Výcvik pro Ganon Shar (Taggmaster)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Výcvik pro Ganon Shar (Taggmaster)

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Bar Krevní msta se na první pohled tvářil jako nějaký nóbl podnik, a místního i tak brali, ale na druhý a třetí pohled bylo jasně zřejmé, že jde byl o další otřesný pajzl jakých bylo v dolním městě dvanáct do tuctu. Podnik tvořili dvě místnosti a nějaké provozní zázemí. Ne však sanitární zázemí. Konat potřebu se chodilo ven. Nejčastěji do nejbližší boční uličky, která v parných dnech svým neotřelým aroma oblažovala čichové buňky všech když opouštěli bar. A pravá zábava začínala v noci, kdy se zákazníkovi občas podařilo šlápnout do jednoho z dárečku od minulých návštěvníků uličky a na botě ho přinést do baru k potěše ducha a nosu ostatních zákazníků. Taktéž hrdla, protože pak musel zaplatit rundu pro všechny zákazníky baru. První, hlavní místnost byla větší obdélníková místnost s dlouhým barem, který měl přes patnáct metrů na délku, zaplňující skoro celou délku delší strany místnosti, a za kterým měli službu momentálně dvě barmanky. Na stěně za barem byly v policích rozmístěnné láhve s alkoholem všech barev, chutí a vůní. Na druhý pohled sisi všiml, že ty láhve jsou spíše poloprázdné, než poloplné a v těch policích jsou rozmístěny s většími mezerami. Na policích s alkoholem byly holoprojektory, jenž zobrazovali tančící twielčky a zeltronky, které měli tančit do rytmů hudby. Bohužel netančili, protože jukebox stále ještě ležel na ulici před barem, když se zde předevčírem porvali cathaři se zabraky. Ovšem největší vadou na kráse těch hologramů bylo malá vzdálenost emitorů hologramů od stropu a tam kde by měli mít hlavu se nacházel strop. Tedy na policích tančily bezhlavé hologramy tanečnic a ano, tančili poněkud bezhlavě. U baru bylo pár barovách židliček a před barem bylo několik dřevěných židliček nerovnoměrně rozmístěných okolo kovových stolů, kterých bylo více než židliček. U druhé protější zdi byly boxy se stoli a lavicemi. Obojí bylo k podlaze přišroubováni či přivařeno a tak toto vybavení baru nedošlo větší újmě. Druhá barová místnost byla menší, zhruba čtvercová a plnila roli jakéhosi VIP salónku, kam lidi jako jsi ty pouštěli jen občas.
Stál jsi u vchodu do VIP salónku v menším chumlu tobě podobných a spolu s ostatními jsti vrhal nevraživé pohledy na jedinného člena ochranky u vchodu. Staršího, již trošku plešatějícího muže v lehké zbroji, s chladným úsměvem na rtech a s omračovačem v ruce. On jedinný stál mezi vámi a Hamem Balakou, jedním ze zadavatelů zakázek a jediným v oblasti kdo byl napojen na takzvanou Centrálu. Zakázka od Hama Balaky byla pro lidi z řemesla něco, protože Ham nejen obstojně platil, ale jeho zakázky umožnovali sakra rychlý karierní vzestup a taky reputaci. A reputace se hodila v dolním městě snad každému. Každý z uchazečů o práci by byl udělal cokoliv, aby se tam dostal a ten z ochranky si toho byl vědom, ale chladný, sebejistý úsměv mu z tváře nezmizel.
Dolní město, hustě zalidněná část Tarisu kde narazit si špatnou holku mohlov horším případě se probudit bez několika orgánů, v tom lepším případě vůbec. Kde války gangů byly na denním pořádku a bomby v barech na týdenním. Místo, kde se do hlavních večerních zpráv dostalo přepadení, kde bylo více než deset mrtvých a kde život člověka, či nečlověka byl menší než deset kreditů. Za deset kreditů se dal koupit zbrusu nový energetický článek do blasteru.
