Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Po dvou letech poctivé dřiny a životě plném kompromisů nejen fyzických, jsi měl být zařazen do jednotky B-603, specializující se převážně na sabotážní operace. Ve své ubikaci sis nyní balil svou bagáž.

Hej, slyšels to? Julb nás chce mít v pracovně!

Tohle byl Zenny. Takový typ člověka, který většinou moc nikde nepostojí. Bylo až s podivem, že vzhledem ke své zabrácké nátuře vydržel tak dlouho. Nebo možná právě kvůli jeho temperamentu. Což sis mohl jako jeho stálý spolubydlící nesčetněkrát ověřit.

….

Jestliže byl Zenny živel, pak Tristan Julb byl hrouda sena. Svým flegmatickým, leč ostrým pohledem dokázal leckoho odbourat. I jeho zjizvený zjev, dodával jistou vážnost.

Už se nemůžu dočkat, až budem v akci… Vypiskoval neustále Zenny, ale najednou v půli cesty chodbou zmlkl.

…Říkám vám pane, nejsou připraveni!
…Cením si vašeho názoru Ullsone, ale oba dobře víme, že já ten rozkaz nevydal.
…Jsou mladí a nezkušení, to může zvrátit vývoj celé operace.


Chvíli bylo ticho, načež se rozezněl jasný hlas: Jděte poručíku, mám tu jednání.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Rozhodně jsem ten den vnímal jako každý jiný. Pouze Zenny a rozkaz dostavit se do velitelské kanceláře byl dnes něčím vyjímečným, co vyčnívalo z každodenní šedi úmorného výcviku a drilu. Zenny měl energie na rozádávní a já jsem ho rozhodně nechtěl nijak krotit. Ať si ten idiot poskakuje, uvidíme jak dlouho mu to vydrží... usmál jsem se při té myšlence.
Dnešní večer jsem měl v plánu spíše zajít za jednou navigační důstojnicí, která mě eminentně zajímala a s níž jsem měl mít tajné rande. Byla to jedna z mála činností, kterými se zde dal zabít volný čas. Rozkaz velitele mi však naboural plány...
No nic, však mi ta rozkošná Twi'lečka neuteče! smířil jsem se s dnešním půstem.

Tristana Julba jsem za dobu, co jsem byl na Almasu, viděl jen zřídka. Poručík Ullson nám o něm však často vyprávěl a podle jeho mínění to nebyl velitel, se kterým bych se nadšeně vrhal do útoku. Pokud by ovšem nepadl hned po prvním výstřelu...
"Tak pojď, blázne! Nebo nám ještě napaří pokutu za pozdní příchod!" houkl jsem na spolubydlícího, když jsme vycházeli z ubikace. Oba dva pochopitelně s plnou polní.
Než jsme však stačili vzít za kliku u Julba, vyslechli jsme nechtěně rozhovor velícího důstojníka s poručíkem. A ve mně v tu chvíli hrklo - na co nejsme připraveni?
Pošlou nás do první linie? No tak fajn, konečně nějaká akce! Ukážeme jim co umíme! říkal jsem si.

Stiskl jsem signální zvonek u dveří a společně s kamarádem Zennym čekal na vyzvání...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Pojďte dál… Hlas zněl možná až přehnaně upjatě.

Dveře se otevřely, a v nich stál nepříliš nadšený poručík, s nepříliš čitelným nadřízeným.

Místo k sezení vám nenabídnu… Začal Julb ale byl vzápětí přerušen.

Postojíme pane… Ozval se Zenny možná až příliš směle.

Ehm…. Ulisonovo vyjádření bylo více než výmluvné.

Vaše výsledky jsou v mnoha ohledech nadprůměrné. Proto jsme se rozhodli vás přemístit do jednotky Beta.

V současné době v terénu funguje jedna mobilní skupina o čtyřech osobách, Ujal se slova vedoucí střediska. Během patnácti minut se máte hlásit u transportu sekce B.

