Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst, můj pokoj

Pouslouchal jsem jak mistr vyprávěl o jejich situaci po přebrání mnou nabízeného šálku a v hlavě se mi honilo.
To nevypadá jako klasický spůsoub válčení separatistů ikdyž ti první mohli být průzkumníci a ti druzí mohli být z hlavní vlny ikdyž pochybuji že by dokázali útočit tak aby je nikdo nečekal musí být za tím nějaký jedi normální generál C.I.S by zahájil frontální útok ale taky hmmm... to néní dobré.
Jak mistr začal říkat o dugovy vzpoměl jsem si na toho strašného průseráře , který byl spíše postrach pro svoje lidi jak pro nepřítele.Snažil jsem si vzpomenout co to tenkrát provedl ale ne a ne si na to vzpomenout.
Jeho větu´´Nemám rád válku.´´ jsem skoro přeslechl , ale ve chvíly kdy mistr pochválil můj čaj se mi obličej rozzářil jak u malého dítěte kterému byla právě pochválena pastelková malba na čerstvě zaschlé bílé zdi....
Usrkl jsem svého čaje.
Mistře myslíte že je tam nějaký temný jedi.
Řekl jsem zamyšleným tonem.
A rychle jsem k tomu dodal.
Oni se z toho určitě dostanou živí.
Apoň většina.
Pomyslil jsem si.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst, tvůj pokoj

Temný jedi? To mě nenapadlo. Bylo by to teoreticky možné, ale kdo? Kdo by tam mohl být? Dooku možná, ale ...
Jeho hlas se vytratil, možná přemýšlel nad tím, jaké by to bylo být s Tiinan, v míru.
Živý, doufejme.
Dodal po delší odmlce. Pak už jen mlčel a nic neříkal. Pohroužen do zarytého mlčení s tebou strávil ještě asi hodinu, než se omluvil a odebral se k sobě do pokoje. Dle jeho slov máš ještě asi pět hodin.
Užívej ve zdraví.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst, můj pokoj

Pohroužen do svých myšlenek si vyslechnu jeho poslední větu....
Budu si pokládat otázku.
Kdo a proč by se chtěl přidat k temné straně Síly ?
Sem tam mistrovy doliju Čaj.
Poté co mistr odejde uklidím a umiju ''náčiní'' a půjdu si lehnout se sladkou chutí čaje v puse , budu se snažit nemyslet na svoji otázku , ale co k tomu ty Jedie vede.......
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst, tvůj pokoj

Temná strana ti vrtala hlavou –měla červený meč a černý plášť- ne však proto, že by ses k ní chtěl přidat, ale, kdo se vůbec může přidat? Kdo musí zažít takové trauma, aby se z toho nevzpamatoval? Kdo musí být tak zaslepen touho po moci na úkor ostatních, že ….
S poměrně rozpolcenými myšlenkami jsi usnul. Probral ses tak nějak automaticky o několik hodin pozděj, podle tvého soukromého mínění, byla ještě asi hodina do výskoku. Můžeš si vypít čaj, jít mrknout na můstek, zkontrolovat výbavu, nebo se jinak podobně těšit na nadcházející střet s C.I.S.

------------------
Poslední krátký příspěvek, na planetě to už bude “nadlouho“.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst , můj pokoj

Probudil jsem se.
hmmmm Dobré ráno vesmíre.
Řeknu takovím klasickým raním tonem.
Sakryš co já tu hodinu budu dělat ?
Zamyslím se.
No skontrolování věcí neuškodí...
A začnu si kontrolovat bagáš.
Po čtrt hodince budu mít skontrolované a zabalené do poslední věci.
Co já budu dělat ...
Zamyslím se znova.
Tak nějak už z vrozené zvědavosti půjdu na můsteka v hlavě si budu furt přelívat otázku:
Kdo a proč se může přidat k temné straně síly ?
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst

Zvědavě ses vydal na můstek a tam, nic nového. Všichni dělali, co měli. Hleděli si svého a tebe ne.
Tak jak komandére, už se těšíte?
Ozval se za tebou hlas. Vypravěč, ze svým věčným úsměvem. Vždycky tě dokázal najít.
Šel jsem za vámi a chtěl vás poprosit, jestli by jste mi nenalil čaj, jenže vy jste tam nebyl, tak jsem vás hledal a teď jsem tady.
Podal ti vyčerpávající hlášení. Když tu se to pokazilo.
Výstup z hyperprostoru za ….
Tak někdy příště.

