Výcvik pro Setar Nonjutsu (rukaw)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Výcvik pro Setar Nonjutsu (rukaw)

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie.

Opatrně jsi vstoupil do místnosti a rozhlédl se o všech rozích. Na první pohled to vypadalo jako taktický vstup, nicméně pravda byla trochu jiná. Stál jsi v briefing room, kde už byla většina čety, ke které jsi byl přiřazen. Bylo zde tedy kolem šedesátky vojáků, nepočítaje poddůstojníků. Všichni čekali pouze na jedno. Na příchod vašeho poručíka, který byl naopak touto dobou sám briefován.
Nevěděl jsi, co vám vůbec bude chtít. Jen bylo všem jasné, že tato mise je narychlo naplánovaná. Proto jste tu taky byli vy - čerství graduanti vojenské akademie, tak čerství, že si tak můžete říkat ani né pár dní. Proto nikdo nechápal, co děláte na první misi. Standartní postup by vás poslal nejdříve do kasáren, co byli rozmístěny všude po galaxii a pak by vám teprve možná dali nějákou menší misi.
Vy jste ale ještě stále na akademii a už vás ráno vzbudili pekelně brzo, jen aby vám řekli, že se musíte dostavit po snídani na briefing.

Mezi vojáky v místnosti probíhala bouřlivá diskuze a přes všechen šum ani nebylo slyšet tvého příchodu. Tvůj přítel však nezklamal a hned na tebe mávnul, aby jsi si k němu přisedl. Raxx měl kolem sebe menší skupinku dalších vojáků a nevypadalo to, že by přišli s něčím rozumným, neboť se neustále přeřvávali.
Když jsi si sedal na židličku vedle Raxxe, diskuze se zdála být právě nejbouřlivější, když jsi už ale usedl, jakoby se všichni ztlumili.
To právě do dveří vstoupil i poručík, bledější než kdy jindy. Byl však znám tím, že mu bylo špatně i při výcvikových misích, takže se to dalo brát na lehkou váhu.
Sem zvědavej, s čím přijde...
Zašeptal ti do ucha Raxx a pohotově stoupl do pozoru společně se zbytkem čety.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie

Dnes brzo ráno mě vzbudil nějaký poddůstojník se slovy, že po snídani se máme já, Raxx a zbytek naší čety ihned dostavit do briefingové haly. Tohle brzké vstávání mi tolik nevadilo, za dobu co jsem byl na akademii jsem si na to zvykl.

V jídelně jsem si přisedl k Raxxovi. Tohle že mám jako sníst...už zase....no co.....při mistrovejch výcvicích přežití jsem musel jíst i horší věci. Pomyslel jsem si při pohledu na nevábně vypadající kaši a cosi co vzdáleně připomínalo mango.
Z výrazů a chování ostatních vojáků včetně Raxxe, jsem bez větší námahy poznal, že většině je skoro na zvracení a nejmíň polovina chce zabít kuchaře.

Cestou do briefingové haly jsem se nezávazně bavil s jedním vojínem o minulém tréninku v terénu a o tom co po nás asi chtějí takhle brzo ráno. Když v tom...píp píp píp.....Ach jo zase jedna stupidní reklama na dámský hygienický potřeby. Poznamenal jsem v duchu při pohledu na displej svého náramkového datapadu. Až zjistím kdo mi ty spamy posílá, tak...

V hale bylo rušno - hluk a „sardinková párty“, že tu nebylo k hnutí a ani slyšet vlastního slova. V tom jsem zahlédl Raxxe, jak na mne mává..přisedl jsem si, ale vzápětí jsem byl opět na nohou. Do místnosti přišel Poručík. V obličeji byl bělejší než kdy dřív. Všichni jsme byly ihned v pozoru v očekávání instrukcí a rozkazů...
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie

Poručík před vás předstoupil a aktivoval holografický projektor, který však nic neukazoval, pouze lehce modře zářil. Těžce oddechl a všichni na něm viděli, jak vedl vnitřní souboj s nervozitou. Rychle jí ale ovládl a postavil se vedle projektoru už jako skutečný válečník.
Zdravím vás dámy a pánové, probereme si naší misi, která nám byla před chvilkou přidělena. Byl jí přidělen název Operace Raging Owl, nyní si probereme konkrétněji situaci, naše síly a síly nepřítele, naše zázemí a podporu, popis operace a její provedení. Dále zběžně prolítneme zásobování a logistiku. Nakonec velení a signály. Máme toho dost, tak se do toho pustíme...
Začal klasický vojenský briefing a vložil datakartu do holoprojektoru. V malém ovládacím rozhraní otevřel soubor, který obsahoval potřebné informace v grafickém provedení. Hned tam naskočil záběr zpráv z jedné holostanice. Byla tam ulice ponořená v kouři. Kolem čas od času proběhl civilně oblečený muž, avšak se zbraní v ruce, občas někdo vystřelil, občas někdo padl. V malém počtu projížděli čas od času speedery, a některé byly brzo zničeni. Z nich se také mimo jiné linul kouř, další se valil z různého nábytku, který lidi zapalovali.
Situace je vážná, Republika je stále ještě v zárodku a většina občanů nechce přijmout náš systém. Někde se to daří ovládnout a spory řeší diplomaté, někde to bohužel nejde...
Zmáčkl tlačítko ovladače, který třímal v ruce a objevil se další záběr, kde skupinka lidí popravuje nelidi. Klečeli v řadě a kolem nich chodil muž, co je popravil výstřelem do hlavy zezadu.
Celá planeta se odmlčela a nehodlá s nikým komunikovat, pokusy o diplomatické řešení selhali, diplomaté nedokázali ani přistát.
Poručík "vítězoslavně" předstoupil před mapu a zabránil vám tak pohled na natočené záběry.
Toto je genocída, dámy a pánové, a my jí musíme zarazit v počátcích. Musíme zakročit dřív, než tito vzbouřenci zlynčují a vyhladí všechny nelidské rasy na planetě!
Opět překlikl snímek, který byl celkem prázdný, až na pár odznaků různých rot...
Páni...
Pošeptal ti Raxx, než začal poručík mluvit o dalším bodě. Kdyby to nebyla tak oficiální záležtost, jistojistě by pískl, stejně jako většina obecenstva. K vám na akademii se nedostávali informace venku moc často a nyní jste to měli přímo před sebou, v živých záběrech.
_____________________________
Tahle odpověď je spíš taková myšlenková, takže se neboj hojně komentovat situaci...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, briefing room

Hmmm...možná v tom má prsty impérium...odpovídalo by to jejich ideologii o nadřazenosti lidský rasy nad ostatníma, ale kde by se tu vzalo impérium...vždyť jsou z něj trosky...no, možná to způsobyl nějakej prorockej fanatik, v poslední době se jich objevuje v galaxii víc, než kdy dřív...nebo je to docela něco jinýho...
Pomyslel jsem si, když nás Poručík informoval o genocidě nelidí, která nedávno vypukla na jedné planětě ve vnějším okraji galaxie.

Ah...Poručík, už je zase trochu bílej v obličeji...zajímalo by mě jestly prostě nemá tu správnou náturu se s podobnejma věcma psychicky vypořádat, nebo se mu v minulosti stalo něco strašnýho, co ho až dodnes v myšlenách pronásleduje, nebo jestli je mu jen spatně...Ale když o tom tak uvažuju, musím připustit, že podle toho jak znám Poručíka...tak se mu v životě téměř nikdy nic dobrýho nepřihodilo...

Hmmm...pokud budu mít čas a prostor...tak o tomhle vraždícím šílenství budu meditovat, třeba najdu odpověď na to, proč se to děje, ještě dřív než naše zpravodajská zlužba, nebo kdokoli jinej...

Ach...nechť vaše duše dojdou pokoje. V tichosti zašeptám při pohledu na záběry z holoprojektoru a sepnu ruce do Do´Vhaar´Myrr, gesta rozloučení k uctění padlích a zemřelích, který mě naučil mistr.

...No jasně, mistr...už dlouho sem s ním nemluvil. Vzpoměl jsem si na mistra při mém gestu rozloučení. Hned jak to pujde, ho zkontaktuju a požádám ho jestly by mohl něco zjistit o týhle tragický události...přece jenom je to bývalej Jedi a v meditacích je hodně zkušenej, také Síla hraje v jeho prospěch...potom stejně zkusim meditaci, ať už bude mistrova odpověď jakákoliv...

