Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sherifa - Coruscant

Po tvojej nepodarenej zásielke si sa na ukradnutom speedri vydal do častí na Coruscante, kde si dúfal že ta nikto nebude poznať. Mal si zlý deň a tak si si našiel nejaký lacný motel, kde by si mohol zložiť svoje unavené telo a trochu sa prespať. Popri ceste si videl malú kockovú budovu, ktorá mala na streche gýčovími oranžovími písmenami napísane MOTEL. Nedalo sa to prehliadnuť z dvoch dôvodov. Jeden bol že to bolo naozaj veľké a blikalo to. Takto by si to všimol aj slepý. No druhý dôvod bol ten, že to vyzeralo naozaj otrasne a tak si to každý všimol a pomyslel si čo to za debila má takýto vkus. Každopádne si nemal na výber a tak si doň zamieril. Na recepcií spal starý bradatý človek. Len čo si vošiel dverami tak sa trhol zo spánku a nasledovala krátka konverzácia. Zaplatil si za izbu na jednu noc z kreditov, ktoré si mal v brašni za opaskom.
Izba bola naozaj otrasná. V rohoch na stenách bola pleseň a strop bol premočený. Zapáchalo to tam po predchádzajúcich hosťoch, no každopádne za takýto peniaz si nemohol čakať nič iné. V izbe si mal len akýsi písaci stôl, tvrdú posteľ a zo stropu vysel luster s troma žiarovkami. Na počudovanie šli dva z troch, čo bolo pri takýchto moteloch celkom "fajn".
Keď už začalo svitať tak ťa prebudilo hlasné klopanie na kovové dvere motela. Osoba za nimi klopala tak intenzívne že sa to jednoducho nedalo odignorovať.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant-Motel u Sherifa

Zastavil jsem u prvního motelu, u kterého jsem si mohl být jistý, že mi vystačí zásoba kreditů na nájem, než si seženu nějakou práci. Vzhledem k situaci, která panovala na Coruscantu jsem si mohl dovolit nechat si speeder, ale přesto bych se ho měl co nejdřív zbavit a pak si pořídit něco legálnějšího. Ráno budu muset zkontrolovat, jestli to nemá nějaké sledovací zařízení. Nerad bych na sebe poutal zaměřovače naštvaných rebelů. Vešel jsem dovnitř a zamířil si to přímo k recepci. Člověk, co tam seděl, vypadal úplně stejně hotel. Starý, neupravený, ale přesto okamžitě připraven přijmout hosty. Po nutné úvodní konverzaci, při které jsem poznal, že ho moc smrt Imperátora netrápí, jsem zaplatil nocleh na jednu noc. Víc jsem se neodvažoval, podle toho, v jakým stavu byl hotel. A podle toho, jak vypadal pokoj, jsem měl chuť nasednout na speeder a hledat nějaký jiný ubytování. Postel, a stůl a lustr, ve kterým svítily jen dvě žárovky. Jedinou výzdobu tvořila plíseň na stěnách a mokré skvrny na stropě. Zevnitř jsem zamčel dveře a opět jsem zhasl, protože se mi z toho pohledu dělalo zle a vydal se směrem k posteli. Spíš ze zvyku, protože smrad z postele se téměř nedal vydržet, vyzul jsem boty, jeden blaster a vibroboxer jsem ukryl pod polštář. Ráno mě nevzbudil ani příjemný svit slunce, ani příjemný pocit z poctivého spánku, protože ani o jednom se v mé situaci nedalo hovořit. Do pokoje zářila blízká světelná reklama a celý jsem byl od tvrdé postele rozlámaný. Probudilo mě nesnesitelné bouchání na dveře, a podle rytmu se nezdálo, že by to jen tak přestalo. V klidu jsem se oblékl, do levé ruky vzal vibroboxer, vzadu na opasku jsem ukryl blaster a šel jsem ke dveřím. Levým ramenem jsem se opřel o zeď vedle dveří a rozespale jsem se zeptal.
Kdo je to? A co chceš?
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sherifa - Coruscant

Len čo si sa spýtal, kto sa nachádza za dvermi, tak si počul ako sa osoba za nimi oprela laktom priamo o ne. Teda, možno to nebol lakeť, ale zdravý mozog by zrejme napadla táto možnosť. No v tomto prípade si sa tym nijako nezaoberal, pretože si bol rozospatý a celý dolámaný z tvrdej postele. A zrejme ani keby si bol svieži ako rybyčka z tých najčírejších vôd, by si to neriešil.
Hlučné klopanie, alebo lepšie povedané trieskanie na dvere konečne prestalo a tvoje uši si dopriali chvíľu odpočinku. Potom sa ozval mužský hlas.
Kámo mi sa nepoznáme. Ale možno by sa to nejako dalo spraviť. Nebudeme to hádam riešiť takto cez dvere, že?
Spýtala sa osoba mužského pohlavia za dverami a tak nejako sa chcela pozvať do vnútra.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sherifa-Coruscant

