Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shaddaa - Prenajatý apartmán

Nachádzal si sa na planéte Nar Shaddaa, ktorá mala jasnú povesť v celej galaxii. Bol to raj pre každého lovca odmien, ktorý bol lačný po kreditoch. Nie že by si ty nebol, ale táto úloha bola o čosi osobnejšia a tak si nejako nehladal job, ktorý by ťa uživil na ďalších pár mesiacov. Kreditov si mal momentálne dosť. Žiaden luxus, ale na prežitie to úplne stačilo. Väčšina lovcov ako si ty, boli zvyknutý na podobný život. Ty si bol jednym z nich takže toto pre teba nebol problém.
Apartmán si mal prenajatý v istom moteli "Esor". Bolo to dosť biedne. Recepčný vždy spal. Nebol vôbec spoločenský, tak ako väčšina obyvateľov hotela. Mal si prenajatú izby číslo 29. Bol to jednoizbový apartmán s jednou postelou v rohu. Oproti nej bol akýsi kovový stôl s malým svetlom naňom. Na strope sa nachádzal luster so štyrmi žiarovkami. Ako už bolo v týchto moteloch známe, veľmi sa o to nestarali a tak svietili len dve z nich.
Pre teba bol problém istý Jedi, ktorý mal na planéte Nar Shaddaa rovnaký cieľ ako ty. Robil si všetko pre to aby si sa k nemu dostal čo najskôr, pretože ty si ho chcel zbaviť života. Nechcel si aby to spravil za teba niekto iný a tak si robil všetko preto aby si sa ku jeho krku dostal ako prvý. Mal si už pár stôp, ktoré ťa zaviedli do jeho baru, ktorý používal ako zásterku, pre svoje špinavé obchody. V blízkej budúcnosti si mal v pláne ísť sa tam obhliadnuť.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Popíš pocity, myšlienky, kľudne môžeš pridať nejaký flashback. Neobmedzuj sa na
koniec mojej odpovedi, mám rád ak sa hráč rozpíše, pretože mám tak viac možností. Chytaj sa čohokoľvek
a akokoľvek, je to na tebe. Nehraj za iné postavy a nesnaž sa nejako ovplyvniť okolie.
Prajem príjemnú zábavu a veľa štastia.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Pronajatý apartmán a okolí
Po deseti letech zase na Nar Shadaa. Tenhle měsíc je ale pořád stejnej. Stejnej bordel po tisíci letech jako po deseti. Stejní vládci, stejní gangsteři, stejní utlačovaní a všichni stejně „spokojení“. A já jsem tu zas, abych dělal tu stejnou práci.
Zamyslím se mezitím, co ve tmě pokoje č. 29 pozoruji mouchy Dekk zkoumající skvrny na stropě.
Ale stejně… Není tedy vykořisťování lidí stále stejný jako dřív? Jsou tedy lidé stále stejně hloupí či stále stejně bezradný? Anebo je snad ona galaktická Síla co všechno řídí stále stejně vychcaná?
Zamyšleně se poškrábu na mojí vousem pomalu zarůstající bradě a pak se s trhnutím převrátím na bok.
Ale nad čim to tady uvažuju. Moje myšlenky stejně nic nezmění. A navíc je stejně čas jít pracovat.
Opřu se o loket a pak překvapivě vitálně vyskočím z postele a dopadnu na zem, těsně potom co si vzpomenu že Bith pode mnou nemá celkem pochopitelně, rád hluk. Jen co dopadnu na nohy, podívám se na vyplašené mouchy na stropě a poté sjedu očima k podlaze očekávajíc proud nadávek v bithštině. Po případné smršti vybraných výrazů se protáhnu a potmě ze stolku seberu opasek, který si ihned připnu. Zpod polštáře vyndám svoji IR 5ku a připnu ji na opasek. Z postele stáhnu svůj starý kožený plášť, oklepu ho a ještě trochu rozespale si ho natáhnu. Stále potmě opět zašátrám na nočním stolku než nahmatám svoji brašnu a přehodím si ji přes rameno. Celkem zbytečně se rozhlédnu po tmavém pokoji, zda jsem něco nezapomněl. Poté vykročím ke dveřím a opět ponořen do myšlenek roztržitě cvaknu vypínačem a ještě udělám dva kroky, než si vzpomenu, že již vlastně odcházím. Potřesu hlavou, abych se již konečně zcela probral, opět zhasnu, odemknu dveře, vyjdu a zase zamknu a vypravím se po schodech dolů.