Většina vojínů v místnosti byla nervózních. Ani jsem se nedivil. Tohle měla být naše první mise.

Kreju ti záda kámo. Pošeptám Raxxovi do ucha...
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie, briefing room.

Vaše první mise. Uvědomil jsi si to ty, stejně jako všichni ostatní. Byl konečně čas zúročit vše, co jsi se naučil. A že toho nebylo málo. Chvilka nostalgie ti vtlačila vzpomínky z akademie, když jsi tam ještě studoval. Když přeskočíš výcvik, kde jsi se učil základy, vzpomínáš si hlavně na konec, kde Republika netradičně vybírala, kdo bude v týmu hrát jakou roli. I způsob nebyl klasický, brala si každého zvlášť na pohovor. V četě vás bylo kolem šedesátky a jedna rota měla takových čet hned pět. Kapitán, který vaší četě velel měl tedy kolem třistapadesáti lidí, a s každým v ten den musel mluvit. Máš v živě paměti, jak jsi stál před dveřma do jeho kanceláře, společně s Raxxem a vedli jste diskuzi, jaké otázky asi padnou. Oba jste měli divoké nápady a reálné otázky, které položí vůči nereálným, spíš vtípkům, u vás byli v poměru padesát na padesát.

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Já určitě dostanu nějákou velící pozici...
Udeřil párkrát pěsté hrdě do hrudi Raxx. Byl to spíš takový vtípek, nicméně co jsi mohl slyšet, velení si takto přál pomály každý. Za vámi se otevřeli dveře a Raxx na ně ihned zaostřil. Vyšla z nich mladší slečna v líbivé vojenské uniformě, která jí přesně padla, jako všem v armádě.
Setar Nonjutsu...
Prohlásila tvé jméno a ukázala ti rukou, aby jsi vešel do dveří, ze kterých vyšel lehce rudý mladík. Věděl jsi, co tě čeká. Přímo za dveřmi totiž seděl kapitán Kinall, poctivý a trpělivý muž, který měl však jednu nebezpečnou vlastnost - dokázal skvěle manipulovat s lidmi. Vaše četa si ho oblíbila, protože pro vás dokázal zařídit mnohé a byl to v poli skvělý taktik. V hlavě jsi si ještě jednou zopakoval, jak se správně nahlásit a připoměl jsi si celý řetězec organizace. Druhé družstvo, první četa, Rota Bravo. To stačilo, kapitán nepotřeboval vědět, z jakého jsi praporu, neboť on pod něj spadal též.
_____________________________
Toto je tvůj flashback, hraj normálně, nevšímej si, že se to stalo dřív, v tuto chvíli je to pro tebe přítomnost...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Jo, to je dost pravděpodobný Raxxi.

Setar Nonjutsu. Zaslechl jsem smé jméno, zrovna když byla moje diskuse s Raxxem nejzajímavější.
To mě zavolala jedna poddůstojnice, která držela pomyslnou stráž u dveří kanceláře kapitána Kinalla.
Byla docela hezká a uniforma jí slušela víc než kterékoli jiné ženě v armádě, které jsem doposud spatřil. Ale nevěnoval jsem jí tolik pozornosti, měl jsem hlavu plnou otázek, očekávání a nervozity.
Za dveřmi jsem měl mít pohovor s kapitánem, po kterém bude rozhodnuto jakou funkci v týmu naší čety zastanu.

Vyšel jsem mírným pochodovým krokem ke kapitánově kanceláři. Cestou jsem si narychlo vyčistil a uklidnil mysl.
Klid...Ať už ten pohovor dopadne jakkoliv, tak jako uklízečka, nebo polní kuchař rozhodně neskončim...pamatuj co ti říkal mistr Setare...Věř si, Využij všechny správné nabízené možnosti, Nikdy to nevzdávej ať už děláš cokoli a pamatuj, že násilý ať už fyzické nebo slovní je až poslední možnost jak věci řešit...
Na ostatní mistrovy rady jsem si nevzpomněl, jednak proto že byly méně důležité a táke proto že už jsem byl u dveří do kanceláře.

