Rozhodnutie - Výcvik pre Grobar Delovsky (Grobar)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Rozhodnutie - Výcvik pre Grobar Delovsky (Grobar)

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Nachádzal si sa vo svojom dome, ktorý si zdielal spolu s tvojou matkou, ktorú ešte stále trápila smrť dobrého priateľa, manžela a obchodníka. Naozaj to zanechalo beľku jazvu na jej srdci. Trocha už aj zostarla a tak nemohla vykonávať svoje povinnosti v domácnosti. Naštastie mala teba. Ty si jej vždy ochotne pomohol ak si mohol a ani teraz tomu nebolo inak. Umýval si špinavý riad po obede, ktorý si dneska varil aj ty. Umýval si riad a nad umývadlom ste mali malé okno. Poskytovalo výhľad na ulicu mesta. Na Tatooine bol krásny teplý a veľmi slnečný deň ako to už na tejto planéte býva vo zvyku. V takomto počasí sa nedalo dobre pracovať, keďže teplo bolo naozaj niekedy až neznesitelné pre tých, ktorý na podnebie Tatooinu neboli zvyknutý. Ty si to už nejako nevnímal keďže si to bral ako samozrejmoť. Skôr naopak. Tebe to viacmenej vyhovovalo. V hlave si mal stále myšlienky istého muža z jazvou na zápästí. Muža, ktorého si chcel nájsť. Muž ktorý bol vrahom tvojho otca. S tvojich myšlienok ťa vyrušila pípajúca komunikačná jednotka. Pozrel si sa na jej displej a tam svietilo meno "Divoký pes".

____________________
Popíš pocity, myšlienky, môžeš pridať nejaký flashback. Neobmedzuj sa na koniec mojej odpovedi, reagovať môžeš na všetko. Nehraj za iné postavy a ani nejako neovplyvňuj prostredie. Nakoniec mierne posuň dej.
Tak prajem veľa šťastia a mnoho zábavy :)
Trivi
Naposledy upravil(a) Trivi dne 10.10.2011 19:00:29, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Nacházel jsem se v našem domě. Bydlel jsem tu s matkou, ale bohužel už dost zestárla, tak jsem musel většinu domácích prací provádět já. Náš dům už měl všelijaké oděrky, rozpadala se nám v jednom rohu podlaha. Peníze na opravu jsme neměli, tak jsme museli žít v tom, co nám zůstalo. Matka vydělávala malé peníze jako dodatek k našemu žití. Vyšívala růžne ubrusy a opravovala oblečení, které jí nosily lidé. Bylo vidět, že se pořád trapí kvůli smrti otce, kterého zabil ten útočník, který mi pořád sedí v hlavě a nemohu na něj přestat myslet. Dnes bylo takové horko, že jsem musel být do půl těla, ale stejně to moc nepomohlo. Slunce zářilo, jako kdyby se snažilo zbavit se té veškeré energie co obsahovalo.
Umýval jsem špinavé nádobí, na kterém jsem podával oběd, potom jsem také umyl okno, které bylo nad umyvadlem. Bylo velice matné od páry, která se nesla z velmi teplé vody, kterou jsem umýval nádobí. V tu ránu mi zapípala moje komunikační jednotka. Že by to byl "Divoký pes" ? pomyslel jsem si a koukl jsem se na display, který také nebyl zrovna čistý.
Ano je to on. Myslel jsem správně a zmáčkl na zelené tlačítko pro přijmutí hovoru. Zdravím řekl jsem a čekal, co pro mě "divoký pes" bude mít.

