Výcvik Anduur (Shisco)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Errant Venture

Dny strávené výcvikem na Errant Venture, ti dávali možnost očistit svou mysl od starostí okolního života a hlavně vstřebat tragickou smrt tvého otce. Tvým mistrem se stal Kel'thuzad, který pocházel z rasy Kel Dorů. Měl broskvovou kůži, v konturách tváře však byli patrně karmínové linky. Vyznačoval se velkou moudrostí a citlivostí pro tok Síly. Nebyl si ani zdaleka jeho prvním učedníkem, přesto se k tobě choval jako k vlastnímu. Meditacemi jste společně strávili nejednu bezesnou noc, když tě dohánělo vábení temné strany spojené s minulostí. Dnes se však v lodní kantýně choval jinak. Vypadalo to, že ho něco trápí, něco u čeho neznal příčinu ani on. Mlčky seděl a hypnotizoval projektor, který přehrával novinky z války. Náhle se zvedl ze židle a odešel meditovat do své kajuty. Měl si nutkání jít za ním, ale zastavil tě jeden dotěrný padawan, který si stěžoval na podmínky panující na lodi. Loď byla ve skvělém stavu, ale vždy se najde takový ten nikdy nespokojený, zhýčkaný hnidopich. Nemohl si se ho slušně zbavit, takže ti nezbylo než tvářit se chápavě a přikyvovat hlavou. Když konečně odešel měl si čas pro sebe, protože dnešní tréning byl zrušen...


Takže, nechal jsem ti do začátku prostor se trochu vyřádit.
Další poznámky předpokládám nejsou nutné, protože se v tohle vyznáš asi lépe než já.
:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Errant Venture

Křik. Bolest. Utrpení. Zkáza. Smrt. Jak dlouho ještě? Kolik světů ještě zjizvenci vyplení a vyvraždí?
Helska, mistr Durron jediný přežil.
Sernpidal, shodili měsíc na jeho planetu, čímž anihilovali veškerou její populaci.
Myrkr, Tahiri se doteď toulá lodí a pláče pro Anakina.
Fondor, špinavými triky nás donutili zničit spojence.
Ithor, radši otrávili povrch celé planety, než by nám ho nechali.
Coruscant, zjizvenci mi ukradli domov.
Nal Hutta, zjizvenci mi ukradli druhý domov.
Yavin, zjizvenci mi ukradli třetí domov!
Kubindi. Druckenwell. Rodia. Falleen. Borleias. Yag'Dhul. Dantooine. Ylesia. Vortex. Reecee.
Kolik ještě?

Plazil jsem se chodbami Errant Venture, zatímco mi hlavou vířily myšlenky na válku.
Kolik ještě?!
A pak jsem narazil na toho Padawana.
Ty magore vylízaný! Nebýt Boostera Terrika a jeho destruktoru, všichni bychom teďka byli žrádlo pro vongskou biotechnologii.
Měl jsem obrovskou chuť říct mu to nahlas, ale věděl jsem, že by to stejně nemělo sebemenší cenu.
Klid. Není vášní, je jen klid.
Pak mě napadlo, že jsem vlastně celou tu dobu zářil v Síle jako maják.
Musím se uklidnit. Jsem napjatý, chtělo by to chvíli cvičení se světelným mečem.
Jistě, můj světelný meč mi dodával pocit moci. Pocit jistoty. Byl osazený zeleným adeganským krystalem, který mi otec při našem rozloučení daroval jako talisman pro štěstí. Když zaujmu bojové postavení se zažehnutým světelným mečem v ruce, vesmír je hned jednodušší. Předtím jsem měl namířeno k mistrově ubikaci, pokračoval jsem tedy ve své cestě.
Chodbou vlevo a výtahem o dvě podlaží dolů.
Stisknul jsem tlačítko a nastoupil do kabiny, která přijela asi o deset sekund později.
Dobrý den, mistře Horne, pozdravil jsem známého mistra Jedi oděného v zelené tunice, se kterým jsem častokrát cvičíval Soresu.
Jakmile výtah dorazil do příslušné stanice, vylezl jsem z něj a zamířil k ubikaci mistra Kel'thuzada.
Když jsem se tam doplazil, zaklepal jsem na dveře.
Mistře Kel'thuzade?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Errant Venture, ubikace pro pasažéry

