Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Swag poklepal na svoje hodinky. Na první pohled bylo vidět, že jsou kradené, zářily totiž jak kredit v hovně banthy.
Sedm dní ... to je hromada času ... budu to muset stejně stihnout co nejdřív.
Opakoval jsem si pro sebe. Dva dny by mohlo zabrat shánění materiálu, další dva dny konstrukce. A to maximálně.
Dead-line ... V souvislosti s touto skupinou lidí to dostává mnohem hlubší, možná dokonce pravý význam.
Některá slova zkrátka vyzní v různých situacích jinak. Nabídl mi exkurzi po místních prodejnách, se kterými má vlastní zkušenost. Když se zmínil o nějakých dalších lidech, znejistěl jsem.

Parta? Jaká parta? Nemyslím si, že budu potřebovat víc lidí, když na to mám víc než dost času. Myslel jsem, že se jedná jen o dodání zboží, nebo se snad mýlím?
Odpověděl jsem.

Určitě by neuškodilo, kdybych měl nějaký přehled, kde se dá co sehnat, takže můžeme vyrazit klidně hned. Mezitím mi můžeš říct bližší informace k mému úkolu.
Navrhl jsem Swagovi a pomalu jsem se zvedl. Začínal jsem mít nepříjemný pocit, že úkol nebude úplně tak jednoduchý, jak se zdá. Jeho osobní problémy a konflikty, které naznačoval mě nezajímaly, lépe řečeno jsem s nimi nechtěl mít nic společného. Vypadá to, že rozjel vyšší hru než na kterou měl, a taková situace má jeden jediný konec. Liší se to jen v rychlosti a provedení a v takovém případě je lepší dotyčného vůbec neznat.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Swag nevypadal rozhodne nervózne. Práve naopak. Vyzeral akoby v tomto biznise už plával nejaký ten piatok, čo určite bude aj pravda. Tváril sa tak, akoby sa v tom doslova vyžíval. No nikdy nehovor nikdy. Možno to tak aj bolo. Možno Swag takéto "vzrúšo" vyhľadával zámerne. Možno to robil pre peniaze a možno len tak, pre zábavu či pre potešenie vlastného mužškého ega. Takíto, povedzme, pofiderný obchodníci, mali to svoje ego rozhodne dosť vysoke. Často nastávali situácie, keď ho sami nevedeli ukojiť a na základe toho sa dostali do nemalých problémov.
Potom Swag reagoval na tvoju menšiu spŕšku otázok.
Tak tá parta podľa mňa nebude na škodu, kámo. Rozhodne ak tie hračičky budeš montovať do objektu tak budeš potrebovať nejaké volavky a taktiež nejakých pešiakov, ktorí ti budú kryť prdel.
Pri poslednom slove mu až vyletela slinka z úst, očividne takéto slovíčka používa dosť často v každodennej komunikácií.
No ale ak to chceš robiť na vlastnú päsť tak nieje problém. Dá sa to aj tak, no ja by som do toho šiel aspoň s minimálnou ostrohou, povedzme taký traja zdatný chlapi by mali byť dosť, čo povieš.
Potom Swag sa trocha povrtel na stoličke a pokračoval v odpovedaní.
No tú exkurziu si môžme v pohodke dať. Zaveď ma k tvojmu speedru, nech ti to tu poukazujem.
Swag zdôraznil privlastňovacie zámeno s štipkou sakrastického tónu.
Býval si na prvom poschodi čiže dole na parkovisko to bolo iba pár schodov a potom priama cesta po rovnej chodbe až do podzemnej garáže, kde ti parkoval, po novom, tvoj speeder.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Hezky se vybarvuje, Twi'lek jeden.
Zareagoval jsem na postupné odkrývání mé skutečné části na zakázce. Normálně bych za takovou práci dostal i dva speedery a ještě bych měsíc mohl trávit po hospodách. Ale je to úvodní práce a odměnou by mělo být zametení komplikací, který jsem si způsobil.