Tak fajn. Teď bych se asi měl mrknout do toho baru. A možná bych měl i zkontrolovat loď protože tady přeci jen jeden nikdy neví. I když… Ten správce doku si asi dá po obhlédnutí mýho blasteru pozor.
Nazdar Larsi… Nebo jak se jmenuješ.
Prohodím směrem k permanentně spícímu recepčnímu a poté vyjdu ze dveří. Natáhnu do nosu „vůni“ davu a odpadků tak charakteristickou pro Nar Shadaa a rozhlédnu se kolem po potencionálních potížích ať už v podobě zlodějíčka či bandě tlučhubů očima hlídajících vchod do hotelu. Pokud na nic takového nenarazím, včlením se do davu a zamířím do onoho baru.
Tááák… Zajímalo by mě, co tam zjistím. Určitě bych se měl podívat po někom, kdo bude mít pod palcem prodej drog ale nebude vypadat moc sjetě. Při partičce sabaccu se taky dá něco málo zjistit. Ale to uvidim až na místě. Zajímalo by mě… Co dělá ten Jedi. Měl bych si dát pozor páč by tam mohl bejt taky.
S těmito myšlenkami se stále ubírám k mému současnému cíli.
----------------------------------------------------------------------------------------------
No… Tak doufám že ti tenhle styl psaní bude vyhovovat.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shaddaa

Kráčal si k baru, kde vraj sídli daný Hutt. Bolo nízko pravdepodobné že sa tam práve bude nachádzať, pretože v bare nieje veľmi bezpečne. Obzvlášť niekde ako je Nar Shaddaa. Vykračoval si v dave, snažil si sa vyhýbať tmavým uličkám. Nechcelo sa ti nič riešiť a tak si radšej stále šiel po hlavných uliciach. Bolo to predsa len o trošičku bezpečnejšie, ale aj napriek tomu si videl pár vreckárov pri čine, no tu si to nikto nevšímal.
Ako si tak kráčal tak si konečne došiel k onomu baru. Nevedel si ako sa volá, vedel si len súradnice, až doteraz. Priamo si sa pozrel na budovu baru a veľkými zelenými neónovými písmenami tam bolo napísané "Wild Card Bar". Ľahký názov na zapämatanie.
Vkročil si do baru cez dvojdvere a do nosi ti udrel tvrdý zápach cigár a akolkoholu. Len čo si vošiel tak si ťa každý premerial od hlavy až po päty. Bola to rutina, ktorú musel podstúpiť každý kto vošiel do baru.
Rozhliadol si sa naokolo a po tvojej ľavej ruke si videl bar, pár opilcov za ním. Barman tam cupitkal a každému nalieval. Dneska tam bol naozaj nával, čo znamenalo mnoho práce preňho, no ale aj mnoho informácií pre teba.
Priamo pred tebou bol malý stôl, ktorý bol ale prázdny, pretože tam bol každý každému na očiach. Pri špinavých kšeftoch to nebolo vždy bezpečné a tak sa mu väčšina bytosti žijúcich na Narr Shadda vyhýbalo.
Po pravici si mal plné stoly, biliardový stôl s menším "upgradom", rohové stoly v ktorých sa hral Sabac. Hráči, ktorý ho hrali boli ešte celkom triezvy a tak sa z nich možno dali vytiahnuť nejaké informácie.
V rohoch si ešte videl akýchsi podozrivých chlapov, ktorý si medzi sebou vždy niečo nenápadne podávali. Aj slepý by vedel o čo tam ide.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa
Jen co se včlením do davu nasadím zkroušený výraz trochu se přihrbím a pokusím se nenarušit masu těl mířících tam či onam. Trochu se uklidním když nezahlédnu žádné potencionální nebezpečí, ale přeci jen si položím levou ruku na svou brašnu aby moje credkarta zůstala tam kde je.
Po chvíli chůze vytáhnu svůj datapad s poznámkami a pro jistotu ještě jednou zkontroluji, zdali jdu po správných souřadnicích. Když se ujistím že to tak skutečně je opět se zamyslím.
