Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Aaaaa!
Byla jsem připravená na boj s velkým, opancéřovaným ještěrem. Na lačné zuby mohutné šelmy. Trnité, dravé mloky. Přízrak dávno mrtvého bojovníka. Droida, jehož čip poslušnosti ve zdejším vlhku zkorodoval a přestal fungovat. Lovce Jediů. I takových by se pár našlo. Ale tohle rozhodně ne! Na zemi se choulí skřítek v padawanském rouchu.
Co to je?
To jsem já! James!
Vykřikne dítě asi o polovinu menší než já. Youngling z akademie. Všichni jsme naštěstí udrželi chladnou hlavu a tak nebudeme muset mistru Skywalkerovi vysvětlovat, jak se nám povedlo z jednoho studenta udělat tři. Já ho znám! Prohlížím si chlapce, zašpiněného od bláta. Byl na nádvoří s dalšími studenty jeho věku. I když S NIMI není přesný výraz. Držel se stranou a pozoroval dění okolo. Musel nás sledovat. Je to šikula. Vůbec jsem si ho nevšimla. Kuráž a obratnost prcka mi imponují. Pak ale převládne vztek. Promluvím nejpřísněji, jak jen dovedu.
Kurva! Zablešenec zatracený! Jamesi! Co tu u Síly děláš?!
Dám ruce v bok a divoce zamávám ocasem.
Mohli jsme tě rozsekat! Nebo ti mohla nějaká potvora natrhnout prdel! My bychom tě pak museli jít zachránit a až bys byl v bezpečí, tak bych tě zmalovala já! A přísahám, že by tě v akademii nikdo nepoznal!
Ostré bílé tesáky přidávají mému výrazu na zuřivosti. Pomalu napočítám do deseti. Zklidním se, připnu meč zpátky k opasku a pomůžu chlapci na nohy.
Jsi v pořádku? Nebolí tě nic? Přeci jen ses slušně proletěl.
Snažím se zapojit úsměv, abych vypadala přátelštěji.
Dobrodružství končí! Vracíme se!
Zavelím a jsem si jistá, že minimálně Kay'shu tím potěším.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Pomahla si mladému ľudskému mláďaťu na nohy. James si zľahka oprášil svoje padawanské rúcho, no veľmi mu to nepomohlo, pretože po daždi sa naňho nalepilo mnoho blata. Toto sa bude musieť vyprať v kúpelni tak, aby si toho nikto nevšimol. A zrejme táto prácička výjde na vás, pretože 5 ročný James si toho asi sám veľa nevyperie, nie to ešte na tajňáša. Dexter a Kay'sha si pripli taktiež svoje svetelné meče na kožené opasky.
Tak teda poďme.
Riekol Dexter. Zdalo sa že zoberiete nohy na plecia a vrátite sa čo najskôr na akadémiu a budete hrať akože nič. No v tom vám James skočil do úsmevu.
Ehmmm... Noooo... Bol somnou ešte Bleedo.
Bleedo bol mladý Rodian. Podľa majstra Skywalkera mal v krvi veľké množstvo midi-chlorianov a všetci majstri od neho očakávajú veľkú Jedijskú budúcnosť.
Šiel somnou. Sledovali sme vás. Hrali sme sa na špiónov. No stratil som ho z dohľadu a niekde sa zatúlal.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Pramatko chlupatá mrdání plná!
Vzpomenu si na nadávku, kterou tak rád používal můj strýc. Tyhle koťata se měli utopit, dokud to šlo! Tenhle výlet nás přijde pěkně draho. Zavřu oči, schovám tvář v tlapách a zhluboka oddechuji. Jedna, dvě, tři… Znovu počítám a přemýšlím co dál. Ztracený Rodian měl podle mistrů obrovský potenciál. Bez něj se vrátit rozhodně nemůžeme!
Tak jo, nemáme na výběr. Musíme ho najít.
Otočím se ke skupince a kouknu na Jamese.
Ukaž nám místo, kde se ti Bleemo?... Blebo ztratil. Tam začneme hledat. Rozhlížejte se! I zlomená větvička nás k němu může přivézt. Hledejte stopy v bahně. Všechno! Jdeme, superšpione.