Ještě jedna otázka pane…
Nedal se Zenny. Proč si myslíte, že nejsme připraveni?

Nastalo hrobové ticho a to takové, kde mohl každý napočítat aspoň pět uloudaných vteřin.

Psychická zátěž, Promluvil Ulison nakonec. A to je taky jeden z důvodů, proč se naši nadřízení tak vehementně upínají k droidům. Dodal kysele.

Hodně štěstí pánové… Tahle věta podaná prakticky unisono rozhodně nezněla nadneseně.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Když jsme oba vstoupili do velitelova kanclu, byla ve vzduchu cítit jistá míra nervozity a napětí.

To ovšem odboural Zenny a já měl co dělat, abych nevyprskl smíchy. Poručík ho zpražil prostým zakašláním, tak jsem raději dělal, že mě taky škrábe v krku. Zenny, ty debile... pomyslel jsem si a na tváři se mi objevil lehký úsměv.

Hlášení velitele mě příliš nepřekvapilo, poslat nás do akce bylo to, co jsem očekával už nějaký ten týden. Je mi nebylo jasné, proč poručík zmínil ty droidy. Jasně, tyhle plechovky byly hlavní devizou Konfederace, ale nemohly dělat všechno a na některé bojové akce byli lepší přece jen živí vojáci! Tohle jsem si vždycky říkal, když jsem slyšel o nějaké porážce našeho vojska s republikovou armádou...

"Pane? Já... měl bych taky dotaz." odvážil jsem se promluvit.
"Jednotka Beta... jaké má zaměření? A jsou jejími členy další humanoidi?" řekl jsem, přestože Julb mi ještě nedal svolení k otázce.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Jednotka Beta má za úkol proniknout za nepřátelské linie… Začal Julb trochu nejistě.

…A jednotka droidů poskytne dostatečné krytí… Ullson naopak byl více než striktní.

Takže pane, v podstatě nastavujem svoje krky na jatkách? Zenny se evidentně nehodlal vzdát své nynější pozice.

Ostře, ale přesně, Olízl si Ullson rty. Záleží, zda máte i přesnou mušku.

Tady máte záznamy, předhodil Julb datapaad na stůl. Rith a Tork vás očekávají…

Echani a gamorrean?! Pozvedl oči Zenny. Bezva…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Informace, které jsme nyní dostali, mě moc nepotěšily. Zenny to vyjádřil jasně a stručně a tentokrát jsem mu musel dát za pravdu - chtějí nás nastrčit do akce, ve které jde o prdel a krytí nám mají dát droidi...
To už se rovnou můžeme střelit do hlavy, aspoň by to bylo se ctí!

Nicméně jsem musel hrát odhodlaného a loajálního vojáka, šlo mi přece o kariéru důstojníka a na těchhle podnicích se často láme chleba. Buď je člověk úspěšný a povýší ho, anebo skončí na bitevním poli s vyhřezlými vnitřnostmi a už po něm neštěkne ani dinko. Rozhodl jsem se pro tu první variantu.

"Pane, bude nám ctí nasadit životy pro Konfederaci!" zasalutoval jsem veliteli a očekával totéž od mého kamaráda. Datapad s údaji o naší nové jednotce snad prozradí víc - ovšem někdy je lepší nevědět...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Po krátké zdvořilostní výměně úklon pozdravů a poklon jste se ocitli na chodbě. Zenny neustále cosi brblal v tom smyslu, že se gamorrean nehodí ani na rožeň, natož pak ke speciálním operacím…

Jakmile jste však míjeli jídelnu, už to nevydržel: Dej to sem…

Kód: Vybrat vše

Jméno: Tork
Rasa: gamorrean
Povaha: vznětlivý
Poznámka: svému týmu / klanu je oddaný, má velkou zálibu v jídle.
Zenny zvedl oči od datapaadu a zbledl, což ovšem neměly na svědomí informace, které se dozvěděl, tedy alespoň částečně. V jídelně se najednou strhl nehorázný povyk.