Když si zaklepal na dveře kajuty, nic se neozývalo. V kajutě panoval doslova hrobový klid, který jen sem tam přerušilo zapraskání z elektrických rozvodů lodi. Kel'thuzad byl právě ve stavu hluboké meditace, ve snaze nahlédnout skrz závoj věcí budoucích. Proto levitoval v tureckém sedu, v naprostém středu místnosti a kolem něj poletovalo v kruzích pár předmětů. Jako byl dataped, jeho světelný meč, či sbírka neobvyklých hornin, které pocházeli z jeho rodné planety. O pár úderů srdce později Kel'thuzad otevřel oči a všechny předměty se vrátili na své místo. Poté se postavil a klidnými kroky přistoupil ke dveřím. Ty ti otevřel a pokynul ti aby si vstoupil. Když si vešel do místnosti, dveře uzamkl a přistoupil k tobě.
Můj mladý padawane.. Už dlouho mě pronásledují vize budoucnosti, nyní jsem snad našel část odpovědi. Během své meditace, jsem pocítil zlověstné narušení Síly na planetě Kashyyyk.
Chvíli se odmlčel, jako by snad čekal než to vstřebáš. Poté klidným hlasem pokračoval.
Proto se chci na Kashyyyk vydat a tebe vzít sebou.
Pravil nakonec a skrze škvírky jeho očních krytek tě pozoroval.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Errant Venture, ubikace pro pasažéry

Zaklepal jsem mistrovi na dveře a když se neozývala žádná odpověď, zavřel jsem oči a ponořil se do Síly, tak, jak mě to učil. Pocítil jsem jeho uklidňující přítomnost a vnitřním zrakem ho spatřil, jak se vznáší ve vzduchu uprostřed své kajuty. Pocítil jsem i krystal v mistrově světelném meči, jak rezonuje se Silou tolik známým způsobem, stejně jako několik dalších vzácných kamenů, jež si přivezl s sebou z Dorinu.
To, že jsem věnoval byť jen nepatrnou myšlenku krystalům, mi nabouralo koncentraci a obraz před mým vnitřním zrakem se rozplynul.
Ach jo, už zase... Musím víc trénovat.
A vtom se dveře se zasyčením zasunuly do stěny.
Také vás zdravím, mistře, pousmál jsem se, když jsem protahoval své podlouhlé tělo přes práh dveří.
Mladý Padawane? Mistře Kel'thuzade, za několik let mi bude sto. A ano, také jsem to cítil, jen jsem nevěděl, co si s tím pocitem počít.
Za jak dlouho odlétáme? A bude ještě čas na malé cvičení?

Nastavil jsem dlaň a světelný meč na mém opasku se nervózně zatřepal.
Dobře, zkusíme to jinak...
Sevřel jsem rty v soustředění a skočil mi do ruky. Široce jsem se usmál, aktivoval jeho zelenou čepel a zaujal postoj, nebo v mém případě spíše postavení Soresu.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Errant Venture, ubikace pro pasažéry