Pokusím se mládě povzbudit a postrčím ho před sebe.
Tohle bude dlouhý den… Sílo, za co nás trestáš!
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Ak si požiadala Jamesa, aby ti ukázal kde stratil svojho priateľa, tak sa zatváril veľmi kyslo.
No ja si to presne nepamätám, pretože vôbec som nevedel kde sme. Ale nieje to dlho čo sa stratil. Asi tak desať, možno päťnásť minút.
Riekol ustráchaným hlasom James. Kay'sha sa potom zapojila do debaty.
Tak to bude určite niekde poblíž. Stopy bude v mojrek pôde dobre vidno. Musíme ho nájsť. A Aziza má pravdu. Nemôžeme sa na Akadémiu vrátiť bez neho!
Každý skôr čakal inú reakciu. Niečo typu "ja som vám to hovorila, je to vaša vina". No našťastie si to Kay'sha pre túto chvíľu odpustila, pretože to bola iba obyčaná stráta času. Potom pokračovala.
Aziza. Puži svoje zmysli na plno. Musíme sa nechať viesť sílou. Musíme ho niekde poblíž vycítiť.
Začala organizovať Kay'sha a čakala, že aj ty navrhneš niečo rozumné. Dexter medzi tým iba stál a čakal na "rozkazy".

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Sestřička má pravdu. Během hledání musíme zapojit všechny smysly a schopnosti. To zvládneš! Stopovat umíš, vycítit osoby v okolí taky. Povzbuzuji se. Nebude to jednoduché. Džungle je plná života, zvuků a vůní. Někde mezi tím vším je ztracený Rodian.
Uděláme to takhle. Půjdeme po Jamesových stopách. Nakonec se dostaneme tam, kde se rozdělili. Chvílemi ho zkuste zavolat. Já se ho pokusím vycítit.
Navrhnu. Soustřeď se, vyčisti si mysl. Nech Sílu proudit svým tělem. Nech se jí vést. Promlouvá k tobě skrze vše a všechny. Zavzpomínám na výuku v akademii. Zhluboka se nadechnu, natáhnu uši, začenichám a vyrazím ke křoví, odkud k nám přilétlo to klubko neštěstí. V bahně jsou zřetelné drobné stopy podrážek bot, které kopírují trasu, po níž jsme přišli. Kolem sebe cítím hloučky Síly. Mohu tak „vidět“ každého tvora poblíž. Vypustím ty, co se nacházejí v povětří a korunách stromů. Asi sedm metrů vpravo od nás je něco většího. Ale pohybuje se to příliš rychle. Několik menších živočichů, asi hlodavců se drží v borůvčí nalevo. Ani zvuky nepřinášejí žádné ovoce. Jediné křupání větviček pod botami vychází od nás. Skloním se ke stopě v bahně. Drápem přejedu po obrazci a vedu skupinku dál.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Bleemo! Haló, Bleemo!
Takto sa vykrikovalo všade na okolo medzi tým, ako si ty sledovala stopy. Kráčali ste asi desať minút no potom stopy začali slabnúť. Dostali ste sa do akéhosi piesočného pásma, kde namiesto bahna, bol na zemi mokrý piesok, takže stopy už neboli tak ľahko čítatelné. Potom ste na okamih zastali, aby ste sa porozhliadli po okolí a zvážili ďalšie kroky. V tom sa ozval Dexter.
Tu niečo je!
Skríkol rozhorčene Dexter, akokeby našiel minimálne tonu rýdzeho zlata. Opať najprv konal ako rozmýšľal a tak sa okamžite vrhol tým smerom, na ktorý ukázal svojim ukazovákom.
Aaaaaargh!
Len čo ste sa stihli z toho všetkého spamätať, Dexter už beznádejne kričal. Ako sa celá tvoja skupinka otočila za Dexterovím krikom tak vás čakalo nemilé prekvapenie. Dexter vysel dole hlavou na strome v akejsi ľanovej sieti. Chytil sa do pasce ako lovná zver. Toto neveštilo nič dobré. Ak ho oslobodíte ako chcete, stále skončí na zemi a piesok bude mať všade vo vlasoch, čo sťažuje vašu spätnú infiltráciu do akadémie. Navyše sa Dexterov svetelný meč následkom prudkého zdvihu, zaboril celý do piesku.