Když už mlácení do dveří přestalo, začal jsem uvažovat, co to celý divadlo má znamenat.
Kdo a jak mě dokázal vyčmuchat tak rychle?
Uvažoval jsem. Nikomu jsem neříkal, kam jedu. Jednak proto, protože nebylo komu, jednak proto, protože jsem to sám nevěděl.
Buď je to někdo, kdo hledá ten speeder, nebo někdo, kdo hledá ty, co měli něco společného s Impériem.
Toto byly jediné dvě možnosti, které mě napadly. Ten chlap za dveřmi totiž hledá mě osobně podle všeho. A ani jedna možnost neznamenala povídání u horkého mléka se sušenkami.
Kámo ...
parodoval jsem jeho styl vyjadřování
Myslím, že ty chceš něco po mě. Takže by ses měl aspoň tvářit trochu slušněji. Takže hádám, že to budeme řešit takto přes dveře.
Pro jistotu jsem vzal blaster do volné ruky.
Takže znovu. Kdo jsi, a co po mě chceš? Svým decentním klepáním na dveře jsi mě totiž ku*evsky nas*al. Jméno si klidně vymysli, když se tak stydíš za svoje pravé jméno a vysyp, co máš na srdci. Pokud ale nabízíš nějaký osvěžovače vzduchu nebo přípravky na hubnutí, tak si je strč ty víš kam a odtancuj tam, odkud jsi přišel. Kapišto?
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sherifa-Coruscant

Len čo si zasypal frajera za dverami svojim monológom, tak si počul ako svoj, zrejme lakeť, stiahol opäť ku sebe a už sa prestal opierať o dvere. Potom ti začal odpovedať.
Dobre, takže inak.
Osoba za dverami prehltla slinu a potom pokračovala.
Môjho šéfa si brutálne nasral tým, že si mu ukradol jeho speeder. Viem ten speeder je šrot, ale bol to šéfov obľúbený. Ja ho mám priviesť naspäť do jeho garáže. Samozrejme že spolu s tebou a patrične by ťa potrestal a ver mi, on sa s takými ako si ty nesere. No potom tu je ešte jedna možnosť. Môžem povedať že som ten speeder nenašiel a ty by si z toho vyviazol bez akejkoľvek ujmy. No ale za to by som chcel malú protislužbičku, ktorp určite zvládneš ľavou zadnou.
Potom sa chlapík za dverami na chvíľu umlčal a za pár sekúnd pokračoval.
Tak čo, budeme sa vedieť nejako dohodnúť?

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sherifa-Coruscant
Tak to je super, buď skončím někde na dně Coruscantu, nebo budu dělat kdovíjak špinavou práci, navíc zadarmo.
pomyslel jsem si po vyslechnutí obou nabídek.
Ani jedna nabídka se mi příliš nezamlouvá. Ne že bych byl v pozici, kdy bych si mohl vybírat, ale můžeme se domluvit na kompromisu. Ten speeder je fakt kus šrotu, takže ho můžeš vzít svýmu šéfovi s tím, že se tomu zloději stala nějaká nehoda. Nějaký tělo jako důkaz není problém v tomto sektoru sehnat. S tím, že by ta tvoje prácička nebyla protislužba, ale spíš zakázka. Sháním totiž práci a jsem ochotnej udělat cokoliv,co bude dostatečně vyvážený kreditama. Takto budou všichni spokojení.
Snažil jsem se z nastalé situace získat co nejvíc.
Takže buď se můžeme na té práci domluvit tady, nebo si sednout do nějakýho baru. Radši bych to řešil u sklenky, protože se za chvíli z tohoto pokoje pobleju. Pokud teda souhlasíš s mým plánem.
Pak jsem přitiskl hlavu ke zdi a snažil jsem se zjistit cokoliv, co by mi naznačilo situaci venku. Zajímal mě hlavně počet lidí před dveřmi, případně jejich rozhovor, nebo aktivování zbraní. Zkrátka cokoliv, co by jemu nebo jim znemožnilo mě překvapit.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sherifa-Coruscant

