Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Zhruba si si zapamätala mapu a uložila si si ju do mozgu. Vyšla si zo svojej izby a začala si kráčať po chráme. Pozorne si si zapamätávala cestu po ktorej si kráčala, aby si vedela trefiť naspäť. Okolo teba prešlo mnoho droidov, ktoré sa starali o správny chod chrámu. Niektorí droidi šli niečo opraviť, niektorý šli do jedálne a podobne. Proste v chráme to jednoducho žilo. No veď v takej veľkej budove, bodaj by nežilo.
Keď v tom okolo teba prechádzal nejaký človek, ktorý rozhodne nebol ošatený tak ako tunajšia úroveň služobníctva a tak ti okamžite padol do oka. Chlapík sa všade rozkukával a tváril sa ako zmoknutá myš. Rozhodne stálo zato si naňho "posvietiť".

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Nech se vést temnou stranou Síly. Fajn. Ale co to ta temná strana Síly vlastně je? Jedna ze stran na hracím poli Vesmíru? Nebo něco víc? Je Síla. Je světlá strana Síly a temná strana Síly. Je to jen rozdělení válčících stran, nebo to má nějaký hlubší význam?
Důvod k masakru se najde vždycky.
Byla bych si tím tak jistá, kdyby to byla pravda?
Cože?

Ohlédla jsem se, jen na chvíli, než jsem pokračovala dál po Dookuově rozlehlém sídle.
Droid. Droid. Všude samý droid. Množství umělé inteligence, které by se dalo použít. Inteligence, která by ve správných rukou napáchala ty správné škody.
Dvě zatáčky doleva, dvě doprava, na křižovatce rovně.
Pazaak se slepými kartami, neomezenými sázkami, v temné místnosti s neustále se mile usmívajícím bankéřem. Nové kolo dámy a pánové, kdo ještě hraje? Výtečně, máme tady Jedi, který se rozhodl pro Temnou stranu, dále proslulého hraběte Dooku, Aestru a osobu zahalenou v plášti s kápí. Vaše sázky?
Ten úšklebek nad vlastními myšlenkami mě stál hodně síly. Něco na tom pravdy bylo a to na tom zjevně bylo to nejděsivější, právě to její množství.
Dejte mi všichni pokoj. Já vás přece nezajímám, já se chci jen bavit na úkor ostatních. Nemáte právo po mě cokoliv chtít, neboť svoje právo si určuju já. Ví to ovšem i oni?
Byl to jen krátký záblesk jediného faktu. Faktu, že na tom nejsem tak dobře, abych si diktovala a určovala. Zabolelo.
Jak může žít někdo v takových podmínkách. Lesk. Bohatství. Nadměrná okázalost a nevkusnost. Proč to všechno? Je to tak důležité? Opravdu?
Pokračovala jsem chodbami dál zabraná do svých myšlenek.
Může být vůbec něco tak, jak to chci já? Nebo vždycky do toho musí kefrat někdo další?
Vyhnula jsem se droidovi s nákladem, přes který mě snad ani neviděl.
Je-li Temná strana Síly svoboda a moc, s notnou dávkou, dělej si co chceš a projde ti to a je-li světlá strana Síly kodex, pravidla a omezení, tak kde jsem pak já? Síla je všude okolo, je to pouze prostředek, nebo prostředník? A ty seš co šéfe?
Přímo do chodby proti mně vkráčel jakýsi člověk. Přesně tím typem chůze, který naznačuje, že dotyčný není na známé půdě a že to vůbec nemá pevně pod nohama. Navíc to oblečení. Jako pěst na oku. Zastavila jsem se. Stylem, jakým se rozhlížel kolem sebe a mou vrozenou nenápadností si mě na první chvíli určitě nemohl všimnout, jenom pokud by počítal s tím, že tam někdo stát bude.
Taky jste se ztratil?
Zeptám se ho, až bude blízko. Ne žádným vyděšeným hláskem neviňátka, stejně by mi to nikdo nevěřil, ani děsivým a hrůzným vrčením. Prostě normálně, jako někdo, kdo konstatuje situaci, ze kterou se již před chvílí smířil.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Trivi »

Geonosis

Chlapík bl zrejme v takom strese z toho kde sa nachádza, že si Ťa počas cesty ba ani nevšimol. Len čo si sa k nemu prihovorila cukol sebou, akoby videl niečo žívé po prví krát. Jeho vydesený výraz sa ešte znásobil.
J-j- jááá.
Zakoktával sa mladý človiečik pozerajúc ti do oči. Sem tam mu ten pohľad ubehol, reč tela len potvrdzovalo to aký je vystrašený.
Nóó. Jááá. No áno. Stratil som sa.
Nakoniec zo seba vypľul mladý človek jednu súvislu vetu, avšak ktorá ti veľmi nenapomohla v pátraní. Chlapec bol na tolko vystrašený že Ťa zrejme považoval za akúsi veľkú autoritu. Veď ani niet divu, keď si mala svetelný meč za opaskom. Rozhodne sa nepatril do tohto chrámu. Teda aspoň ošatenstvom a prístupom tu rozhodne nezapadal.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Výcvik pre Kazma (Aestra Cognoscence)

Příspěvek od Kazma »

Geonosis

Pozorovala jsem ho.
Ztratil? Jasně. A já jsem Dooku.
Nespouštěla jsem z něj oči, přece jenom mohl mít v rukávu cokoliv.
Jak ses sem dostal? Nebo taky, co se snažíš najít?
Ptáš se někoho staršího než ty?Opravdu? Já mám světelnej meč a bydlím tady. Fakt jo? To těžko. Nebydlíš nikde, nidko tě nechce. Trhni si. Nevíš, co tady hledáš? Nevím. Tak se zabav tímhle, zatím. Tak jo.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“