Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Tahle to dál nešlo. Nebyl jsem sice nijak slabý, ale pouze silou se soupeř porazit nedal. musel jsem do toho zapojit rozum a akrobatické schopnosti spojené s mým stylem boje. Proto jsem se snažil uhýbat jeho výpadům a nenechat se donutit zkřížit naše plazmová ostří.
No tak mysli chlape, myslí.. Co je nejlepší udělat, když do tebe buší mrtvola se silou wookiie? No jasně využít "špinavé" triky v rámci Síly..
Vibročepel, kterou jsem předtím odhodil, byla nyní na zemi za zády mrtvoly. Takže jsem provedl co nejrychlejší úskok o pár metrů vzad, tak abych se mohl koncentrovat. Pomocí telekineze jsem zvedl meč a rotující ho mrštil tak, aby uťal hlavu téhle mrtvoly. Protože jinak ji asi zabít nešlo, nebo jsem si to alespoň myslel. Každopádně čepel rychle jako cirkulárka rotovala k mrtvole a já si držel odstup, abych to sám neschytal.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

V momentě, kdy už to vypadá, že ho od oddělení hlavy nic nezachrání se nelidsky rychle skrčí a vibročepel proletí kolem tebe a nakonec spadne na zem.
To je všechno co umíre? Musíte být zklamání pro vaše mistry.
Ozve se zezhora a mrtvola se k tobě upět blíží.
V tu samou chvíli se ozve rachot, jak tuk'ata zbořila jeden ze sloupů podpírající strop haly.
Sith na soše udělal jedinou věc. Potichu zatleskal.
Mrtvolný mistr už ale žačal znovu útočit a pro teď ještě zrychlil. Práci s mečem měl jako instruktor, který dohlížel na výcvik se světelným mečem, takže jsi musel vynaložovat velké soustředění, aby jsi věděl kam zaútočí přístě.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Nejen, že jsem nedokázal setnout tomu smrdutému bastardovi hlavu, ale ještě víc se zdálo zuřil. Což se projevovalo v síle a zběsilosti jeho útoků. Sice jsem to zatím zvládal celkem schopně vykrývat, ale dlouhodobě už to tak nešlo. Tam kde není síla, musí vypomoci rychlost. Proto jsem se zrychlil pomocí Síly a prosmýkl se pod jeho letícím mečem. Tak jsem se dostal do jeho zad a vkládal do svého švihu mečem veškerou rychlost a reflexy. Snažil jsem se i odhadnout jeho možné vyhnutí a tak mu oddělit tu zatracenou hlavu od těla. Na naduté kecy toho sitha na soše jsem nijak nereagoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Podaří se ti seknout mrtvého mistra do oblasti, kde má lopatky, ten se otočí a začne znovu útočit.
Čelist, která se mu doteď houpala nyní odpadla úplně a také jsi viděl ruku, kterou jsi před tím usekl, jak se pomalu plazí k tobě.
Nějako udobu si s mistrem vyměňujete kryty a údery, než mu usekneč několik prstů na ruce, meč však nepovoluje. Sekneš ho do ramene. Usekneš mu ruku v lokti a nakonec ho zbavíš hlavy.
Shistavanen zrovna dorazil zbývající tuk'atu a blížil se k tobě, vypadal nezraněn, ale oddychoval, jakoby uběhl maratón.
Co si neuděláš sám to nemáš.
Řekne sith na soše a seskočí k vám dolů.
Vaši mistři tady najdou vaše ostatky a já už budu s holocronem dávno pryč.
Na to aktivuje dvě rudé čepele svých světelných mečů a zaujme vyčkávací postoj Nimanu.
