, pět metrů i více. To samé udělá tým B na levé straně. Tým B nás bude krýt, dokud nepřiletí Laatiny nebo dokud se tým A nedostane do linie palby týmu B. Nějaké dotazy? Tak vyrážíme.
Na povel se začaly AT-RT přesunovat. Krátce na to už vám začaly nad hlavami létat střely všech barev.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“