__________________________________
Mimochodem jizvu neměl na obličeji, ale na zápěstí.:)
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Len čo si doumýval všetko špinavé nádobie, na ktoré si podával obed, tak si sa pustil aj do umytia menšieho okna, ktorému ste nevenovali veľkú pozornosť pretože väčšinou nato nebol čas. Tento krát zostávala táto práca na teba a tak si vzial do ruky handričku, nastrielak si rozprašovač z roztokom na odmasťovanie okien na sklo a začal si krúživými pohybmi vykonávať "očistu". Sem tam sa s pod handry ozval komickú zvuk, ktorý bolo počuť pomerne dosť často pri umývaní okien. Umývanie okien si nemal nikdy rád. Radšej by si tri krát navaril, ako by si mal umývať okná. Mal si to po svojej matke, ktorá taktiež nerada umývala okná, ale aj napriek tomu ich umyť niekto musel, tak si to pre dnešok spravil ty. Nabudúce to spraví pre zmenu tvoja matka.

Po zapípaní tvojej komunikačnej jednotky si si utrel ruky a prikráčal si k nej. Na druhej strane bol muž, ktorý si hovori l"divoký pes", ktorý pre teba mal nejaký úkol. Naposledy keď si ho videl tak povedal, že ti zavolá a dohodne si z tebou stretnutie, pri ktorom ti objasní presnejšie informácie. Mal si pocit že teraz je ten čas. Stlačil si zelené tlačítko a ozval sa Divoký pes.
Nazdar Delovsky! Až budeš mať čas, tak sa zastav u mňa v bare, dnes som tam do večera. Očakávam ťa.
Dopovedal muž a hovo zrušil. Divoký pes vlastnil bar, kde vykonával všetky svoje ilegálne kšefty. Konečne sa ti ozval a chcel ti dať info o tvojej úlohe.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Když mi "divoký pes" řekl, že pro mě něco má, zavěsil jsem a šel do druhého patra, kde spala moje matka. Když jsem vešel do světle žlutého pokoje, houpal se tam ze stropu takový starý, malý lustr, který už dávno nesvítí, ale pořád tam vysí, protože není čas ani chuť ho sundat dolů. V posteli ležela máma. Bylo vidět, že spí velice tvrdě, takže jsem jí radši nebuďil a začal jsem hledat nějaký kus papíru, na který bych mohl napsat vzkaz.
Začal jsem prohledávat šuplíky od stolu, na kterém otec strávil většinu času psaní svého deníku, který jsme s matkou nikdy nenašli. Hledali jsme snad všude kde se hledat dalo, ale po deníku jako by se slehla zem.
V prvním šuplíku se válely různé tužky a sešit s poznámkami. Ve druhém šuplíku jsem našel nějaký kus popsaného papíru nesmyslnými čarami a pod ním leželo pár kusů čistých papírů. Vzal jsem tedy prázdný papír, vzal si z prvního šuplíku tužku a psal:

Kód: Vybrat vše

Ahoj mami. Šel jsem do baru toho mýho šéfa. Nevím kdy se vrátím. Komunikátor máš na stole, zavolám ti ještě dneska. Grobar.
Když jsem dopsal dopis, vydal jsem se do spodního patra. Vyšel jsem z bytu ven a udeřilo mě do očí zářicí slunce. Kolem foukal vítr a smetí u našich schodů mi foukalo do obličeje. Prošel jsem kolem baru kde zastřelili otce. Tati já toho vraha najdu. Řekl jsem si v duchu a šel dál kolem krámku s různým ovocem.
V dálce byl vidět bar, kde se mám sejít s Divokým psem. Na střeše baru bylo plátno s reklamou na bar. Náhle mi do cesty mi vběhl malý kluk.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Matke si nechal doma odkaz, obliekol si sa a vydal si sa do baru. Len čo si vyšiel tak si dostla facku od slnka, ktoré ti prudko udrelo do tvojich očí, ktoré boli zvyknuté v túto chvíľu na izbové osvetlenie. Musel si ich riadne prižmúriť aj kvôli slnku, ale aj kvôli tomu aby sa ti do nich nedostal prach a piesok, ktorý tancoval v prúde vetra. Ak sa ti piesok dostal do očí, bolo to veľmi nepríjemné. Pri najlepšom ti oko slzilo ešte pol dňa. V tých horších prípadoch, keď oko zareaguje zle čo sa neskôr prejavý infekciou, ktorá sa môže liečiť aj niekoľko mesiacov. Ty si už na to bol dostatočné zvyknutý a tak si vedel ako sa proti tomu chrániť, takže ti nehrozilo až také nebezpečenstvo. Nebezpečenstvo pre tvoje oči. Kráčal si ďalej po ulici, na ktorej sa nachádzal bar, kde tvoj otec vydýchol naposledy. Snažil sa mu vyhýbať, pretože vždy keď si šiel okolo tak ťa zabolelo pri srdci. Bol to už istý čas keď sa táto udalosť stala, no teba to stále trápilo, tak ako by to trápilo každého, kto by stratil svojho milovaného otca. Pomaly si sa začal približovať ku baru. Na streche baru sa nachádzal pútač, na ktorom bolo napísane "Bar u Divokého Psa". Názov vyplíval pochopitelne z mena chlapíka, ktorý si hovoril "divoký pes". Pred vchodom do teba vrazil malý chlapec. Tipoval si mu tak 5 až 6 rokov. Ten sa na teba iba pozrel a utekal ďalej. Prešlo asi päť sekún a prehnali sa okolo teba dvaja chlapci ako torpéda, ktorý naháňali toho prvého chlapca. Títo chlapci boli ale o niečo starší ako on. Dostal si sa ku trom schodom, ktoré sa nachádzali pred barom. Otvoril si veľké sklenené dvojdvere a do nosa ti udrel silný zápach alkoholu a cigariet a taktiež si počul veľmi nahlas hrajúcu hudbu.

____________________________
Prepáč že obkecávam detaily, ale pri tebe sa nejako vždy rozpíšem :D

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine - Bar u divokého psa

Chlapec se na mně podíval a běžel dál. Za nim běžely další dva chlapci o něco starší než on. Vyšlapal jsem tři schody, které vedly do baru a otevřel jsem dvoje velké dveře, na kterých byla cedule "Vítáme vás".
Už přes to sklo byl cítit velký zápach alkoholu a cigaret. Otevřel jsem dveře a vstoupil dovnitř. Zápach byl o mnoho větší. Na zemi byl velký červeno-černý koberec na kterém byla vyšita tancující žena. Když jsem se podíval na strop, byl hodně vysoko. Možná nějakých 15 metrů vysoký. U toho největšího stolu, který měl 12 míst seděl Divoký pes. Než jsem k němu došel, rozhlížel jsem se ještě kolem. Bylo tam nezvykle hodně lidí. Když jsem došel k Divokému psovy, byl mi překážkou jeden vysoký schod a dveře ve westernovém stylu. Přišel jsem ke stolu a povídám. Tak mě tady máte, chtěl jste semnou mluvit ?
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine - Bar u Divokého Psa