No dobře tedy, začínám mít sice pocit, že je to poměrně dost práce, ale pokud na mě nechystáš další překvapení, tak se do toho můžeme dát.
Odpověděl jsem. Pobral jsem své věci a společně jsme se vydali směrem ke garážím, kde jsem nechal teď už můj speeder bike.
Pokud ti to nebude vadit, tak bych se rád napřed podíval k té kanceláři, abych viděl co a koho na to budu potřebovat, pak obejít nějaké ty obchůdky se suvenýry a nakonec se můžeme setkat s tvými lidmi.
Navrhl jsem Swagovi svůj plán. V garáži se pokusím najít sledovací zařízení, které cestou odhodím na dno Coruscantu.

/Je to kratší, ale nějak nejsem ve formě :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Oukej. Prečo nie.
Vydal zo seba Swag mohutným tónom. Tento tón bol prirodzený pre jeho každodennú komunikáciu. Vydal si sa priamo do garáži a Swag Ťa nasledoval. Jeho čižmy klopkali ako nejakej starej ľahkej žene, no ako sa hovorí sto ľudí, sto chutí. Netrvalo dlho a vy ste už boli v garáži. Swag sa začal rozhliadať po kamerovom systéme. Dvakrát pohol hlavou a vydal zo seba svoj verdikt a komentár ku kamerovému systému.
Na to že sme v moteli u Sheriffa, tak je tu kamerový systém dosť chabý, priam až úbohy. Sú to obyčajné RJ-48čky, na ktoré nalujem a skratujú. A ako tak pozerám su v dosť biednom stave takže si tu môžme zaližiť premňa zamňa aj arzenál a nikto si to ani nevšimne.
Povedal Swag. Na prvý pohľad bolo vidieť že sa v tomto smere rozhodne vyzná. Potom prikráčal k tvojmu speedru. Kľakol si na zem a pozrel sa pod tvoj speeder. Asi minútku tam niečo šmátral a potom sa opäť postavil. V ruke mal akýsi mini chip.
To je tvoje GPS, ktoré ti tam ten slizúň dal.
Pod pojmom "slizúň" asi myslel svojho šéfa. Potom ten chip pustil na zem a svojími mohutnými čiernimi čižmami ho rozdupal.
Tak a tento speeder už je oficiálne tvoj. Ešte naň hoď pár menších upgradeov a bude to mašina.
Povedal Swag satiristickým tónom. Potom prikráčal k speedru a nastúpil doň. Bola to solídna dvojmiestna mašinka s menším batožibovým priestorom, kde by sa vošiel nejaký ten auto-blasterík a pár granátikov. Swag potom otvoril skrinku pre pasažiera a vytiahol svoj datapad. Niečo tam poťukal a hodil ti ho na kolená.
Tu máš všetky plány toho objektu aj s vetracími šachtamy. Dalo mi to prácu to zohnať tak si to váž.
Povedal Swag s menším humorným tónom v hlase. Potom dupol na plyn a videl sa niekde do srdca Coruscantu.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant - Motel u Sheriffa

Klepání Swagových bot vyvolávalo nejrůznější představy a to, že byl o víc jak hlavu vyšší a šel za mnou tomu jen pomáhalo. Došli jsme až do garáže, kde se Swag rozhlédl po bezpečnostních kamerách.

Podle mě nejsou ani funkční a stejně pochybuju o tom, že by se tu někdo obtěžoval něco hlásit.
Reagoval jsem na Swagovo hodnocení kamer. Když pak našel a zničil sledovací chip, ucítil jsem pocit získaného bohatství. Speeder už jsem neviděl jen jako kus železa, který mě dostal ze starého života, ale kousek mého já. Začal jsem plánovat, co přidám, změním upravím. Nasedl jsem ke Swagovi, kde mi podal podrobný plán budovy v datapadu.

To určitě ...
Pomyslel jsem si, když se snažil získat mé uznání. Věděl jsem, že pokud někdo není úplně blbej, tak podobných plánů sežene stovky.