Nar Shadaa je přeci jen zajímavý kus galaxie. Je tu tolik protikladů. Odpadky na každém rohu, šlapky na dalším rohu a za dalším rohem kapsář okrádá relativně spořádanýho občana. Každý by řekl chaos. Přesto není to ale to, co tady od tý díry každej očekává? Neznamená to teda, že i na tak dokonale chaotický planetě panuje dokonalej řád? Stejně tak je to s životem a smrtí. Na málokterý planetě v širý galaxii asi má tak vysokou úmrtnost. Každej chvíli někdo skončí nacpanej v kontejneru na odpadky a chvíli co chvíli se někdo proletí šachtou až na zem. Ale přece to tu tak bují životem. Lidé umírají ale nikdo nemůže říct že by bylo na Nar Shadaa mrtvo…
Zamyslím se opět jak je pro mě v poslední době obvyklé. Přesto si stále instinktivně hlídám své věci a okolí.
Když si všimnu jednoho obzvlášť drzého kapsáře tak se co nejnuceněji přiblížím davem k němu a poté co budu procházet kolem, nakopnu ho ve změti nohou stranou nohy do kotníku tak aby škobrtl, ale přitom se vyloženě nenatáhl.
Opatrně…
Syknu na něj a s úšklebkem se rozejdu rychleji a ztratím se v davu.
Fajn tak jak to provedem…? Začnu s drogama. Že by rozhovor pod záminkou domluvit nové obchody? Budu… Hmm, řekněme zprostředkovatel Zannova Consorcia? Ano. Jako na Kuatu. Rozmluvu povedu u skleničky na baru. Domluvim se s barmanem aby mi naředil pití. Možná že se ze zdejší vody otrávim ale když ne žaludek budu mít aspoň čistou hlavu. Pokusim se z nich vypáčit kdo jim dodává zboží. A když se to nepovede zkusim štěstí třeba zítra a nebo i dnes ale tentokrát u někoho jinýho. A kdyby byl ptáček hodně slibnej tak byť nerad ale použiju pěsti. S trochou štěstí by se z kontejneru pak mohl vyhrabat ještě dřív, než ho drtič odpadků zpracuje do krychličky. A když už Baruka oddělali tak se třeba i dostane v pořádku zpátky. To už mě ale nebude muset zajímat. No… Doufám že se tam o Angtovi něco dozvim.
Poté co si takto naplánuji své budoucí akce dojdu již k pomalu k baru.
Wild Card Bar? Možná že bych měl štěstí spíš u stálejších hráčů. Ale co. Já čas mám a Angta tu bude ještě určitě aspoň čtyřista let.
Poté již konečně vejdu. Poodstoupím od dveří, aby se opět zavřeli a také abych ostatním trochu znesnadnil prohlížení mojí osoby. Až poté se rozhlédnu. Vyhledám moje cílové skupiny a poté zhodnotím i ostatní osazenstvo baru. Rovněž se v přítomném osazenstvu pokusím rozeznat někoho kdo sem vyloženě nezapadá a mohl by být mým Jediským „rivalem“. Také se rozhlédnu po okolních dveřích, ať už je to záchod, vedlejší východ či salónek. Se znalostí nebo neznalostí těchto faktorů se již konečně vydám k tomu kdo vypadá že je tu okolo drog hlavní distributor. Toho budu chvíli také bedlivě pozorovat a poté co dokončí obchod, který bude mít zrovna rozdělaný přitočím se nenápadně k němu a polohlasem mu sdělím následující:
Vidím že tu vedeš svoje vlastní obchody. Měl bych pro tebe a nebo tvého zaměstnavatele zajímavou a velmi lukrativní obchodní nabídku. Pokud bys měl zájem, a věř že je o co stát, promluvíme si za hodinu u baru.
Poté od něj zase jakoby nic odkráčím a to přímo k baru. Počkám jen co na mě barman bude mít čas a poté vytáhnu z brašny credkartu.
Zhruba za hodinu se tu ke mně připojí jeden… gentleman. Přineseš nám nejtvrdší matroš co máš ale moje pití naředíš. Nezvorej to a dostaneš nadstandartní cenu. A udělej to velmi diskrétně.
Potom co se ujistím, že barman dobře pochopil. Otočím se, opřu se lokty o pult, budu stále prohlížet bar a budu čekat.