Len čo si vošiel do miestnosti tak ti do nosa udrel prudký zápach drvivej kombinácie alkoholických nápojov a cigaretového dymu. Bolo tam naozaj veľmi veľa dymu z cigariet a celá miestnosť vyzerala akokeby tam bola hmla, len o niečo šedšia. Naozaj to nebol príjemný zápach pre človeka, ktorý žil v pomerne čistom prostredí. Ale tvojou úlohou nebolo zaoberať sa hygienou baru, ale nájsť Divokého Psa. Poobzeral si sa na okolo či nieje niekde na okolo. A tak sa aj stalo. Sedel pri najväčšom stole v bare, ktorý mal väčšinou zarezervovaný pre svoju partiu v barovom salóniku. Vošiel si za westernové dvojdvere, ktoré oddelovali bar od barového salóniku. Tam už sedel Divoký Pes aj zo svojimi obchodnými partnermi a priateľmi. Hrali jednu z hazardných hier, ktoré naozaj veľmi obľubovali. Ak nebol niekde v zamestnaneckých priestoroch baru, tak hral nejakú hazardnu hru o nemalé peniaze, pri ktorých vznikali konflikty. Prikráčal si k stolu a vyrušil si ich z hrania. Divoký Pes naposledy hodil kockou, spravil ťah a potom taktne povedal:
Ospravedlňte ma.
Postavil sa od stola, na ktorom bola rozložená hra a postavil sa presne oproti tebe. Chytil ťa za rameno a vydal sa smerom k baru, kde sa miešali drinky rôzneho druhu. Sadli ste si za bar a Divoký Pes ukázal dva prsty. Barmanka hneď pochopila že obiednal rundu. Medzi tým ti začal vyzsvetlovať.
Ide o tvoju úlohu. Po galaxií mi behá nepríjemný buž, ktorý mi dýcha dosť na krk, čo premňa predstavuje veľké nebezpečenstvo. Potrebujem aby si ho našiel a ukázal mu, kto je tu pán situácie a..
Divoký pes sa na chvíľu odmlčal a potom dopovedal to čo chcel.
Chcem aby si ho zabil. Ak tak vykonáš, tak Ťa čaká tučný balík. Samozrejme loď poskytnem ja a takysto aj zbraň.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine - Bar u Divokého Psa

Divoký pes hrál s pár lidmy hazardní hru. Když mě ale zahlédl, odstoupil od hraní a šel se mi věnovat. Vzal mě k baru a obědnal rundu. Vyslechl jsem jeho výzvu.
Tak tohle přijímám. Řeknete mi ještě nějaký informace ? Kdy mám vyrazit ? Budu k tomu potřebovat ještě něco navíc ? řekl jsem zvědavě.
Konečně nějaký pořádný dobrodružství, určitě lepší než někde mejt nádobý a sedět na zadku.
Čekal jsem velice zaujatě co mi na to řekne a byl jsem konečně natěšený, že takové dobrodružství zažiju. Byla tady ale jeden člověk, kvůli kterému se mi nechtělo opouštět domov. Matka.
Snad to tady přežije a nebude mít námitky. Budu jí muset sehnat nějakého pomocníka do domácnosti. Prosímvás, mohl by jste sehnat nějakého pomocníka do domácnosti ? Moje matka na tom není zrovna dobře, nebude to tam sama všechno zvládat, byl bych vám moc vděčný. Řekl jsem ještě Divokému psovy.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine - Bar u Divokého Psa