A jedním z lidí, žijících v dolním městě si byl ty. Mladík z Kuatu, jehož nejdražším majetkem a jedinou devízou byla dvojice blasterů a který měl v kapse všehovšudy jen devatenáct kreditů. A co si všiml, že ho ten z ochranky pozoruje. Pozoruje, ale nedává žádné znamení, že má jít dovnitř. Sekundy ubíhaly a on z tebe nespustil oči. Zaslechl jsi, že do baru vešlo pár nových zákazníků a jeden z nich byl trošku hlasitější a něco mumlal. Ale ten z ochranky tomu nevěnoval pozornost a díval se stále na tebe, jako kdyby ve vesmíru neexistovalo nic jiného hodné jeho pozornosti než ty. Noví návštěvníci nechali otevřené dveře, protože do baru začalo foukat a čerstvý vítr zvenku přinášel vůni uleželých koblížků. To jsi zaregistroval svým čichem a sluchem, svým zrakem jsi spatřil že týpek z ochranky chvatně udělal pár kroků do VIP salónku a zatímco z tebe nepouštěl oči, se snažil nedýchat nosem.
Ti noví se k vám blížili. Mumlání sílilo a také se přibližovaly těžké kroky. Někoho konečně napadlo zavřít dveře, protože už dovnitř nefoukalo, i když na odér v baru to nemělo žádný vliv.
Uslyšel jsi tiché cinkutí a na opasku ucítil lehký tah. A člen ochranky se usmál.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Taris, bar Krevní msta

No výborně...
pomyslel jsem si kdyz jsem vstoupil do onoho baru. To, že jsem měl Centrálu doteď za poněkud serióznější organizaci jsem po prvních pár vteřinách v "Krevní mstě" rychle přehodnotil. Zřídit si "náborovou stanici" v tomhle pajzlu o Hamu Balakovi něco vypovídalo.
Heh..... asi si chce oklepnout budoucí zaměstnance, aniž by si je pouštěl k tělu... přece jenom.... vydržet na tomhle místě dýl než deste minut chce pořádně silnej žaludek
A ten hlouček před VIP částí vypadal že tu je nejmíň destkrát tak dlouho. Mé předchozí úvahy byly značně podkopány, když jsem už také něakou chvíli postával v onom hloučku, zjištěním že některé bytosti schledávají bar příjemným, vrcholem byli ty existence které měly tolik odvahy, nebo zoufalství že si u místního baru objednaly drink. V duchu jsem se škodolibě bavil odhadováním, zda se ten či onem jedinec svalí pod pult v křečích se svírající za břicho. K mému obrovskému sklamání se tak za celou dobu mého pobytu v baru stalo pouze dvakrát.
Každou další minutou kterou jsem čekal se mé myšlenky přesouvaly z Snad z toho konečně jednou něco kápne. na Když se to vezme kolem a kolem tak 19 kreditů není zas tak málo . Už jsem myslel že se na to končně vykašlu, když na mě začal ten děda z ochranky tak intenzivně zírat. Svitla ve mě troška naděje že přece jenom se k Balakovi dostanu. Pochvíli co se pořád ani nepohnul, jsem mu opětoval jeho pohled stejně chladně. Tak jsem tam stál a zabíjel jsem čas když už ničím lepším tak topením se v jeho intenzivních tmavě šedých očích.
Z mého "transu" mě ukrutně rychle vyvedlo nenápadné zatahání za levou část opasku.
Jasně, to mi tak ještě chybělo, dojemně zoufalej kapsář projistotu domluvenej ješte s členem ochranky
I když jsem věděl že neni nejlepší nápad začít boj v zrovna mezi tolika lidma v tomhle pajzlu, ten zmetek kterej se opovážil sáhnout na muj Tystel to vážně přehnal.
Ví von vůbec sakra, že se snaží ukrást něco,co je nejmíň stokrát cenější než jeho mizernej prašivej život?
Pomyslel jsem si rozhořčeně a v tu chvíli jsem měl jasno co musím udělat.
Bleskově jsem tasil svůj zbývající blaster, prudce jsem se otočil a couvl abych měl stále naočích dědu s omračovačem. A vrazil jsem hlaveň své zbraňe, tam kde jsem předpokládal že se nachází zlodějovo břicho.
