Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Obchodník sa poškrabal na jeho mierne zarastenej brade a mierne pokýval hlavnou na znak toho že pochopil čo chceš povedať.
Jasné, ďakujem. Cením si že ste mi to povedali, nechcem prísť o Ďalších zákazníkov a tak s tým niečo spravím.
Potom droid vyšiel spoza jeho chrbta a prišiel k tebe. Zrejme na zoznámenie a na pozdrav ti "povedal".
Pí pipipíp pi pi pi píp.
Obchodník ti potom vrátil tvoju kartu, z ktorej si zobral potrebné množstvo kreditov. Potom odpovedal na tvoju otázku.
No mojím hlavným obchodním zameraním je obchod s droidami. Náhradné diely, plasty, plechy alebo rovno celý droidi, ako máte možnosť vidieť priamo teraz. Ale trúfnem si tvrdiť že za menší poplatok by som vedel zohnať čokoľvek čo sa týka techniky. Myslím tým rozbušky, náhradne diely do lodí, odpočúvacie zariadenia a tak.
Potom sa obchodník nadýchol a povedal.
Teraz, ak dovolíte, šiel by som si po svojich, mám ešte dosť práce. Radosť s vami obchodovať.
Potom obchodník k tebe natiahol ruku a opäť ti ňou potriasol a vydal sa svojim smerom. Droid už ostal ale pri tebe.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Možná se ještě na něčem domluvíme, nashle...
Rozloučím se, a společně se svým novým droidíkem nastoupím do lodi.
Podívej se po lodi a dej jí do pořádku, zkontroluj její stav, proveď úplnou diagnistiku všech lodních systémů, rozumíš?
Dal sem novému pomocníčkovi první úkoly a ihned jsem se vydal do kokpitu, abych se se svojí lodí dostal poblíž souřadnic, které mi dalo očko.
Tak uvidíme, kam nás cesta zavede. Jen doufám, že ze z toho nestane boj o přežití...kredity se mi hodí, a to s co nejméně výdaji.
Zvedl jsem svůj stroj ze zemně a dal se do letu.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Astromech na tvoje pokyni ragoval okamžite.
Pi Pi Píííp.
Potom sa otočil a začal pobehovať po lodi sem a tam a robil všetký potrebné prehliadky a údržby. Ty si sa vydal na súradníce od pána Očka. Veril si že tvoj cieľ nebude nič zložité a budú to ľahko zarobené peniaze. No priznajme si. Takýto job asi neexistuje.
V tom si zacítil ako sa tvoj stroj odlepil od zeme a vydal si sa na správny kurz. Ten ťa doviedol do reštaurácie, súdiac podľa exteríeru, z vyššou cenovou kategóriou. Vošiel si dnu a uvidel si akýsi bar, za ktorým stáli čašníci, ale popíjať sa za ním nedalo, takže nedalo sa to nazvať veľmi barom. Po obvode reštaurácie boli stoli z bielymi obrusmi a už pripravenými, vyleštenými príbormi. Zrejme to tu tvoja obeť vlastní. Je na čase zahájiť pátranie po ňom.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Posadím se k jednomu ze stolů a počkám si na číšníka, až přijde. Pokud to tady ten muž vlastní, nabízí se hned několik možností, jak se k němu dostat.
Jinak to tady má ale pěkný.
Pochválil jsem interiér a trochu porovnal stůl. Sledoval jsem okolí, abych ohlédl chování ostatních a mohl se přizpůsobit, stejně tak jsem se ale snažil poznat dobře restauraci. V hlavě mi pluly různé myšlenky, kde jsem postupně a opakovaně unášel muže, který byl mým cílem. Byli to takové předběžné úvahy, abych se rozehřál, v takto rané fázi bylo jasné, že žádný nemůže vyjít.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Netrvalo dlho a obsluha si Ťa všimla. Od baru sa pohla jedna z čašníčok. Bola to pohľadná Twi'Lečka z modrou kožou a rozpustenými hlavovími ocasmi. Prikráčala k tebe svižnou chôdzou a pousmiala sa.
Dobrý deň. Čo vám môžem ponúknuť?
Spýtala sa ťa Twi'Lečka v čašníckej rovnošate. Tá pozostávala z dlhej čiernej sukne, bielej košeli, ktorú prekrývala rozopnutá čierna vesta. Očividne tu ponúkali dobré zákaznícke služby. Na tak drahú reštauráciu by sa to asi aj patrilo.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Dobrý den...
Slušně pozdravím číšnici, která si mně konečně všimla. Rozhodně byla dobře oblečena, jako zbytek personálu. Určitě to byla jedna z lepších restaurací. No, většina organizovaných zločinů se těžko vede z putyky, k tomu je potřeba honosnějších zařízení, jako je právě toto. Tato twi'lečka se však provinila a zkazila můj první dobrý dojem na tuto restauraci.
Dám si jemně perlivou vodu. A prosil bych jídelní lístek.
Přesně tak. Nenabídla mi jídelní lístek. Nechtěl jsem však ztrácet čas, i když hlad jsem měl. A vlastně objednat si jídlo byla i součást mého plánu.
Víte co? Co mi doporučujete? Budu vám věřit...
Usmál jsem se na ní mile a trochu porovnal utensil na stole, aby to vypadalo stále skvěle.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Čašníčka si vybrala svoj mini-pad a zapísala si tam jemne perlivú minerálku a čakala na ďalšiu obiednávku jedla. Potom sa na sekundičku zamyslela aby ti niečo doporučila. Potom zo seba jemným hláskom vyslovila perfektný recept.
Osobne by som vám odporučila grilovaného lososa na peprovej omáčke. Je to skvelý recept. Náš šéfkuchár sa s tým dokáže vyhrať.