TORK CHTÍT PTÁČKA! Zahřmělo místností.

Je mi líto, vyčerpal jste kredit… Pokud droid někdy dokázal vyhnat svůj hlasový modulátor o pár oktáv výše, tak to bylo teď.

Kámo, já zdrhám… Zhodnotil situaci kolega, který vše sledoval přes prosklené dveře.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Nechat se přidělit do jednotky s kupou droidů bylo v CIS takřka jistou záležitostí. Ovšem dostat se do čety, kde působí mimo droidy i Gamorreán, to už byl fakt "bonus"...

Nezbývalo, než se připravit i na tuto skutečnost. Pokud někdo padne, doufám že to bude přítel Tork... mumlal jsem si pro sebe, když jsme míjeli jídelnu. Tam se však posléze začalo něco dít a to "něco" přimělo Zennyho k ústupu. Nechápal jsem, jestli zdrhá na hajzlík anebo zkrátka nemá hlad. Pochopil jsem až v tu chvíli, kdy se ozval mohutný chrochtavý hlas.

"Hele, kam si myslíš, že jdeš?" křikl jsem na svého přítele, ale odpovědi se mi už nedostalo a proto jsem upřednostnil vstup do jídelního prostoru. Tam jsem byl svědkem zajímavé situace. Nějaký zavalitý chlapík gamorreánského vzhledu i zápachu si chtěl právě dopřát svačinku, ale ta mu byla odepřena plechovým číšníkem, který správně poukázal na stav účtu, vedeného pro každého vojáka. V tom rozčileném pěšákovi jsem okamžitě tipoval Torka, se kterým jsme měli být ve stejné jednotce. Torkův kredit byl evidentně na nule, přesto chtělo to vyžrané prase jíst na dluh...

"Hej kámo, můžu pomoct?" zkusil jsem smířlivě promluvit na Gamorreána tak, aby mě vůbec slyšel. Přitom jsem se snažil být ve střehu, aby ten vůl nezačal z hladu mlátit okolo sebe.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Promiňte pane, doktrína jednoznačně určuje jídelní přerozdělování... Jal se vysvětlovat droid.

Nebýt ptáček, Tork nebýt šťastný...

Pane, mohl byste svému kolegovi vysvětlit že... --- Otočil se na tebe droid.

Teprve teď si tě obrovitý kolos všiml. Následovala chvíle ticha, vzájemného poznávání a výměny „vůní.“

Modrák koupit Torkovi ptáčka, Tork být šťastný...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

"No jo, jasně..." odbyl jsem droida a soustředil se na Torka. Byl nažhavený, stačilo málo a mohl to tu celé rozmlátit. Přesto se na chvilku uklidnil a vyzval mě, abych mu zaplatil snídani.

"Tak jo, oukej! Já ti koupím ptáčka a ty se posadíš a v klidu najíš, jasný?" řekl jsem smířlivě a podával droidí obsluze mou čipovou kartu, kde byl dostatečný kredit na ukojení hladu daleko většího prasete, než je Tork.
Při té příležitosti jsem se rozhodl posnídat taky, jelikož Zenny prchnul neznámo kam. Sedl jsem si k nejbližšímu stolu a čekal, jestli si Gamorreán sedne i s "ptáčkem" ke mně...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Zakrátko jsi zjistil, že Torkova představa ptáčka je vlastně jakási nažloutlá podivně zapáchající plichta. Při bližším zkoumání se tam dali najít i nějaké zbytky, které by se snad při troše představivosti dali považovat za maso. Teď to spíš vypadalo jako nějaký biologický odpad. Ale ani to zřejmě nezabránilo tvému příteli, aby si spokojeně pochrochtával, a to doslova.