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Po otočce si s blasterem v ruce udělal krok zpět, vrazil do jednoho z lovců za tebou a stanul domnělému kapsáří tváří v tvář. Jenže tam žádný nebyl. Krátký pohled na opasek a tvůj blaster tam stále visel. Tvůj Zabrak Vystel byl stále v pouzdře a i pojistné poutko bylo na svém místě. Pár lidí udělalo pár kroků bokem, abys na ně nemířil blasterem
Vysmahni kreténe…
Zařval ti do ucha, ten do kterého si vrazil a popostrčil tě dopředu. Popostrčil tě vší silou a ty, jenž to nečekal udělal pár kroků vpřed s nataženým blasterem a vrazil jsi do starého weequaye. Napřed svým blasterem, který ses mu asi snažil zavrtat pěkně hluboko do břicha. Šlo to celkem snadno, protože jednak na sobě neměl žádnou zbroj a taky žádné vypracované břišní svalstvo. Weequay se chytl za břicho, předklonil se a na zem začala dopadat jeho natrávená snídaně.
Fůůůj…
Řekl nějaký zeltron v lehké republikové zbroji a spěšně ustupoval před proudem toho, co se vršilo na podlaze.
Mě je blbě
Ozval se zpoza tebe ženský hlas
Kurňa, co to sežral?!?
Užasle se zeptal někdo ve špinavé, domlácené kompletu střední zbroje a helmy a odstrčil tě aby měl lepší výhled. Ostatní spíše ustupovali, než aby se cpali kupředu do centra dění.
Hahahaha
Ozval se hýkavý smích. Jeden pohled tím směrem a bylo jasné, kdo se směje. Byl to ten člověk z ochranky, co tě před kratičkou chvilkou tak bedlivě pozoroval. Nyní, v záchvatu smíchu by to asi již nedokázal. Ale i přesto si udržel přehled o situaci a nikoho nepovolaného do VIP salónku nepustil. O čemž se mohl přesvědčit zeltron v republikové zbroji, který bezvládně ležel na podlaze u jeho nohou. Jeho smích zapůsobil i na žaludek dávícího weequaye a ten přestal na světlo světa posílat další sousta.
Weequawayův dávivý reflex upoutal pozornost i echanijské ženy v echanijské lehké zbroji, ale s botami patřícími spíše k bitevní zbroji a která byla patrně na cestě za Hamem Balakou do VIP salónku. Podle jejího společníka, zmláceného a spoutaného twielka, jehož držela v podpaží a co měl zalepená ústa lepící páskou asi pracovně. Žena se zastavila, její kořist taky, se zdviženým pravým obočím se podívala na ten chaos před VIP salónkem a bordel na podlaze a nevěřícně zavrtěla hlavou. Twielk něco zamrčel a ona naznačila, že mu vrazí facku a to stačilo k tomu, aby zmlk.
To prase ti zasvinilo kalhoty.
Řekla ti Echanijka a usmála se na tebe.
Já nejsem prase!
Řekl, ten weequay, když si otřel rukávem podobné košile co jsi měl ty ústa. Podíval se na tu echanijku, jako kdyby ji chtěl zabít a ta se jen lehce usmála a volnou rukou mu naznačila ať to zkusí. Weequay založil ruce v bok a přenesl svůj pohled na tebe
Ta snídaně byla moc dobrá!
Zařval a máchl levou rukou po tvé ruce s blasterem.
*cvak*
S hlasitým cvaknutím se mu v ruce rozvinul teleskopický obušek, kterým tě udeřil do předloktí. Úder byl bolestivý a způsobil, že ti blaster vypadl z ruky.
Nechceš mi pomoct?
Weequay směroval svoji otázku rodianovi co popíjel u baru na druhé straně místnosti a náramně se bavil.
Znáš mě. Dobrému lynči prostě neodolám
Pronesl rodian, když seskakoval z barové židličky. Co dělal rodian pak jsi neviděl, protože weequay začal dotírat. Svým teleskopickým obuškem začal zeširoka máchat jako kdyby odháněl mouchy.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Taris, bar Krevní msta

Zmateně těkám očima z chybějícího "kapsáře" na kupodivu stále přítomný blaster.
No.... měl bych to brát z tý lepší stránky, furt mám všechny svoje věci... Ale co potom ten děda z ochranky? Že by.......
