Výcvik pro Erola Voxe (maggor)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Výcvik pro Erola Voxe (maggor)

Příspěvek od Mandalorian »

Argus Systém, Star Destroyer Jentrix

Na chodbě panovalo rušno, jako při každém stěhování. Kolem tebe projela dvojice droidů R-4, které se překřikovali v binary a jeden z nich vrazil do repulzorového vozíku s částmi nějakého počítače. Technik, mladší muž a neklon, který měl vozík na starosti, je okřikl, ale než stihl udělat cokoliv jiného, zmizeli mu za rohem chodby.
Pitomí droidi...
ulevil si jejich směrem a zběžným pohledem zkontroloval náklad na vozíku. Zdál se mu v pořádku, protože s ním nic neudělal a vyrazil na cestu.
S dovolením
prohodil tvým směrem, když tě jeho vozík velmi těsně míjel.
Námořní kadeti, to je taky sorta...
řekl tiše, když tě míjel, ale ne tak tiše, aby jsi jej neslyšel. Námořní kadet na praxi na imperiálním Star Destroyeru Jentrix, kde sis měl osvojit základy velení jako zástupce velitele baterie laserových děl bodové obrany. Běžný postup to nebyl, ale ti nejlepší kadeti z tvého ročníku konali své praxe na jiných, těžších lodích a někteří i přímo v boji. Jenže nedávna nehoda na pravoboční věži číslo tři zbavila loď pár důstojníků a prvního důstojník musel chtě nechtě vzít zavděk skupinou průměrných námořních kadetů. To, že byl Jentrix zbaven prozatím zbaven hlídkové povinnosti sice zmenšili jeho obavy o loď a o posádku. Ale současné poslání lodi nelibě nesla celá posádka. A celá posádka, měla za to, že to bylo i díky početnému kontigentu nových kadetů.
Na planetě Argus byla akademie, která byla teprve nedávno zrušena a studenti přesunuti na Carridskou akademii. Studenti byli přesunuti už před pár týdny, ale pro vybavení jste přiletěli teprve před pár dny. Star Destroyer třídy Venator dělal velkého galaktického stěhováka. Vybavení jste naložili před pár hodinami a nyní jste byli na cestě pryč od planety s lodí přecpanou vybavením z akademie. A ač je Venator velká loď, akademie potřebuje hodně vybavení a cesta na Carridu bude probíhat v dosti stísněných podmínkách.
Nelibost posádky se však neprojevila na pracovní kázni a tvůj úsek velení nebyl výjimkou. Všichni vykonávali své povinnosti dobře. Tvůj úsek vedení byla baterie pouhých dvou dvouhlavňových laserových děl u hangáru na pravoboku směrem k zádi. Byl jsi tam v roli zástupce velitele oné baterie. Osádku baterie tvořilo patnáct lidí, z toho 13 klonů. Klonem byl i velitel baterie, který před onou nehodou zastával tvoji pozici. Kloni byli i všichni střelci a senzorový operátor taktéž. Osádku doplňovala dvojice techniků, kteří byli zodpovědní za stav baterie.
Sledoval jsi vzdalujícího technika, kdy loď vstoupila do hyperpohonu. Důstojnící na chodbě znejistěli, protože loď měla podle časového harmonogramu vstoupit do hyperprostoru až za pár hodin a náhlá změna plánu nevěstila nic dobrého a důstojnici se urychleně vzdalovali na svá stanoviště.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Argus Systém, Star Destroyer Jentrix

