Výcvik pre Niko "Dr.Eyer" Baltic (Pear)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Niko "Dr.Eyer" Baltic (Pear)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shaddaa

Konečne si po dlhej a únavnej ceste vstúpil do atmosféry Nar Shaddaa. Je to síce trocha paradox. Bývalý policajt, nehľadne na to aký čestný, vstupuje na pašerácku planétu, ehm, za novým dobrodružstvom, či skôr len taký family reunion? Rozhodne ti táto pláneta poskytovala nové útočisko a možno aj vstup do bratovho, rozbehnutého biznisu. Kto vie čo ti vesmír poskytne.
Len čo si vystúpil na pristávacej plošine z verejnej lode, ktorá ťa prepravila z Coruscantu na pašerácku planétu, tak si po krátkom hladaní našiel svojho brata. Ten keď Ťa zbadal, tak sa rozbehol pomedzi ľudí priamo k tebe. Nakonec k tebe došiel a objal ťa. Dlho ste sa nevideli a tak sa tvoj brat tešil z toho že ste konečne spolu. Nebolo síce zrejme z čoho sa tak vytešuje. Či z tvojej prítomnosti, alebo z toho, či si z teba spraví len nejakého poskoka v tvojom biznise.
Niko! Ani nevieš aký som rád, že ťa zasa vidím. Vitaj na Shaddee! Poď, pomôže ti s kuframi ku speedru.
A tak sa aj stalo. Tvoj brat ti zobral jeden kufor, ten, ktorý vyzeral že je najľahší. Veľmi sa neobťažoval tým, aby ti nejako extrémne pomohol. Skôr sa snažil len tak vyzerať. Po krátkej prechádzke, počas ktorej ste sa rozprávali o veciach "ako na Coruscante, ako sa darí" a podobných zdvrilostných otázkach, ste dokráčali k novučičkému červenému speedru.
To pozeráš čo? Tohtoročná výroba. Hneď Ťa vezmem aj na malú prechádzku.
Povedal ti brat po tom, ako ste horko ťažko natrepali tvoje tri malé kufre do kufru. Potom sa chopil riadenia a vyrazili ste niekde do centra Nar Shaddaay. Vaša debata stále pretrvávala. Potom tvoj brat zastavil pri strip clube. Bola to stará rozbitá budova, na ktorej bol veľký nápis STRIP CLUB. Väčšina písmen z toho nesvietila, ale aj napriek tomu, vďaka jej krikľavo ružovým farbám, každý obyvateľ vedel, o aký podnik sa jedná.
Niko. Počkaj tu, ja si niečo vybavím. Len taká... ehm, bežná rutina.
Potom tvoj brat vystúpil z nového speedru a vydal sa priamo do strip clubu. Na palubnej doske mu ležali cigarety a peňaženka, v ktorej bolo len pár kariet.
------------------------------
Hodne šťávy, limetka! :)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Výcvik pre Niko "Dr.Eyer" Baltic (Pear)

Příspěvek od Pear »