Budete sa len pozerať alebo aj niečo podniknete?
Spýtal sa Dexter, len čo sa spamätal z pasce, ktorú tam nastražil boh vie kto.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Zatímco moji společníci volají, já sleduji stopy. Povrch se mění. Bláto střídá vlhký písek. Stopování bude mnohem těžší. Navíc jich tu je víc. Menší patří kopýtkům. Pak jsou tu ještě dvě různě směřující prohlubně. Jedna vede rovně, dál pískem. Druhá zahýbá do blízkého křoví. Kdybych byla ztracené mládě, kam bych šla? Z přemýšlení mě vytrhne Dextrův hlas. Nadšení střídá zděšení. Koutkem oka zahlédnu pouze šmouhu, která se blesku rychle ztratila ve větvích.
Co tam vyv... Dextre?
Zarazím se. Opatrně vyrazím k místu, kde se chlapec chytil do pasti. Se zájmem si prohlížím síť. Pevný provaz by udržel i větší zvíře. U kmene stromu se nyní zřetelně rýsuje napnuté lano. Kdo to tady připravil? A co chtěl chytit?! Nepříjemný pocit mi naježí chlupy na zádech. Rychle se rozhlédnu, ale nikoho nevidím. Žádný pohyb, který by do džungle nepatřil. Ani vítr nepřináší nepřirozený pach. Majitel tu teď není.
Hned to bude! Dextre, odřízneme tě, ale bude to šlupka! Pokusím se tvůj pád zpomalit Silou.
Zakřičím na chlapce.
Jamesi, jdi kousek stranou. Kay'sho, odřízneš ho?
Soustředím se a natáhnu ruce. Nechám se obklopit Silou a čekám.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

James odstúpil pár krokou stranou ako si mu prikázala. Nechali ste ho tam. On sa len poslušne prizeral. Nevidal zo seba ani slôvko. Ukažkový youngling.
Áno, určite.
Odpovedala ti Kay'sha. Potom zapla svoj zelený meč. Zvuk, ktorý sprevádzal vysunutie čepele bol jasný, ničím nezkreslený. Potom Kay'sha trochu povyliezla na strom a odrezala sieť, v ktorej bol Dexter uchytený. Len čo svoju prácu dokončila, svoj meč naspäť vypla. Aj vypnutie sprevádzal krásny energický zvuk. Mladý younglig bol v eufórií z toho, že konečne vidí svetelný meč v akcii.
Len čo sa sieť pretrhla, snažila si sa chytiť Dextera Sílou a trocha mu zmäkčiť dopad, no to sa ti veľmi nepodarilo, pretože sama si nebola dostatočne silná nato aby si udržala 70 kilogramového pubertiaka a tak sa iba zvalil na zem a dopadol rovno na kostrč. Chvíľu mal vyrazený dych, no potom zo seba vydal nejaké to slôvko.
Au. Jemnejšie to nešlo?
Povedal Dexter a celú tvár mal zmrštenú bolesťou. Všetko vyzeralo fajn, no v tom sa ozval aj James.
Hej, pomôžte mi!
V jeho hlase bolo počuť klasický detský strach, no keď ste sa otočili smerom k nemu, tak strach zaplavil aj vás. James sa ponáral v piesku. Bol zapadnutý až po kolená. Keď si ho poslala nech si ustúpi stranou, tak si vybral to najvenhodnejšie miesto. Okolie ponáravého piesku.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Pokus zachytit padajícího Dextra skončil nezdarem. Ano. Mohl dopadnout hůř. Přesto byla rána silná. Bolest nepocítil jen on, ale i já. Tlak na spánkovou oblast byl příšerný. Tak intenzivní, že jsem si raději klekla. Jako by mi měla každým okamžikem hlava explodovat. Neustálé používání Síly si vybíralo svou daň. Nepříjemný pocit pomalu ustupoval, únava však zůstala.
Au. Jemněji to nešlo?
Oplatím mu stejně zmučený výraz tváře a při tom si masíruji postižená místa na hlavě.