U dveří jsem se minul s jedním vojínem, který se zrovna vracel z pohovoru s kapitánem. Měl trochu rudý obličej a když jsem prošel těsně kolem něj, ucítil jsem že se dost potí...hmmm...tak tomuhle to asi nedopadlo úplně podle jeho režie...

Vojín Nonjutsu, Druhé družstvo, První četa, Rota Bravo, pane.

Nahlásím se kapitánovi a zasalutuju mu, poté co vstoupím.
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Muž ve středním věku zaklonil hlavu, aby pohlédl do tvých spisů. Vypadal, že toho už má dost, nicméně zachoval si uroveň a nedal to na sobě nijak znát.
Nonjutsu, ano. Koukám, že jste si vedl dobře. Střelba není váš koníček, ale vynahrazujete si to s mečem nebo holýma rukama. Dobrá orientace, znalý v operování speederu a letounu. Žádné vyznamenání, ani odznaky. Posudky vesměs kladné.
Pročetl a vybral takové základní informace z tvé složky a podíval se ti do očí. Ty jsi v jeho přítomnosti byl lehce nervozní, on byl naopak naprosto klidný. Na jeho stole ležel šálek kávy, hromada různých složek a malý popelníček, který byl však prázdný. Podle ovzduší v kanceláři si ještě nezapálil, ale až pohovory skončí, bude rád, až si zakouří.
Jak se vám zde líbí? Jste tu spokojen? Nebo by jste rád něco změnil?
Zeptal se tě, pohodlně se opřel o své křeslo, a položil ti otázku, od které jsi nevěděl co čekat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Pohovor s Kapitánem Kinallem...

Kapitáne. Budu mluvit otevřeně. Stejně jako celá akademie i já nenávidím kuchaře. Pronesu na začátku pro odlehčení situace.

Co se týče výcviku-tak k tomu nemám žádné výčitky. Vše probýhá tak jak jsem o tom četl v náborových manuálech a možná je v tom i něco navíc, v tom dobrém slova smyslu.
Dále uspořádání denního režimu mi taky vyhovuje.

Co mi ale dělá starosti je psychický, chcete-li společenský stav vojáků. Tím mám na mysli, že je tu spousta ras s nejrůznější povahou, naboženstvím a politickými názory. A i když já jsem v tomhle ohledu tolerantní, tak někteří vojáci se přes to nedokážou přenést. Tudíž v poslední době tu dochází k menším potyčkám a vzniká tu čím dál tím větší propast mezi rasami či jedinci s jiným vyznáním.
Takhle to dál nejde. Snižuje to důvěru mezi ostatními.
Párkrát jsem se pokoušel urovnat některé spory, nebo jsem jednou sezval znesvářené rasy a společně jsme se pokusili o meditaci k nalezení míru mezi námi, ale bezvýsledně. Nejspíš to bude znít směšně ale, mám za to, že je v tom možná něco víc...možná Temná Strana Síly...
Tak to je vše co mám na srdci k těmto tématům. Pane.
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Kapitán tě celou dobu poslouchal a ani jednou se tě nepokusil přerušit. I tvůj pokus o zlehčení situace u něj neprošel. Dělal si pouze poznámky, hlavně když jsi vychvaloval výcvik jsi u něj zaznamenal delší text, co sepisoval do papíru, neviděl jsi však na písmena.
Spíše jsi mohl vidět překvapení v jeho tváři, když jsi promluvil o "rasové neourodnosti", o to víc, když jsi řekl i o pár konfliktech. A konec ho očividně přímo dorazil.
Temná strana?
V jeho hlase byl slyšet spíše posměch. I po zničení Death Star stále ještě spousta lidí nevěřila v Sílu, nebo jí opovrhovala. Posměšná poznámka kapitána značila, že to bude i kapitánův příklad a podle tónu hlasu jsi odhadl, že jí hlavně opovrhuje.
Dalším komentářem to však neprodlužoval, udělal si poznámku do papírů a otočil stránku.
Vaší poznámku beru na vědomí, vojíne.
Zakončil raději vaší dosavadní diskuzi a vlastně celou tvojí stížnost.
Rasová rozdílnost je ožehavá záležitost...
Prohlásil ještě mezitím, než obrátilna další stránku tvé složky.
Takže jste tu vesměs spokojen. To rád slyším. A co plánujete dál? Co by jste chtěl dělat...coby vás naplňovalo, bavilo? Jak si dál představujete svojí kariéru v armádě? Pokud teda o nějáké kariéře vůbec přemýšlíte...
Tužku položil na začátek řádku, aby byl připraven psát. V této době už byly datapady standartní výbava, nicméně spousta lidí stále používala klasiku, neboť to pro ně bylo rychlejší, možná pohodlnější, ale hlavně to mělo úplně jinou kulturu, osobitější přístup.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Poté co si mě kapitán poslech a stručně okomentoval, mi položil další otázku ohledně mojí budoucnosti...