Kel'thuzad zaujal rozjímavý postoj těla a ruce si přeložil na hrudi. Sice měl svou dýchací masku, takže to nebylo přímo vidět. Přesto bylo podle pohybů svalů na jeho tváři znát, že se usmál.
Ach můj mladý učedníku. Říká se, že moudrost přichází s věkem. Přesto je věk pouze číslo a moudrost nelze přímo definovat. Tím chci říci, že ač se tvůj věk blíží staletí, tak v Síle pořád velmi mladý a nezkušený si.
Poté si ruce dal podél těla a srovnal si pomačkanou tuniku. Když uviděl světelný meč ve tvé ruce, Naklonil hlavu mírně doprava a zamyšleně si tě prohlédl.
Hodně pokročil si ve svém tréninku a tvůj styl už není těžkopádný jako dříve. Přesto však bystré oko znalce pozná několik slabých bodů.
Uchopil svůj meč, jehož ostří zářilo tyrkysovou barvou supernovy. S ním ti ukázal pár postavení a slabých míst, které musíš vyladit. Když s výukou skončil, vrátil meč na opasek a otevřel dveře na chodbu.
Vyrazíme hned, běž si před startem zařídit vše potřebné. Je možné, že na Errant Venture se v nejbližší době nevrátíme. Já zatím obstarám všechny důležité věci, pro naší cestu. Sejdeme se v hangáru orbitálních raketoplánů.
Poté co ti mávl na rozloučenou odkráčel k turbovýtahu, na konci sekce. Tím odjel vstříc svým záležitostem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Errant Venture

Mistr strhnul z opasku svůj vlastní světelný meč, jenž vzápětí zaplál tyrkysově modrou čepelí. Vedl na mě několik výpadů, které jsem svým vlastním světelným mečem zablokoval a poté přešel do protiútoku. Jeho tyrkysová čepel se zakousla do mojí zelené a malou chvíli jsme se přetlačovali.
Kel'thuzad se pokusil o techniku trakata s cílem deaktivovat svůj meč a nechat mne setrvačnosti přepadnout dopředu, neboť má tělesná konstituce a postavení svalů mi při přetlačování světelnými meči poskytuje výhodu. Tentokrát mi ale nerozhodil stabilitu jako už několikrát předtím a já se stihnul velmi rychle odsunout vzad zpět do otevíracího postoje Soresu s mečem vodorovně u hlavy se špičkou zářící zelené čepele mířící vpřed.
Mistr sklonil meč na znamení toho, že už nebude útočit, ale stále ho nechal zažehnutý a vzápětí mi ukázal chybu, kterou jsem dělal v krytu. Když s tím po chvíli skončil a viděl, že moje technika se zlepšila, otevřel dveře zpátky na chodbu.
Děkuji, mistře. Až začnou zjizvenci házet dunivé brouky, mohla tahle chyba znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.
Budu tam čekat, dodal jsem ještě a vylezl ven na chodbu, abych zamířil do své ubikace se připravit a poté se vydal do hangáru.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Errant Venture, hangár orbitálních raketoplánů

Když si se doplazil k propusti, která vedla do hangáru. Nemohl si otevřít dveře, stalo se to pravděpodobně zkratem v elektronickém zámku dveří. Proto ti nezbylo než najít nejbližší lodní interkom a zavolat na patro údržbářů. Po pár standardních minutách se dostavil technik, který v mžiku odklopil kryt zámku a napojil na něj svůj dataped. Po chvíli se ozval signál, upozorňující na otevírání dveří. Na nic si už nečekal a vydal se průchodem do hangáru. Tam již byl tvůj mistr a rozmlouval z hlavním lodním technikem a správce hangáru v jedné osobě. Tenhle twi'lek toho věděl o lodích spoustu a kdyby ses ho na to zeptal. Byl by ti schopen řadu standardních modelů lodí popsat do posledního šroubku. Právě tvému mistrovy vysvětloval úpravy, které provedl na jednom z raketoplánů. Díky kompletní přestavbě interiéru, tak vyžil maximální potenciál vnitřního prostoru. Proto tam nainstalovat menší verzi hyperprostorového generátoru, a zároveň zachoval skoro stejné množství prostoru pro posádku lodi.
Ach tady jsi. Už jsem se skoro začínal bát jestli si v pořádku.
Řekl tvůj mistr ustaraně a rozloučil se s twi'lekem.
Jak jistě víš, tato loď má své vlastní letové plány. Proto by nás nemohla vzít až na Kashyyyk. Tudíž jsem požádal pana Nu'ro Shalu, aby nám zapůjčil jednu loď, která byla pro tyto účely upravena.
Když jste spolu domluvili, tvůj mistr tě zavedl do útrob jednoho z raketoplánů. Kde jste si rozdělili funkce. Jelikož nebyla loď upravena pro pilota tvé rasy. Chopil se řízení tvůj ctihodný mistr a tebe požádal o pomoc s navigačním počítačem...
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Errant Venture, hangár orbitálních raketoplánů