Priložil si ucho ku dveriam, aby si zistil čo najviac, no márne. Nepočul si nič, len prešlapovanie daného chlapa za dverami. Bol tam úuplne sám ako palec. To síce neznamenalo že nemal zbraň, ale ani tú si nepočul ako si ju odisťuje. Mal si šťastie. No potom sa chlap znova ozval.
Očividne si ma zle pochopil!
Potom na chvíľu prerušil a opäť pokračoval.
Aby som ti to však vysvetlil, a taktiež aby sme šli do toho spomínaného baru, musel by si mi otvoriť, že?
Povedal dosť ironickým tónom chlapík za dvermi a čakal kedy konečne tie dvere otvoríš.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sherifa-Coruscant

Podle tónu jeho hlasu a chování nic nenasvědčovalo tomu, že mě chce odprásknout. Jinak by totiž pomocí nálože odpálil dveře, nebo si od vrátnýho vzal kartu na odemčení dveří a sejmul mě ve spánku. Za dveřmi se nic podezřelého neozývalo.

Nezbývá mi, než otevřít.
Jinak by to ohlásil svýmu bossovi a netoužím zjišťovat, jakému způsobu mučení dává přednost.

Ok, nemám jinou možnost, co? Otevřu, ale nezkoušej žádný hlouposti, jasný?
Přešel jsem na stranu, na které byl ovládací panel ke dveřím a zmáčkl příslušné tlačítko. Dveře se se zasyčením otevřely. Pistoli jsem měl stále vytaženou a mířil jsem na vchod.
Nevěřit nikomu je jedno z pravidel přežití.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sherifa-Coruscant

Len čo ťa chlapík zbadal ako naňho mieriš svojim blasterom tak vydal pár zvukov.
Hou, hou, hou! Klídek kámo!
Povedal chlapík a dvihol ruky tak aby si ich mal pod kontrolou a videl že v nich nemá nič, čo by mohlo ohroziť tvoje zdravie. Do teraz netnámy chlapík bol prerastený Twi'Lek. Mal modrú farbu pleti a hlavové chvosty mal zviazané do copu.
Kámo môžeš odložiť tú hračičku? Rád by som ti v kľude preniesol svoj návrh.
Opýtal sa Twi'Lek.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Co mi brání, abych mu teď nepropálil díru mezi očima?
Možná to, že jsem doteď nikoho nezabil. Ne že bych nevěřil, že to v případě potřeby nedokážu. Jen si v současné situaci nechci dělat nepřátele, i když nevím, co je zač ten jeho "šéf". Nebude to asi moc velký zvíře, když pro svůj speeder pošle takový ucho. Já být v jeho situaci, tak do místnosti hodím omračovací granát a rozhodně nepůjdu sám. A další důvod je ten, že mi podle všeho nabízí práci. Což je podle místního slangu nabídka, která se neodmítá.

Neber si to osobně, jen bych nerad byl ten pomalejší.
Pokusil jsem se o úsměv, ale nebudil jsem podle jeho výrazu o méně nepřátelským dojmem. Proto jsem zastrčil pistoli do pouzdra a vibroboxer schoval do boty a vydal se k posteli pro druhou pistoli. Natočený jsem byl pořád tak, abych ho neztratil z dohledu, ruku položenou na rukojeti pistole, připravený kdykoliv tasit a střílet. Druhou pistoli jsem vložil do druhého pouzdra.