Vlk se na tebe podívá s připraveným mečem zaujme svůj postoj Djem so, připraven zaútočit zároveň s tebou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Konečně se mi podařilo tu rozpadající bečku hnisu zabít. Nebo jsem v to alespoň doufal. Jak se zdálo, nebyl jsem jediný kdo skončil, protože můj vlčí společník právě s funěním přicházel ke mě. Zdálo se, že mi v posledním duelu bude stát po boku, což mě i trochu dodávalo pocit klidu. Každopádně mi bylo jasné, že není radno brát nepřítele na lehkou váhu. Kývl jsem na svého bojového partnera a společně jsme vyrazili vpřed. Taktika byla nejprve zaměstnat každý jeho meč zvlášť a nalézt jeho slabinu. Rozhodně jsem však neopomíjel fakt, že je to také uživatel síly. Znal jsem jeho styl jako svůj vlastní, takže jsem použil to samé. Doufal jsem, že budu mít možnost využít pár triků u tohoto stylu, které jsem v průběhu let vyladil.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Sith vaše útoky vykrývá s bravurou a vidíš jak se pod kápí usmívá.
Najednou odletí tvůj spolubojovník na nedaleký sloup a chvíli bojuješ s protivníkem sám, než se vlk vrátí do boje.
Soupeř tě tu chvíli zasypával smrští útoků a ty ses nedostal k útoku a jediné co ti zvývalo bylo rychle ustupovat.
Ačkoli je nepřítel v neustálém pohybu, při kroku si lehce odkrývá levou stranu od pasu dolů.
Nyní má nad soubojem absolutní kontrolu, stojí mezi vámy natočený bokem a daří se mu bránit vám ve sladění útoků.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Jak jsem předpokládal, ukázal se sith jako tuhý protivník. Nebyl zdaleka tak silný jako mrtvý stařec před ním, ale přeci jen to vynahrazoval v jiných směrech boje. Stále nás zasypával údery a neměl jsem v podstatě možnost sám udeřit. Potom to ale přišlo, znovu lehce odkryl levou stranu. Věděl jsem, že by to mohla být dost dobře jen nějaká finta. Každopádně jsem sladil moment, kdy jsem vlk i já blokovali jeho čepele. V té chvíli jsem použil jeden z mích natrénovaných triků. Tím bylo použíti odstrčení, přímo na hruď sitha. Dal jsem do toho velkou sílu, ale výsledkem jsem si nemohl být jist.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Jouuuu...
Tohle vydal sith, když se ti ho podařilo odhodit.
Ve vzduchu se otočil, dopadl na nohy a zabodl meče do země, aby svoje klouzání po pdlaze zastavil.
Tak přece jenom něco umíte. Ale.. Pořád. Je. To. Málo.
Pak změnil držení meče i styl boje. Čepele obrátil směrem dolů do reverzu typického pro shien a postavil se do postoje pro djem so.
Ještě se ke mě můžete přidat, jaký je rozdíl mezi mnou a vašimi mistry. Zvažte to.
Vlk na chvíli sklopil meč a sith se zasmál.
Pak ho ale zase zvedl nad hlavu ve znamení, že on v boji pokračovat bude a podíval se na tebe.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Jeho nabídka mě trochu rozesmála.
Takže ty chceš vědět rozdíl mezi nimi a tebou?.. No to je jednoduché mezi tím co ty tu se mnou bojuješ. Oni pravděpodobně někde tady skrytí sedí na prdeli a čekají na náznak naší zrady. Tedy důvod nám to nechat řádně vyžrat, minimálně v případě mé mistryně, nebo tyhle katakomby rozšířit o naše mrtvoly... Zamysli se, oba naší mistři byli jen kus za námi a od té doby utekla už fůra času. Takže buďme realisty, není možné aby je cokoli zadrželo tak dlouho. Obzvláště když je pro ně tenhle zatracený holokron cennější než jakýkoli život, krom těch jejich... No a nyní přejdeme do finiše téhle estrády, i kdyby si nás nakrásně porazil, jako že to nedáš. Tak si tě naši mistři podají jako malého uplakaného kluka. Pokud budeš pokračovat v boji, máš jen několik možností jak se odtud dostat. To buď vcelku, na kusy, nebo jako žrádlo pro tuk'aty.