Potom sa mierne pousmiala a čakala na tvoj súhlas, poprípade nesúhlas. No ešte pred tým ako si vyslovil svoje rozhodnutie, vošiel do baru chlapík oblečený do veľmy drahého čierneho obleku a okamžite svoju chôdzu nasmeroval za bar a začal si tam niečo šuškať s druhým čašníkom, ktorý bol už staršieho veku. Vyzeral tak na 40 rokov. Po chvíli na teba začali nejako divne pokukovať.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Losos bude perfektní...
Kývnu a usměji se na číšnici. Nemůžu říct, že bych byl nějáký milovník ryb, ale proti lososovi vůbec nic nemám a k jídlu si ho dám velice rád.
Současně vešel do místnosti dobře oblečený muž. Zamířil hned na bar a domlouval něco s číšníkem. Zatímco si moje číšnice zapisovala objednávku, já sledoval staršího, nejspíše majitele, jak se po mně stále ohlíží. Nehodlal jsem pustit tuto možnost a zdržel jsem u sebe ještě číšnici.
A s jakou přílohou ten losos přichází? Zapoměl jsem říct, že mám alergii na zelený pepř, který je často v pepřový omáčce, můžete ho nyní vynechat?
Zřejmému majiteli jsem stále opětoval pohledy, ale vždy jen na pár sekund. Delší hledění by mohlo být bráno jako vyzývání a já potřeboval situaci ustálenou.
A doneste mi ještě sklenku adekvátního vína, prosím. Děkuji.
Ohlédl jsem se na muže, jestli na mně stále hledí, ale číšnici, která sloužila jako můj štít, jsem už "propustil", na nic dalšího jsem se neptal, ani nic nevyžadoval.
Zatraceně, pepřová omáčka bez zelenýho pepře bude dost nudná...
Pro svůj plán jsem však musel něco obětovat.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Potom čo ste si vymenili s majiteľom pár pohľadov, tak vošiel do dverí, ktoré boli za barom. Zrejme tam šiel do svojej kancelárie. Tento majiteľ veľmi nevyzeral ako len taký čestný podnikateľ. Bolo na prvý pohľad známe, že taký drahý oblek a topánky, ktoré má na sebe mu nevýnaša len táto reštaurácia, aj napriek tomu že bola pre ľudí s tučnejšou peňaženkou.
Netrvalo dlho čo čašníčka odišla a priniesla ti krásneho voňavého lososa. Vedľa taniera na pravú stranu ti položila červené víno.
Prajem Vám dobrú chuť.
Povedal čašníčka a potom odišla. Začal si v kľude jesť, no potom majiteľ opäť vyšiel. Prehodil pár slov z barmanom a obaja sa na teba veľmi nápadne pozerali. Následne na to k tebe ten barman prikráčal a riekol.
Mám vám odkázať, že šéf vás čaká vo svojej kancelárií. Až dojete, prosím, prídte ku baru, zavediem vás tam.
A následne odišiel.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Děkuji...
Zabodnu příbor do ryby a oddělím kousek masa. Na první pohled byl opravdu dobře udělaný, prostě jídlo, které se má doporučovat. Byl jsem štastný. Připadal jsem si jako pravý gurmán, poté, co jsem si labužnicky vložil sousto do úst. Jak říkala číšnice, kuchař si s tím opravdu uměl vyhrát. Pepřová omáčka byla tak akorát pepřová, jinak velice jemná a i když se k rybe hodili spíše jiné omáčky, měla zde své místo a kuchař věděl, co dělá.
I já věděl, co dělám a nesoustředil jsem se pouze na jídlo. Stihl jsem sledovat i muže, který po chvilce odešel do kanceláře a viděl jsem si jeho návrat. Při stálém sledování si něco povídali. A barman ke mně přišel se zprávou, která mně donutila změnit plány, co jsem měl. Vlastně mně to sám ulehčil a já si tak nemusel kazit pohodlný oběd.
Že by jackpot?
Barman už odcházel, já jej však důrazně zastavil hlasitým zakašláním a zvednutím ruky. Na zakašlání se otočil a ruka mu naznačila, že něco chci. Začal jsem z průdka a můj pohled do jeho očí byl pálivější, než barmana a šéfa dohromady.
Proč? Udělal jsem něco? O zaměstnání nežádám a s lokálem problém nemám, pokud šéf tedy něco chce, má zde volno...
Ukážu rukou na volnou židli naproti mně. Byl jsem připraven na konfrontaci. NIcméně v jeho kanceláři bych měl horší pozici při jednání. Tady jsem stále v jeho prostředí, nicméně tu mám své věci - své jídlo, pití - a pro šéfa to zde bude prakticky cizí, neutrální prostředí.
Nemám v úmyslu jít do jeho kanceláře...
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Čakal si že sa barman začne strieľať nejaké nacvičené frázy, ktoré ťa donútia ísť do šéfovej kancelárie, ale na tvoje šťastie, len prikývol, sklopil uši a odišiel do kancelárie za šéfom. Zrejme mu šiel odkázať tvoje slová. A tak sa aj stalo. Netrvalo dlho a dvere z kancelárie sa rozleteli. Šef kráčal v rýchlom rytme priamočiaru k tebe. Odsunul stroličku a sadol si presne oproti tebe. Oprel sa o operadlo a tváril sa tak snobsky. Akoby mu to tu všetko patrilo. A vlastne aj patrilo.
Páčiš sa mi. Dokážeš si stáť za svojim.
Konečne z neho niečo vyšlo. Potom pokračoval.
No o to teraz nejde. Ako si si iste všimol, táto reštaurácia je pre trocha inú spoločnosť. Ty na ňu rozhodne nevyzeráš.
Chlapík Ťa súdil podľa tvojho outfitu. Nemal si oblek, tak automaticky Ťa radil k nižším finančným vrstvám obyvateľstva.
Taktiež sa nebojím priznať že tu ľudia nechodia len tak. Ak sem niekto príde, tak odomňa niečo chce. Nejaký biznis. Vieš ako to dneska chodí.
Potom šéf prehltol slinu, oprel sa o lakte a naklonil sa ponad stôl.
Tak sa ťa teda pýtam. Čo tu chceš?