Prohlásil klon.
Nějak rychle ne?
Položil sám sobě otázku a odešel. Viděls na něm, že je celkem nešťastný, no jo, kdybys nenaučil ty klony pít čaj.

Tarann, tábor 613. legie

Výsadek proběhl úspěšně, ale to bylo asi tak to poslední. Kolem panoval organizovaný chaos. Klid v ovzduší určitě nebyl. Jasně jsi poznal, že tady se před chvílí válčilo. Výrazně ti k tomuto přesvědčení dopomohly zbytky separatistických jednotek válící se okolo tebe. Na úklidové práce dohlížel klonový maršál s rukou v pásce a dugský padawan, který, hned jak vás zmerčil zamířil k vám.
Mistře Gazli. Jak rád vás konečně vidím, už jsem myslel, že … a pak tohle, hrůza.
Posteskl si.
Ahoj Oli.
Co se stalo?

Zeptal se Isador.
A kde je…
Dug jej nenechal dokončit větu.
Během vašeho hovoru došlo k prolomení naší obrany, no a asi hodinu po tom, co vám to vypnula sem vtrhla armáda sepíků a dvě temné, no hmmm, jak bych to popsal, měli červený světelňáky a byly to ženský. No a když jsme je všechny vyhnali, tak jsme zjistili, že …
Nadechl se.
Pronásledovali jsme je. Víme, kde ji drží, ale není v naší moci se tam dostat.
Zavládlo ticho. Rušené jen zvuky okolo.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst

Díval jsem se na pracující posádku a nachvíly jen na chviličku jsem chtěl vedět jaké je to být v jejich kůži.......
Z pozorovaní pracující posádky mě vytrhl známí hlas.
Na jeho otázku jsem odpoveděl .
Těším
Otočil jsem se na něj.
Sakra zas mě našel.
Pobaveně jsem se na něj podíval po jeho vetě.
Že já je učil pít čaj.
Poté co naše loď vyskočila z hyperprostoru jsem promluvil milím tonem na Vypravěče.
Jak budeme mít trochu času udělám ti spešl várku čaje .
Podpořím to milím úsměvem.
Budu pozorovat jak odchází.
Půjdu si pro zbalené věci a počkám na vysazení na planetě.

Tarann, tábor 613. legie

Jak nás vysadí.
Začnu se rozhlížet po té spoušti a nahlas prohlásím.
Tu to vypadá jako po boji.
Jak velký útok to mohl býl.
Budu přemýšlet.
Jak uvidím že k nám míří živelná pohroma budu přemýšlet.
Co pro tentokrát podělal , že tam nevidím mistrni je možné že ji unesli .... ne to separatisti nedělají . Jestly ji zabili tak tomu ........ neuvěřím .
Po té co on pozdraví mě pozdravím já jeho slovy..
Ahoj Yao ty poh......
A zaseknu se při vzhledu tábora by nebylo dobré narážet na jeho kalamitní schopnosti v některých chvílích , napadne mě.
Na jeho vysvětlení nepřítomnosti mistrně jen vytřeštím oči a nebudu schopen slova.
O..o..oni ji unesly.
Budu spíše žvatlat.
Néééé.....
Tomuhle neuvěřím to nejde separatisti neunášej a temní Jedi mají radost ze zabíjení to nejde to nemůže být pravda...
Je to pravda ksakru.
Dej Sílo aby byla v pořádku prosííím.
V myšlenkách budu prosit.
Ví kde ji drží aspoň to.
Jak zavládne ticho podívám se na mistra a zeptám se ho horlivím tonem.
Mistře deme ji vyrvat ze spárů separatistů ?
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Tarann, tábor 613. legie