------------------------------------------------------------------------------
Řekněme že Angta the Hutt bude všeobecně známé jméno toho Hutta.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa

Povedal si barmanovy svoju požiadavku a taktiež si dodal že mu dáš veľmi lukratívnu cenu, pretože bolo jasné že za darmo sa na Nar Shaddee ani nevykadíš. Samozrejme platilo to v celej galaxií, no na tomto pašeráckom mesiaci obzvlášť. Barman sa k tebe naklonil a riekol:
Pokiaľ luxusne zaplatíš nemám sa o čom s tebou baviť. Spravím to. Len si dávaj pozor, v tomto bare podobné svinstva nikto nemá rád, takže si dávaj pozor kámo.
Povedal ti diskrétne barman a potom sa vybral k pohárom. Vzal dvojicu z nich a doplna nalial akýsi nápoj. Do jedného nasypal priesvitnú tekutinu. Všetko to robil za barom a okrem teba to nemohol vidieť nikto iný. Potom opäť barman nahodil kamennú tvár a podal ti nápoje. Jeden ti dal do ruky, jeden položil na bar.
Ten, ktorý máš v ruke je pre teba. K tomu druhému sa radšej ani nepribližuj, je to naozaj silné.
Povedal ti barman celkom radostnú novinu. Hneď si vedel že si na Nar Shaddee. Takéto obchody tu nebol žiaden problém uzavrieť.
Potom si sledoval dílera ako si robí svoj biznis. Oči mal na stopkách a po každóm obchode hodil zrak na teba. Prešla hodina a díler prišiel k tebe za bar. Ani nepozeral či je pohár jeho a okamžite sa napil.
Tak očo ide kámo?
Povedal díler dosť naspeedovane. Bolo očividné že už si niečo sľahol a k tomu ešte ten drink. Vyzeralo to že nejaké informácie by si z neho vytiahnuť mohol.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Barman se ke mně nakloní a víceméně přijme moji objednávku.
Platím samozřejmě dobře pokud i pití bude dobré.
S těmito slovy mu podstrčím credkartu aby si odebral ono potřebné množství.
Poslyš... Když už se tu k sobě tak intimně nakláníme... Kdo to tu má pod palcem? Hmm?
Zeptám se potichu barmana a tázavě pozvednu obočí. Poté co se mi dostane či nedostane uspokojivé odpovědi počkám na svoje nápoje a pokývnu k barmanovi na znamení díků.
Tak... Ať se mi daří obchody.
Pronesu celkem nahlas směrem k barmanovi, pokynu mus klenkou a trochu si usrknu svého nápoje.
Jen doufám že umíš držet jazyk za zuby fešáku.
Pomyslím si a nepatrně se se sklenkou u pusy ušklíbnu.
Během následující hodiny jež strávím pozorováním davu vypiju sklenku a mávnutím ruky si poručím u barmana novou.
Když budu zhruba v její polovině přivalí se dealer a jako tupej nerf se ihned napije.
O co jde? Dobrá... Máš tu celkem dost zákazníků příteli.
Začnu pomalým a vyrovnaným hlasem.
A to znamená že jsi spolehlivý distributor. A když na tebe kouknu asi to tak bude. Přesto je mi jasné že nemůžeš pracovat sám. Je mi jasné že máš někoho nad sebou. Nic ve zlém. A já mám pro tvého šéfa lukrativní nabídku. Říkají mi Sokol a jsem jedním z hlavních kontaktů Zannova Konsorcia. To jméno... A jméno Tyber Zann jistě znáš. A věc se má tak že by se nám hodily nějaké kontakty v této části Nar Shadaa. A to samozřejmě může vést k zajímavým a oboustraně výhodným obchodům. Co ty na to hmm?
Přednesu co nejkultivovaněji a co nejnabubřeleji svůj návrh.
Doufám že o Konsorciu nemají vlastní zprávy. A doufám že se o TOMHLE Konsorcium nedozví.
Pomyslím si, zatím co vyzívavě hledím na dealera.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Len čo si predniesol pred barmana ďalšiu otázku tak sa na chvíľu odklonil. Hlavne kvôli tomu že na vás sa pozeral už slušný počet párov očí. Vzbudzoval si podozrenie, asi preto že s barmanom nikto intímne nekecá. Chvíľu sa ti otočil chrbtom a umyl jeden z pohárov, ktoré ho čakali v špinavom riade. Potom si vzial Ďalší pohár a prikráčal k tebe. Tento krát sa už nenakláňal. Zrejme odpoveď, ktorá bude následovať žiadne tajomstvo.