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Majitel si sednul naproti mně a začal lehkou pochvalou.
Mohl bys mi podat ruku a třeba se představit...
Řeknu si trpce, když pokračuje ve své řeči. Jak mně mohlo napadnout, můj vzhled mi zde překážel. To jsem věděl už když jsem vstoupil do restaurace, že se sem vůbec nehodím, ale ignoroval jsem to. A možná to bylo i dobře.
Muž povídal celkem zajímavě, mělo to hlavu a patu a vše podpořil o argumenty. Nicméně ani to mně nedonutilo přestat jíst a stále jsem do sebe ládoval výborného lososa. Zbystřil jsem, až když mně konfrontoval a zeptal se, co zde chci. Naklonil se nad stůl a čekal na mojí odpověď. Já ho ale nechal čekat. V puse jsem rozmělnil sousto ryby a příbor odložil na talíř. Sebral jsem ubrousek a osušil jim svá ústa. Zmáčkl jsem jej v ruce a udělal z něj kuličku, která padla na zbytek nedojedené ryby.
Třeba jsem se sem přišel jenom naobědvat...
Každý by poznal, že to myslím trošku s nadhledem. Musel jsem opatrně, nyní šlo o dost. Mohl jsem buď urychlit splnění úkolu, o víc než jsem čekal, nebo ho naopak protáhnout. Kdybych se prozradil, byl by muž opatrnější a dostat bych se k němu už nemusel.
Ale máte pravdu. Ve všem je nějáký byznis. Já žízním po informaci a slyšel jsem, že vy máte přesně ty, které potřebuji...
Vytáhnu z kapsy chit, nabitý na pět tisíc kreditů. Částka to nebyla nijak velká, ale chtěl jsem dát na stůl něco, co by pozvedlo moje společenské postavení v jeho očích a to větší obnost peněž určitě byl.
Zopakoval jsem jeho postoj a na loktech jsem se naklonil k němu.
V podsvětí se mu říká "Skleněné Oko"...
Nad stolem zůstala tato věta viset a já čekal, co to udělá s mužem.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od Trivi »

