Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Slovo úvodem

Válka vypukla. Už třetím měsícem se jednotky Republiky a CIS potkávají na všech známých a důležitých světech. Až na několik výjimek vedou generálové z řádu Jedi své klonové oddíly proti bezcitných droidům. Štěstěna se obrací tu na jednu, tu na druhou stranu a jen Síla ví, kdo bude konečným vítězem. Ovšem nejnepotěšenějším světlým uživatelem Síly, není zabracký mistr, jemuž se opakovaně nepodařil útok, ale barabelský padawan Oli Oxxen, vyrušen od svého poklidného čajového obřadu.

Chrám Jedi, tvůj pokoj

Oddával si se přípravě svého oblíbeného čaje, když tě vyrušilo otevření dveří. Do tvého pokoje vpadnul mistr Gazli. Jako obvykle mírně rozcuchán, kupodivu udýchán, ale spokojen.
Letíme na Tarann.
Vychrlil ze sebe, než však dál pokračoval, sklidnil svůj hlas a takto k tobě pravil:
613. legie pod vedením rytířky Tiinan Skymi, požaduje podporu, takže si zabal a do hodinky vyrážíme, čím dřív, tím líp. Potkáme se tam, co jsme naposled přistáli. Podrobnosti ti dopovím za letu.
Odkázal tě na svou oblíbenou vzletovou plochu, doufaje, že nemáš žádné další otázky, které by nepočkaly.
------------------------
Neomezuj se jen na to, co jsem napsala já. Popiš pocity, myšlenky, když budeš chtít, obohať své příspěvky i o vzpomínky, záleží an tobě. Nakonec lehce posuň děj. Nezapomínej na to, kdo jsi, jaký jsi, jak se chováš. Přeji nám oběma příjemnou zábavu a pevné nervy.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Příspěvek od Azhug »

Chrám Jedi - Můj pokoj

Byl jsem ve své ''komůrce'' kde postel nahradilo spousta polštařků. Zrovna jsem na jednom seděl a oddával jsem se přípravou svého starého, dobrého, chutného, jemného čaje. Zbyla mi ho poslední dávka.
Zatraceně.
Vzal jsem svojí oblibenou zlatou konvičku s azurovímy ještěrkamy , svůj oblíbený stříbrný hrneček s zelenýmy lístky čaje a oblíbený vařič na ohřev vody.Vodu jsem nechal ohřívat...až na standartních 81,542 stupňů, následně jsem ji nalil do připravené konvičky a nechal luhovat 3,43 minut. Pak jsem lístky vytáhl a pomocí Síly jsem nechal konvičku i se šálkem levitovat a točit kolem mě .
To bude dobrota.
Pomyslyl jsem si . Po 4 minutách levitace jsem šálek i s konvičkou zastavyl a začal nalívat též pomocí Síly . Když v tu ránu se roletěly dveře a dovnitř vpadl můj mistr..... Mé soustředění bylo v tu ránu ve ''vesmíru'' zpola naplněný šálek i s konvičkou se vylil bohužel na mě...
AUUUUU
Vražedně jsem se podíval na mistra a vyslech jsem si to co mi chtěl zdělit. Místo otázky jsem se smutně podíval na rozlytý čaj a
ukápl asi devět velkých slz nad rozlytou dobrotou.
Fňuk . Smutně jsem se na mistra podíval..... a jal jsem se uklízet rozlytý čaj. Se slzejícíma očima ....
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, tvůj pokoj

Tvá jediná vášeň, zabrala většinu tvého vnímání okolí a jako obvykle tě odstavila ode všech ostatních zvuků. Což byla chyba, ale kdo mohl předvídat, že zrovna ve chvíli, kdy budeš nalévat se přiřítí mistr a nezaklepe. Rychle se omlouval, když viděl, co způsobil jeho příchod. Pozdě plakat nad rozlitým mlékem, se říká, ve tvém případě spíš čajem. Rozhodl ses nejdřív vyslechnout mistra a až po té se pokusit napravit spáchanou škodu.
Ber to jako válečnou daň, kterou si můžeš za chvíli vybrat na separatistech.
Řekl Isador povzbudivě.
Do hodiny odlétáme.
Připomněl pro jistotu znova a zjistivši, že si jej dál nevšímáš, vyklidil "pole". S největší pravděpodobností mířil balit. Věděls, že by bylo nejlepší dostavit se do hangáru dřív, než za udanou dobu, neboť pro tebe nebylo žádným tajemstvím, jaký je vztah mistra Gazliho s rytířkou Tiinan a jak se na sebe už určitě těší.
-------------------
Bacha na pravopis, ale jinak dobrý. Jo a děj můžeš posunout až do hangáru, jestli chceš.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Příspěvek od Azhug »