Můj světelnou rychlostí rozebíhající se proud více či méně pravděpodobných teorií byl vyrušen hrubým zařváním, a ještě hrubějším popostrčením, po kterém sem skončil s blastrem v břiše toho plesnivého weequaye.
Co to kurva......?! To si .....
Můj výlev byl přerušen něčím daleko horším než jenom odstrčením, a hlavně dosti smrdutějším.
Ughhhhh......
Měl jsem co dělat aby se mi z toho jeho nadělení nezamotala hlava. A také jsem měl zřejme dosti velké štestí že jsem svou vlastní snídani dneska víceméně zanedbal.
Přiotráven mśtní delikátní kuchyní, a to dokonce z druhé ruky...... tak todle sem teda fakt nečekal.
Kdyby nezačal vzduch v kantýně houstnout, a to jak obrazně (s nemalým přispěním té nepřijemně provokující echanijky ) tak doslova, možná bych se nad nešťastnou pitomostí téhle situace zasmál.
Totálně všechny předchozí myšlenky na smích zmizely. Jejich místo nahradil weequayův teleskop, blaster válející se kdesi mimo můj dosah a sice ustupující ale palčivá bolest v pravé ruce.
Tak tady přestává veškerá sranda... myslí si že mladej nemá koule na to aby ho tu na fleku vodkrágloval?? No tak to se šeredně plete....
Zatím to vypadalo že mě chce pouze co nejjednošejš a nejbolestivějš zmlátit a moc se o něaký styl boje nepokouší. Větší starost mi dělal ten rodian za barem, kterého jsem právě ztratil z dohledu.
První věci první....
pomyslel jsem si a přestal očima pátrat po rodianovi, místo toho jsem začal rychle ustupovat abych získal trochu času na tasení druhého Tystelu. Zároveň se mi podařilo střelit letmý pohled tam kam couvám aby se neopakovalo mé předchozí menší nedorzumění. Potom jsem lehce upravil trakjektorii mého ústupu aby končila v jedné z kójí, nutíc tak případně rodiana aby byl nucen ze své poslední známé pozice trochu popojít aby na mě mohl vystřelit. Akorát se mi podařilo vytáhnout blaster když jsem se zády dotkl zdi. Uchopil jsem ho pro jistotu i druhou rukou a během nanosekundy mrnul na indikátor. NABITÝ
Výborně.... potom jakej sem měl dneska pech sem už zase pomalu čekal něakou zradu, jako že se mi zasekne v pouzdře nebo nebude nabytej..... no přece jenom to nebude zas tak posranej den....
Pomyslel jsem si když jsem rychle třikrát za sebou vystřelil na stále se bezhlavě blížicího se weequaye. Z takovéto blízkosti nebylo možno minout...
No... snad to kámoše rodiana dost odradí.....
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Když ses ohlédl při ustupovaní ohlédl za sebe, viděl jsi, že hlouček pořádně prořídl a každý se snažil dostatečně zavčasu ti zmizet z cesty. Tobě a nebo tomu weequayovi. Upravil jsi směr svého ústupu a weequvay tě následoval. Dával jsi na čas a stále zuřivě máchal svoji zbraní, až vzduch kolem ní temně hučel.
Vaše potyčka už zajímala všechny na dohled, tedy celé osazenstvo baru. Ustali ve své dosavadní činnosti a komentovali vaše činění. Komentovali mezi sebou a většinou tiše a žádné povzbuzování se nekonalo.
Do kelu!
Po zařvání rodiana následovalo tupé zadunění, jako když něco těžkého spadne na zem a menší salva smíchu
To prase…
Zaúpěl rodian tišeji.
Když jsi na weequaye namířil zbraň, vztekle zařval a zrychlil.
ŽÁDNÉ BLAS...