Bohužel nejsem tak mocná jako mistr Yoda. Malá jo! Ale zdá se, že u mě pravidlo, čím menší tím schopnější, neplatí. Jsi v pohodě?
Nestačí mi odpovědět. Naši pozornost na sebe strhne youngling.
Hej, pomozte mi!
Ignoruji všechno, vyskočím na nohy a chci se rozběhnout k mláděti. Zastavím se, když si uvědomím, kde se chlapec ocitl. Po kolena ho držel pohyblivý písek. A čím víc sebou šil, tím rychleji se propadal.
Jamesi, uklidni se. Nehýbej se! Vytáhneme tě.
Odběhnu k lanu, které napínalo síť. Zažehnu meč a odříznu dostatečně dlouhý kus. Pak se s ním vrátím. Jeden konec hodím k uvězněnému človíčku a druhý podávám Dextrovi.
Na, já ho neutáhnu. Jamesi! Pevně se drž. Kay'sho, pomoc Dextrovi Silou. Já už jsem příliš vyčerpaná.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Atosféra bola napätá. Doslova by sa dala krájať. Aj napriek tomu že si dieťa divočiny, tak na takéto výlety poza akadémiu si nebola zvyknutá. Tvoji kamaráti a spolubývajúci taktiež nie. Na chvílu ste poľavili pozornosťou a James na to doplatil. Bol to znak presne toho, že tu v lese, nieje priestor na žiadne chybyčky. Aj tá najmenšia by sa vám mohla stať osudnou.
Našťastie aj napriek svojmu vyčerpaniu si stále bola kreatívna a dokázala si improvizovať. Svojim svetelným mečom si odsekla dostatočne dlhý kus lana a hodila si ho Jamesovi. Ten sa ho uchytil akokeby mu šlo o život. Teda, koniec koncov aj šlo. Nakoľko ty si bola vyčerpaná, tak sa Kay'sha chopila povrazu a začala pevne ťahať. Dexter opäť nachytal do pľúc dych a zotavil sa. Potom sa postavil a pomohol Kay'shi s ťahaním. Našťastie, nezapadol aj on do piesku, čo bol zázrak. Asi o desať minút neskôr namáhavého ťahania tridsať kilového younglinga z pohyblivého piesku, sa ho vám konečne podarilo dostať von. Chudákovi Jamesovi až vypadla jedna slza z oka. Kay'sha sa zvalila na zem a hlboko si vydýchla.
Uuuufff!
Dexter sa oprel rukami o kelená a ostal ticho stáť. Medzi tým ako si sledovala počínanie tvojich kamarátov si si stihla aspoň minimálne odpočinúť. Keď si sa rozhliadla po okolí lesov zamrazil ťa chladný pot, ktorý ti stiekol po chrbte. Spoza vetvičiek stromov na vás všade na okolo čumelo mnoho párov očí. Svoje telo neodhalili a tak nebolo na mieste odhadovať čo to môže byť. Každpádne, neveštilo to nič dobrého.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi – Lesy

Kay'sha a Dexter se chopili lana a začali se záchrannými pracemi. Já mezitím sbírala síly. Konec konců bych jim příliš užitečná nebyla. Sama vážím pouhých dva a dvacet kilo. Svalovou hmotou Amarani příliš neoplývali. Dvojice usilovně tahala. Provaz se napínal a malé chlapcovo tělíčko se začalo dostávat z písečné pasti. Oblečení bylo špinavé, ulepené. Ale to bylo to poslední na co bych zrovna myslela.
Už to bude. Drž se Jamesi!
Úspěch mi vykouzlí na tváři úsměv. Trvalo to deset, pro mé přátele, velmi náročných minut. Ze srdce mi spadne velký balvan. Nemohu se zbavit pocitu, že to byla i má chyba. To já mu řekla, ať jde stranou. Já bych se tu měla umět nejlépe orientovat a poznat nebezpečí.
Díky, pramáti. Jste skvělý.
Pochválím přátele a pokleknu vedle nich. Teď, když jsou všichni v bezpečí, věnuji pozornost znovu stopám a… okolí.
Nejsme tu sami.