Medzi tým čo si odpovedal na návrh "Divokého Psa" tak pohledná Twi'lecká barmanka priniesla rundu. Drink bol sfarbený do zelena, nevedel si ani jeho meno a ani z čoho pozostáva, keďže si nebol na tom tak finančne dobre aby si si mohol tieto drinky kuovať a postupne ich poznávať. Divoký Pes sa potešil keď drink "dorazil" a okamžite sa napil veľkým dúško. Rozhodne to bol jeden z jeho najobľúbenejších drinkov. Započul tvoju otázku či nevie o nejakej výpomoci do domácnosti. Divoký Pes sa zasmial a skoro až vyľul dúšok drinku, ktorý mal v ústach. Prehltol a začal hovoriť.
No vedel by som o jedno šikovnom droidovy, ktorý bol presne pre tieto veci postavený. Dám ti ho, ale strhnem ti ho z tvojho honorára za misiu.
Usmial sa Divoký Pes a nachvilu mlčal no potom pokračoval:
Vyraziť môžeš ešte dnes. Choď domov a priprav sa. Bol by som rád ak by si tu bol do večera a už pripravený na tvoju úlohu. Všetko potrebné okram lode tu už mám
Povedal Divoký Pes a dopil svoj pohárik zeleného drinku.
A teraz... Teraz už sa musím venovať svojej spoločnosti. Takže dúfam že sme dohodnutý.
Dodal ešte Divoký Pes a natiahol k tebe ruku.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Divoký pes mi řekl o šikovném droidovi, který by mohl pomoci mé matce doma, ale prý mi to strhne z honoráře. To se mi samozřejmě nelíbilo.Zkusím se zeptat v baru před našim domem.
Dobře, vyrazím ještě dnes, ale mohl by jste mi říci něco o tom jak se ten muž jmenuje, jak vypadá a na jaké planetě mám hledat ? Tady na Tatooinu ? Dojdu do baru kde otec zemřel. Budu to muset nějak přežít, třeba se to tam nějak změnilo, to by mi trochu pomohlo nevnímat otcovu smrt.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Divoký Pes sa vydal za svojimi priateľmi, ďalej si zarábať peniaze hazardom. Takto prišiel už k nemalým peniazom. Keď v tom si ho požiadal ešte o bližšie info o danom chlapíkovy, ktorý podľa úlohy mal umrieť tvojim blasterom. Divoký Pes zasta, stočil sa na päte a sadol si naspäť za bar a začal k tebe rozprávať.
Ó, prepáč skoro som zabudol. Ten chlapí sa volá Martinus Octo. Je to chlap strednej výšky, tak po štyridsiatke. Na krku má vytetovaného veľkého škorpióna, myslím že nebude problém ho rozpoznať. Vlastní kasíno na Coruscante, presne súradnice ti zašlem na datapad, ktorý ťa bude čakať v lodi aj zo zbraňou, v ktoréj poletíš.
Dopovedal Divoký Pes a z hlboka sa nadýchol, keďže toto všetko povedal jednou vetou.
Ale pozor! Väčšinou nechodí sam a nosí zo sebou gorily. Teraz už ti je všetko jasné.
Dodal ešte Divoký Pes a jemne sa na tvári pousmial.
Ak áno, tak sa choď pripraviť.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Nebýt mé otázky o bližší informace o Martinus Octovi, nejspíš by mě nechal Divoký pes být a ani by si nevšiml, že mi neřekl vše. Nejspíš tomu trochu dopomohl ten alkohol, který si objednal a vysál ho jako malinu.
Díky, tohle mi už bude stačit. Jdu se připravit.
Pomalým krokem jsem se vydal pryč z baru a naposledy jsem si prohlídl ten vysoký strop, na kterém jsem pořád držel oči. Otevřel jsem dvojité vstupní dveře, sešel pár schodů a vydal se domů. Cestou jsem vůbec nikoho nepotkal, nejspíš jsou ve svých domovech, protože jsem poznal, že se začíná mírně ochlazovat a foukat vítr. Když jsem došel k našemu domu, ještě jsem se vydal do baru, který byl naproti. Otevřel jsem staré vyvyklané dveře a vstoupil dovnitř. Dýchla na mě zvláštní atmosféra, když jsem si vzpoměl, na otce, kterého tu zabil vrah, kterému jsem pořád na stopě. Nezapoměl jsem ani na druhého muže, který vybíhal s ním ven z baru. Toho jsem si bohůžel vůbec nezapamatoval. V baru nebylo ani živáčka, tak jsem se vydal k baru. Z rohu baru vyšel starý pán, který tu zaměstnával otce.
Dobrý den, prosímvás, nemohl by jste na pár dní, vždy ráno, odpoledne a večer jít zkontrolovat mojí matku ? Bydlíme naproti, určitě si mně pamatujete.
Nachvíli jsem se odmlčel a řekl jsem.
Před lety tu zabily mého otce.

