Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Úvodem

Do padawanského stavu jsi byl povýšen v jedenácti letech. Dnes už ti je ovšem patnáct a již pár měsíců má galaxie na krku rok 32 BBY. S twi’leckou mistryní Al’kou Avajou jsi se spřátelil velmi brzy. Dokázala naslouchat a poradit mnohem lépe, než kdokoliv jiný. Byla ti matkou, mistrem i nejlepším přítelem zároveň. Záměrně říkám byla, neboť se už dva týdny pohřešuje. Nezbyla po ni ani stopa, ani náznak toho, kam šla a proč. Rada pátrá, ale stejně už ztrácí naději. Proto ti brzy přidělí mistra nového. Sílažel, zatím nevíš jakého a kdy. Podvědomě ovšem tušíš, že nový mistr, nebude povahově takový, co starý mistr.

Chrám Jedi, archívy

Archívy. Jedna z mála tvých opravdových zálib. Rozhodl ses tam jít hned po snídani. Neměls co na práci a navíc, studie ti pomáhaly alespoň dočasně zapomenout na ztrátu. Často sis pokládal otázky, jak je možné, že se ti nevyhýbají životní katastrofy tak, jak všem ostatním. Nejdřív matka, pak otec a teď dokonce mistryně Avaja. Ti všichni tě opustili. Zbyli ti jenom archívy, u nichž jsi měl jistotu, že tady budou ještě tehdy, kdy ty už ne. Ovšem, co to vlastně je jistota? Hmmm? Jakousi jistotu ti dával Kodex, jenže bude to stačit, jestli ještě někoho ztratíš?
Prošel kolem tebe hlouček asi jedenáctiletých padawanů.
Už jste to taky slyšeli?
Zeptal se jeden, pravděpodobně člověk.
A co?
Informoval se nautolan.
Vrátil se mistr Aro Hitali.
Do této chvíle si byl ještě schopen sledovat, kdo mluví, pak se strhlo takové štěbetání, že jsi taktak rozpoznal, o čem je řeč.
Ten, co učil soresu?
A bude ho učit ještě teď?
Co ho poslali na několik let dlouhou misi?
Jak se o něm tvrdí, že je to sith?
Ten, co je velký kámoš mistra Windu?

A podobně. Každopádně, skupinka se ti za chvíli ztratila z doslechu, takže už si neměl šanci je déle poslouchat.

------------------------------
Konec je takový otevřený, takže záleží jen na tobě, co budeš dál dělat. Popiš pocity, myšlenky, dojmy, přidej nějaké vzpomínky a nakonec posuň děj o něco dopředu. Neomezuj se jen na to, co ti suchopárně vykládám, prostě jako kdybys to prožíval ve skutečnosti. Přeji nám příjemnou zábavu.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, archívy

Uviděl jsem jak přichází má mistryně.

Naneštěstí to byla jen vidina a smíšené pocity z rozhovoru, který jsem vyslechl .Začaly mi "lítat" hlavou myšlenky ohledně mé bývalé mistryně.
Mohla by Al’ka Avaja něco takoveho udělat? Mohla by se přidat k Temné straně? Ne to by určitě neudělala ...
Vytlačil jsem z hlavy své zvrhlé myšlenky,a šel jsem se podívat do svého pokoje.Cestou jsem přemýšlel jak je to s mistrem Aro Hitalem.Neměl jsem z toho ,že se vrátil dobrý pocit,ale dodávalo mi to naději.
ANO,naděje na to že se má mistryně vrátí ještě žije.
Řekl jsem si cestou k pokoji.Těsně před pokojem jsem zahlédl hlouček padawanů z archívu.Z myšlenkou že se od nich jěště neco dozvím, jsem je začal sledovat.

_____________________________________
Nevím jak bych to dál posunul.

MYMOCHODEM
GRATULUJI k POVÝŠENÍ NA MODERÁTORA/KU.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi

Vyslechlá diskuze ti nedala jinak, než se vydat do svého pokoje a být sám s myšlenkami. Náhodou si narazil na výše zmíněné padawany, nedalo ti to a z bezpečné vzdálenosti jsi je začal poslouchat. S přihlédnutím k tomu, že si na dálku slyšel již od mala vcelku dobře, neměl jsi pražádný problém, udržet si značný odstup a ještě k tomu pochytit většinu vět.
Hele vy, pomalu na mě!
Vykřikl v obranném gestu člověk, jenž s novinkou přišel.
Nemůžu odpovídat všem naraz. Takže, vemu to od začátku. Mistr Aro Hitali, je podle toho, co vím, velice přísný člověk. Ale to, co se o něm vypráví je blbost. Vůbec není černovlasý s ramenama přes celé záda. Můj spolehlivý zdroj tvrdí, že je vcelku štíhlí a k tomu blonďák. Prý byl vcelku fajn, jenže pak se něco pokazilo, změnil se. Říkají, že prý poznal temnou stranu, ale dokázal se vrátit zpátky. Nevím, co je na tom pravdy. Jo, ale abych to nezakecal. Zdroj dále říká, že mistr Hitali umí soresu, což je fakt, jenže od určitý doby, ho prý nikdo neviděl bojovat jinak, než ze světelnou tonfou. Dále vím, že měl asi čtyři padawany, jeden přeběhl na temnou stranu, další zemřel, ze třetího je teď rytíř, s neobvykle dokonalou formou boje.
A ten čtvrtej?

Zeptal se nautolan.
Stejně jak ten třetí. Hele, na nic víc se mě neptejte, ale prý je to ras, zejména, když má něco učit, ale koho učil, ten si vzal jeho lekce k srdci.
Hlavně ten, co zběhl k temný straně, hmm?

Rýpnul si zabrak.
Nerej.
Otočil se na něj člověk.
A vůbec, prý vyfásne novýho padawana, snad to budu já.
Postesknul si mluvčí.
To těžko.
Uzemnila jej až dosud mlčící lidská dívka.
Takovýho jako ty, by nestrpěl ani mistr Yoda a navíc, víte, jak před dvěma týdny zmizela mistryně Avaja?
Nechala větu nedořčenou. Píchnul tě osten bolesti a smutku, ale to, co řekla, bylo nadmíru jasné, i tobě. S největší pravděpodobností, bude tvůj nový mistr pěkná bestie. Máš se na co těšit.

--------------
moderku. A nikdy nemusíš posouvat o moc, stačí vždycky jen o kúúúsek.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi-Archýv

Poté co jsem si vyslech zbývající část rozhovoru jsem šel do Archývu.
Zhrozil jsem se toho že bych měl mít za nového mistra Ara Hitaliho.Ale pak jsem nad tím zapřemýšlel.
Vždyť,to není zas tak špatný.Soresu mám rád.2 ze 4 jeho žáků jsou teď rytíři s nevídaným stylem boje.A navíc bych se mohl dozvědět podrobnosti toho jak mistr zmizel a možná i něco o mé mistryni.
Měl jsem v hlavě tolik myšlek ,že jsem musel říct:
STOP!!!
Když jsem vešel do archývu.Našel jsem tak potřebný klid.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, archívy

Vrátil ses tedy zpátky do archívů, kde, jak píšeš si nalezl klid. Ne na dlouho. Probírající se jakýmsi úsekem historie, jsi zprvu nepostřehl, že někdo použil tvé jméno.
Will Boloen? Ten, co … ano támhle je.
Zmínila tě mistryně, jež měla na starost chod archívů. Příchozí, potřebující tvou osobu, jsi zprvu neviděl, neboť museli nejdřív obejít řadu regálů. Což netrvalo. Za chvíli si už mohl vidět mistra Yodu na svém “vznášedélku“, po jehož boku kráčel Jedi, kterého si pravdu ještě nikdy neviděl. Ostře řezané rysy rámovaly dlouhé blond vlasy. Nápadu pohlédnout mu do očí litovals. To pravé bylo chladné a modré. V levém očním důlku, přeťatém jizvou po světelném meči, vězelo červené kybernetické, neméně chladné a přísné, jako jeho biologický společník. Potkat jej v noci pokládáš kredity a zdrháš.
Wille?
Řekl mistr Yoda příjemný hlasem, stejně jako vždy.
Rada rozhodla se, tvůj nový mistr Aro Hitali, bude.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, archívy

Ikdyž jsem to očekával,dosti mě ranila.
Takže je to pravda.Dívka z hloučku nelhala.
Volným krokem jsem se knim vydal a pozdravil.
Dobrý den,Mistře Yodo,Dobrý den Mistře Hitali.
Zahleděl jsem se na jeho jedno ledové a jedno červené oko,připadalo mi jako by mě provrtával.
Tento pohled budu muset snášet každý den.
Když jsem vypadl ze zamyšlení a uvědomil jsi ,ač nerad, že bych mněl projevit mistru Hitalimu určitou úctu.
Jsem moc rád že mím novím mistrem jste vy mistře.
Ikdyž to vůbec není pravda
To bylo to jediné co jsem v danou chvíli dokázal říct.Stál jsem před mistry a čekal co se bude dít dál.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, archívy