Nedokázal si tomu uvěřit. A nebyls jediný.
Cože? Unesli? Kdo? Kde jsou?
Měl jsi pocit, že tvůj mistr začal pěkně brutálně zmatkovat.
A je to jedno, ať jsou, kde jsou, jdeme tam.
Rozhodl se rychle.
Doufal jsem v to.
Zašeptal dug.
Pojďte, ukážu vám mapu okolí a vydáme se tam co nejdřív.
Začal si to rázovat k –jak si poznal značně poničenému- polnímu velitelství. Uprostřed okolního zmatku stál velký kruhový holoprojektor. Yao si vyskočil nahoru a už se potýkal s nastavením. Před vámi se zjevil obraz základny, les, les, jeden potok, jedno nižší pohoří, les a konečně. Jakási obří továrna.
Tam ti sepíci sídlí. Nejdřív jsme mysleli, že tu mají jen nějaký tábor. Možná ani to ne, dnešek nás upozornil na to, jak jsme se spletli. Nedostali jsme se až k té továrně, takže netušíme, co vyrábí, jisté však je, že si tam nemůžeme dovolit letět s těžkou technikou a díky některým dalším faktorům, tam vlastně můžem jenom s pěšákama.
Zakončil výčet faktů. Isador pozoroval záběry továrny.
Takže tam někde je. A já jsem přijel pozdě.
Zamyslel se.
Tři útočné komanda. Nenápadné, musí to být tichá a rychlá akce, jinak ji něco udělají.
Pohlédl na oba padawany, zvažujíce, jestli to pro ně není nesplnitelné a bylo to na něm vidět.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Tarann, tábor 613. legie

Ccco..?
Nebudu schpen uvěřit.
V tichu jsem poslouchal co mistr řikal..
To už opravdu néní vtipné , určitě někde je blízko...........A nebo taky ne ksakru............
Bude se mi honit hlavou.
Potichu půjdu k mapě na Yaem.
Po shlédnutí a vyslechnutí důvodů proč nemůžeme mít vozidla, který bude Yao mít.
Vše co nechce generál slyšet.....ale jdu do toho musím už jen kvůli mistrovy.
Pomyslím si.
Po mistrově vetě :''Tři útočné komanda. Nenápadné, musí to být tichá a rychlá akce, jinak ji něco udělají.''
Se podívám na mistra a řeknu.
To zvládnem.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Tarann, tábor 613. legie

Po důkladném zhlédnutí mapy to bylo jasné, že terén je na vozidla opravdu mizerný. A co vozidla, ale díky silné protiletecké obraně by vám i LAAT/i byly platné, jak huttovy suspenzor. Ten, kdo tu to továrnu vymýšlel, ji vymýšlel dobře.
Ještě se mi nevrátilo pár průzkumníků, možná na něco přišli.
Snažil se Yao ulehčit situaci. A stejně jako ty chtěl na okolnosti vrhnout pozitivnějšího světla. Ovšem, co může ulehčit bolestivému srdci člověka, jenž se citově připoutal na osobu zajatou nepřáteli?

Tarann, mezi táborem a továrnou C.I.S.

Nakonec bylo rozhodnuto, že na průzkumníky čekat nebudete a půjdete naslepo. Když se tě Isador ptal, kolik klonů budeš chtít, hrdině si odvětil, že patnáct.
Vaše cesta byla nejdelší a nejhorší možná a ještě lépe, na mapě cos měl, nebyl ten pás tří říček za sebou, které utvořily celkem solidní bažinu. Bořili jste se skoro až po kolena, když se vám konečně podařilo dostat se na poměrně sušší místa, zůstali jste nehybně zírat. Kolem šuměl les, ptáci cvrlikali, pokud jste pořádně napnuly uši, slyšeli jste i zurčení říček a přímo před vámi ležela kdysi živá skládačka. Klonové puzzle. Měl jsi celkem oprávněný dojem, že zrovna toto, je ta slavná hlídka, co vyslal Yao. Poskládat ruce, nohy, hlavy, trupy, trošku zázraku ze strany Síly a … Však víš.
Kdo něco takového mohl udělat?
Zíral Vypravěč, však otázku položil celkem zbytečně. Bližší prozkoumání ti prozradilo cosi o ranách světelným mečem.