Modrák kámoš… Tork moc rád… Ostatní se ztratilo v blaženém hýkání.

Najednou ti zavibroval komlink.

…Hangár… …Pomoc… Zennyho hlas zněl vyděšeně, až přidušeně.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Byl jsem rád, že Tork dal pokoj a věnoval se přežírání, jež je pro jeho rasu typické. Alespoň vzhledem k lidskému druhu...

Můj dobrý pocit i plán, že si dám snídani se svým novým parťákem, narušil zvuk vysílačky a v něm trochu podivně zbarvený hlas Zennyho. "Co se děje, kámo?" hlesl jsem do přístroje. Odpověď však už nedorazila...

Co se zase děje? Jeden nemá čas ani na kus žvance... pomyslel jsem si a zadíval se na Torka. Ještě neměl dojezeno. Ale musel jsem jej vyrušit, situace byla neúprosná.
"Torku! Hele Modrák potřebuje Tvou pomoc! Můj kámoš Zenny má nějaké potíže, jdeš se mnou?" pokusil jsem se zmobilizovat Gamorreána a rychle odejít do hangáru.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas

Tork na chvíli přestal chrochtat a zadíval se na tebe svýma černýma očima. Bylo těžké uhodnout zda si vychutnává svoje sousto nebo o něčem přemýšlí. Po chvíli se ozval:

…Modrák má přátele…--- …Tork přítel Modráka…

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas – hangárová sekce

S Torkem v zádech ses jal tahat přítele z maléru a že to byl malér. Zenny padl za oběť enchanijíské ženě, která ho jednou rukou držela pod krkem a ve druhé svírala dýku.

Kay Amberion, počítám… Výborně, už jsem se tu začínala nudit. Zenny zasípal.

Věřím, že „tohle“ je tvoje. Pronesla měkce a pustila už tak rudého společníka, který se skácel k zemi a zůstal asi pět vteřin nehybně ležet.

Povedený rande, Pronesl, když se postavil. Asi tě potěší, že ji máme v týmu.

Narsha, průzkumník, půjdeme? Představila se Narsha a ukázala na transport chystající se k odletu.

Tork přidušeně zachrochtal a nebylo těžké uhodnout, že se směje.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od East.Wood »

Výcvikové středisko CIS na planetě Almas – hangárová sekce

"Zmlkni Torku!" sykl jsem na gamorreána, zadržujícího smích. Asi bych se smál taky, nebýt toho, že Narsha právě zpacifikovala Zennyho.

"Takže průzkumník, jo?!" obrátil jsem se s jistou dávkou nevraživosti na ženu, která před chvílí docela lehce zmákla mého parťáka. Ten se sotva sbíral ze země. Ale vypadalo to, že nyní je náš tým kompletní a vtéhle sestavě se budeme muset nějakým stylem naučit spolupracovat... Bože, proč?!?!
"Dobrá, asi by bylo nejlepší nechat těch blbostí a jít na věc. Máš potřebné vybavení k akci, zlato?" zeptal jsem se jinak celkem přitažlivé průzkumnice.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Výcvik pro Kaye Amberiona - Červená tečka

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě...

Zenny při tvém oslovení vykulil oči hrůzou. V ten moment se zabodla dýka u jednoho z kontejnerů, u kterého jsi stál. Vše se událo tak rychle, že dokonce i Tork přestal chrochtat.
Seš celkem sladkej… Poznamenala Narsha s mírným úsměvem, Ale ještě bys měl pár lekcí pobrat, protože příště neminu. Ukazujíc na příslušné orgány na tebe spiklenecky mrkla.


Transport vylétl z hangáru, zatímco Zenny nevěřícně koukal do počítače.

Co máme ksakru dělat na Loku? Federace tam nemá žádné závazky…

Naším úkolem není se ptát, ale konat rohatej… Podotkla Narsha trochu znechuceně.

Mluvit, nuda. Zívl Tork.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“