O samotě nechám vás tu já.
Řekl mistr Yoda a „odplachtil“ pryč. Za jeho zády jsi zoufalou jiskřičku v oku nevrhal jenom ty, ale i tvůj nový mistr. Když bylo jisté, že je velmistr Řádu z doslechu ozval se Aro:
Já z toho taky nejsem nijak zvlášť nadšený.
Přiznal chladným hlasem.
Al´ka Avaja byla jedním z mých nejlepších přátel.
Ač to tak nevypadalo a nepohnul se mu jediný sval, ani hlas nezměnil svou tóninu, bylo ti jasné, že nelže.
Budu k tobě upřímný chlapče. Vždycky jsem dostal učedníka po někom. Měl jsem čtyři, dva to dali, dva ne. Kam se zařadíš ty, netuším. Jasné?
Chladný, odměřený, to byly slova, která tě při pohledu na něj napadaly, jo a ještě děsivý.
Zítra odlétáme pryč. Z největší pravděpodobností by z toho měla být nakonec bitva, ale budeme se tomu snažit zabránit. Nějaké otázky?
Rentgenoval tě svým zvláštním pohledem.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, archívy

Ne mistře otázky nemám až na jednu.
Odpověděl jsem mu z prosbou.
Tuším že svámi ,ani z jiným mistrem, nenavážu přátelství jako s mojí bývalou mistryní.Ale chtěl bych se zeptat:Nevíte o ní něco?
První co jsem čekal byl jeho chladný pohled a poté suchá odpověď NE,ale chtěl jsem ho předběhnout a nastavit tak takoví kompromis.Proto jsem rychle vyhrkl.
Kolují tady o vás nepěkné věci a nechtěl bych aby to byla pravda.
Ač jsem věděl ,že vybočím z tématu a navážu na věc ,která není příjemná musel jsem to skusit.
A stejně se mi pořád zdá že s tou temnou stranou to z části pravda je,ale v tom případě co je s Al´kou Avajou?To by Hitali měl vědět.
Položil jsem otázku sám sobě z nevěřícným pohledem na mistra ,aniž bych si to uvědomoval.Z toho že jsem mu zdělil otázku a poté hned vibočující informaci, čekal jsem že bude vyveden z míry a přece jen se něco dozví.
Tato technika se osvědčila nekolikrát před tím.Tak proč né teď.?
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, archívy

Aro Hitali byl opravdu zvláštní člověk. Jako už několikrát před tím, ani částečka se na něm nepohla, když pravil k tvoji osobě:
Kdybych něco o Al´ce věděl, nebyla by teď tam, kde asi je.
První odpověď byla taková neurčitá a nic neříkající, na druhou odpověď sis musel chvíli počkat. A jestli si se s té první nic nedozvěděl, z té druhé už tím pádem ne.
Někdo o mně něco říká?
Ani náznak překvapení. Měl jsi takový vtíraví dojem, že z tebe dělá něco, co podle tvého mínění nejsi. Pak, jako by se celé jeho vystupování změnilo a zamyšleně prohlásil:
Pochopíš časem. Zítra v devět v hangáru pět.
Řekl krátce a měl se k obchodu.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, archívy

Jeho nečitelnost obličeje a nedávání na jevo emoce mě ochromilo.Ještě dlouho po jeho odchodu, se mi přehrával náš rozhovor v hlavě.
Potom jsem se rozhodl jít si alespoň trochu zbalit do pokoje.Cestou jsem přemýšlel co mě asi čeká.
Jen se na mě podíval,a hned mi oznámil že odlétáme,žádné proklepnutí,žádná zkouška schopností,prostě nic.
Říkal jsem si podrázděně,ale i tak dosti potichu.
Třeba je to jen nějáká zkouška a teprve tam si mě proklepne ,asi chce zkusit jak na mě zapůsobí změna prostředí?
Aniž bych si to uvědomil stál jsem před dveřmi pokoje.Otevřel jsem je a vešel dovnitř.Uvnitř jsem hned uviděl můj batoh a začal jsem si balit.
Aby dokázal takhle udržet emoce museo ho něco hodně ranit.
usuzoval jsem dle vlastních zkušeností,Z rozhodnutím vypatrat co jse si šel lehnout.
Ráno budu muset letět někam pryč tak si musím odpočinot
Pomyslel jsem si a usnul jsem.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, tvůj pokoj

Bylo toho na tebe moc. Aro Hitali se pomalu, ale jistě stával tvou denní můrou obludných rozměrů. Rozhodl ses všecko zaspat a začít se tím zabývat opět až, …. až.
Můžeš litovat toho, že jsi usnul.