Promluvím, tak aby mě slyšeli jen moji společníci. Nespočet očí nás nepřestávalo sledovat. Nepříjemný pocit mě poléval od hlavy až k ocasu. Jak je možné, že jsem je nezaznamenala dřív? Alespoň čich nebo sluch mě měl upozornit.
Držme se u sebe. Nesmí nás rozdělit. Spolu jsme nejsilnější.
Ať se snažím, jak chci. Nedokážu nově příchozí identifikovat. Klid mi trochu vrátí až chladivý jílec meče v mé tlapě.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi - Lesy

Vytiahli ste Jamesa z pasce. Bola to obrovská úľava. Konečne sa atmosféra trocha ukľudnila. Ty aj tvoji priatelia ste sa ukľudnili tiež. Váš tep sa upokojil. Vaše srdcia už nebili ako o závod a vrátili sa do klasického kardio-rytmu. No táto vaša malá radosť netrvala dlho. Potom si tvoje bystré oči všimli niečo v kríkoch. Boli to zvedavé pohľady nevedno čoho. To vás trochu znepokojilo. Okamžite ste sa k sebe pritisli na toľko, že sa vaše chrbty dotýkali. Cítila si ako sa Dexter spotil. Taktiež si cítila srdce Kay'shi, ktoré bilo ako zmyslov zbavené. A ani si sa jej nečudovala. Ty si nebola o nič pokojnejšia. No keď si uchopila chladnú, chrómovú rukoväť svojho meča, tak si sa trochu upokojila. Keď podivný pozorovateľ v kríkoch videl, že nemáte kam újsť, teda že vás má v pasci, tak sa odvážil k prvému kroku. Prvý sledovateľ vyšiel z kríkov. Bol to Woolamander. Klasický malý, ktorý ti siahal asi po bradu. Modro - zlatý chlpáč. V pravej ruke mal šte nejaké ovocie. Veľmi si neriešila čo to je. Ty si sa hlavne sústredila na to aby nepodnikol nejaký nepredvídavý pohyb.
Len čo vyšiel prvý, vyšli za nám ďalší. V sekunde bol okolo vás asi tucet malých tvorov, ktorý sa tvárili poniekoľko smutne. Dexter nemohol odolať a začal sa smiať.
Hahahahah. Čo to sakra je?
Len čo to títo malý tvoríčkovia zbadali, zmenili svoj výraz v tvári. Tvárili sa poniečo veselejšie. Dokonca sa dalo tvrdiť že sa smejú. Začali vydávať podivné zvuky, ktoré boli zrejme slová. Rozbehli sa ku Dexterovi a začali sa naňho sápať, skákať mu na ramená. Niektorí mu dali aj svoje ovocie, ktoré mali v ruke. Boli to priateľské tvori.
Keď si sa lepšie započúvala, tie ich zvuky ti niečo pripománala. Keď si ešte viac zbystrila sluch, trochu si im začínala rozumieť.
Hahahah!
Rehotal sa Dexter.
Aziza, rob niečo, pokiaľ ma tu neušteklia k smrti. Hahahaha!
Pokračoval v smiechu Dexter.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi – Lesy

Neklid ovládl těla nás všech. Drželi jsme se u sebe. Tak blízko, že jsem slyšela tep srdce každého z nich. Bušili jako o závod, stejně jako mé. Naneštěstí foukal vítr od nás, proto jsem se nemohla pokusit zachytit pach nově příchozích. Nemáme kam ustoupit. Uvědomím si nepříjemnou skutečnost. Nezbývalo než čekat až se některý z nich objeví a zaútočí. A pak to přišlo. Křoví zašustilo a vystoupil z něj modro-zlatý opičák. Zbytek jeho tlupy na sebe nenechal dlouho čekat. Před námi rázem stálo dvanáct tvorů velkých bez mála jako já. Někteří ještě drželi v tlapách ovoce. Nejspíše jsme je vyrušili při obědě. Pomyslela jsem si a trochu se mi ulevilo. Tito tvorové nebyli agresivní, naopak. O tom se brzy přesvědčil i Dexter. Jeho pobavení vzbudilo u Woolamanderů zájem. Lidský smích se mísil se zvířecími skřeky, které mi v uších připadali jako slova. Jeden zvuk stále dokola opakoval každý z nich.
