Výcvik pre James Lockheed (jnnyfernaid)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rajsik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.2.2012 19:48:25

Výcvik pre James Lockheed (jnnyfernaid)

Příspěvek od Rajsik »

Niekde vo vesmíre, Bežná obchodná loď

Už to bolo dlhý čas odkedy si opustil rodnú planétu s Rytierom Jedi a bol si prijatý v Chráme Jedi. Po absolvovaní výcviku si dostal mistra menom Shitsu. No lenže jeho trpezlivosť nebola veľmi silná a preto si stihol len dva tri tréningy so svetelným mečom, kým ťa vytiahol spoločne s ním z Chrámu Jedi na dôležitú úlohu. Aspoň tak ti to vysvetlil. Preto si aj s ním nastúpil do obchodnej lode, ktorá smerovala neznámo kam.
Po pár hodinách cesty si ťa majster zavolal do svojej skromnej izby, niečo ti chcel prezradiť.



Takže tu tvoj výcvik začína. Pre začiatok môžeš popísať trochu situáciu na lodi a tvoje pocity z toho všetkého. A nakoniec príjď k majstrovi.

Uživatelský avatar
jnnyfernaid
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 05.4.2012 17:37:12

Re: Výcvik pre James Lockheed (jnnyfernaid)

Příspěvek od jnnyfernaid »

JDEME NA TO!!!

Někde ve vesmíru,běžná obchodní lod

Po té co jsme nastoupily na obchodní lod letící neznámo kam, jsemse prochazel po palubě lodi byl jsem z toho všechno zmatený ale byl jsem poprvé na lodi. Na patře č. 2 šly kolem dva lidy a zaslechl jsem Viš že je tu na palubě mistr jedi a jeho padawan? a já jsem si řekl v duchu co? a já jsem to vše prožíval tak jsem obešel paluby na lodi. A se najednou jsem zahledl pana ktery mne hledal řekl vy jste padawan mistra Shitsua? a já jsem odpověděl ano to jsem on máte jít za mistrem tak mne tam zavedl a mistr na mne mám pro tebe tajemnství a já jsem odpovědel mistře !

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“