Bez rozmýšlení jsem ihned odpověděl - ohledně mojí kariéry v armádě jsem měl jasno už dávno.

Chci do Sabotážního týmu Pane.
Sice se většina operací sabotérů soustředí v týlu nepřítele, hluboko na jejich území, ale utajeně. První linie mi nevyhovuje, ne že bych se bál, ale pokud má nepřítel početní převahu, tak je boj velmi těžký pokud nemá naše jednotka podporu, nebo nějaké eso v rukávu. Jako sabotér bych měl šanci uštědřit nepříteli větší ztráty.

Nejspíš to zní arogantně, ale jsem odhodlaný pro to udělat maximum. Sice nevynikám ve střelbě, ale mám dobrou orientaci v prostoru a dokážu využít vše, co najdu v terénu, abych přežil. Nepočítaje bojová umění, která mi doposud už několikrát zachránila krk. Dále se začínám učit manipulovat s elektronickými zámky a panely. Také dokážu číst řeč těla u většiny ras.

Konec konců, moji složku znáte. Pane.




_____________
Sry Peare, jestly je to kratky. Měl jsem sice připravenej jinej text, jenže byl dost zdlouhavej, tak jsem to zestručnil na tohle. :lol:
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Vaší složku znám, nicméně vaše názory neobsahuje...
Jako by chtěl kapitán naznačit, že si je tam sám dopíše, začal si dělat opět poznámky, nyní mu to trvalo déle. Odhadl jsi, že protože při tvé řeči nic nepsal, nyní to musí všechno dohnat.
Takže sabotér? Speciálů není nikdy dost, pravda?
Zašmátral na stole a z hromady papíru vytáhl velice tenký a elegantní datapad. Tento rozhodně nebyl určen do pole, ale pouze jako kancelářský přístroj. Opět se chvilku odmlčel a s něčím na datapadu pracoval. Ty jsi mezitím mlčky seděl na židli a čekal, až si tě "opět všimne".
Jste si jistý? Neznamená to pouze romantické pobíhání v týlu, ale hlavně tvrdou dřinu. Operace bez možnosti podpory nebo i vyzvednutí. Budete v obklíčení proti mnohonásobné přesile, bez možnosti se stáhnout nebo přezbrojit, dokuď nesplníte své úkoly.
Zdálo se, že se tě pokouší odradit, nicméně ti automaticky podal kus papíru, na kterém byl natištěn formulář. Byla to klasika, jméno, příjmení, základní osobní údaje, jako původ, věk, váha a výška. Poté už tabulky, kam se zapisovali výsledky z tréningu. Celý formulář byl uzavřen podpisem a datem.
Pokud máte zájem, tohle vyplňte a odevzdejte do jednoho týdne od dnešního data...a jak jste na tom s velením? S...vedením lidí?
Odbočil od tématu a hned ti předhodil nový.
_____________________________________
Na délce nezáleží, pokud to nejde nějak rozepat, kratší odpověď mi vadit nebude. Samozřejmě reaguj na všechny přímé řeči, né jenom na tu poslední. Taky různý myšlenky, komenty, dojmy, atd., dokáže neuvěřitelné prodloužit a zlepšit kvalitu odpovědi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Během pohovoru ze mě nervozita postupně odpadla a začínal jsem pozorovat, že moje vystupování zní lehce arogantně a tak jsem ubral plyn...