Neznámá krajina se halila do zapadajícího slunce, kolem tebe se rýsovaly hřebeny hor, každá z nich špičatá a ostrá. Stáls na pěšince, jenž se vinula do malebného údolí. Uprostřed něj ležela větší vesnice. Primitivní a mírumilovní humanoidi, tím sis byl jistý. Sledoval jsi, jak poslední paprsky zapadly za horu, když tu náhle …. Jako blesk s čistého nebe, začala vesnice hořet. Běžel si blíž. Spatřils černě oděné bytosti, červené světelné meče ozařovaly masky ve tvaru lebek. Všudypřítomný praskot ohně se mísil s řevem obyvatel. Ano, masakr byl všude kolem tebe. Těla nevinných. Muži, ženy i děti. Mezi tím vším pobíhala twi´lečka. Zdálky ti připomínala tvou mistryni. S radostí a obavou o její život ses k ní rozběhl, kdosi tě však srazil na kolena. Pohlédls nad sebe. Tří metrový - asi - togorian deaktivoval oboustrannou červenou čepel, popadl tě za límec a táhl skrz to všechno. Až k ní. V úsměvu Al´ky Avaji bylo něco zvráceného a temného.
Tady je náš malý chlapeček.
Zavrněla.
Mistr bude nadšený.
A zase tě kamsi vlekli. Neomaleně, jako vetřelce, kterýms v jejich očích byl. A pak jsi náhle letěl asi dva metry a zhruba stejně daleko jsi oral zem. Znova zvedls hlavu a krve se v tobě již podruhé nedořezalo. Aro Hitali byl obleče v černém hávu, který ti tak připomínal ty, jenž podle záznamů z Archívu, nosili Sithové.
Jsi na řadě.
Usmál se a kybernetické oko se zalesklo.


S hlasitým výkřikem přišlo vytoužené probuzení. “Budík“ ti blahoskloně ukazoval, že za dvě hodiny bude pozdě. Tedy, že je sedm, takže máš čas do devíti.

---------------------------------
Udělej, co uznáš za vhodné, hlavně si neubliž a nezabí se. Máš povoleno příběh posunout až do hangáru. Je to hodně psychopatický, tak nezešil. :mrgreen:
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, můj pokoj
Byl jsem vyveden z míry tím,že v tom snu byla věc kterou jsem si dokázal vysvětlit a připustit,a to že Aro Hitali je sith,a poté věc která podle mě nebyla možná a to že by Al´ka Avaja byla také sith.Zamračil jsem se.
Vždyť jsem na sny nikdy nevěřil,tak proč bych to kvůli jedné noční můře měl měnit
Řekl jsem si rozhodnutě,ale přesto trochu věřil že to pravda bude...
Zavrhl jsem tuto věc jako vyřešenou a dopřipravoval jsem se na cestu.
V osm hodin jsem měl perfektně zbaleno.
Nevěděl jsem jak zbylou hodinu zabít.Tak jsem si řekl ,že si vezmu věci a budu se jen tak toulat Chrámem.To jsem ihned zavrhl.
Půjdu do archívu .
Zamumlal jsem si,a šel jsem.
Jelikož jsem cestou nespěchal do archívů jsem došel za 15 minut.Pobyl jsem tam půl hodiny.V 9.45 jsem šel konečně cestou k hangáru s tím ,že do hangáru přijdu z malou rezervou.