Chrám Jedi - Můj pokoj

Jáký čaj se hodí na uklidnění
přemítám .
Za nedlouho už vytahuji dané množství nažloutlích lístků a stavím vodu na druhý čaj.
Snad tu už nevpadne nikdo...too by mě hondě naštval
třikrát za sebou zopakuji a budu u toho vyplazovat jazyk.
Jak dovaří voda zaliju lístky , nechám je tam 5 min. a začnu je vytahovat , následně piju.
Potom co dopiju vytáhnu z rohu baťoch a začnu balit.
Najednou se zastavím :
Bude to chtít první nebo druhou či třetí cestovní sadu na přípravu čaje hmmm.
Už vím
Vykřiknu a začnu balit druhou.
Tato je přece skladnějšíííííí .
Budu bručet a za sadou budu pěchovat : hodně čaje , malou lékarničku a kapesní nožík na porcování lístků.
Po tom co to zbalím přehodím tašku přes rameno připnu si opasek se světelným mečem , hodím si plášť přes ramen a vyrazím...
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Chrám Jedi, ještě chvíli v pokoji

Rozhodl ses uvařit si nový čaj. Nešlo jen o čaj na uklidnění, šlo o zvyk, jenž sis nehodlal nechat ničím, ani nikým vzít. Opravdu, k žádnému vyrušení už nedošlo, ale stejně, mistrovi to ještě chvíli nezapomeneš. Rozhodnut jej potrápit, nejdříve si dopil čaj. Balení muselo počkat. Pakovals věci v tradičním duchu, něco těch potřebných a jednu cestovní sadu k přípravě tvé vášně. Nikdy jsi nepomyslel na to, že bys cestoval, bez hrnečku, konviček a kdo ví, co všechno tvá sada obsahovala. Každopádně i balení, jenž sebou dokázalo nést spousty osobitých krás, netrvalo věčně a bylo načase vyrazit.

11

Klidným krokem jsi dorazil do hangáru. Mistr Gazli si nervózně poklepával nohou a bylo na něm vidět, jak moc chce letět. Čekaly tam dvě stíhačky. Svoji poznals hned. Měla pár velmi charakteristických znaků. 111. útočný batalion Isadorův, už byl určitě celý na orbitě a čekalo se jen na tebe. Jakmile tě mistr zahlédl, nasadil neutrální výraz.
Říkal jsem do hodiny, ne za hodinu a patnáct minut. Dochvilnost, můj padawane, dochvilnost.
Peskoval tvou osobu, nevěděls jestli ze zvyku, nebo něčeho jiného. Bylo na tobě, jak se k tomu postavíš. Cítils touhu, jenž jej hnala na Tarann, ale díky němu jsi dnes rozlil poslední dávku jednoho z čajů. Co teď?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Příspěvek od Azhug »

11

Došel jsem do hangáru a vidím mistra ve stavu jak píšeš. Po tom co si vyslechnu jeho větu, vduchu si řeknu.
To zas bude cesta.
Mistře omlouvám se za svůj pozdní příchod.
Řeknu mile.
Ale musel jsem si uvařit DRUHÝ čaj.
S důrazem na slovo druhý, rychle zamířím ke své stíhačce třídy DELTA.
Stíhačku mám ješte v základní vírobní barvě .. to jest kovově stříbrná (aspoň myslím ).
Jediný znak když nepočítám klasický jediiský je na mém stroji : Znak mistrova 111 .Batajlonu.
naložím droida na své místo a rychle sednu do kokpitu.
ČAJ mi pomáhej řeknu a vzletím .
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst

Nemohl sis nevšimnout, jak se při tvé výtce o druhém nálevu zatvářil, přese všechno, měl jsi jej rád a on tebe, taková ta vzájemná láska mistra a jeho padawana, ale dost již o tom.
Po přistání na acclamatoru Republiková pěst, vás přišel přivítat maršál Krux. Měl jsi takový vtíraví pocit, že jeho klonové označení má cosi společného se třemi šestkami a nulou, právě před těmi šestkami.
Generále. Komandére.
Pozdravil vás podle vojenských předpisů. Asi se stalo něco zatraceně závažného, neboť ve chvíli, kdy jste vykročili směrem k můstku, loď neskočila do hyperprostoru. Krux začal vysvětlovat tuto neobvyklou situaci.
Asi před pěti minutami nás kontaktoval znova generál Skymi, vypadá to špatně.
V očích svého mistra si zahlédl zděšení, ale bylo tam jenom chvíli, stejně jako on. Dřív než bys řekl klon, uháněl pryč.
Vypadá to, že generál Gazli a generál Skymi si potřebují popovídat.
Poznamenal.
Snad odletíme dříve, než za dvě hodiny.
Prohlásil sarkasticky klon. Můžeš se zeptat Kruxe na něco o misi jestli chceš, nebo počkat až tvůj mistr domluví a vyhledá tě.

-------------------------------
Ale si mě Azhug nepřej, jestli se tvá psací úroveň do Nového roku nesrovná s hovorovou.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Příspěvek od Azhug »

Republiková Pěst

Jak sem přistály na acclamatoru , přišel nás přivítat maršál Krux . Když nás předpisově přivítal odpoveděl sem slušně a pokynul jsem rukou . :
Maršále
Cože mi oakmžitě neletíme hmmm co se děje ?
Přemišlel jsem nad touhle věcí ve chvíly když me se dostaly na můstek.
Jak začal Krux vysvětlovat proč jsme neskočily do hyperprostoru potichu jsem stál a naslouchal.
Do háje to nebude klidný vílet
Pomyslil jsem si .
Tiše jsem s mistrem soucítil veděl jsem co pro něj ta správa znamená a naivně jsem si přál aby bylo všechno dobré .
Když mistr začal uhánět pryč díval jsem se za ním. Jen letmo jsem zaslechl dvě Kruxovi věty.
Poslyšte Maršále jak hodně v řiti to s nima vypadá ?
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst

Klon se na tebe podíval svým typickým, klonovým pohledem.
Na jednu stranu dobře, na druhou stranu ne, ale situace může být ještě horší, pane. Generál Skymi je dobrý velitel, udělá vše, co bude v jejích silách, aby se udržela s minimálními ztrátami do té doby, než tam dorazíme.
Čímž ti vlastně odpověděl, sice ne tak, jak sis asi představoval, avšak odpověděl.
A nejlepší na tom všem je, že to měla být diplomatická mise.
Prohlásil zamyšleně Krux.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst

Doufám že se udrží
Řeknu zamyšleně.
Děkuji maršále , dal jste mi nejeden podmět na přemýšlení.
Vezmu si věci ze stíhačky a budu se mít k odchodu do své kajuty.
Diplomatická mise , no to mě teda....
Zajímalo by mě co se tam stalo.
Mávnu nad tím rukou.
To je jedno stejně se to dozvím.
Řeknu si potichu spíše pro sebe.
Co si dám za čaj ?...
Hmmmmmm
Zřejmě, třeba na posilnění ,asi černý nebo nějaký modrozelený. Uvidím co dříve vytáhnu.
hehe
Lehce se zasměju a půjdu k sobě.....
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst, na cestě do tvého pokoje

To my všichni.
Pokývá hlavou.
Jako obvykle komandére.
Ušklíbne se a pozoruje, jak kráčíš pryč. Jdeš už skoro po paměti, za ty tři měsíce se některé věci prostě nezměnily. Třeba umístění tvého pokoje. Hned vedle pokoje tvého mistra. Šels, šels. Občas tě pozdravil nějaký klon, kterého jsi potkal, ale zastavil ses jen dvakrát. Poprvé v mezikroku, když loď vskočila do hyperprostoru a podruhé, když ….
Komandére.
Zpoza zákrutu vyšel klon, jehož přezdívka zněla, Vypravěč. Bylo to právem, každou misi, co absolvoval, pečlivě zaznamenal do tak úžasné povídky, že jste byli schopni spíš věřit tomu, že to z někama obšlehl.
Doufám, že budu moct napsat, že jsme vyrovnali dluh.
Mluvil o tom drobném zádrhelu na minulé akci, kdy tě málem zabili sepíci. Zachránil tě a samozřejmě se o tom nezapomněl zevrubně zmínit v krátké alegorické povídce, ze které má doteď většina legie strašnou srandu. Každopádně, zbytek cesty už pokračoval nerušeně, takže si během relativně krátkého času dorazil do svého pokoje.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst, na cestě do mého pokoje a můj pokoj