Zařval, když jsi poprvé vystřelil. Tvůj první výstřel weequaye minul. Minul vlastně úplně všechny. Proletěl neškodně místností a zaryl se do poličky za barem, kde zasáhl jednu z lahví. Sklo prasklo a jedna z barmanek pronikavým hlasem zaječela. Druhým výstřelem jsi zasáhl protivníkův teleskopický obušek zhruba uprostřed. Blasterový výboj roztavil kov v místě zásahu a jedna půlka zůstala weequayovi v ruce, kde na ni šokovaně hleděl a druhá odletěla do místnosti, kde asi někoho zasáhla. Weequay se zastavil, upustil z ruky torzo teleskopické obušku a dal ruce vzhůru, ale to jsi ty již vystřelil a tvůj výstřel jej zasáhl do hrudi, kde vytvořil velkou kouřící díru. Zasažený se bez hlesu svalil na zem.
To teda ne ty dobytku…
Ozvalo se těsně vedle spolu se zvuky dopadu. Ohlédl ses a koutkem oka jsi spatřil jak se na tvoji hlavu snáší omračovač plešatce z ochranky, který přelezl zástěnu a jediným překvapujícím úderem tě omráčil.
Probudil ses v rohu spoutaný a beze zbraní. Jeden pohled vlevo a spatřil jsi plešatce z ochranky, stojícího k tobě zády, takže jsi byl v bezvědomí dopraven do VIP salónku.
Jak jsi viděl, VIP salónek byl menší než první místnost, noblesněji zařízen s několika málo menšími stolky se židličkami, u kterých ale nikdo nebyl. Vzduch v salónku kupodivu nebyl ničím cítit a v místnosti byl také vstup na WC a do jedné další místnosti. V salónku nyní bylo málo osob. Nepočítaje plešatíce z ochranky a jejích šest dalších členů u stěn tu bylo nějakých pět dalších lidí. Všichni byli v natlačeni u většího stolku, vedle kterého stál nějaký velký hromotluk s helmou a se štítem. Čtyři další lidé stáli naproti tomu stolu a z nich jsi poznával jen tu echanijskou ženu. Stála zády k tobě a vztekle gestikovala tvým směrem.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Taris, bar Krevní msta

Tak vzdávat ses chtěl jo?? O tom si měl přemýšlet dřív než si na mě ten teleskop vytáh....
Sice jsem měl menší výčitky svědomí kvůli tomu že jsem ho odstřelil při pokusu o vzdaní se, ale naštěstí pro mé blaho byly rychle zadupány mým přesvědčením že si neměl začínat problém.
Každopádně je to lepší než tu teď ležet zmlácenej na zemi.
Chystal jsem se rozhlédnout co se vůbec stalo s tím rodianem, avšak jediné čeho jsem si stačil všimnout byl omračovač plešatce z ochranky, který se tu najednou z čista jasna objevil.
Dobře, asi sem se plet, tohle přece jenom bude dost posranej den....
byla ta poslední myšlenka co mi probleska v hlavě než jsem upadl do bezvědomí...

***

Probral jsem se v místnosti o které jsem pochvíli pozorování mohl s jistotou říct že byla VIP salónkem toho baru, na jehož pitomé jméno jsem si nemohl spomenout a v němž jsem zřejmě utržil tu ránu na hlavě. Jak se mi mysl začala pomalu vyjasňovat a zrak zaostřil na tolik abych si mohl prohlédnout osazenstvo salónku; dědu z ochranky, šaška v tězké zbroji s helmou a tu echanijku kterou jsem zahlédl předtím v baru; začal jsem se strachovat že tu nikde nevidím toho zeltrona, kterého plešatec sejmul předemnou.
Buď tu ležim už tak dlouho, že ho stihli vyhodit ven na ulici, nebo maj pro mě připravenýho něco "speciálního"
Mé obavy se ještě prohloubily když jsem si všiml že echanijka gestikuluje směrem ke mě...
A sakra, asi maj pro mě fakt připravenýho něco speciálního... no každopádně když teď budu hezky držet hubu a čekat až se mě začnou na něco vyptávat, udělám líp a možná se mi podaří zaslechnout i něco z jejich rozhovoru...
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Dlouhou chvíli jsi nic neslyšel, protože od tebe byli až příliš daleko a mluvili tiše. Viděl jsi však, že u stolu si nikdo neskáče do řeči. Vypadlo to, že si zde potrpí na určitá pravidla chování. Rokování se vleklo a až na tu echanijskou ženu tvým směrem nikdo neukazoval. Zajímavé bylo, že když ta echanijka na tebe ukazovala, vypadala rozčíleně a jednou se na tebe i otočila a všiml sis jejího rozbitého nosu. A ona si všimla, že jsi při vědomí. Zašklebila se na tebe a přejela si rukou po krku.