To je pravda Pane. Speciálů není nikdy dost a obzvlášť lidí, co by byly ochotni přijmout rizika, která sebou tahle práce přináší. Ale to není můj případ.

Jeden z důvodů proč chci být sabotér, je i ten, že sabotéři nejsou oslavováni jako hrdinové po výtězné bitvě, Pane. Jako tomu někdy bývá u jednotek, které nepracují v utajení.
Ať už budu v osobním životě, nebo tady v Novo-Republikové armádě dělat cokoli, tak nestojím o případnou slávu. Protože čím jste slavnější, tím se o vás zajímá více lidí a ztrácíte tím část svého soukromí. Navíc ostatní se k vám chovají odlišně, než kdyby vás vůbec neznali. Když vás totiž nikdo nezná, tak s největší pravděpodobností dřív, nebo později odhadnete jeho charakter a úmysli, i kdyby se přetvařoval.

Co se týká velení lidem, tak doposud jsem velel nanejvíš pěti lidem a to při útočných i obranných trénincích. Vždy při boji, nebo vypjaté situaci mě poslechly na slovo. A pokud měli pochybnosti, vyjasnili jsme si to mezi sebou jak nejrychleji a nejstručněji to jen šlo. Jednou jsem takhle díky svému omylu, předal velení vojínu Raxxovi a to se ukázalo jako dobrý tah.

Jinak s vedením ostatních je to tak, že mám nějakou přirozenou autoritu. Ale někdy to chvíli trvá než druhé přesvědčím, nebo uznají moje názory. Zprvu na mě většinou pohlížejí s údivem, někdy s posměchem, ale to mi nevadí. Dokážu se přes to přenést, protože vím, že údiv a posměch většinou pochází z něvědomosti, nebo neznalosti daného problému.
Jinak v kolektivech jsem něco jako prostředník, co se občas pokusí uklidnit ostatní, pokud je to nutné. Když ale nastane chvíle si vybrat mezi tím - jít s kamarády na drink, nebo meditací, volím meditaci. Takhle mě aspoň vidí ostatní, co se týče vedení ostatních a vztahy s nimi. Pane.


Objasnil jsem Kapitánovi ja se to se mnou má vtěchto aspektech a doufal, že jsem ho neunudil k smrti.

Sakra...tohle je jeden z nejhůř čitelných lidí, co jsem zatím potkal...bylo by dobrý vědět co se mu honí hlavou...
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Správně jsi odhadl, že se dá kapitán těžko číst a stále ti to dokazoval, když tě vyváděl z míry svým "poker-facem". Povídal jsi toho hodně a bylo to opravdu dlouhé, nicméně kapitán nedal ani sebemenším pohybem najevo, co si myslí. Pouze čas od času se ti povedlo zjistit pár malých detailů, které ovšem o jeho osobnosti nic neříkali a už vůbec o jeho momentálním rozpoložení. Celou dobu si opět dělal poznámky, při tvém proslovu si musel dokonce vzít další papír, protože ten původní mu někde v půlce tvé řeči přestal stačit.
Takže velení vám nevadí...
Shrnul opět všechno jedinou větou. Zavřel tvojí složku a položil jí na druhou stranu, kde už se také pěkně hromadili.
To by bylo vše vojíne Nonjutsu. Vyplňte přihlášku a co nejdříve mi jí doneste. Potřebujete referenci vašeho instruktora nebo instruktorů a podpis velitele vaší čety. Ochod...
Pro sekretářku to znamenal signál, že má ihned vystřelit ke dveřím a otevřít je, aby jsi co nejrychleji vypadnul z jeho kanceláře a uvolnil místo pro dalšího vojáka. Až teď, na konci pohovoru, jsi si mohl všimnout, jak je kapitán skutečně unavený, každý jeho sval přímo řval, jak chce skončit a jít si od všeho odpočinout. A mohl jsi si být jistý, že jakmile do kanceláře vstoupí další voják, opět nahodí masku, tu, kterou před tebou držel celou dobu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Novorepubliková vojenská akademie, měsíc zpět.

Pane. Zasalutuju Kapitánovi a opět lehkým krokem odpochoduju z jeho kanceláře.