Jak bylo řečeno cestu znám skoro na spaměť.Cestou budu přemýšlet nad otázkou směsí čaje.
Když vtu chvíly mě vytrhne ze zamyšlení slovo ''Komandére'' , otočil jsem se po směru zvuku a když jsem spatřil osobu jenž ho vypustila...
Uááááááááááá ten mi tu scházel .
Pomyslil jsem si .
Zdravím tě Vypraveči.
Potom co my připoměl tu trapnou příhodu jsem si začal představovat jak ho dostaly sepíci a já ho zachránil.
Též budu rád jak to vyrovnám.
Řeknu úplně klidným tonem.
Po kradší odmlce prohodím.
Ale též bych byl rád kdybys o mě nenapsal zase něco z čeho bude mít celej batailon prdel a nebo něco kvůli čemu budu muset chodit kanálama.
Klidným krokem budu odcházet do svého pokoje.Přičems nebudu radši myslet na nic.Jak tam dojdu zhodím věci na palandu a půjdu připravovat svůj čajoví rituál ,tentokrát s modrozeleným čajem........
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst, tvůj pokoj

Rozkaz komandére.
Ušklíbne se, máš takový vtíravý pocit, že to, co se stane, ti bohatě vystačí na dva roky ve spodních patrech.
V pokoji panovalo čilé ticho. Když jsi tam vstoupil, udála se věc dlouho očekávaná, skočili jste do hyperprostoru. Mistr zjevně dohovořil, můžeš očekávat, že tě v nejbližší době najde. (Boj se, možná se ti podaří někoho polít.) Začal jsi vařit čaj. Modrozelený.
Spěšně kroky na chodbě, tě vytrhly od rituálu. Otevření bez klepání. Ano, samozřejmě, Isador Gazli. Už podruhé, za krátkou dobu, si svého mistra viděl vykolejeného a nepotěšeného.
To není možné.
Nadával.
Zrovna jsou pod útokem a my jsme tak daleko.
Posteskl si.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Azhug »

Republiková pěst, můj pokoj

Vejdu do pokoje udělám si čaj a sednu si k rytuálu.Když vtom než stačím vůbec zvednout konvičku mi do pokoje vpadne mistr.
Ano konvičku jsem nezvednul ,ale hrníček už zvednutý byl takže se mi uráčil spadnout na hlavu.
Sakra, štěstí že je pevnej .
Zdrav.....
Zastavím se v kousku slova jak uvidím mistra vykolejeného.
Kruci
Blezkurychle vytáhnu pomocí síly rezervní šálek nalijuho a podám ho ( rukou ne Sílou) mistrovy se slovy.
Mistře budeme tam dřív než byste řekl C.I.S . A jak tam budem můžete si každou vteřinu téhle nálady vybít na droidech a
navíc takhle vykolejený se nedá soustředit.
Po krátké odmlce v řeči....
Dejte si posilní a uklidní....
Je jen klid
Řeknu velice potichu.
Budu přemýšlet nad tím jak mistra nejlépe uklidnit .
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Mistrova noční můra - Výcvik pro Oliho Oxxena (Azhug)

Příspěvek od Kazma »

Republiková pěst, tvůj pokoj

Máš pravdu.
Přikývl Isador.
Není emocí, je jen mír.
Opakoval si úryvek z Kodexu.
Děkuji.
Dodal, když přebíral tebou nabízený šálek.
Říkala, že nejdřív to bylo v pořádku. Několik jednotek separatistů, a pak byl klid. Už chtěli vypadnout, když přišla nová vlna. Neví odkud, ale začalo je to strašně udolávat. A víš jak má toho nového padawana.
Vzpomněl sis na duga, s kterým ses seznámil asi před měsícem na jedné z misí. Podle tebe to byl neschopný expert na průšvihy všeho druhu. Pravda byla taková, že jste si neměli co vytýkat, vaši mistrové tvrdili, že jste ve všem stejní, až na formu boje, rasu a výšku.
Že se ji celkem osvědčil, prý nemá zas tak úplně schopnosti motivovat, ale zvládá řídit věci celkem slušně. Mnohem líp, než tehda, … no však víš kdy.
Jenom kdyby sis vzpomněl. Mistr však vyprávěl dál a slovo od slova vypadal klidněj. Mluvil o celkovém součastném jejich zbědovaném stavu. Nakonec došel k pasáži, kdy musel s Tiinan přestat hovořit, neboť na ni začali střílet separatisti, o kterých vůbec netušili, že jsou poblíž.
Nemám rád válku.
Postěžoval si.
Ale ten čaj je výborný.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“