Výcvik pro Rajsik - Ve stínu biče (James Harper)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Rajsik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.2.2012 19:48:25

Re: Výcvik pro Rajsik (James Harper)

Příspěvek od Rajsik »

Někde ve vesmíru, Frachťák třídy Dynamic

Sakra očakával som, že vyskočí do výšky nie do diaľky. Tak som mohol efektívne zaútočiť.
Preblesklo mi okamžite mysľou keď som zbadal ako sa majster elegantne, ľahko a bez problémov vyhol pripravovanému útoku. Keď som zbadal neštandartný pohyb a prúd Sily, okamžite som zareagoval. Keď už som bol tak skrčený len som sa mohutne odrazil od zeme a urobil salto vzad. Okraj útoku ma však zvládol zachytiť a tak som letel trochu ďalej než som predpokladal a jemne to mnou zakolísalo pri dopade na zem.
Neberie na mňa ohľad, nebudem brať na neho ani ja. Ale tým, že sa prestanem ovládať nevyhrám. Len rýchlejšie skončím porazený.
Premýšľal som a hľadal som možnosti ako ho čo i len ohroziť.
Okolo neho neprejdem a nedostanem sa ani za neho, aspoň v jednom kuse nie.
Napadlo mi a pevnejšie som stisol svetelný meč v ruke a zbadal majstra ako opäť pokračuje v útoku priamo na mňa. Preto som sa na moment sústredil len na Silu, ktorá ma obklopovala a ktorú som čerpal zo svojich vnútorných pocitov. Po hlbokom nádychu som sa sústredil na vlastné pohyby a použil som Silu (Zrýchlenie) aby som zrýchlil svoje pohyby. Neostávalo mi nič iné ako frontálny útok na majstra. Priestor okolo mňa sa mi pri pohyboch zdal až nejakým pomalým, ale môj cieľ bol predo mnou a preto som prvých pár úderov zvládol vyblokovať. No nechcel som ostať pri čistej obrane a tak po sérii obranných výpadov som počkal na moment a keď som odrazil posledný úder meča. Okamžite na to som švihol svetelným mečom z pravej strany smerom na majstrov bok a potom som chcel pokračovať s úderom z ľavej strany na jeho rameno, využíval som svojej rýchlosti ako to len šlo.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pro Rajsik (James Harper)

Příspěvek od Kazma »

Někde ve vesmíru, Frachťák třídy Dynamic

Rozhodl jsi se urychlit svůj pohyb pomocí Síly a přejít do útoku. Co jiného ti zbývalo?
Využívající Silou posíleného pohybu jsi znova zaútočil na svého mistra.
Za chvíli ses přistihnul, že do něj sekáš stejně zběsile jako rozzuřený rancor, zatímco on zvolna přešel z Ataru do Makashi a svými perfektně načasovanými kryty a precizní prací čepele se ti jakoby vysmíval. Věděl jsi, že Dun Moch k Makashi patří jako k banthě rohy a že nechat se příliš vyprovokovat by se mohlo stát chybou, a to až osudovou.
V rozostřeném vidění boje jsi viděl mistrovu naprosto nehybnou tvář, která se zdála být tvrdá jako kámen, když se mistr snažil nedávat najevo sebemenší známky toho, co se chystá udělat příště.
Chvíli jsi po něm švihal, sekal a bodal ze všech stran a mistr kryl. Stříbrná čepel tvého světelného meče za vydatného bzučení a prskání narážela na rudou čepel mistrova, která pořád stejně hbitě srážela tvé výpady, zatímco ty, ač hnán potěšením z boje a pocitem, který by se dal označit za loveckou zuřivost, už jsi začal pociťovat, jak ti těžkne světelný meč v rukou a ruce začínají bolet, potit se a umdlévat.
Provedl jsi sek zepředu na hlavu, když vtom se mistr pevně zapřel svým mečem do tvého a od dvou vrčících čepelí odletovaly jiskry, když se do sebe zaklesly.
Síla Temné strany nespočívá jen v nekončícím útočení. Sith není bantha - velká výdrž, ale žádný mozek!
S těmi slovy škubnul čepelí vzhůru a uštědřil ti prudký kopanec do hlavy, přičemž ti světelný meč vyletěl z ruky a deaktivoval se.

------------------------
Než se chytnu, bude to ještě tak dva příspěvky trvat. Můžeš gratulovat Shiscovi, že to máš už dneska.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Rajsik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.2.2012 19:48:25

Re: Výcvik pro Rajsik (James Harper)

Příspěvek od Rajsik »

Ako som sa snažil útočiť viac a viac stávalo sa to nezmyselným, čo majster s ľahkosťou využíval a prešiel do viditeľne iného štýlu. Ten mu zaručoval, že moje údery boli priam zbytočné. Keď sa naše svetelné meče spojili bližšie som si všimol jeho kamenej tvári, ani štipka emócii čo bolo desivejšie ako nenávisť. V tom momente som začul jeho slová.
Raz som pre neho príliš obranne založený a raz bláznivo útočný. Sakra vyber si.
Napadlo mi v duchu, ale moje myšlienky v momente vyrušil prudký úder majstra. Tento úder do halvy sprevádzala obrovská bolesť. Hneď pri údere som nejako urobil salto vzad a ostal som kľaciac na jednej nohe na zemi. Aj vplyvom únavy a Sily na zrýchlenie pohybu som cítil, že som vyčerpanejší a po tom údere som mal rozostreté videnie. Chvíľu mi trvalo kým som to rozdýchal, ale nemohol som si dovoliť dlho čakať a preto som sa postavil. Natiahol som ruku smerom k svetelnému meču a pomocou Sily som si ho pritiahol a v momente aktivoval. Vedel som, že som na tom otrasne, ale dať mu pocit víťazstva zadarmo som nechcel.
Ale nezmyselná obrana pri jedinom štýle, ktorý ovládam je bláznovstvo.
Oponoval som majstrovi a stál s aktivovaným mečom. Zároveň som snažil nabrať druhý dych a popritom čakal na jeho útok.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pro Rajsik (James Harper)

Příspěvek od Kazma »

Někde ve vesmíru, Frachťák třídy Dynamic

V jeho obličeji se na moment usadilo pohrdání.
Přizpůsobit se.
Zavrčel. Před jeho další výchovnou lekcí tě zachránila akorát jediná věc.
Arthos se zasekl v půlce pohybu, který klidně mohl být útokem.
Naber síly, za chvíli je budeš potřebovat.
Řekl a odspěchal k řídícímu panelu.

-------------------
Sorry, sem na tebe zapomněla
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“