První krev (Trivi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

První krev (Trivi)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, císařovy pokoje v paláci

Dnes nadešel tvůj den. Po letech kdy ti tvůj pán o sobě nedával vědět, se konečně ozval tvým nadřízeným na akademii a nechal si tě povolat.
Stál jsi přede dveřmi Císařových pokojů a hloubal jsi právě nad tím proč si tě nechal zavolat.
Když se otevřely dveře ze kterých vyšla císařova oblíbená konkubína. Prohlédla si tě od hlavy až k patě a měl jsi z ní pocit Jako by ti viděla až do hlouby duše.
V hlavě ti proběhly vzpomínky na mučivý život který jsi poznal po smrti rodičů. Bytí, mučení a tresty za neúspěch. Tajný výcvik v používání síly. I život který přišel později, když jsi byl dost rozumný a hlavně dost oddaný císaři na to, aby jsi nevyzradil byť i jen náhodou své zvláštní schopnosti.
Posledních pět let jsi trávil na imperiální akademii kde jsi dostal speciální výcvik v používání všech konvenčních i nekonvenčních zbraní jakožto i výcvik v pilotování.
Vše jsi snášel jen pro svou touhu. Doufaje že jednou nahradíš Vadera v jeho roli učedníka.
Díky všem těmto vzpomínkám které vyvolal jediný pohled rusovlasé krásky jsi málem přeslechl co ti vlastně říkala.
Slyšíš mě? Císaře nesmíš nechat čekat. Máš jít dál. Už na tebe čeká.
Znechuceně zakroutila hlavou a odešla svou cestou.

Zhluboka jsi se nadechl a s trochou strachu jsi vešel dovnitř.
Zavři za sebou dveře. Uvítal tě hned po vejití hlas poznamenaný bolestí kterou si kdysi musel jeho majitel projít.
Zabouchl jsi za sebou dveře a ihned poklekl před svým pánem jak se sluší a patří. Se skloněnou hlavou na znamení úcty jsi ze svého pána nemohl vidět více nežli jeho roucho jak kolem tebe šouravou chůzí chodil.
Nikdo nesmí vědět o tvých úkolech, nikdo tě nesmí chytit při tvých úkolech, jsi má prodloužená ruka která se vynoří ze stínu a ztrestá toho, kdo se mi protiví. Pro celou galaxii jsi nyní jen můj pilot, nic víc, nic míň.
Mám pro tebe tvůj první úkol můj stíne.
Poletíš na Bestine IV. Na té planetě budujeme loděnice, doneslo se mi však že tam operují také povstalci. Na planetě pod příslibem nových domovů verbují lidi pro tu svou rebelii. Najdi jejich verbíře a znič je. Nejen to, udělej to tak, aby to vypadalo jako zrada v jejich vlastních řadách. To lidi přinutí rozmyslet si verbování.
Můžeš odejít
.
Naposledy upravil(a) Lan Mandragoran dne 06.10.2011 14:38:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, císařovy pokoje v paláci

Snáď si konečne užijem trochu akcie..
Prebehla mi hlavou myšlienka hneď po tom čo som sa mi do uší dostala správa že ma môj pán očakáva. Srdce sa mi rozbušilo trochu rýchlejšie a ja som nevedel o čo ide a bol som dosť zvedavý. Dostal som sa pred Císarov pokoj a stále som si lámal hlavu aký bude môj úkol samozrejme ak nejaký bude. A tak sa aj stalo. Dostal som svoj prvý úko.
Vošiel som do miestnosti kde namňa už čakal Císar. Len čo som vošiel, tak som sklonil na znak úcty môjmu pánovy. Uši som mal na stopkách a počúval som čo mi môj ctený pán hovorí, aby mi nič neuniklo. Len čo môj pán dohovoril povedal mi že môžem odísť.
Áno, môj pane.
Povedal som a slušne som sa poklonil, otočil a odyšiel som dverami ktorými som aj prišiel. Týmto som dal najavo svoju úctu k císarovy. Stočil som sa na päte a vyšiel som z miestnosti. Z hlboka som sa nadýchol a šiel som do svojej izby, pripraviť sa na svoju úlohu.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, císařovy pokoje v paláci