Corellia

Majiteľ reštaurácie zmenil polohu po tom čo si mu povedal že vo všetkom je nejaý biznis a uznal si že má pravdu. Zatváril sa ako majster sveta že si to vôbec uznal. Zrejme nadobudol mal pocit že je pánom tejto konverzácie. Pohodlne sa oprel o stoličku a jednu ruku prevesil cez operadlo. Ak by si takto sadol zákazník, zrejme by si obsluha pomyslela že je to nejaký sedlák, ale majitel si to zrejme mohol dovoliť, alebo mu bolo jedno čo si o ňom jeho podriadený pomyslia. Na pohľad vyzeral dosť namyslene, takže takýto postoj by sa aj dal očakávať.
No potom padlo meno "Sklenené Oko". Majitel sa na tomto mene z chuti zasmial a potom prehlásil.
Dúfam že tomu sráčovi už niekto podrezal krk. A ak nie to tak snáď už prišiel aj o druhé oko.
Potom sa majiteľ poškrabal na brade a začal sa tváriť trochu vážnejšie.
Čo po tebe chcel?
Majitel sa spýtal podozrievavo akoby už niečo začínal tušiť. Podľa tej reakcie, zrejme očka už poznal nejaký ten piatok.

Uživatelský avatar
LuInk
Kadet
Kadet
Příspěvky: 98
Registrován: 25.6.2010 19:47:17

Re: Výcvik pre Therion Darsk (LuInk)

Příspěvek od LuInk »

Corellia

Není důležité, co chce on, ale co chci já. Chci o něm informace a nebojím se za ně dost zaplatit. Ale nerad bych to řešil zde, co se sekat někde jinde a jindy, aby mohl být obchod uzavřen?
V hlavě se mi rodil nový plán, který jsem musel s příchodem mého cíle úplně předělat. Sám sobě jsem se mohl přiznat, plán byl perfektní, ale počítal jsem s mnoha změnami v průběhu. Raději sem si tvořil flexibilní kroky, které se dali měnit a nezáviseli moc na sobě vzájemně. Takto jsem se mohl přizpůsobit, aniž bych musel měnit zbytek mise.
Zde byl ale jeden problém. Můj plán nyní závisel na jednom kroku a to hned na tom prvním - na odpovědi mého cíle. Můj plán byl postaven na souhlasném postoji muže. ALe i kdyby nesouhlasil, jeho argumenty nebo návrhy mohli můj plán opět vrátit do hry. Bylo to zajímavé nad tím přemýšlet, než mi muž odpovědět.
Nothing feels better than a corpse of the enemy!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“