Dík, to se bude určitě hodit.
Odpověděl jsem mu nakonec a rovnou jsem se dal do studování plánů. Chvíli mi trvalo, než jsem se s tím naučil pracovat, takže jsem nesledoval cestu, kterou jsme letěli. Speeder jsem mohl s klidným vědomím nechat v garáži. Během cesty se budu chtít věnovat hlavně plánu budovy a hledáním různých cest do kanceláře a dalším podrobnostem, jako je zabezpečení dveří a dalších údajů, co by mohly být součástí datapadu.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant

Medzitým čo ty si študoval plány budovi a hľadal si najvhodnejšie riešenie ako dané výbušniny nainštalovať do garáže, tak Swag upaľoval speedrom skrz Coruscant. Bolo pred obedom a tak bolo na cestovných trasách dosť dusno. Veľa vodičov na Coruscante nebolo práve prieteľských a aj pri najmenšej dopravnej chybičke sa vrhalo pikantnými slovami hlava nehlava.
Ani si si nestihol uvedomiť a už ste boli na konci vašej prvej trasy.
Vystupujeme, vedúci.
Povedal Swag. Svoj speeder odparkoval rovno pred aqua-tera shopom. Bol to obyčajný zverimex so špecializáciou na akvaríjne a teráríjne zvieratá. Kto vie, možno je Swag veľky množiteľ hadov. No pre toto ste tu zrejme neprišli a preto sa ti zdalo divné prečo vchádzate do obchodu. Vošli ste do chovproduktu malými dvierami a pri otvorení zazvonil starý zvonček. Rozlohou shop nebol veľký, akási hlavna miestnosť s rybyčkami a malá prístavba pre rôzne tera potvorky. V strede predajne bol kovový pult a za ním stal obézny človek.
Hej Louie, ako sa darí?
Položil Swag skôr rečnícku otázku predajcovi, pričom sa naňho ani nepozrel. Swag sa potom vydal k nejakým dverám na ktorých bolo napísané: Nepovolaným vstup zakázaný!. Swag tam naťúkal krátky pin-kód a dvere sa otvorili. Potom sa na teba pozrel a mávol rukou na symbol toho, že ho máš následovať.
Vošli ste do bočnej miestnosti a ostal si poriadne prekvapený. Len čo ste prešli krátkou chodbou, vošli ste do štvrocovej miestnosti do akéhosi skladu, alebo skôr arzenálu. Všetky zbrane, ktoré si si len vedel predstaviť boli práve tam. Bolo tam všetko - od tepelných detonátorov, cez ploštice, sledovacie zariadenia až po ručné guľomety. Proste všetko na odpal budovy, ale aj na tichú prestrelku v meste. Medzi tým čo tebe tiekla slinka tak sa ti Swag prihovoril.
Ty sa tu zatiaľ poobzeraj a vyber si nejaký ručný blaster. Vyber niečo na tichú zábavku. Ja skočím do zadu na cigáro. Ak chceš môžeš sa pridať.
Riekol Swag a vyšiel z obchodu zadným východom. Vyšiel niekde na parkovisku a zapálil si cigáro. Kľudne si si mohol niečo ukradnúť a ľahko cez obézneho Louieho prejsť, no bohužiaľ, Swag ťa zamkol, takže si mohol výjsť len von za ním.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant - Zverimex u Louie

Podocela divoké cestě, alespoň teda ve srovnání se spořádanými občany jsme zastavili před nějakým zverimexem.Prodávaly se tam nějaké vodní a terárijní příšery, vlastně to jediné, co si může obyvatel Coruscantu dovolit, vzhledem k omezenému životnímu prostoru. Swag si to namířili přímo dovnitř a mě nezbývalo nic jiného než ho následovat.

Nezdá se mi, že by byl Swag ten typ, který má doma akvárko s rybičkama ...
Běželo mi hlavou a tato představa mě málem rozesmála. Vešli jsme dovnitř, Swag familiérně pozdravil prodejce, který by svou velikostí zastal sebe a tři pomocníky a zastavil se u zamčených dveří. Na dveřích byla sice cedulka: "Nepovolaným vstup zakázán", ale podle Swagova jednání a klidu prodejce byl můj společník velmi povolaný. Během rychlého přesunu přes prodejnu jsem si prohlížel zvířata v teráriích. Ryby mě moc nelákaly, většinu bych nechtěl jíst, natož tak mít doma. Ale nejrůznější ještěři, hadi a další zvířata, to už bylo jiné kafe. Padl na mě takový ten pocit, že si musím něco takového někdy pořídit, ale naštěstí nemám zrovna přebytek financí ani vhodný prostor pro takové záliby. To už jsme se ale dostali za zabezpečené dveře, prodejci jsem věnoval krátký pohled, abych se ujistil, že na mě nemíří zbraní a prošel jsem se Swagem do zadní části obchodu. Vzadu mě čekalo velmi příjemné překvapení, které mi vehnalo málem slzu do oka. Takový malý vojenský muniční sklad. A když mi Twi'lek řekl, že si mám vybrat, co budu pokračovat, málem jsem začal poskakovat jak malé dítě. Swag si šel zapálit ven.