Svůj úkol jsi už znal. Vyrazil jsi tedy s klidnými myšlenkami do pokoje který ti připravili císařovi sloužící. Tvůj pokoj se nacházel v nejnižších patrech paláce. V podstatě mezi sloužícími, což by mohlo leckoho urazit. Má to však i své výhody, díky tomu jsi blíže k hangáru, také proto ti byl tento pokoj přisouzen, jsi přeci jen pro oči veřejnosti jen neviditelný pilot.

Coruscant, tvůj pokoj

Když jsi vešel do svého pokoje, našel jsi tu dvě na sebe napojené místnosti, oddělené jen dveřním rámem. Vstupní místnost ve které jsi právě stál byla prázdná, ve vedlejší místnosti jsi viděl ode dveří malou palandu. K ložnici náleží také místnost se sociálním zařízením. Odhodil jsi svůj cestovní batoh a začal uvažovat co se sebou na Bestine vezmeš.

____________________________________________________
Zkus se trošku víc rozepsat, co si sebou vezmeš, kdy vyrazíš, co do té doby budeš dělat, však víš :)

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, moja izba

Len čo ma poslal cisár preč, tak som sa vydal do svojej izby, ktorá sa nachádzala v najnižších poschodiach palácu, čo ma trocha úražalo. Rozhodne som čakal niečo lepšie, no ale to bola asi len moja naivita.
Tak toto by som nečakal.
Povedal som si v hlave a vykračoval som ďalej ku svojej izbe. Jediná výhoda, ktorá táto izba mala, bola tá, že som mal veľmi blízko k hangáru, aj keď sa som to za výhodu veľmi nepovažoval. Mne absolútne nevadilo chodenie, veď predsa zdravá chôdza je nadovšetko. V tom som dorazil konečne ku svojej izbe. Ocitol som sa pred dverami, ktorými som vošiel do mojej izby. Nachádzala sa tam postel, nejaká menšia skriňa na šatstvo a písací stôl, na ktorom by som mohol pracovať, no písomnej a papierovej práce som mal naozaj minimum. Dalo by sa povedať že skoro až žiadnu. Zhodil som svoj cestovatelský ruksak na postel a otvoril som ho. Mal som tam nejaké náhradné spodné prádlo, svoj denníček, datapad a komunikátor. Všetko som to vybalil na postel a sadol som si vedľa toho. Do ruky som chytil svoj denník a tak zbežne som si ho prelistoval. Väčšina ľudí si všetky poznámky zapisovala do datapadu, no ja som stále mal radšej zapisovanie takýchto vecí normálne perom na papier. Postavil som sa a spravil som tri kroky k písaciemu stolu. Otvoril som si denník na prázdnej dvojstrane a začal som písať:

Kód: Vybrat vše

Dneska ma čaká moja prvá úloha. Poletím na Bastine IV, troška nakopať zadky povstalcom. Císar ma ubytoval v najnižších poschodiach svojho paláca, čo ma trochu úraža, ale ja to nejako znesiem. 
Zatvoril som svoj denník a nechal som ho leŽať na stole. Opäť som sa presunul k posteli, kde sa nachádzali moje veci. Datapad a komlink som si dal naspäť do ruksaku, ktorý som si prehodil na ramená. Chytil som svoj svetelný meč a napravil som si ho za opaskom. Vydal som sa k dverám, hodil som si na seba čiernu róbu, ktorú som pri príchode zavesil na vešiak pred dverami v izbe. Otvoril som dvere a zabuchol ich za sebou a vydal som sa smerom ku hangáru, ktorý som mal dosť blízko.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, tvůj pokoj

poklidně jsi si prohlédl obsah svého batohu který obsahoval jen pár věcí. pokojně jsi si zapsal do svého deníčku nějaký zápisek, hodil si do batohu zpět své věci kromě deníčku a vyrazil směrem k hangáru.