Jasné. Čo by som tajil. Som obyčajný zamestnanec, ktorých je tu mimochodom málo.
Povedal barman a jemne sa zasmial.
Môj šéf je Sam Witwicky. Je tu vedúci. Stará sa o všetky formality a chod baru.
Riekol barman a potom na tvoju vetu "nech sa daria obchody" len kývol hlavou a žmurkol okom.
No potom strhol tvoju pozoronosť díler, ktorý si dal Ďalší dúšok z tvojho "magického" nápoja.
Sakra, chlape, to pitie je naprosto luxusné. Azda si tam niečo nedal!
Ironicky povedal díler a potom sa hlboko zasmial. Vyzerá že drink už pomaly začá zaberať. Je čas postupne naňho vypustiť všetky svoje zbrane. Prešiel si prijamo k veci. Len čo si začal hovoriť, tak mu z tváre opadol úsmev. Najskôr preto že si hovoril dosť...ehm...triezvo a nejako nestihol registrovať čo hovoríš. Potom sa díler zamračil ačalo to vyzerať že si tvoje vety pomaly začína v hlave ukladať do akejsi súvislosti, ktorú snáď pochopí spráavne.
Hej, kamoš. Ja nemám žiadneho šéfa. Teší ma ak môžem byť sám sebe kráľ. No samozrejme to neznamená že nemám svojho distribútora a taktiež svoje zdroje. A áno. To meno poznám, hovorí sa tu že má vraj celkom pekne rozrobený svoj piesoček. Kiež by som si zohnal niečo viac exkluzívne, nie byť len obyčajný barový díler. No to je jedno. Žiadne mená, to mi útoči na moju kožu. Uh... určite sa dohodneme na nejakom kšefte. Hovor. Čo zháňaš. Do troch hodín to máš na stole. Povedz si matroš a ja ti ho zohnám.
Povedal díler. Samozrejme pod pojmom "obchody" rozumel len tie svoje malé obchodíky, ktoré mu na živobytie asi dvakrát luxusne nezarábajú. Asi by si mal ísť naňho priamočiarejšie a konkrétnejšie. Možno nejaký ten kredit by mu vedel rozviazať jazyk.
Medzi tým do vašej konverázcie vošiel barman a vrátil ti späť tvoju kredkartku.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Sam Witwicky... Díky.
Pokývnu na barmana opřu se. Poté se ale již začnu bavit s dealerem. Na jeho poznámku o něčem přidaném do pití se jen nuceně (a tedy přesvědčivě) uškíbnu.
Doufám že ti veselá nálada vydrží. A kdyby ne máme tu něco co ti ji navodí.
Pomyslím než mu přednesu svůj návrh. Když ale návrh přednesu úsměv vymizí.
Fajn... Máš rozum a trochu ti ho alespoň zatím zbylo. Tak to budeš mít určitě chuť se dohodnout. Teď uvidíme jak velkou.
Ale no tak... Ty pomůžeš mě a já pomůžu tobě. Pověz jméno, dokaž nám loajalitu a já si tě vyzkouším. A když uspěješ v malém testu který nepochybně zvládneš můžeš být jedním z nejbohatších lidí v téhle části Nar Shadaa. A nebo mlč a my si seženeme někoho jiného. Řekněme někoho kdo nemá rád konkurenci. Tak co? Příteli...
Usměji se na něj mrazivě.
Děkuju.
Kývnu na barmana který mi přinese credkartu. Zároveň na něj pak budu po očku koukat zda-li neposlouchá.
Rozmyslel ses? Jméno dodavatelů a zítra v pět se potkáme tady za barem. Přineseš lahvičku Synoxu, deset dávek Lequasinu, deset dávek Lesai a 5 dávek Rokny blue. Já vím... Drahej matroš. A navíc ilegální jak to jen jde. Dostaneš ale zálohu plus něco za to jméno. A navíc tě pak bude čekat zajímavější kariéra. Tak? Nechtěl bys mě a taky SEBE zklamat no ne?