Hurá...sem zase o krok blíž k uskutečnění jednoho ze svejch snů...jo, tvrdá dřina se vyplácí...teď už jen nesmim usnout na vavřínech...

Sabotér...sice sem o tom s Raxxem nikdy nemluvil, ale asi bude taky chtít ke speciálům...jo...od doby co ho znám, ho ty zbraně furt nepustily...a když se naskytne příležitost vyhodit něco do vzduchu, většinou u toho nechybí...ale nevim jestly budou chtít někoho s jeho povahou...no každopádně ho podpořim, když o to bude stát...


Prolétlo mi hlavou při odchodu z Kapitánovi kanceláře.

Na chodbě už Raxx nebyl, a jelikož jsem měl skoro dvě hodiny volno, tak jsem hned šel vyplnit přihlášku ke speciálům, co mi dal Kapitán Kinall. Po vyplnění přihlášky jsem jí pro jistotu nechal u sebe ve skříni, abych ji později mohl překontrolovat. Zbývalo mi něco okolo tři čtvrtě hodiny volna a tak jsem šel drilovat základy Kinn-Vann, defenzivního bojového umění...
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Příspěvek od Kazma »

Novorepubliková vojenská akademie, briefing room

Primárním úkolem části z vás, jenž se připojí k další armádě, bude dobití hlavní základny a přilehlých důležitých oblastí.
A mluvil a mluvil a mluvil. Jeho monotólní, bezchybně naučená briefingová řeč by s klidným svědomím mohla konkurovat jakémukoliv "uspávači hadů", kterého sis pamatoval z dob studia. Zbystřil si snad jedině tehdy, když se zmiňoval o skupině, jenž dostane jakýsi jiný úkol, probrat jej s vámi měl soukromě jeden twi'lek. Mohutnou, červeně žíhanou korbu v uniformě jsi poznal okamžitě, Tank, tak se mu říkalo, byl to ras, ale spravedlivý ras. Měl si na tom "soukromém čemsi" být spolenčně s Raxxem a podle množství jmen si usuzovat tak s osmnácti dalšími.
Pošlou nás na smrt.
Zavrčel k tobě tvůj kámoš.
Už se těším.

Soukromý briefing

Ani ne za tři hodiny seděla vaše dvacetičlenná skupina pohromadě a nervózně se po sobě dívala. Přesně čtyři lidi a zbytek nejrůznější směska. Všichni jste čekali na Tanka. Přišel. Na jeho obličeji bylo jako obvykle znát, jak moc je "šťastný". Raxx často rád tvrdil, že kdyby jen pozvedl koutky úst, popraskal by mu úsměv.
Jak jste se dozvěděli, úkolem je zabránit genocidě všech nelidí. Operace Raging Owl bude znamenat rychlý útok na hlavní město. Ovládnutí těch hlavních a postupné urovnávání situace dříve, než bude pozdě. Vedení říká, že by se to mělo obejít bez ztrát na lidské části obyvatelstva, což je pěkná pitomost. To, co jste slyšeli o zásobování a zázemí, to je taky pitomost. Pro vás nic z toho neplatí. Vaším úkolem bude dobít jedno sídlo hluboko v Ane-Imari.
Při řeči se vedle něj otevřela holografická mapa a přiehlých 50 km.
Kolem hlavního města Atetatonu leží pohoří Ane-Imarina, při pohledu zhora vytváří cosi podobného kruhu, jak vidíte.
Kraj to musel být určitě malebný, jenže to, co vás tam vedlo ....
Vyrážíte o tři dny dříve, než ostatní. Osvobodíte zajaté a přinejlepší ještě skontaktujete partyzány. Ane-Imarina je ale primární úkol. Podle našich nepříliš podložených zpráv v něm brutálně mučí nelidi a velení se bojí vůbec jen pomyslet na to, co ještě. Ti popravení na té ukázce, ti z toho vyšli ještě dobře.
Mezi pohořím a městem byl pás husté džungle. Tam by se ale krásně schovávalo.
Setar Nonjutsu je který z vás?
Zeptal se Tank a pohledem přelížděl po vaší skupině.

----------------------------------
S odpovědí spěchat nemusíš, nevím jestli budu schopna reagovat dříve než po novém roce.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“