Výcvik Anduur (Shisco)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Loď, Lesy na Kashyyyku

Po použití veškerých svých lékařských zásob a lékařských vědomostí jsem mistrovi ošetřil rány a stabilizoval ho.
Měl by být mimo ohrožení života. Ale na jak dlouho... Musím sehnat pomoc. Možná se pokusit zavolat o pomoc, napadlo mě, abych tento nápad vzápětí zavrhnul.
Ne. To je blbost. Protože zaprvé - než sem někdo přiletí z jiné části galaxie, tak mistr už nemusí být naživu. A zadruhé - mohli bychom tak k sobě přivést ty bastardy, co nás sestřelili, ať už to jsou Vongové, Mírová brigáda nebo podobné svinstvo.
A zatřetí - je-li vůbec čím.

Vydržte, mistře, jdu pro pomoc, pronesl jsem k němu, přestože mi bylo jasné, že mě s největší pravděpodobností neslyší. Vyslal jsem k němu v Síle uklidňující impuls pocitů a odšoural jsem se tím, co zbylo z naší lodi, k východu nebo jinému otvoru, který by jako východ mohl posloužit.
Ještě předtím jsem ale zkontroloval svůj světelný meč, jestli se mi při dopadu neodepnul z magnetického držáku na opasku a někam se nezakutálel. V takovém případě bych ho před odchodem ven hledal.
Otázkou zůstává, jestli jsme se zřítili až na povrch, nebo jsme se zachytili ve větvích obrovských, mnohakilometrových kashyyykských stromů.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Lesy na Kashyyyku

Stav tvého mistra se snad zdál stabilizovaný a pokud bude Síla na vaší straně, plně se po důkladné péči v koltové nádrži zotaví. Mehč ti pevně držel u tvého opasku a jak si po chvilce plazení zjistil. Loď se zasekla nějakých pět metrů nad povrchem planety. Což bylo štěstí i smůla. Protože to vypadalo, že k civilizaci to bude pořádný kus cesty nehostinným lesem, který se utápěl v hlubokých stínech. Podařilo se ti seskočit do měkkého, lehce tlejícího listí stromů a dolehla k tobě vůně bylin a exotických plodů...
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“