Věnuju mu další mrazivý usměv.
Čas přitlačit. Musí vědět že když už přišel tak už ani nevyklouzne. A kdyby mě oslnil svou vůlí budu ho sledovat a dostanu to z něj jinak.
Zauvažuju zatím co mu s úsměvem hledím do očí.
Teď jsem pánem já. Lži, pochybnosti a klam budou v jeho stavu vidět líp než maják za krásnýho dne.
Pomyslím se a opravdu využiji své znalosti řeči těla abych poznal sebemenší levotu.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Chlap dopil svoju skleničku, ale stále sa netváril nadšene. Meno držal v sebe. Uvidí sa ako hlboko.
Keď však započul slovo záloha tak trošku zpozornel. Poškriabal sa na brade a mierne sa k tebe naklonil. Konečne vydal z úst ladný tón pre tvoje uši.
Koľko?
Povedal to vážne. Nezdalo sa že by to bral len ako informáciu. Zrejme nech už povieš akúkoľvek sumu, tak ako zálohu to zoberie. No potom si na jeho tvári zbadal akýsi divný výraz. Zatváril sa pobavene, ale zároveň sa aj prudko zamračil. Natočil svoju hlavu ku vchodu do baru a cez hlasnú hudbu povedal:
Čo ten tu sakra chce?
Okamžite si sa tam pozrel aj ty a zbadal si urasteného Twi'Leka v hnedom dlhom rúchu. Len čo vošiel tak si dal dole kapucňu z hlavy. Svoje hlavové chvosty mal zviazané do culíku. Súdiac podľa jeho oblečenia nebolo o čom diskutovať - Jedi. Nevedel si či je krok pred tebou alebo za tebou. Tento bar nemusel byť prvé miesto kde bol.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Kolik?
Pousměji se jeho otázce.
Co takhle tisícovku za to jméno… A tisícovku jako zálohy za ten matroš co mi zítra doneseš. To je fér ne?
Zeptám se ho a stále ho s úšklebkem pozoruji.
Po tomhle mi na účtě skoro nic nezbyde. Měl bych si promyslet, co budu dělat potom? Dny mého lovu jsou u konce. Odletím odsud a nechám to za sebou. Možná že bych mohl někde dělat bezpečáka nebo bezpečnostního poradce. A koupit si pořádnýho Corellianskýho psa. Měl bych byt s výhledem na město a po večerech bych se válel se psem na gauči a koukal na holodramata, poslouchal jizz a četl. Ale něco pořádnýho. Opravdový knihy jako naposledy na univerzitě. Ale to je ještě daleko. Teď mám před sebou úkol a jestli má něco z tohohle vyjít musí se mi to podařit. Nebudu volnej dokud nebudou všichni vědět že jsem to byl JÁ, kdo toho parchanta zabil. A až se tak stane tak se galaxii zároveň trochu revanšuju za to, co jsem jí vzal. Nejsem ale daleko. Největší překážkou je teď ten Jedi.
Nepatrným trhnutím hlavy dám najevo že jsem zpátky v přítomnosti ale naštěstí si toho delaer snad nevšimne protože sleduje příchozího. Přes rameno se ohlídnu a ušklíbnu se.
My o vlku a Jedi na baru. Už je mě jasný proč mi Síla nepřeje. Ten chlapík sem padne jako pěst na oko. Ten plášť… Už jen to že má alespoň to strniště ho činí nejsnáze zapamatovatelnym Twi’lekem na Nar Shadaa. Má zaděláno na problémy. Plus pro mě.
No tak co?
Otočím se zpátky k dealerovi.
Hele víš co? Dám ti navrch ještě jeden litr a dones mi na zkoušku něco z tvýho zboží. Tři litry za jméno, zboží teď a záloha na zítřek. Dobrý ne?
Něco si od něj vezmu ať si náš Jedi myslí že si jdu akorát pro další dávku.
Promyslím si v duchu situaci. Vyzývavě pozvednu obočí na dealera jako že co tu vlastně ještě dělá a začnu jakoby nervózně podupávat nohou předstírajíc absťák.
------------------------------------------------------------------------------
Mimochodem jakou barvou kůže se vyznačuje náš Jedi? :)

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Dealer sa zatváril dôležito ako nejaký biznisman a riekol:
Platí!