Zdraví nás.
Usoudila jsem. S úsměvem se proti rozesmátému chlapci rozeběhli a začali si s ním hrát. Zatímco po něm poskakovali, já se soustředila na jejich „řeč“. Sledovala jejich tváře, tón hlasu, gesta. Skřeky začínaly být srozumitelnější a v mé mysli utvářeli slova. Dextrův hlas mě vytrhl ze soustředění. Tvorečkové ho nenechali ani na chvilku na pokoji, tak jsem k nim přistoupila a doufala, že získám jejich pozornost. Jeden zanechal lechtání a zvědavě si mě začal prohlížet.
Ahoj kamaráde.
Promluvím klidným, přátelským hlasem.
Tohle bude asi tvoje.
Zvednu velký žluto-růžový plod a natáhnu ruku.
Neviděli jste tu někoho? Hledáme malého chlapce.
Rukou naznačím výšku. Soustředím se na každičký Woolamanderův pohyb, změnu v hlase, chování nebo záblesk v očích.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Trivi »

Yavin IV. - Okolie akadémie Jedi – Lesy

Vaše privítanie s Woolamandermi prebehlo bez zranení a tak ste odložili svoje svetelné meča na miesto - za opasok. Týmto gestom ste dali opičákom na javo že si z nich neplánujete spraviť korisť. To ich potešilo a začali sa s vami socializovať ešte viac. Dexter už pomaly ani nedýchal od smiechu, spôsobeného jemným šteklením modro-zlatých opičiek. Potom ich pár pribehlo aj k tebe aj ku Kay'shi. Za normálnych okolností by to bola možno aj celkom zábava sa s nimi takto šaliť. No teraz ste veľmi čas nemali a potrebovali ste sa rýchlo vrátiť na akadémiu a tak si šla rovno na vec. Začala si na nich prehovárať svojím jazykom. Nevedno či to nejako pochopili, ale začali vás všetci niekde ťahať. Dvaja ťa ťahali za ruku a tretí ti sadol na ľavé rameno. Tam si v kľude papkal svoj obed. Tváril sa úplne spokojne, akoby ste sa poznali dvadsať rokov.
Čo sa to deje? Čo hovoria?
Pýtala sa ťa ustarostene Kay'sha. Ako si sa tak ešte sústredila na ich škriekanie a skúšala si dať do kopy nejaké slová tak sa ti to z časti aj podarilo. Rozumela si niečo ako tanec, oheň, návšetvník. Medzi tým vás opičáci stále niekam ťahali po nejakej vyšliapanej cestičke.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Výcvik pre Aziza Zaaur (Gwendolin) - Na čerstvom vzduchu

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin IV. - Okolí akademie Jedi – Lesy

Woolamander ode mě přijal "dárek" v podobě ovoce a zatímco jsem naznačovala výšku ztraceného hocha zakousl se do šťavnatého plodu. Byl o něco menší než jeho druhové. Stejně tak rudá srst okolo čumáku nebyla tak výrazná jako u ostatních. Lze tedy předpokládat, že se jednalo o právě dospívající mládě. Světelný meč se opět pohupoval u mého opasku, což byl pro ostatní tvory důkaz našich mírumilovných úmyslů. Nyní už jsme byli v obležení opiček všichni. Jeden z každé strany mě chytil za tlapu a začali mě někam táhnout. Ve stejný okamžik mi modro-zlaté mládě vyskočilo na záda a uvelebilo se na mém levém rameni.
Chtějí ať jdeme s nimi... Někoho viděli a asi nás k němu dovedou. Snad je to Bleemo.
Zkusím trochu rozptýlit Kay'shiny obavy. Sama jich jsem však plná. Jejich řeč se mi povedlo rozluštit jen minimálně a na konci cesty nás může čekat kdokoliv.
Ale radši buďte všichni obezřetní. A Jamesi! Ty se drž, co nejvíc mezi námi.
Upozorním chlapce a opět zapojím všechny smysly. Čich, sluch, Sílu…
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“