Náhlé bouchnutí do stolu ji přimělo zanechat výhrůžek tvé osobě a věnovat se skupince u stolu. Nicméně teď mluvila tak, abys ji slyšel
A proto chci jeho přísné potrestání. Nechte vláčet jeho hořící tělo za airspeederem po téhle čtvrti, ať každý ví, že jsou zde pravidla, která se mají dodržovat!
Přerušil ji nějaký muž, který ji nahlas pokáral.
Už se opakuješ!
Echanijce to nebylo nikterak příjemné, ale nic neříkala. Jen stála u stolu v pozoru a naslouchala hlasu onoho muže, který svůj hlas opět ztišil. Echanijka stála v pozoru asi minutu a pak ten muž se štítem pokynul jednomu z ochranky, aby tě přivedl a někdo se k tobě přidal.
Byla to žena, jak sis všiml, když přišla blíže. Vypadala na třicet, pětatřicet let s delšími tmavými vlasy po ramena k tobě přišla a s nenuceným úsměvem, chytla tě za pouta a celkem lehce odvlekla po podlaze do středu onoho hloučku. Když jste se blížili k hloučku, hlouček se rozestoupil a nechal vás projít, teda projít a provléct. Když se pustila tvých pout ještě snáze, než tě vlekla po podlaze, tě postavila na nohy. Ustoupila o dva kroky vzad a řekla ti
Žádné blbosti.
Nyní jsi byl ve středu hloučku a díval ses na stůl vedle kterého stál ten velký hromotluk s helmou a štítem, ale důležitější byl ten muž který za tím stolem seděl. Byl to již starší muž s lehce prošedivělými vlasy, který se na tebe koukal jako něco, co nebylo hodno jeho zájmu. Podíval se ti do očí, lehce se usmál a otevřel krabici, která ležela u levého okraje jeho stolu, a natočil ji tvým směrem. V jeho krabici byly tvé blastery, vibročepel a granáty. Když měl za to, že ses dost vynadíval, krabici zavřel a odsunul zpět na levý okraj jeho stolu. Všiml sis, že tam byly i oba kusy teleskopického obušky onoho nešťastníka, kterého jsi před chvílí zastřelil. A na jednom z těch kousků byly skvrny od něčí krve.
Co tě přivedlo k tomu si myslet, že si můžeš v mém podniku někoho jen tak zastřelit?
Zeptal se tě onen muž tiše.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Taris, bar Krevní msta

Nad zapáleným echanijčiným projevem nenávisti mi klesla čelist velmi hluboko. Chvíli mi trvalo než jsem se dal dohromady a spojil si ho s jejím rozbitým nosem. Snažil jsem se zapudit proud nenávistných myšlenek, když ve mě ten její výlev vyvolal několik podobných, né zrovna pěkných vzpomínek na dětství.
Co si ta ženksá sakra představuje??..... Jestli mi někdy příde pod ruce........ ale ne.... myšlenkama na sladkou pomstu si teď v žádnym případě nepomůžu
Jistou satisfakci mi poskytlo poznání že její hysteričnost není u stolu také něak zvlášt vítána. Čekal jsem až do doby kdy se konečně uráčili vzít na vědomí že sem se probral a poslechnout si také můj názor, ne že bych věřil že pro ně bude mít něakou extra váhu, ale připadalo mi to jako lepši alternativa než tu jen sedět se svázanýma rukama a čekat jakpak se dohodnou o mém dalšim osudu. Ke stolu mě dovlekla další ženská, tentokrát jsem byl ale překvapen že ve mě nevzbuzovala obvyklý odpor, jak to bylo u příslušnic opačeného pohlaví obvyklé, ale přišla mi i celkem sympatická. Ze zájmem jsem si jí prohlížel, samozřejmě pouze partie na která jsem měl ze své pozice "taženého" výhled, ale už podruhé jsem sám sobě vynadal za to že se mé myšlenky ubírají jiným směrem než by bylo zdrávo.
