Výcvik pre C-3171 (Iandoin):

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre C-3171 (Iandoin):

Příspěvek od Jazen »

Corellia, cvičisko republikových jednotiek

Ležíš v tieni umelo vytvoreného lesa, ktorý má predstavovať džungľové prostredie. Vedľa teba leží tvoj spoter, ktorý hľadá tvoje cieľe. Poznáte sa dlhšiu dobu, veď predsa spolu ste ukončili váš výcvikový program odstreľovačov. Veje jemný východný vetrík a vy máte zneškodniť dva ciele vysokého určenia. Umelo vytvorené prostredie vytvára aj teplotu, je tam neznesiteľne teplo a ty so svojim hejkalom sa cítiš ako wookie na Tatooine. Chvíľku sa zamyslíš mimo skenovania okolia. Máte zamerané na peknú lúčku s menším kempom
Cieľ, dvaja muži, tisícpäťsto metrov. Prichádzajú z juhovýchodu, čakaj na strelu.
zahlási tvoj spoter a bezrozmyslu presunieš svoj zameriavač na predpokladanú pozíciu. Uvidíš dvoch droidov ako si kráčajú po hlinennej ceste smerom do kempu. Absolvoval si už viacero výcvikov a vieš, že toto sú tvoje ciele. Droidi prejdú a zastavia sa v kempe, jeden z nich si sadne a druhý stojí s niečim v ruke.
Daj si pozor, ktorého budeš triafať ako prvého.
ozve sa spoter po tvojej pravici, zameriaš na hlavu droida
Pal, pal, pal, pal.
povie nacvičene tvoj spoter.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Re: Výcvik pre C-3171 (Iandoin):

Příspěvek od Iandoin »

Corellia, cvičiště republikových jednotek

Horko, vlhko, horko, vlhko, déšť, horko.
Výcvik v deštném lese by se dal popsat slovy, na něž jsem myslel.
Tenhle areál musí stát pěkných pěněz... Vytápění, kropení, zvlhčování...
Ležím dál. Čekám na cíl. Bratr spoter vedle mě. Umírám horkem.
"S hejkalem na sobě je naprosto šílený horko..."-"Lepší horko než smrt."-" To je pravda. Navíc když se sněma dělám proč je nevyužívat že?"
Cíl jsou dnes dva nepřátelé. Vane mírný vítr z východu.
"Buďme rádi že ne ze záchodu, že?"-"Hele, víš že fekál humor nemám rád"-"Sorry, sorry... Aby ses tak neposral..."-"Tys mi předtím nerozuměl?!"
Loučka, na které by se měly objevit cíle, leží před námi. Je na ní kemp - překážka střele.
"Na to musím dávat pozor, nesmím střílet skrz něco.."-"Ale jo, můžeš"-" A skrz co?"-"Zbroj nepřítele"
Spoter zahlásil. 1500 metrů.
"Slušná vzdálenost."-"Ona existuje i vulgarní vzdálenost?"
Jdou z jihovýchodu. Je to cíl. Identifikováno. Přesouvám zaměřovač. Klidně dýchám. Jdou po cestě do kempu.
"Střílet teď?"-"Ne, čekáme na spotera"
Zastvaili se v kempu.
"Jeden má něco v ruce."-"Co to je?"-"Nevím, nemůžu rozeznat."-"Máš snad přiblížení, ne?!"-"Můžu já za to že má ruku ve stínu?"
Jeden se posadil, druhý zůstává. Spoter doporučuje být si jistý kterého sundat prvního.
"Tak kterýho, no?"-"Ty to nevíš?"-"Vím, jenom tě zkouším."-"Aha. Tak samozřejmě stojcího, má něco v ruce, může to být vysílačka nebo něco od alarmu, potažmo zbraň. A ten sedící než se rozkouká tak už ji bude mít taky."-"Správně, máš za jedna"
zamířil jsem na hlavu.
Tohle není projektilka, takže nemusím upravovat.. že?"-"Samozřejmě. Kdybys nebyl já, myslel bych si že jsi trošinku hlupák."
Zamířil jsem přesně na střed hlavy. Mrkl jsem na spotera. Rozuměli jsme si i beze slov, po tom výcviku spolu stráveném. Mohu střílet. Nádech, výdech,nádech, půlvýdech - pal!
Pal, pal, pal, pal.
Odrecitoval jsem si spolu s verbální komunikací spotera. Pak jsem sledoval ránu.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre C-3171 (Iandoin):

Příspěvek od Jazen »

Corellia, cvičisko republikových jednotiek

Vystrelíš a sleduješ strelu, ktorá presne zasiahne droida do hlavy. Droid sa rozletí na milión kusov.
Pekný zásah.
okomentuje tvoju strelu tvoj spoter. V tom však zaznejú sirény.
Koniec cvičenia!
ozve sa z reproduktoru, zo západu začuješ zvuk speedru, ktorý ku vám dorazí po pár sekundách. Vyskočí z neho starší muž a na jeho uniforme si môžeš všimnúť viacere odznaky
To je generál Varren.
pošepne ti spoter a hneď nato zasalutuje. Napodobníš ho a keď muž povie
Pohov.
skloníš svoju ruku dole
C-3171 a C-3170?
spýta sa chlap
Áno pane!
odpovie pokrikom spoter
Mám pre vás úlohu, poďte so mnou.
povie vám a nastúpi do speedru, naskočíte spolu za ním a necháte sa viezť.

Corellia, hlavná základňa republikových jednotiek

Po približne 20 minútach cesty sa dostanete do hlavného stanu republikových jednotiek. Spolu s generálom vôjdete až do miestnosti s mnoho kreslami a holoprojektorom. Keď tam dorazíte spoza vás vybehnú ďalší dvaja vojaci, podľa hejkalu usúdiš, že sú to sniperi tiež
Vidím, že sme tu všetci. Mám pre vás úlohu.
spustí reč generál
Vašim cieľom bude Thruk Khrasim. Jeden z generálov nepriateľských CIS jednotiek. Podľa našich informácií sa schováva niekde na Utapau. Potrebujeme ho mŕtveho.
povie muž, tlesknutím spustí holoprojektor na ktorom sa zobrazia informácie a fotka vašeho cieľu
Hlavne potrebujeme, aby ste pracovali ako team! Nejaké otázky?
spýta sa nakoniec.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“