Coruscant, hangár

vešel jsi do hangáru který obsahoval vyjma císařova osobního transportéru po většinou stíhače TIE. Hned za vstupními dveřmi tě ale zarazil důležitě vypadající důstojník. Typický vojáček, který to nikam nemohl dotáhnout pro svou neschopnost a skončil jen jako ostraha u dveří.
Dobrý den, povězte mi prosím své jméno a důvod vstupu do hangáru. podívám se na vaše pověření.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, hangár

Všetky potrebné veci som si zblalil do svojho cestovného ruksaku, ktorý som prehodil cez pravé rameno. Vyšiel som von zo svojej izby aj s potrebnými vecami a vydal som sa priamo do hangáru, kde už by ma mala čakať moja loď, ktorou poletím na misiu. Chcel som vkročiť do hangáru keď v tom na mňa vyskočil jeden z vojakov, ktorý sa staral o bezpečnosť. Opýtal sa ma na moje meno a dôvod prečo chcem vstúpiť do hangáru.
No prečo asi chcem vstúpiť do hangáru?
Prevalil som očami a povzdychol som si. Potom som otvoril ústa a riekol som.
Moje meno je Gless Nabe a poletím na misiu, kotrú mi pridelil sám Císar.
Povedal som vojakovi a sledoval som ho ako si vo svojom datapade niečo overuje.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, hangár

Děkuji pane, ověřím si to v systému.
Začal listovat a procházet daty v datapadu.
Podle mých informací jste nový pilot ve službách císaře jen hodinu, jakožto nový pilot by jste se měl podrobit zkouškám a testu ze zvládání stroje XG-1 který vám byl pro tento let přidělen.
Zamračí se na datapad.
Ale tohle je zajímavé podle tohoto vás nemáme zatěžovat se zbytečnými procedurami a vaše mise je tajná.
Odkloní pohled od datapadu a zvědavě se na tebe podívá.
Co máte tak důležitého za úkol že musíme porušit předpisy?

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, hangár

Vojačik stále čumel do svojho datapadu a preklikoval tam o sto šesť. Bolo zábavné ho sledovať ako nadšene robí svoju prácu.
Kiež by každý mal takýto prístup...
Pomyslel som si, pretože poznal som pár ľudí, ktorý naozaj nenávideli svoju prácu a ak som mal byť s nimi v styku, tak ma až prešla dobrá nálada, ktorá sa u mňa nedostavovala často.
Potom ma vojačik zavalil zvedavou otázkou, že čo ma sem privádza "porušovať predpisy".
Kámo, pred chvíľou si si sám odpovedal.
Preblesklo mi hlavou a zagúľal som očami.
Pred chvíľou ste sa vo svojom datapade dočítali, že moja misia je tajná, takže myslím že slovíčko "tajná", takže ak dovolíte, ja už pôjdem.
Odpovedal som vojakovi a na tvári som hodil podpichovačný výraz a vydal som sa priamo do hangáru, kde už na mňa čakala moja loď.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, hangár

Důstojníček se vztekle zamračil na tvá záda protože se mu ubohou nachytávkou nepovedlo z tebe dostat žádný pro něj důležitý drb. To ale tebe netrápilo a zatímco jsi vykročil k hangáru ještě za tebou křikl.
Máte přidělenou XG-1 třetí zleva.
chvíli zaváhal jestli jsi výše nebo níže než on a jen pro jistotu dodal
Pane !

Bez zaváhání jsi vyrazil k tobě přidělené stíhačce obdařené čtyřmi děly a dvěma vrhači střel. Po přistaveném žebříku jsi rychle vylezl do kabiny připnul pásy a zkontroloval všechny funkce. k tvému uspokojení vypadalo vše jak má.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“