Potom po tvojom naznačení sa pozbieral a odišiel preč z baru, zrejme hneď zháňať tovar, ktorý si si naobjednával. Samozrejme zobral si svoju zálohu a vložil ti do ruky sáčok z práškom.
Medzi tým sa Jedi prechádzal po bare. Prehliadol si to tam a potom zamieril k baru. Tam niečo debatoval z barmanom a dal si skleničku vody. No tváril sa nejako zvláštne. Akokeby bol nervózny, alebo akokeby ho niečo trápilo, ale takýmito vlastnosťami sa Jediovia nevyznačujú. Potom si k tebe sadol nejaky opilec a začal niečo bľabotať. Skoro nič mu nebolo rozumieť a teba v bare už nič viac nedržalo. Zhruba o takomto čase sa tu zajtra stretnete s dealerom.
----------------------------------------
Povedzme že modrou. :)

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Fajn. Čas jít. Vypadá to, že Jedi narazil na překážky. Fajn… Musím si promyslet co dál. Ačkoli možná že by nebylo úplně marné…
Zastavím se uprostřed cesty ke dveřím a po chvíli se obrátí zpátky k baru a odstrčím žvatlajícího opilce.
Možná že bych to mohl risknout. Jo… Zkusim to.
Heej, pozor brácho.
Odstrčím znovu opilce a sednu se vedle Jedie.
Heeeej brácho jak je? Co je že je ten tvůj fialovej ksicht tak pokroucenej. Čoveče tváříš se jak proudem zasažená Kowakianská ještěrka. Hele myslim že bys měl zkusit ten zdejší matroš. Řeknu ti chlape…
Dramaticky se odmlčím a nadechnu a poté popotáhnu jako bych si právě šňupnul.
Tohle faktycky píše. Hele kámo víš co bysme měli udělat? Měli bysme si zahrát třebas dejarik nebo ňákou takovou kravinu. Co? Takový dva pardálové jako my by určitě odehráli ňákou fakt krutou hru. Co brácho?
Pokusím se sehrát sjetého a i když se pořád tvářím napjatě tak v duchu jsem zvědav jestli Jedi moji výzvu přijme.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Jedi sa zatvári ešte kyslejšie ako sa tváril a prehovorí.
Prepáč, viem že to znie blbo, ale som mám tu prácu, takže nemôžem sa nijako zabávať. Leda že by si mi vedel nejako pomôcť.
Riekol Jedi na tvoju výzvu. Tvoj herecký výkon sfetovaného zákazníka baru očividne zabral. Myslel o tebe to isté, čo si si ty myslel o dílerovi. Že môžeš byť lacný zdroj informácií, ale Jedi Ťa zrejme neprekukol až tak dobre ako si myslel a tak teda pokračoval.
Myslím že by som ťa vedel obohatiť o nejaký ten kredit, za pár informácií. Čo ty nato?
Povedal ti Jedi a okamžite ti prihral na smeč. Mohol si mu dať nejakú dezinformáciu, ktorej možno uverí a začne to vyšetrovať. Takto by si mohol získať aspoň trochu cenného času.
Tak čo?
Povedal Twi'Lecký Jedi a napil sa svojho pohárika, v ktorom mal podľa vzhľadu čistú vodu.

Uživatelský avatar
Dingo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 28.12.2011 23:50:28

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Dingo »

Nar Shadaa, Wild Card Bar
Po tom co mi Jedi řekne, se sám sobě podivím, ale zachovám klid či spíše neklid potřebný k neprozrazení mého převleku a v hlavě mi to začne rychle šrotovat.
Fajn ani Jedi mě neprokoukl. Musím si ale dávat dál bacha. Co teď poslat ho na druhej konec Nar Shadaa hledat nexisující místo nebo neexcitujícího člověka? Ne to je moc průhledné a zdrží ho to málo. Lepší možná poslat ho do slumů nebo tak. Ať se tam zeptá třeba na toho Baruka. S trochou štěstí mu dam jen za to jméno zkusí dát na prdel. Ne to je moc riskantní… Nejspíš to vědět nebude, ale pokud by věděl že Baruk už žere hlínu, měl bych od něj čekat ještě víc pozornosti. Poslat ho na Nal Hutta? Ne to taky ne. Určitě ví kde teď náš hledaný slimák je. Ledaže… Jeden světelnej meč by se jako podpora mohl hodit. Musel bych si ale dávat bacha. Kdyby to ale vážně vyšlo… Moje znalosti a zkušenosti a jeho Síla a bůhví co dalšího by mohli dát dohromady zajímavou kombinaci. A koneckonců jsem věděl že tohle bude ta nejtěžší makačka na který jsem kdy dělal.
