Wolfram de Acar - Přežívají jen silní a hloupí

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Přežívají jen silní a hloupí (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Taris, opouštěná elektrárna v sektoru Tegro

Sakra, jaký je jen ten kod.
Proběhne mi halvou.
Ne, 124.5658 to není. Jo 124.5657...teda myslím..
A druhý zmíněný kod použiju. Displej uspokojivě naběhne.

Sakra jsem dobrej žiju už pár minut a už jsem alespoň něco zabil, to je skoro na vyznamenání.
Budu si myslet zatím co se budu obvazovat.
Seržante, tady Wolf hlasím se opět do provozuschopnosti.
Řenku do interkomu.
Stratil jsem při boji helmu.
Řeknu na obhájenou toho že jsem se nehlásil.
Nebo spíš mi ji někdo srazil z hlavy.
Bleskne mi halvou.
Pokračuji dám podle rozkazu.

A začnu se plazit k nejbližšímu z valů tak abych byl neustále krit přez zrakem snajpera a pokud to nepůjde tak to udělám po vzoru trestných legií a na truc k němu doběhnu.
Za prvním valem chvíly počkám (za předpokladu že budu naživu). Minutu, dvě oddechnu a budu mezi tím sledovat jestli se v okolí neblíží další tým a nebo jestli mě už nezaměřil snajpr. Pokud bude čisto zopakuji stejný postup i k druhému valu kde se skrčím a budu si prohlížet okolí...
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Taris, opouštěná elektrárna v sektoru Tegro

Tarc byl zdá se ze zametacích jednotek poslední a pokud se blížily další, zřejmě byly ještě daleko.
"Císařovy černé kosti," vydechnul do komlinku seržant Rev, když opět uslyšel tvůj hlas, neboť tě s ostatními dvěma přeživšími již odepsali jako dalšího padlého.
"Výborně, Wolfe, pokusím se ještě jednou nějak upoutat jeho pozornost."
"Seržante, mám nápad," ozval se na komunikačním kanále Tarův hlas, "jsem teď na lepší pozici. Zkusím hodit ke schodišti kouřový granát a Wolf bude moct proběhnout. Sice neuvidí, kam běží, ale neuvidí ho ani ten sniper. Zabavte prosím toho zmrda ještě na chvilku, aby mě nezastřelil dřív, než to stihnu."
Snipera si na svou pozici předchozím soubojem celkem slušně upozornil. Když jsi vzal kus trosek a vystrčil ho zpoza dalšího krytu, k němuž ses po kolenou doplazil, vzduchem hvízdnula střela a kus měl v sobě najednou krásnou kruhovou díru.
I když jsi díky injekci utišující látky, kterou sis aplikoval, necítil, že tě noha bolí, nebyla na sto procentech a na velké sprintování to nebylo. V případě, že si na to přeci jen troufneš, bys měl asi třicet sekund, než se kouř začne rozplývat...
"Taro, udělej to, my tady takhle nic lepšího nezmůžeme," ozvalo se od Reva v odpověď. "Wolfe, zvládneš to?"
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“