Nar Shaddaa

To je dneska mládež!
Okřikl jsem mladou ženu, a jejího syna, který do mně narazil při tom všem pobíhání kolem. Další svobodná matka, která nedokázala vychovat svého syna, jak obvyklé! Sepnul jsem ruce do výše a vztyčil hlavu ke stropu.
Po všech těch letech práce pro Republiku se v důchodu nedočkám ani trochy klidu![/b]
Všichni se na mně dívali a žena se nejspíše už chtěla bránit, ale já byl nyní v právu, měl jsem právo na klidný důchod a ve svém věku i na poučování ostatních.
Všude samý alkohol, drogy a nechráněný sex. A vy tady necháte volně pobíhat vašeho syna? To už jste s ním výchovu vzdala? Kdyby jste používali ochranu, mohla jste se na rodičovství lépe připravit. To já se prvně opil když mi bylo jednadvacet paní, dřív bych si nedovolil k alkoholu ani čuchnout, a vy přitom ze svýho syna vychováváte spratka! To je samá syntetická hudba, samej rachot a nic z toho. To v mém mládí se poslouchalo něco jinýho, to byl ještě k tvorbě hudby potřeba talent! Zrovna předvčerejšky jeden výrostek co měl byt vedle mne pouštěl tenhle odpad naplno! A když jsem vyrazil dveře a vyžadoval se klidu, ještě na mně chtěl zavolat policii! Na mně! Celý svůj život jsem pracoval pro republiku a její bezpečnost a takhle se mi mládež odmění. Nic se nenaučili, jen jsou všichni zkažení a vy jste na nejlepší cestě, aby bylo vaše dítko dalším feťákem v temný uličce, kde bude provozovat nechráněný sex a pít levný a nekvalitní alkohol. Já pracoval celý svůj život pro Republiko paní, já vím o čem mluvím...
Když loď přistála, všichni se začali hrnout ven, nikdo stejně neposlouchal můj proslov, ale všem muselo být jasné, že mám pravdu. Cestou z lodi mi všichni lezli do cesty, ale já si trpělivě dělal rukama místo, na které mi v důchodu náleželo právo. Po všem co jsem udělal pro Republiku jsem se zatím dočkal jen nerespektu. Chtělo se mi brečet, kam se ta Galaxie dostala a že už nemůžu udělat nic pro její nápravu. Mladí nerespektovali stáří, staří se nedokázali prosadit. A ani můj bratr určitě nebude jinačí, přece jenom je o dvacet let mladší než já, ještě pln energie, určitě taky chlastá, bere drogy, provozuje nechráněný sex a nedejbože i gambluje!
Támhle je...
Dav si prorážel můj bratr, jehož obličej si pomatuju dodnes. Nebral jsem totiž drogy, ani nechlastal jako dnešní mládež, která zapomíná na vše, hlavně na pravidla. Naštěstí můj bratr žije na vyšší úrovni. Už se těším, jak si odpočinu, možná si dám vířivku, snad i něco zakousnu!
Irwine...
Odpověděl jsem svému bratrovi po jeho objetí a jeho nabídce k pomoci. Jak jsem čekal, vzal jenom můj malý kufřík, ve kterém jsem měl svojí výbavu, kterou mi dali kolegové při odchodu. Byla tam litrová flaška luxusního koňaku, flash granát, plastová pouta a teleskopický obušek. Prostě krásný dárek od bývalých kamarádů. Nicméně jsem na něj hned z vostra spustil:
Aby jsi se nepřetrhl s tou pomocí, to je dneska ochota, to je strašný. To já bych každému vzal co unesu, hlavně svému bratrovi, kterého jsem dlouho neviděl, ale to vy dneska neznáte, to je jen chlast, drogy a sex, žádná loajalita, to už neznáte, čeho jsem se to dočkal, po všech těch letech práce pro Republiku!
Skončil jsem až s narváním malých kufrů do ještě menšího auta a kecy bratra jsem jenom ignoroval. Speeder zas tak super nebyl, viděl jsem už i lepší a to i na horších místech než bylo toto. Proto jsem jenom nasedl do auta a jak bratr řídil, mohl jsem opět pustit.
To by jsi nevěřil, co jezdí těma transportama za lidi. Normálně se tam jeden chlap pokusil okrást ženu! Kredity chtěl určitě utratit za drogy! Bylo mi to jasný, když jsem to viděl. A když jsem mu zlomil ruku, tak začal že si bude stěžovat! Na mně! Po všech těch letech práce pro Republiku! Tak jsem mu řekl, ať si klidně stěžuje! A ta žena byla nakonec asi jeho komplic, protože na mně začala řvát, že to byl její přítel! Organizovaný zločin rozkvéta v nejhorších podobách, ale to já po vší svý práci pro Republiku dobře znám, na mně si nepřijdou...
Nechal jsem si chvilku na oddechnutí, ale i na to, aby si můj mozek utrápený celoživotní prací pro Republiku vzpoměl na další příhodu.
Koupil jsem si nový hodinky, podívej! Tady když to zmáčkneš, ukáže to čas a když zmáčkneš tohle, tak i datum. A tady máš přímý spojení s pozičním systémem, vím přesně kde jsem! Užitečná věcička. A stála jenom patnácet kreditů, no neber to viď! A proč tady zastavuješ!
Bratr s blbou výmluvou vběhl do normálního bordelu a vůbec mi to před bratrem nepřišlo divné. Proto jsem na něj ještě pro jistotu zakřičel, když jsme si už byly tak otevření v tom co děláme.
Nezapomeň si zapnout poklopec, jinak ti vyletí sportovéééc!
Zuřivě jsem přelazoval rádio a hledal nějákou stanici, kde budou hrát starou klasiku a né tyhle nové sračky, kterých měli mladí plnou hlavu, když brali drogy, chlastali nebo provozovali nechráněný sex, jako můj bratr.
Ach Irwine, Irwine...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Niko "Dr.Eyer" Baltic (Pear)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shaddaa

Sedel si v bratovom novom speedri a len tak si sledoval okolie. Nič iné ti ani síce nezostávalo. Len tak si zabíjal čas, kým si tvoj milovaný brat niečo "vybaví" v strip clube. Aj keď priamo nepovedal že tam ide za sexom, ale čo iného by tam mohol robiť, že? A to ani nemohol vydražať pokiaľ sa zotmie a budete po spoločnej večeri. Kde sa v ňom berie toľko drzosti.
Ako si tak sedel na spolojazdcovom sedadle v krásnom červenom speedri, tak si sledoval dianie na okolitej ulici. Ty, ako skúsený policajt, ktorý má už za sebou stovky priamoch zásahov na všeliakých feťákov a podobnú zberbu, si hneď zbadal pár drogových obchodíkov. Bohužial, drogy boli na Nar Shaddaae boli jeden z tých najmenších zločinov. Na dennom poriadku tu boli nájomné vraždy, únosi, výpalné a podobné svinstvo. Ako si tak rozmýšlal nad týmto pohoršeným bratom tak dvere do strip clubu vyvalil tvoj brat. Bol celý od krvi a na tvári mál podliatiny. Aj slepý by zistil že dostal poriadnu nakládačku. Ako tak sa dotackal ku svojmu červenému speedru a nastúpil. Dupol na plyn a okamžite upaľoval domov.
Sakra, sakra, sakra! Niko, sakra, my tým šmejdom ukážeme. Že oni mi nevrátia moje prachy a ešte ma tam aj domláštia. Prašiví psi! S kým si myslia že sa zahrávaju. Toto im dám vyžrať, bastardom.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“