Ne, díky, zrovna se cítím jako děcko v hračkářství.
Odmítl jsem pozvání a začal si prohlížet všechno vybavení, co tam bylo. Napřed jsem se začal rozhlížet po výbušninách. Výbušnin tam byl velký výběr, od klasických granátů všech typů až po specializované trhaviny. Zvolil jsem klasický termogranát, protože vyvolá menší rozruch, tedy v rámci exploze. Vzal jsem rovnou tři pro jistotu a k tomu nějaké rádiové přijímače, jeden vysílač, nějaké baterie a dráty pro výrobu a instalaci dárečku.Dál jsem se poohlídl po nějaké ruční zbrani. Blasterovou pistoli mám vlastní, dokonce dvě, ale hledal jsem, jestli tam nenarazím na nějakou projektilovou s tlumičem, nebo něco na ten způsob. A nakonec jsem pátral po nějakých hračičkách na otevírání zámků, případně detektory pohybu, nějaký multifunkční nástroj s kleštěmi, šroubovákem a podobně. Vše, co jsem si vybral jsem naskládal do batohu spolu s dalšími věcmi, které mi padly do oka a vypadaly, že by se mohly hodit. Po zbytek času, co Swag kouří venku se budu procházet skladištěm a kochat se pohledem na tu krásu. Po jeho příchodu mu ukážu můj výběr, pro případ, že by měl nějaké poznámky nebo výtky k mému arzenálu.

Jen doufám, že nebude chtít, abych to zaplatil, bych mu musel nechat nějaký orgán do zástavy.
Blesklo mi hlavou, ale tuto myšlenku jsem rychle zavrhl a čekal, kam bude má cesta pokračovat dál.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Zverimex u Louieho

Medzi tým ako ty si bol v stave eufórie, tak Swag dokúril svoju cigaretu. Podľa jeho pachu, ktorý si cítil celú cestu do zverimexu, si usúdil že to bude najskôr riadne tuhý fajčiar. Všetko potrebné si si nahádzal do starého koženého batohu. No ešte počas zbierania potrebného inventára si počul vonku nejaký mužský hlas. Potom Swag vošiel do miestnosti aj s nejakým dlhovlasím chlapíkom. Človekom.
Toto je Jimmy.
Prehlásil Swag.
Čús kámo.
Riekol Jimmy. Bol to skoro dvojmetrový chlap s hlbokým hlasom. Vlasy mal zaviazané do culíku a na tvári mal husté strnisko. Mal na sebe akýsi divný kabát. Na prvý pohľad by si povedal že je to nejaký houmlesák.
Potom si ukázal Swagovi svoje klenoty. Ten len prikývol hlavou a hodil ti tam ešte jeden oslepujúci granát.
Toto sa ti určite bude hodiť.
A vrhol po tebe úsmev.
Ak máš všetko, budeme pokračovať v jazde. Určite by si si chcel prehliadnúť ten spomínaný objekt, ktorý sa už nevie dočkať ohňostroju, huh?
Po tvojom súhlase ste sa všetci traja vrátili na parkovisko, tou istou cestou ako ste prišli do skladu. Cez zverimex a obézneho predavača. Obidvaja sa mu ešte pred odchodom pozdravili a neskôr nastúpili do Swagovho speedra. Uháňali ste ulicami rýchlou jazdou. Jimmimu vialo háro. Tý dvaja sa tam len tak nezávezne vyprávali o živote, ženách a v neposlednom rade o biznise. Po krátkej ceste ste zastali pri práčovni. Toto ešte nebol ten daný objekt, pretože ste sa bavili o akejsi kancelárií, kde ma Swag zákaz vstupu, takže obyčajná práčovna v dosť biednom stave to určite nebude.
Vystupovať kamaráde.
Vyhnal sa Swag zo speedru spolu s Jimmim. Vošli do práčovne a tam si to namierili taktiež do "zákulisia", čiže do miestnosti pre zamestnaných, konkrétne do šatne pre zamestnancov.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant - zverimex

Po chvíli se vrátil Swag i s Jimmym, jak jsem se dozvěděl. Ze Swaga byly cítit cigarety, ale podle vůně či zápachu jsem usoudil, že to nebude úplně ten největší odpad. Mezi oběma obry jsem se cítil jako trpaslík se svým metrem a půl výšky.
Zdravím, mě můžeš říkat Daw.
Uzavřel jsem seznamování a podal mu ruku.