Takže povídej, co máš na srdci. Pokud půjdeme někam ven, tak tě jenom požádám, aby jsi šel přede mnou, v rámci zachování nás obou naživu.
Nějak jsem mu pořád nevěřil. Buď na mě šije boudu, nebo po mě chce něco, co mi bude stejně nepříjemný jako setkání s jeho nadřízeným. Moc možností jsem neměl, tak jsem ho jen pozorně sledoval a pokoušel se odhadnout jeho skutečné úmysly.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Len čo si odložil blaster za opasok tak Twi'Lek nahodil na tvári víťazný úsmev. Potom pomalým kľudným krokom sa vydal smerom k písaciemu stolíku a vzal si odtiaľ stoličku. Položil si ju k tvojej posteli a naznačil si aby si si sadol. On si sadol taktiež a začal hovoriť.
Fajn, takže mohli by sme asi začať. V podsvetí má poznajú pod prezývkou Swag. Mojou...ehm...špecialitkou je to, že dokážem zohnať vlastne všetko. Od klasických zápaliek po speedre, vesmírne lode cez trhaviny až po domáce zvieratká. No v poslednej dobe som si narobil pár problémov a tak mi moje dealy nejdú tak ako by som chcel. Totiž to moja karma dosť klesla a neviem si nič zohnať. A teraz potrebujem niečo pre seba, takže teraz má to trápi oveľa viac. Ten speeder, ktorý ti parkuje pred motelom mám nájsť. Môjmu bossovi môžem povedať že som ho nenašiel a odmontujem ti z neho GPS zariadenie a ostane vlastne tvoj. Za odmenu chcem aby si mi zohnal nejaký ten ohňostroj.
Potom spravil dramatickú pauzu a povedal:
Tak čo? Ako sa ti to pozdáva?
A čakal na tvoju odpoveď.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Takže Swagu, ty asi nemáš svýho šéfa moc rád co? Když mu kvůli kšeftu nenajdeš speedera.
Odpověděl jsem zákazníkovi/šéfovi s lehkým úsměvem.
Na toho modráska si budu dávat dobrý pozor, není to zrovna někdo, na koho se budu moct v nouzi spolehnout.
Na několik vteřin jsem se odmlčel a přemýšlel jsem nad jeho nabídkou.
Já jsem Dawkharr, můžeš mi říkat Dawe. Co se týče toho speederu, tak to jsem rád, bez přibližovadla jsem tady nahranej. Co se týče toho ohňostroje, jak tomu říkáš, záleží, co si pod tím mám myslet. Prskavky na párty, rachejtle, granáty, raketomety, výbušniny, iontový dělo. A taky v jakém množství.
Začal jsem zjišťovat bližší informace k zakázce.
A teď ta náročnější část. Nemám žádný informace, kde by se podobné zboží dalo, řekněme, "zapůjčit". A taky bych potřeboval něco, do čeho to naložit, hodila by se i nějaká pomocná ruka. Určitě to nebude jednoduchý, jinak by sis to zařídil sám, že?
Pomalu jsem nahlas začal přemýšlet a plánovat.
No každopádně do toho jdu na 100%. Můžeš se spolehnout. A jen tak mimochodem, čím se zabývá ten tvůj šéf?

//Nezabudni podčiarkovať nadpisy
//Trivi
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Swag zostal trocha zaskočený tým ako si začal sypať svoju odpoveď. Najprv zostal zaskočený, no keď si trocha pretrel svoje modré oči, veľmi rýchlo odpovedal.
Takže začnem ti odpovedať od konca.
Nadýchol sa a začal:
Môj šéf má prsty vo všetkom, no aj napriek tomu nieje to moc veľká šelma. Dalo by sa povedať že je to len akýsi pešiak medzi mafiánskymi bossmi. No o čom podsvetie nevie, je jeho obchod so živími bytosťami, čo mi je proti vôli. No bohužiaľ nemôžem mu odporovať, platí ma až veľmi dobre.
Potom prehltol slinu, napravil svoj zadok na stoličke a pokračoval.
No potreboval by som výbušninu, ktorá by dokázala vyhodiť do vzduchu menšiu kanceláriu. Taktiež by bolo veľkým plusom aby sa to dalo naištalovať tak aby to nebolo moc nápadné. Ak máš ešte nejaké otázky kľudne sa pýtaj.
Dokončil svoje rozprávanie Swag.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Marinho »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Já se ptám kvůli tomu, že budu potřebovat získat nějaký zakázky. Ale o to si můžeme promluvit až po práci.
Začal jsem. Nějakou chvíli jsem přemýšlel.
Nejjednodušší by bylo upevnit granát do zásuvky. A až ji někdo otevře, tak je uklizeno. Nebo to udělat jistěji, propojit ho s komlinkem a ve vhodný okamžik si zavolat. Pak by se to dalo umístit i pod desku stolu. Nebo vnést v nějakém batohu nebo kufru časovanou nálož. Na malou místnost není potřeba vymýšlet nějaké usměrňování výbuchu nebo tak. Problém bude sehnat výbušniny.

Mohl bych se pokusit vyrobit nálož sám
Napadlo mě, ale je to riskantní a získat materiál není o moc lehčí než sehnat granáty. Zvlášť bez známostí, informací a financí.
Zatím mám jen jednu otázku.,.Kolik na to mám času?
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Marinho (Dawkharr)

Příspěvek od Trivi »

Motel u Sheriffa - Coruscant

Twi'lek sa pozrel na svoje nablískané hodinky, ktoré zrejme niekde šlohol. Potom na nich ukazovákom poklepal a odpovedal.
Dobre, povedzme tak že dead-line bude od tohto okamiho 7 dní. Dúfam že to do vtedy stihneš.
Potom sa na chvíľu Swag odmlčal.
Ak chceš môžem ti poukazovať ešte teraz nejaké shopy a krámy kde som nakupoval ja, no radšej sa tam už ukazovať nebudem, čo ty nato? A ak máš záujem zoznámim Ťa aj s tvojou partou.
Ponúkol sa Swag a s huncútskym úsmevom čakal na odpoveď.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“