-----------------
Popusť uzdu fantazie, a skus popsat tu cestu detailně. Kdybys potřeboval nějaké detaily napiš SZ.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Tarann, mezi táborem a továrnou C.I.S.

Vydaly jsme se na cestu, první jsem si myslel, že tak strašná cesta bude jen na začátku.
Až u bažiny jsem si uvědomil jak strašně jsem se mílil.....
Před bažinou jsem se zastavil pohlédl jsem na mapu a nahlas řekl..
Já toho duga zastřelím blastrem jestly mi ještě jednou vrazí do ruky takovou mapu...
No nic budem se muset zašpinit.
Druhou větu prohodím spíše potichu.
Za chvíly z nás bude skupina bahňáku .... drojdi se nás leknou a rozsipou se.
Pomyslím si a potichu se zasměju při této myšlence.
Vykročil jsem k bažině.
Už v čtvrtině bažiny mi pořádně čvachtalo v botách a když jsem na druhé straně vylezl z vody mé bílé roucho se již za čisté pokládat nedalo.
Já ho fakt zastřelím.
Řekl jsem.
Měl jsem pocit jako bych to bláto měl všude.V puse jsem měl pocit jako bych právě vypil půlku bažiny .
Zatraceně
Podívalje se na klony za mnou jsem zhodnotil, že jsou na tom podobně jako já .
Neohrožený jedi vede své klony se speciální bažinou platinou na brnění do boje proti separatistům...
Potichu jsem se zasmál své představě.
Podíval jsem se před sebe a vykročil.
Nestihl jsem ovšem udělat ani pět kroků a zhrozeně jsem se zastavil.
Ptáci cvrlikali , voda a les šuměli a já jsem před sebou spatřil zmasakrované klonové vojáky asi hlídka kterou vyslal Jao.
Na Vypravěčovu otázku jsem stroze odpoveděl.
Akolita nebo Sith.
Při vyřčení slova Sith jsem si odplivl na zem.
Už tak jsem nebyl potěšen s chození bažinou a teď přede mnou ležely mrtví vojáci rozporcovaní světelným mečem.
Otočitvše se na vojáky jsem začal svou ''řeč ''.
Stojí před námi temný akolita , přinejhorším více jak jeden...Pokud se s nějakým potkáme zabavím ho...od vás pouze chci abyste pokračovali v misi neohlížely se na mě a pokračovaly...zachránění mistrně je důležitější......doufám že je to všem jasné.
Po dořčení těchto slov jsem se otočil a jistým krokem vykročil k továrně.
Pokud tu nějaký bude... budu chránit vojáky a mistrni pokud ji najdeme mi pokud ji najde Jao nebo mistr přísahám že tuhle továrnu odstřelím.
Po část zbylé cesty k továrně budu přemýšlet nad tím jestly bych se dokázal obětovat...jestly bych dokázal najít v sobě odvahu zahodit svůj život aby ostatní mohli žít a dostat se na základnu....
Podíval jsem se na hrozivě se blížící továrnu.
První setkání s někým co zahodil svou rodinu a nechal se stáhnout k temné straně síly...
Mísily se ve mě pocity zvědavosti s pocity obav nad tím že bude silnější než já.....