_________________________________________________
Děkuji za psychicky deptající sen který se mi zdá i do opravdy. :lol: Dál už jsem nevěděl jak to posunout.JInak děkuji za otevřený konec na který se dobře navazovalo.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, hangár 5

Vešels do hangáru 5. s mírným zpožděním, neboť jsi špatně odhadl vzdálenost. Opřený o trup křižníku třídy Consular, byl tvůj mistr. Vzpomněl sis na svou noční můru. Jako by se ti Arův tmavý plášť vysmíval.
Dobré ráno.
Pozdravil tě ve chvíli, kdy došels až k němu.
Sbalen? Připraven?
Dvě slova, dvě otázky. Nebyl moc výmluvný.
Nastup, sejdeme se v zasedačce. Po startu.
Dodal. Pak se náhle vydal volným krokem od lodi, brzy pochopils. Volným krokem si kráčeli naproti s mistrem Windu. Jeho výmluvný pohled, společně s ukazovákem, tě odkázaly do útrob plavidla. Zde si tě převzal -zřejmě- kapitán lodi a dovedl tě k jednoduchému pokoji, kde sis měl odložit věci. Dle tvého odhadu, máš deset, možná patnáct minut, než odstartujete.

----------------------------------
Jestli se ti moc chce, můžeš oba mistry poslouchat, a možná dokonce i něco zaslechneš. Hodně záleží na tom, co teď uděláš, tak se rozhodni.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

DarkSherrs
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 05.1.2012 19:55:44

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od DarkSherrs »

Chrám Jedi, hangár 5

Docela by mě zajímalo co si mistr Windu a mistr Aro Hitali chcou říct.To se zjistí :D .
Usmál jsem se sebejistě,položil jsem si věci na postel a svižný a tichím krokem jsem chtěl vyjít jednou z hlavních uliček z letounu se zaměrem poslechnout si rozhovovor mistrů.Pospíšil jsem si tak aby mě nespatřil ani kapitán a kolem hlídky jsem prošel jako že nic.Vyšel jsem ven z lodi,ihned na to jsem uviděl mistry.
Pro jistotu jsem se neslišně přiblížil k letounu postavenému vedle toho "našeho".
Z takové dálky je uslyším na sto procent a ještě budu mít rezervu na návrat.
Problesklo mi hlavou.Doufal jsem že rozhovor zachytím na začátku abych z něho měl co nejvíc.
Třeba to bude i něco o Al´ce.
V tu chvíli jsem zjistil že nevím jestli se smát nebo být naštvaný.Vzpoměl jsem si na Sen.Zabolelo mě u spánku.Rychle jsem představu zahnal a zjistil že mistři si říkají něco důležitého jelikož se Aro pořád ohlížel.
Teď doufám začne jejich rozhovor.
Ukončil jsem všechen rozruch v hlavě a pořádně se zaposlouchal.

______________________________________________________
Něvím jestli jsem to rozvedl dobře a trochu jsem si to nezkresloval nebo nepřidával si do příběhu něco co by se mi líbilo. Kdyžtak mi napiš SZ. Děkuji D.S.
Patencia via victoria,toť motto mé,tímž se budu říditi až do skonání svého
Moder má vždy,a když ji nemá nepoukazuj na to.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zrada často bolí-výcvik pro W.Boloena(DarkSherrs)

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, hangár 5

Víš o co mi jde, že ano?
Mluvil mistr Windu.
Vím. Vím i co musím udělat, jestli to bude tak, jak si myslíš.
Zavrčel Aro.
Ale je více možností.
Pokračoval dál v řeči.
Příteli.
Položil mu na rameno ruku Windu.
Byla pro tebe jako sestra, ale nesmíš dovolit, aby tě něco takového zlomilo. Opět.
Každý si zasloužíme další šanci.

Pohlédl mu do očí Hitali.
Ale proč Al'ka? Ta si to ze všech zasloužila nejmíň.
Hlas se mu zlomil.
Běž, najdi ji a přiveď zpět. Nenech však na její úkor zničit celou misi. A při Síle, však ty víš co.
Nechal větu nedořečenou.
Mace, slíbil jsem ti, že to už nedopustím.
Najednou mu ztuhly rysy. Jmenovaný pokýval hlavou.
Síla s tebou příteli.

Být na tvém místě zdrhám do lodi, jak nejrychlej a nejtišej umím, neboť jestli to dovnitř nestihneš včas, s největší pravděpodobností odletí Aro bez tebe.

-------------------
Kvůli tomu, aby mezi námi nedošlo k nepochopení, kdo co říká to máš barevně: mistr Mace Windu a mistr Aro Hitali. Posuň to až do doby, kdy příjdeš do zasedačky. Možná by nebyl od věci nějaký myšlenkový guláš.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“