//Zabudol si na nadpis
//Trivi
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Len čo si vyšiel z baru U Divokého Psa tak si na svojej pokožke ucítil náhlu teplotnú zmenu. Na Tatooine sa trochu ochladilo, čo bolo aj celkom príjemná zmena tak ku večeru, a pomaly sa začalo aj ztiemavať. Zišiel si tri schodíky a kráčal si po piesočnatej zemi Tatooinu. Rozhodol si sa že pôjdeš do starého, známeho baru, kde pracoval tvoj otec a bohu žiaľ ho tu zastihol tragický osud. Čo bolo ešte viac smutné bolo to, že zomrel rukou vraha, ktorého si sa ty snažíl nájsť. Vstúpil si do starého baru dverami, ktoré by potrebovali vymeniť pretože už neboli v najlepšom stave. Veď ani nečudo, za tie roky tam prešlo nespočetne veľa zákazníkov. Denne sa dveré, tam a späť, otvorili aj niekoľko sto ráz. No žiaľ, barový rozpočet mal na starosti aj iné, závažnejšie veci, ktoré by trebalo vymeniť. Vošiel si a zaplavila ťa čudná atmosféra. Zmiešané pocity ťa zaliali, ako keď sa rieka vyleje zo svojho koryta a zaplaví okolité príbytky miestnych obyvateľov. Bolo ťažké usúdiť či mali tieto pocity až tak katastrofálne následky.
Prikráčal si k baru, ktorý bol v tieni svetiel, ktoré osvetľovali celý bar. Z tienu sa vynoril starý muž. Bol to zamestnávateľ tvojho otca až od jeho smrti, a vlastne aj tento starý pán videl otca naposledy. Len čo si ho požiadal o láskavosť tak reagoval.
Á, mladý Delovsky. Ako že sa to voláš krstným menom? Bobar? Rogar? Grobar! Jasné.
Starý pán si z radosťou na tvári spomínal na tvoje meno.
Áno, Grobar. Vždy keď pôjdem z práce a do práce tak pôjdem skontrolovať tvoju mamku. Na mňa sa môžeš spoľahnúť.
Z viet, ktoré starý pán rozprával šlo toľko dobra a úprimnosti, že to až zahrievalo srdce a zdvihlo to tvoju náladu smerom k lepšiemu aj napriek tomu čo sa stalo tvojmu otcovi.

Uživatelský avatar
Grobar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.10.2011 16:23:16
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Grobar »

Tatooine

Když mě šéf baru přivítal, myslel jsem si, že si moje jméno bude pamatovat lépe. Řekl mi, že se občas před a po práci půjde podívat na matku. Zahřálo mi u srdce, když jsem objevil jeho ochotu.
Ještě že jsem nekoupil toho droida, navíc tenhle člověk vypadá, že slib opravdu dodrží.
Moc vám děkuju, doufám, že nebudou zádné komplikace, tady máte klíč od vchodových dveří.
Klíče od různých šuplíků, kde jsou důležité věci jsem mu radši nedal, přestože vypadá tak důvěryhodně.
Mějte se, za pár dní bych se měl vrátit, tak se tu o mojí matku dobře posterejte. Naschle.
Rozloučil jsem se a šel domů. Otevřel jsem dveře a šel se podívat nahoru za mámou.
Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Tatooine

Staršiemu pánovi si dal kópiu kľúčov od domu. On si ich odložil do vrecka na hrudi, ktoré mal na svojej modro-bielej kockovanej košeli s čiernymi gombíkmi. Poďakoval si a šiel si domov. Vošiel si cez vchodové dvere a šiel si sa pozrieť na horné poschodie na matku. Tá leŽala vo svojej posteli a čítala jeden z jej obubených románov. Mala sklony k literatúre a sem tam napísala nejakú poviedku ak mala chuť a náladu. Len čo Ťa zbadala medzi dvermi tak sa zazubila.
Ahoj Grobar, konečne si doma. Večeru máš na stole.
Povedala s radosťou a úsmevom na tvári tvoja máma. Nemal si veľmi čas a tak by si sa mal radšej pripraviť na odlet a až tak sa najesť maminho receptu, ktorý pre teba uvarila s veľkou dávkou lásky, tak ako to robila vždy ešte keď žil jej manžel, tvoj otec. Vydal si sa do svojej izby, vybral si zo skrine ruksak a začal si sa pripravovať na svoju úlohu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“