Co to?
Ještě několikrát po sobě jsem stisknul tlačítko na panelu na stěně vedle dveří.
Vypadá to, že jsou rozbité...
Odplazil jsem se tedy k nejbližší konzoli lodního počítače, abych o této skutečnosti dal vědět odborníkům.
Zdravím. Máme problém s dveřmi v hangáru 3. Těmi směrem od ubikací. Pošlete prosím někoho, aby to spravil, děkuju.
Technik se objevil během několika málo minut, vystoupil z výtahu s datapadem v ruce a trvalo jen malý okamžik, než závadu odstranil a dveře se nyní daly opět otevírat a zavírat, jak už se od dveří očekává.
Uvnitř už jsem byl očekáván mistrem. Když jsem vstoupil do hangáru, zrovna hovořil s hlavním technikem Errant Venture, vysokým modrým Twi'lekem, o kterém mnozí říkají, že už myslí víc jako droid než jako bytost z masa a kostí.
A hned za nimi se rýsoval raketoplán, který vypadal, jako by před velmi nedávnou dobou prodělal nějakou výraznou úpravu. Přilezl jsem k nim blíže a to, co jsem uslyšel, mi mou domněnku jen potvrdilo.
Dobrý den, pozdravil jsem technika a ještě jednou ten raketoplán přejel pohledem.
Připomíná mi to Hnusáka.
"Hnusáci" byly stíhačky poskládané dohromady z dílů několika různých výrobců. Už jsem za život viděl několik TIE-wingů, Z-ceptorů nebo X-ceptorů a tenhle raketoplán připomínal podobnou splácaninu.
Ovšem zdání může klamat.
Vstoupili jsme dovnitř do lodi. Zevnitř už vypadala o poznání lépe, pokud opomenu ze zdi trčící kabely, chybějící kryty na stěnách a podobně. Kosmetické vady, ano, ale jednomu to na náladě příliš nepřidá.
Mistře, vím, že Nu'rovým schopnostem se jen tak někdo nevyrovná, ale jste si jistý, že nás tohle dopraví na Kashyyyk v jednom kuse a neporušené?
Pilotní kabina byla samozřejmě vybavena pilotním sedadlem a pedály, bylo tedy jasné, že já pilotovat nebudu.
Jistě, přikývnul jsem na mistrovo požádání ohledně navigačního počítače. Ten jsem vzápětí aktivoval a zadal do něj souřadnice Kashyyyku.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Vesmír blízko Errant Venture

Tvůj mistr se opět svým způsobem pousmál a podívala se na tebe.
Vím, že tahle loď nevypadá opticky nijak vábně. Ovšem to je účelem můj mladý padawane. Protože musíš uznat, že raketoplán s novým nátěrem, který vypadá jako by právě sjel z výrobní linky. By budil příliš mnoho nechtěné pozornosti. Takže když odmyslíš estetické prvky, je na tom tenhle raketoplán svými primárními systémy lépe, než většina nově zkonstruovaných lodí..
Odmlčel se a zasedl na místo pilota. Na kontrolním panelu, zmáčkl několik knoflíků a posunul pár páček. Načež mu palubní počítač odpověděl, rozsvícením řady kontrolek a blikáním barevných diod. To už se z lodního komunikátoru ozval hlas operátora, který byl zodpovědný za přílety a odlety lodí.
Kontrolní místnost, pro raketoplán ZXR2. Máte zelenou, přeji bezpečný let.
Mistr zmáčkl tlačítko komunikátoru.
Tady raketoplán ZXR2. Rozumím a ukončuji spojení.
Komunikace utichla a hlavní vrata hangáru se zasunula pod trup lodi. Lodní trysky se rozjely na minimální výkon potřebný k odlepení od země.
Ptal ses, ale zda se dostaneme na Kashyyyk v jednom kuse. Na to odpovědět nedokáži.. Přesto věřím, že nás bude provázet Sila.
Loď vyletěla z hangáru a mířila do volného prostoru, aby bylo možné provést bezpečný hyperprostorový skok. Když jste toho bodu dosáhly. Zatáhl mistr za páku a loď provedla skok do hyperprostoru.