Omlouvám se za svůj hroziví sloh , ale nic mě nenapadalo jako ekvivalent : jsem , se , po atd...
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Po cestě do továrny C.I.S

Mapu ti byl Sith dlužen, Sith, nebo Yao. Zabavoval ses svými myšlenkami, dokud jsi nedorazil až k místu s klonovými puzzlemi. Rozhodnutí, že se obětuješ pro dobrou mise, nebylo zas tak pevné, ale dalo ti spoustu možností, dlouho nad ním uvažovat. Každopádně, z toho, co si z továrny viděl, sis byl jistý, že s množstvím munice, co máte, to půjde zamést s povrchem, ovšem, pokud rozložíte nálože správně.
Cesta ubíhala dál. Dál, nerušeným a klidným tempem. Byli jste víceméně v klidu, takovýmhle terénem by netáhl své B-1 ani pološílený temný Jedi, což pro vás znamenalo, že jste se nemuseli plížit, krčit ani nic podobného.
V jednu chvíli jste však zastavili. Ne, nebyla to pauza. Šlo o návrat tvých zvědů, kteří objevili něco skutečně unikátního. Šachtu. Poklop do temné díry. Byla náhoda, že na to narazili. Klon děl totiž takto:
Šly jsme prohlédnout cíl cesty, jak jste rozkázal komandére. Je to vyholená planina a uprostřed továrna. Žádna možnost, jak se k ní nepozorovaně dostat. Všude jsou navíc B-2 a droideky.
Tak jsme se vydali zpět vám to oznámit.

Vysvětloval druhý klon.
A najednou tady Šroťák o cosi zakopnul.
Podle našich zběžných průzkumů, to vede do továrny.

Dokončil hlášení zmiňovaný klon. Tohle jméno nezískal náhodou, o jeho mnohdy úspěšných kombinacích separatistické a klonové technologie, vědělo hodně existencí. A to jak v dobrém, tak i v tom špatném.
Na popud své „rozvědky“ jste se vydali k podezřelé díře do země. Jako by vás samotný žebřík sváděl, ať po něm slezete do temných hlubin.

------------------------
Záleží jenom na tobě, zda půjdeš spodem, nebo to neuváženě riskneš po zemi.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Po cestě do továrny C.I.S

Jak jsem uviděl blížící se zvědy dal jsme rozkaz zastavit.
Počkal jsme než příjdou a řeknou mi nějaké novinky.
Snad dobré zprávy.
Doufal jsme .
Po dokončení jejich hlášení jsem řekl.
Dobrá práce hoši, jelikož je to jediná cesta ,kterou by jsme se tam dostaly nespozorování tak........
Půjdem tama.
Řeknu po krádké odmlce.
Veďte nás.
Řeknu zvědům.
Jak dojdeme k díře řeknu vojákům.
Půjdu první.
A začnu sestupovat do práznoty.
Jestly tohle néní nejvizívavější vchod tak já jsem Yoda....
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Podzemí k továrně C.I.S

Pod tebou relativně šero, za tebou kloni s baterkami. Tunel to byl spíš kruhovitého rázu pomalu se vinoucí směrem dolů, alespoň prozatím. Kráčeli jste pomalu kupředu asi pět minut, než se tunel začal rozšiřovat a zesvětlovat.
Naskytl se vám pohled na obrovitou mnohaúhlou podzemní místnost, spoře osvětlenou, plnou deaktivovaných droidů B-2 a duraocelových beden. Jediné tři východy, z dálky na chlup, teda na kámen přesné, byly až za droidy. Co teď?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Podzemí k továrně C.I.S

Vklídku a pohodě ovšem obezřetně budu procházet tunelem.
Jak uvidím místnost zastavím se cca 5 m před východem z tunelu.
Raz dva tři..... hodně B2 asi tohle bude přímo továrn na ně.....co teď ,jsou sice deaktivované ale nezdá se mi že by nechaly takovou důležitou cestu bez ochrany .....
Někdo v tom musí být zakopaný droid.
Takhle se budou ubírat mé myšlenky cca 30 sekund.
Zůstaňte tady..
Rozkážu polohlasně a vydám se obezřetně k ústí tunelu.
První prozkoumám místnost zkrze sílu hledaje nějaké elektronické zařízení.
Pokud nic nenajdu opatrně vyhlédnu s připraveným mečem........
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“