Doprdele! Teď, když snad budu mít možnost něco říct, tak bych měl předně vědět co vůbec chci říct. Házet očima po místní ostraze můžu potom, samozřejmě neskromě počítaje s možností že mi něaké oči zbydou...
Když jsem byl před stolem postaven na nohy spatřil jsem muže který to tu zřejmě celé řídil a za kterým jsem sem dnes jako mnoho jiných přišel.
Tak, mám co jsem chtěl......
Po zběžném shlédnutí věcí uzavřených v krabici se mi konečně začal rýsovat úplný obrázek jak echanijka ke svému zranění přišla.
Noo... tak to bude asi chtít dost přesvědčování pokud odsaď chci vyjít po vlastních nohách a né jako přívěs spídru. Něco mi říká že na tohodle týpka pbyčejnou směsicí keců o lítosti a náhodě příliš nezapůsobim. Ale každopádně něco zkusit musim, možná by upřímnost spojená s větší dávkou sebejistoty než kterou teď doopravdy cítim, mohla mít poněkud pozitivnějši dopad......
Moje nerozhodnost v kritickou chvíli mě deptala ale když nakonec Balaka začal vypadat tak že mě namístě zastřelí jestli tu budu ještě chvíli otálet, spustil jsem...
Pan Balaka že ano?? Výborně...... Podívejte se pane Balako, já chápu vaše rozhořčení, ale řekněte sám..... měl ten zmetek větší cenu než bordel kterej by potenciálně nadělal?? Chápu že toto se dá vztáhnout i na mě, tudíž máte asi dvě možnosti..... Buď uděláte jak tady "dáma" navrhuje a místo jedné mrtvoly budou z vašeho podniku uklízet dvě, a řekl bych že v takovémto stavu bude každému jedno, "kdo střílel první"........ nebo můžete nechat můj prohřešek nepotrestán, a každý bude vědět že lidé kteři pro Vás pracují neberou jakoukoliv hrozbu na lehkou váhu. Čímž se z Vaším dovolením dostávám k další části mého návrhu, a to první práci pro Vás v podstatě zdarma, jako kompenzaci za škody které jsem zde napáchal, a jako odškodnění zde pro "ctěnou dámu".... Ještě bych Vás také rád upzornil, že v žádném případě nejsem zdroj k zahození, velmi dobře se vyznám v počitačích, a nemá problém s odstraněním kohokoliv kdo by stál v mé, či Vaší cestě, jak jste se mohl před chvílí přesvědčit..... Takže myslíte že se můžeme dohodnout... pane Balaka??
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Když jsi promluvil, tvářil se muž za stolem zaujetě, ale po tvých pár větách se zaujatý výraz změnil na znuděný výraz. Avšak ať se onen muž tvářil znuděněji, nijak tě nepřerušoval a když jsi skončil, jen si unaveně promnul oči a chvíli mlčel.
To byla tvá odpověď?
řekl tiše
Jestli ano, tak blbá. Ptal jsem se na to, co tě vedlo k tomu, že si můžeš jen tak lážo plážo někoho zastřelit a v mém baru!
řekl hlasitěji
Ale pán mi nejen že neodpoví, ale obdaruje mě takovou snůškou přiblých keců, že by jeden blil. Tohle je můj podnik a jen já rozhoduju, kdo má právo žít! Já a nikdo jiný. A já rozhodně nejsem nějaký namyšlený tydýt
vztekle bouchl do stolu
Ale abys viděl, že jsem férový chlap, tak ti dám šanci na... ne, dám ti obchodní nabídku. Takovou volbu mezi dvěma možnostmi. Pokud příjmeš, přivedeš mi sem Throxe živého a provedeš jednu akcičku pro tady Miravi grátis. Podle tvých výsledků se rozhodnu, jak s tebou naložím.
hodil hlavou směrem k té echanijce, která to s tebou rozhodně nemyslela dobře
Odmítneš a tvůj život skončí ve vedlejší uličce.