Orbita Kashyyyku

Do cíle jste dorazili bez jakéhokoli problému. Ovšem hned po doskoku, jste se objevili v nepředvídatelném poli trosek. Vypadalo to, že jedná o zničené lodě nějakých zločinců a obraných sil Republiky. Každopádně na úvahy nebyl čas, protože jste se museli rychle dostat ven, jinak hrozilo nebezpečí kolize...
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Loď, orbita Kashyyyku

S raketoplánem jsme se vynořili v očekávaném čase na očekávaném místě. Nevytrhnula nás z hyperprostoru vongská interdikční mina, ani na nás nečekal uvítací výbor koralskipperů.
Mistře? oslovil jsem Kel'thuzada. Je tu nějaký divný klid. Dal bych přednost klidu většímu, nebo i menšímu.
Kdybych byl pověrčivý a nevěděl nic o Síle, měl bych pocit, že jsem to přivolal. A co vlastně? Kolem kokpitu nám proplulo něco, co vypadalo jako kus X-wingu. A on to byl kus X-wingu. A ne jeden. K tomu pár kousků něčeho, co mohlo kdysi být TIE Interceptorem, a kusy korálu yoriku z roztříštěných koralskipperů. A tohle všechno tvořilo jakési troskové pole, Síležel kroužící kolem nás.
Asi jsem to zakřiknul.
Upřel jsem pohled do vířícího pole trosek a snažil se v něm vypozorovat nějaký vzorec. Nějaký klíč, podle kterého se všechny ty kusy pravidelně pohybovaly.
Tady to je jak po boji...
Ale mám nápad! Co kdybych nám pročistil cestu?
Mistře, vylezu si do střelecké věže a trochu to pročísnu.
A jak jsem řekl, tak jsem i učinil. Nasoukat své tělo po žebříku do věžičky, která na to ani v nejmenším nebyla stavěná, bylo trochu úskalí, ovšem přivolal jsem si na pomoc Sílu a vyskočil vzhůru.
Jakmile jsem "usednul" za laserové dělo, začal jsem střílet do trosek, které by nás mohly ohrozit, ovšem střílel jsem opatrně a pátral při tom v Síle po nějakém životě, neboť jsem nechtěl zhatit naděje na záchranu nějakému katapultovanému pilotovi.
Tedy kromě případného vongského života. Ten se v Síle vycítit nedá.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Loď, orbita Kashyyyku

Mezi tím co si se snažil dostat do střelecké věže, tak se tvůj mistr obratně prosmýkal nebezpečným polem trosek. Stálé, ale nebylo vyhráno a před lodí se ukázala slepá ulička z velkých kusů lodí. Přesně v ten moment si však aktivoval hydraulické ovládání laserové věže a spustil tak spršku plazmového deště. Trosky se pod zásahy tříštily a některé dokonce trochu vybuchovaly. Protože na nich byli nádrže s kyslíkem, či jiné reaktivní směsi a plyny. Po několika nekonečných okamžicích se vám podařilo z trosek úspěšně vymotat. Takže jste řízeným sestupem zamířili k nejbližšímu přistávacímu portu. Sestup jako vždy provázela na začátku ohnivá šou, která provázela vstup do horních vrstev atmosféry planety. Po chvíli již nabral klidného rázu a vám se naskytl nádherný výhled na zalesněný povrch planety. Do interkomu ve věži zazněl hlas tvého mistra.
Dobrá práce s lasery.. Brzy budeme přistávat, takže pojď do kokpitu.
Poté už se ozýval jen mírný šum a občasné zapraskání v reproduktoru...
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Loď, orbita Kashyyyku