Mluvil jsem dokonale přesvědčivě, skoro to v posluchačích značilo dojem, že jim mistři dýchají na ramena. Hlavní trik při přesvědčování, je dokázat přesvědčit o pravdivosti vaší lži sám sebe. Když se vám to podaří, přesvědčit ostatní je už hračka. I když jsem si po pravdě doopravdy myslel, to co jsem říkal. Protože to bylo celé příliš podezřelé. Každopádně i kdyby nic, tak tohle muselo nějakým způsobem rozhodit psychiku nepřítele, vyvést ho z míry, znervóznit ho, možná i vystrašit...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Sith chvíli mlčí.
No... pěkně řečeno. Ale to by na mě zabralo, kdybych vaše mistry neznal. A věř mi. Já je znám už nějakou rádku let. Navíc myslím, že mají co dělat, aby otevřeli ty vchody co se za námi zapečetily.
Pak jeden meč schoval a ten zbývající chytil oběma rukama.
A k tomu bodu tvého proslovu. K tomu o tom že vás nemůžu porazit. Řeknu to asi takhle. Ani jeden nemáte tu svoji techniku zmáknotou tak, jak byste mohli a vzhledem k tomu že ve stylech, které používám dokážu najít chybu, tak jsem vás už několikrát mohl zabít.
Pak je v desetině sekundy u tebe, skoro nedokážeš zareagovat, uslyšíš jak tvůj meč narazil do jeho a pak ostrou bolest na krku.
Poté už jen cítíš jak ti ochabuje celé tělo, meč ti padá z ruky a ty padáš na kolena. Slyšíš jak se srazí dva světelné meče, něco těžkého spadne na zem a najednou nastane ticho.
Ležíš na zemi, civíš na sloup a nedokážeš se pohnout, jediné co můžeš dělat je mrkat.
Uběhne deset minut, než se ozve dunivé BUCH! a znovu, pak ještě jednou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Ležím v bolestech na zemi a vnímám jen ohlušující tepání v zátylku. Možná mám i vnitřní krvácení, tomu bych se až tak moc po té šlupce nedivil. Nedokážu se pohnout, pouze bezmocně ležím na zádech a sleduji vysoký strop sálu. Poté ke mě jako z velké dálky dolehne série výbuchů. No nemám sílu se ani tím směrem ohlédnout, pouze ležím a snažím se nabrat dostatek síly pro opětovné postavení na vlastní nohy. Toho se snažím docílil tak, že vlévám Sílu do ochromených svalů a zrychluji pumpování okysličené krve do těla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Pomalu cítíš jak ti tělo znovu ožívá.
Než se však můžeš hýbat uskyšíš blasterovou palbu, poté je chvíli ticho.
Pak uskyšíš hlasy, sitha, tvoji mistryni a dalšího muže, jazyk je pro tebe naneštěstí nesrozumitelný.
Uslyšíš zažehnutí dvou světelných mečů a poté jak do sebe narážejí.
Souboj trval jen asi dvě minuty když skončil zařváním sitha.
Vypadni Keyane, tu ruku si můžeš svít taky.
Následně ti zorné pole zastíní tvoje mistryně.
S tebou ti to ještě vyřídím....zrádče.
Řekla se škodolibým úsměvem.
Na chůzi jsi to zatím neviděl, ale posadit by ses možná dokázal.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Artas Nostra »

Korriban, Hrobka

Slyším střelbu, ale stále nejsem schopen si tím směrem podívat. Poté nastal souboj světelnými meči, který doprovázely typické zvuky, kdy plazma protíná stojící vzduch a poté naráží do jiné čepele. Nakonec po chvíli boj ustal a podle hlasu mé mistryně asi naším vítěstvím nad sithem. Poté se objevila nade mnou a obvinila mě ze zrady. V ten moment mě napadlo..
To je to nějaký zasraný telepat, nebo jasnovidec? Vždyť mé myšlenky nikdy nedokázal nikdo číst.. Tak jak to ví? Možná od toho vlka, ale ten přeci nic neřekl, leda by to vyčetla z mysli jemu... Počkat!! Ona nic neví, jen mě zkouší. Jinak by mě zabila, nebo začala s mučením. Ha! pořád ještě nejsem ze hry venku, jen se musím dát rychle do kupy...
