Alaric Mefisto - Vůně vítězství (Artas)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Alaric Mefisto - Vůně vítězství (Artas)

Příspěvek od Garth Devilman »

Cpruscant - cukrárna

Seděl jsi v cukrárně a pojídal zmrzlinu. Zbývalo pár hodin do velkého závodu kluzáků a tvůj Huttský přítel chtěl mít jistotu, aby jeho šampionovi nic nechybělo. Jenomže Huttové se obvykle pramálo starají o emoční stránku věci. Proto také s tebou byla tvoje ochranka, které všichni říkali Kryo. Kryo nebyla z těch, co by toho moc namluvila což na lidskou ženu bylo poněkud přece jen zvláštní. Přesto se však dokázala v několika případech překonat.

Tak co si dáte? Zeptala se servírka, zatímco ty sis listoval nabídkou.

Já si dám vodu, a co ty Alaricu? Kryo se mile usmála.

__________________________________

Máš prostor, udělám si obrázek a přizpůsobím se.. :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Alaric Mefisto - Vůně vítězství (Artas)

Příspěvek od Artas Nostra »

Coruscant - cukrárna

Bylo to už několik dní, co jsem poprvé ve svém životě opustil Tatooine. Popravdě mnoho věcí bylo pro mě zcela nový a úžasných. Můj první let vesmírnou lodí, průlet atmosférou, pohled na můj domov z planetární orbity, vstup a let hyperprostorem, pohled na zcela nový svět, o kterém jsem slyšel pouze z vyprávění vesmírných pilotů, kteří létali pro mého pána. Dokonce jsem se měl možnost blíže se seznámit se stavbou a principy fungování některých systémů. Například s navigačním systémem lodi, hyperpohonem, zadáváním souřadnic pro hyperprostorové trasy a pár dalšími. Vše jsem znal teoreticky už dříve, ale až nyní jsem to měl opravdu fyzicky na dosah ruky. Zkrátka děti v mém věku byli naprosto na větvi z hračkárny, cukrárny a jiných nesmyslů. Já naopak zažíval něco podobného mezi svítícími diodami, kontrolkami, display a snětí kabelů všech typů a velikostí. Samozřejmě tohle nebyla má vášeň, spíše milovaný koníček, pokud se to tak dá nazvat. Mou opravdovou vášní bylo létání, ač už na vznášedlu, kdy mi proudil vítr do tváře, a já měl pocit, jako by má mysl objímala nejen celý stroj, ale i proudění větru samotné. To samé jsem cítil i u kluzáku, jen mnohem intenzivněji, jako bych myslí dokázal vidět až na konec dráhy a pociťoval slabší i silnější přítomnost zbylých závodníků. Stejně tak i vytušit problém, nebo příští tah soupeře. Na Coruscantu jsme pobývali již několik dní a mě až fascinoval fakt, že nepociťuji stesk po své matce. Stále jako bych cítil její vůni, viděl její krásný úsměv a karamelové oči. Zkrátka jsem měl pocit jako by právě seděla vedle mě. Z mého přemýšlení a rekapitulování vzpomínek mě vytrhla až Kryo. Měla to podle hutta být má ochranka a taky tak na ostatní působila, ke mě se však vždy chovala zvláštně mile, skoro až mateřsky. Proto mezi námi vzniklo rychle zvláštní pouto, které jsem si nedovedl vysvětlit. Ona to možná uměla, ale kdo ví? Já to nevěděl zcela jistě. Kouzelně, takřka roztomile jsem se na Kryo a servírku usmál.
Hmm já.. Dal bych si prosím pomerančový džus s ledem.
Prohlásil jsem nakonec a se svým úsměvem ještě chvíli pokračoval. Nakonec se mi však na tváři objevil hluboce zamyšlený výraz a přitom jsem sledoval ohánějící plavidla za okny cukrárny. Lidé, nebo jiné bytosti v nich možná spěchali do práce, za dětmi, nebo prostě jen chtěli vypnout a užít si samotnou jízdu. Stejně jako jsem ji pociťoval já.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Alaric Mefisto - Vůně vítězství (Artas)

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - cukrárna

Servírka se mile usmála a odešla plnit objednávku. V cukrárně bylo živo, neboť byla doba zákaznické špičky. Místnost, kde jste seděli, bylo naplněno čilým hovorem zákazníků. Někteří řešili politické a ekonomické malichernosti, kterým stejně pramálo rozuměli. Jiní se zaobírali svými ratolestmi povětšinou ve snaze zabránit jim vtom, aby nepřevrhli to, či ono, ať už šlo o cokoliv.

Koutkem oka jsi spatřil dva mladé lidi u vedlejšího stolu, jak si něco vzrušeně šeptají.

Bude to kluk, tak proč růžovou… Přesvědčoval muž ženu.

Protože to bude holka…

Bylo to celkem úsměvné. Najednou jsi však zaslechl pláč, ovšem nemohl jsi určit odkud přichází.

Jsi v pořádku? Zeptala se Kryo, jenž si všimla tvého neklidu.

Servírka mezitím splnila objednávku…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“