Déšť laserového ohně si cíl v okamžení našel. Rozmetal menší trosky i velké kusy lodí a pročistil nám cestu, takže mistr mohl navést loď na nízkou orbitu Kashyyyku a do atmosféry.
Díky. Už jsem na cestě, odvětil jsem do mikrofonu a začal se soukat z věže ven.
Když jsem slezl dolů, za průzorem se už vyjímaly gigantické mnohakilometrové kashyyykské stromy.

____________________________
Tady už jsem fakt nevěděl, na co bych reagoval
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Loď, Lesy na Kashyyyku

Mistr ti chtěl právě něco odvětit, když se kolem vás mihla silná střela z blasterového kanónu. To jste měli ještě štěstí, ale záhy následoval celý déšť přesně takových. Mistr se vyhýbal střelám jako úhoř, ale nakonec jedna zasáhla pravé křídlo a druhá levý motor. Tato poškození změnila váš kurz na střemhlavý pád. Sice s tím tvůj mistr vytrvale bojoval, takže jste nenarazili do žádného kmene. Nakonec se mu dokonce podařilo loď nasměrovat tak, že se zasekla mezi dva kmeny, asi tak pět metrů na povrchem planety. Náraz vzhledem k rychlosti to byl velký, takže jste ty i tvůj mistr skončili v bezvědomí. Ty si však vzhledem ke své konstituci vyvázl lehce, což se o tvém mistru říct nedalo. Byl opravdu nepěkně pochroumaný a nevypadal, že se v nejbližších hodinách, či dnech probudí. Tedy pokud vůbec přežije svá zranění vzhledem k vaší situaci a své rase.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Loď, Lesy na Kashyyyku

Otevřel jsem oči. Ležel jsem na kovové podlaze lodi přimáčknutý pod nějakým duraocelovým panelem. Napjal jsem svaly a odtlačil ho ze sebe, abych se osvobodil z jeho sevření.
Co se stalo? Něco nás sestřelilo? Vongové? Mírová brigáda?
Zvednul jsem se a připlazil se k sedadlu pilota, v němž bezvládně ležel mistr. To, co bylo před několika okamžiky přístrojovou deskou, měl omotané kolem nohou, pasu a klína.
Mistře? Mistře!
Neodpověděl. Nejprve jsem zkontroloval, jestli je jeho dýchací maska na svém místě a nepoškozená, neboť v opačném případě by byl již po smrti.
Musel jsem ho vyprostit z objetí toho šrotu. Přivřel jsem oči a napřáhnul ruku, abych pomocí Síly zkroutil přístrojovou desku zpátky a udělal tak prostor k tomu, abych mistra mohl ošetřit pomocí bactových náplastí a tuby syntetické tkáně z mého opasku.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik Anduur (Shisco)

Příspěvek od Artas Nostra »

Loď, Lesy na Kashyyyku

Maska se snad zdála neporušeně, jen poškrábaně, ale k posouzení si neměl dostatečné znalosti. Mistra se ti podařilo vyprostit a dostat do stabilizované polohy. Sice si použil všechny své medikamenty, ale na široké spektrum pravděpodobně i vnitřních zranění to nestačilo. Navíc rozhodně nebyl dobrý nápad pokusit se s ním hýbat ve větší míře. Což tě postavilo před těžké rozhodnutí. Zůstat s mistrem a doufat, že pošlou někoho pátrat do džungle, nebo jít hledat pomoc na vlastní pěst. První možnost neměla zvláště za současné situace moc velké šance. Ochromení po dopadu ustávalo a z džungle se začali ozývat častější a intenzivnější zvuky ptactva, ale i dalších zvířat a hmyzu.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“