Procházel jsem jednou z chodeb na Venatoru, po jejíž celé délce byli naskládány bedny, mezi kterými se proplétal personál lodi. Kolem mě se prohnala dvojce droidů R-4, jeden z nich narazil do repulzového vozíku, technik který je okřikl pohledem zkontroloval vozík a vyrazil mým směrem.
Musel jsem ustoupit, aby mě vozíkem neporazil. Technik ucedil nějakou poznámku o kadetech, ale raději jsem ji ignoroval.
Kadeti na Jentrixi nebyli příliš oblíbení, a tak jsem nechtěl přilévat olej do ohně. Loď byla po nehodě, kdy přišla o několik důstojníku, stažena z hlídkové služby a byla pověřena stěhováním imperiální akademie z Argusu. Posádka to dávala za vinu právě kadetům.
Práce snů. Pomyslel jsem si. První umístění ve flotile a hned dělám stěhováka. Navíc musím dělat poskoka klonu jaká to potupa. Sledoval jsem technika, jak tlačí svůj vozík, když loď vstoupila do hyperprostoru. Něco je špatně! Loď měla vstoupit do hyperprostoru později, dál od planety. Rozhlédl jsem po ostatních, ti si myslely to samé a vydaly co nejrychleji na svá stanoviště. Moje místo bylo na pravoboku u hangáru, kde byla moje baterie svou laserových děl, kde jsem byl zástupcem velitele. Rychle jsem se zorientoval a vydal se nejrychlejší cestou k cíli.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

hyperprostor, Star Destroyer Jentrix

Dorazil jsi na své stanoviště. Tvůj nadřízený, CP-8563, přezdívaný Kick-Ass stál u svého křesla spolu s senzorovým operátorem něco spolu řešili. Když jsi vtrhl na baterii, jen se podíval ke dveřím a pak se za věnoval svému datapadu a svému podřízenému.
Na baterii jsi došel jako poslední. Baterie byla třípalubová. Na třetí palubě byl hlavní vstup a stanoviště všech důstojníků, tedy velitel CP-8563, ty a senzorový operátor CP-7068. Na druhé palubě byly rozmístěny obě vaše laserové děla, každé s pětičlenou obslouhou na svých místech. První paluba byla nejníže a byla královstvím dvojice techniků, kteří se starali o všechny ty kabely, servomotoroy, motivátory, stabilizátory a jiné technické vymoženosti. Paluby byly navzájem propojeny uzkým schodištěm poblíž hlavního vstupu.
Třetí paluba byla vybavena velkým oknem, skrz které jsi nyní mohl vidět hyperprostor a velký kus trupu Jentrixu. Druhý paluba měla místo oken střílny a třetí paluba byla naprosto bez oken.

Neopisuj co jsem napsal ja
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Hyperprostor, Star Destroyer Jentrix

Dorazil jsem na svoji baterii. Dveře se otevřely a já se ocitl na velitelské palubě. Baterie měla celkem tři, na prostřední byla děla a poslední byla technická paluba. Naproti dveřím stál u svého křesla můj velitel. Byl to klon, kterému říkají Kick-Ass, spolu s dalším klonem naším senzorovým operátorem a nebýt rozdílných hodností nepoznal bych kdo je kdo. Když jsem vstoupil, vzhlédl o datapadu ale hned se mu zas věnoval. Stejně jako klasická posádka tak i klony neměli zřejmě kadety v oblibě.
Konečně se snad dovím, proč už jsme v hyperprostoru.
Vyrazil jsem přes místnost, kde se za oknem táhl hyperprostor, k veliteli. Předpisově jsem se postavil do pozoru a sklapl podpatky k sobě.
Kadet Vox se hlásí do služby pane.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hyperprostor, Star Destroyer Jentrix

Tvůj velitel na tebe nejprve vrhl udivený pohled a poté pomalu a nechápavě zavrtěl hlavou. Operátor se ošíval, že by se na tebe taky rád podíval ale svou pozornost věnoval stále vašemu veliteli. Velitel tvůj příchod nijak nekomentoval a stále se věnoval operátorovi. Na první palubě jinak nikdo jiný nebyl, zbytek vaší osádky byl na druhé u svých zbraní a technici se věnovali servomotorům děla "A". Oknem na stanoviště prosvítala modř hyperprostoru a zezdola se ozývala mluva klonů v žargonu palubních střelců.
Po půlminutě se operátor vrátil na své místo a Kick-Ass ti dal konečně pohov. opětoval ti zasalutovaní a přešel k tobě.
Říká se "hlásím se na stanovišti, hlídce". Hlášení do služby se používá, když jste přiřazen k nové jednotce.
řekl ti tiše. Otočil se čelem k průzoru s rukama za zády a řekl ti hlasitěji
Kadete Voxi, zkontrolujte stav prací na dělu A. Nerad bych měl palebnou sílu oslabenou o 50%.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“