Já doufám, že se mi to nebude hodit.
Reagoval jsem na doplnění výbavy o oslepující granát s mírně hraným smíchem, abych skryl obavy z případné komplikace před, během nebo po ohňostroji.

Já jsem připraven.
S těmito slovy jsem si opatrně navlékl batoh na záda. Začal jsem být netrpělivý. Budovu a nejlépe i samotnou kancelář bych potřeboval vidět co nejdřív, bez toho jsou jakékoliv přípravy a plány naprosto k ničemu. Další, jen nepatrně méně šílenou jízdou, tak aby se Swag stačil vykecávat s Jimmym jsme se dostali ke skladišti. Cestou jsem pokračoval v zapamatovávání celého komplexu, jehož plány mi Swag dal. Už podle vzhledu bylo jasné, že to také není ta kancelář, kterou čeká nová vnitřní výzdoba a velké stěhování.

Co mě čeká tady? Prodejna pro zahradní kutily?
S touto myšlenkou jsem následoval své společníky.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - Práčovňa

Celá parta ste vošli do práčovne, no tentoraz ste sa pre zmenu nezdravili nikomu. Tvoji nový kamaráti sa na tunajších zamestnancov ani nepozreli. Potom ako ste vošli do šatne pre zamestnancov, tak sa Jimmy vyzliekol do spodného prádla. Najprv si len nechápavo pozeral čo to robí. Netrvalo dlho a už bol oblečený ako upratovač.
Čo pozeráš? Nahoď sa do svojej uniformy.
Povedal sarkastickým tónom v hlase Jimmy a potom ešte dodal:
Ideme ti ukázať ten objekt detailne. Hádam si tam nechcel nabehnúť vyzbrojený od hlavy až po päty.
Potom ako sa Jimmy celý ohákol tak si do svojej kombinézy ešte hodil jeden malý blaster. Ty by si to mal spraviť najkôr tak isto. Veď predsa, dneska sa nemôžeš spoliehať na nikoho. Potom ako ste sa obliekli tak ste sa vydali opäť do speedru. Swaga ste cestou niekde vysadili, zrejme šiel riešiť ďalší biznis. Ty a Jimmy ste pokračovali ďalej v jazde. Celú cestu vládlo trápne ticho. Potom ho Jimmy ale prerušil skromnou vetou.
Sme tu.
Vošli ste do budovy. Bolo to pomerne rozľahlé biznis centrum s veľkou recepciou. Ak tu budeš chcieť píjsť rozmiestniť svoje nálože, tak to bude prvá prekážka. Jimmy s nim prehodil pár slov a pustil vás ďalej. Šli ste cez požiarne schodište. To nebolo nikako výnimočné, proste všade veľa schodov. Ak ste sa dostali na štvrté poschodie tak ste sa dostali na podlhovastú chodbu, na ktorej bolo plno stĺpov. Tie zrejme držali celý strop pohromade. Stále si kráčal za Jimmim. Potom opäť povedal tú istú frázu.
Sme tu.
...a vošiel do kancelárie,v ktorej momentálne nikto nebol. Jej "obyvateľ" bol zrejme na obede. Bola to veľká kancelária s centrálnou klimazitáciu, veľkým oknom, z ktorého si mal krásny výhľad na denné dianie na Coruscante. V strede kanclu bol obrovský písací stôl a oproti nemu dve stoličky. V rohu bola pohodlná sedacia súprava. Toľko ku kancelárií.
Na chodbe bolo ešte zopár dverí.
Tie dvere, ktoré su na chodbe, vedú do veľmi podobných kancelárií. Sídli tam riaditeľstvo a sekretariát. Až tu budeš rozkladať svoje hračky, buď veľmi opatrný.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“