řekl s úsměvem. Chvíli se na tebe usmíval a pak se věnoval tvým věcem v krabici.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Taggmaster
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 22.8.2011 17:15:06

Příspěvek od Taggmaster »

Taris, bar Krevní msta

Stím jak se pomalu začínal Balakův obličej protahovat ve znuděnou grimasu, začal jsem přemýšlet že překotné omouvání asi přece jenom bylo na místě. Těch pár chvil předtím než jsem dostal odpověď mi připadalo jako věčnost, ale když konečně začal, zbledl jsem jako stěna a začal uvažovat o tom jestli by mě při pokusu o útěk prostě zastřelili nebo si se mnou pohráli ještě víc, usoudil jsem že asi to druhé a znovu jsem začínal horečně přemýšlet, i přes to že mé možnosti byly ještě omezenější než původně, jak se odsuď dostat se všemi částmi těla na správných místech. O to větší bylo mé překvapení když z jakéhosi neznámého důvodu obrátil o 180stupňů a dokonce použil termín "obchodní nabídka".
Ano pane, samozřejmě přijímám....
Odpověděl jsem co nejryhchleji to šlo, nedávajíc mu prostor pro něaký další náhlý zvrat. Sice jsem se snažil abych nezněl příliš vyděšeně a nadšeně zároveň, ale pochybuji že jsem v tomhle směu dosáhl něakého úspěchu, jelikož jsem si pomalu začínal uvědomovat že jeho záměry asi nejsou v žádném případě nezištné a ať jsem pátral ve své paměti jakkoliv, zjistil jsem že jméno "Throx" o kterém mluví s takovou samozřejmostí mi neříká naprosto nic. Pokusil jsem se hodit omluvný pohled po stále rozčilené Echanijce, předpokládal jsem že se jedná o onu "Miravi". Jak jsem se setkal s jejím pohledem popadlo mě najednou zděšení z toho o jakou "akcičku grátis" se bude asi jednat....
Z deště pod okap..... ale jsem naživu alespoň prozatím...... takže teď budu hezky hrát podle jejich pravidel..... počkám si až mi někdo objasní můj úkol, vrátí moje věci..... no a pokud přežiju Miravi, tak mám vlastně to pro co jsem přišel....... práci........ přece jenom se to nevyvinulo tak špatně.
Takto jsem se pokoušel uklidnit a čekal jsem kdy mi dá Balaka prostor na dotazy...
"Your gratest attainment of knowledge and power will come at the same time as your greatest act of sacrifice, when you give up something that´s dear to you as live making your love immortal through its sacrifice."

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Taris, bar Krevní msta

Balaka kývl hlavou jako znamení toho, že tvou odpoveď bere na vědomí, a přitáhnul si k sobě krabici s tvým vybavením a otevřel ji. Zhodnotil její obsah pohledem, lehce se usmál a tvé těžké blastery z ní vytáhl a podal je jednomu ze svých pohůnků a pohůnek je odnesl pryč. Když se pohůnek vrátil ukázal Balakovi dvojici normálních blasterů a vložil je do krabice. Balaka krabici zavřel a řekl
Ber to jako zálohu, vratnou...
a sledoval jak reaguješ. Natáhl ruku s krabicí a ke stolu přistoupila ta echanijka a krabici převzala. Zatímco se s Balakou o něčem bavila členka ochranky, která tě ke stolu přivedla ti sundala pouta. Dávala si na čas, protože tichá debata mezi Balakou a echanijkou se na něčem zasekla. Pouta ti kompletně sundala, až když se echanijka otočila k tobě.
Echanijka měla okolo metru a tři čtvrtě a bílé vlasy, které zepředu zdobil černý pruh nad azurově modrým levým okem. Oblečena byla do echanijské lehké zbroje, i když její boty patřily k nějaké těžké zbroji, světle zelené barvy a v pouzdře na opasku měla zbrań mandaloriánského původu. Echanijka ušla pár kroků směrem k tobě a se slovy
Chytej
ti hodila krabici s částmi tvého vybavení. Když tě míjela, řekla ti s úsměvem
Pokud Throxe přivedu sama, tvá a Balakova dohoda padá.
A odcházela spěšným krokem z VIP salónku. Ve dveřích pozdravila kývnutím hlavy plešatce a ten její gesto oplatil. Když opustila VIP salónek, dala se do běhu a vyběhla z baru a na ulici zahla doleva.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“