To vše mi projede hlavou během pár krátkých okamžiků a definitivně se v tom utvrdím, když se mě Jedi zeptá „Tak co?“
No hele kámo… Já to znám každýho a vim šecko. Narodil jsem se tady a když si to tak spočtu už to bude nějakej pátek. Ale já kredity nechci… Já mám všeho dost. Kredity, sem tam ženskou, bílej prášek a i ty bílý myšky támhle v rohu mi šeptaj do ouška ty nejsladší tajemství. Věděl jsi třeba že Republika strká čipy do toulavých koček a monitoruj tak nás počestný občany? Sviňárna, co? Říkám ti dej si na ty kočky bacha. Ale nebo se, řeknu myškám ať tě vočíhnou. No ale kde jsme to byli… Jo. Hele chlape já mám fakt šecko. Kredity, sem tam ženskou, bílej prášek a i ty bílý myšky támhle v rohu mi šeptaj do ouška ty nejsladší tajemství. Ale že seš to ty, se kterym se znám tak dlouho tak víš co já udělám? Vokážu ti tady co a jak jasný kámo? Budu jak tvůj stín a budeme jak v nějaký špionážní holosračce. Dopij tu blbost co tu piješ a jdeme. Stačí říct kam a já s myškama tě tam dostanem.
Pokusím se opět vyhlížet co nejvíc přesvědčivě. V duchu jsem už zase zvědavý jestli pochopí co jsem měl v úmyslu říct a hlavně jestli to neprokoukne.
Hele víš co brácho? Zajdu si támhle za svým super tajnym informátorem na hajzliky a pak hnedka jdeme.
Řeknu mu ještě a skutečně zamířím na toalety. Tam si dám dobrý pozor, protože je mi jasné jak to v místnostech určených pro vykonání potřeby v takových pajzlech chodí. Ihned zapadnu do volné kabinky a tam mimoto že skutečně vykonám, co musím rovněž zkontroluji zda-li mám všechno co by vidět být nemělo dobře schované. Pro jistotu ještě přetáhnu přes obsah torny hadřík, aby z ní opravdu nic nekoukalo. Potom si odkašlu jako velký herec před premiérou a stejně rychle jako jsem vstoupil na záchodky zase vypadnu. Potom už lehce dezorientovaně zamířím zpátky k baru. Pokud Twi’lek ještě neutekl dojdu k němu a zeptám se.
Tak jdeme Jeffe?
Jakoby bylo zbytečné jen uvažovat o tom jestli půjde nebo nepůjde se mnou.

-----------------------------------------------------------------
Vím že tohle je ještě šílenější než předchozí nápad ale ikdyž má Thane vzdělání tak je to vzdělání Imperiální a proto předpokládám že co se týče Jediů bude dost zkreslené. Tudíž nemá chudák Thane moc ponětí o tom co takový Jedi svede.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Destiny Choice - Výcvik pre Dingo (Thane Kard)

Příspěvek od Trivi »

Nar Shadaa, Wild Card Bar

Na záchodoch sa to hemžilo dealermi a tvorami, ktorí boli pod vplyvom drog a ležali na zemi totálne sfetovaný. To však ale nebol tvoj problém a tak si sa radšej z WC rýchlo vyparil. Potom si oslovil jedia menom Jeff. Ten sa samozrejme ani neotočil, pretože nepochopil o čo ide. No potom ale identifikoval tvoj hlas a otočil sa opäť smerom k tebe.
Prepáč, ale niesom si istý čo mi to tu vlastne ponúkaš? Ponúkaš sa mi ako parťák? Ponúkaš mi informácie? Prosím, skús byť trocha konkrétnejší.
Povedal Jedi a poškriabal sa na hlave, niekde vedľa hlavových chvostov. Potom dopil svoju vodu a začal ťa opäť počúvať. No stále sa tváril nejako divne, akoby niečo tušil.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“