Síla proudící mým tělem vzrostla do mého současného maxima, možná ještě o něco přesáhla. Díky tomu se mé tělo mnohem rychleji zotavilo ze šoku a dalších negativních vlivů. Dokázal jsem se postavit očima přejít celou situaci a zkompletovat jí se zvuky, které jsem předtím slyšel.
Zrádce?.. To jsou na vás poněkud rychlé soudy. Mohla by jste mě za ty roky již znát. Proč bych vás zradil nyní kvůli nějakému možná nefunkčnímu holokronu, když jsem měl v průběhu let řadu lepších a lukrativnějších možností... Odpověď je prostá! Moje oddanost a loajalita je vůči vám neochvějná.
Mluvil jsem tak aby to slyšela jen ona a poté jsem již s dokonale hranou pokorou sklopil zrak a modlil se, aby tohle minimálně "oskarové" vystoupení zbaštila i s navijákem.
Přeci jen byla co se intrikaření, podvádění, hraní, přetvářky a tomu podobným dovednostem skvělou učitelkou. Jak se říká, za skvělým mistrem hledej ještě oslnivějšího žáka. Tomu jsem rozhodně šel příkladem a nasával jakoukoli znalost, nebo dovednost jako houba. No nyní snad nadešel den, kdy v přetvářce a hraní předčím i ji a k tomu mi dopomáhej Síla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Výcvik: Artas Nostra "Jeden je vic než čtyři"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, Hrobka

Výborně.
Řekne mistryně a pomalu tě obejde.
Když zmizí za tebou, uvidíš vlka, jak drží ve svých rukou useknutou ruku a prohlíží si ji.
Pak ucítíš, jak ti mistryně položila zezadu ruce na ramena.
Spousta možností se ti ještě naskytne.
Zašeptá a vrátí se před tebe.
Zůstaň ještě chvilku tady.
Na to ti hodí tvůj světelný meč, otočí se a vyrazí k vlkovi.
Stopuj.
Když oba zmizí v nově probouraném vchodu, všimneš si, že několik metrů od tebe stojí muž v krémové róbě rytířů jedi. Stojí ve tmě, ale svítí na tebe jeho rudé oči, které se dívaly do těch tvých.
Ještě se neznáme Garran Aximand. Sithský mistr. Bývalý rytíř jedi. Válečný hrdina Mandalorianských válek a tak dále.
Vyjde ze stínu a všimneš si jedné zvláštnosti. U pasu se mu nehoupal světelný meč, nýbrž vibromeč, který byl nejspíše vyroben velice pečlivě, jílec kombinoval černou a zlatou barvu.
Oddanost... Loajalita... Silná slova na Sitha. Oba víme, že je to blbost. Učedník se drží mistra za ruku, jen dokud ho potřebuje a pak se ho zbaví. Což vidíme tady, chudák Keyan, který zrovna přišel o ruku se svého mistra držel, dokud to bylo bezpečné.
Pomalu popojde, směrem k východu.
Jen bych tě chtěl upozornit... Jestli něco takového plánuješ... Tak na to zapomeň....
Začal se k tobě přibližovat.
Protože, když to uděláš, v ten moment i podepíšeš rozkaz k popravě.
Zastavil se na dva metry od tebe. Všímáš si podobrých povahových vlastností s tvou mistryní. Upřeně se ti dívá do očí, když ti vyhrožuje, ale i když s tebou mluví. Má kamenný výraz v obličeji a jeho hlas je chladný stejně jako vzduch, který dýcháš.
Určitě jsi Soru viděl už někdy někoho mučit. Znásob si to. Já nejsem k nepřátelům příliž milosrdný. Udržím tě naživu a při vědomí dlouho a až z tebe bude vyprchávat poslední jiskra života, tak ti dopřeju smrt.
Pak se lehce pousměje.
Každopádně, změňme téma. Velicé rád. Zjistím, že podezření ohledně tebe mám jenom ze zkušenosti za ty roky. Doufám, že jste se s Razem, s vlkem, mým učedníkem, skamarádili. Nemůžeme vás pořád vodit za ručičku, očekávej, že vás pošleme na misi spolu, zatím jste se dokázali udržet v žívém stavu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“