Výcvik pro Alvina Tavise

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Akademie

Noc a ráno ukázaly leccos, co jsem se rozhodl brát jako zárodek stereotypu. U spolubydlících jsem nevěděl, jestli se stanou přáteli na život a na smrt, nebo to celé je začátek menší občanské války, a rozhodl jsem se to neřešit. V zásadě jsem si připadal zbytečně – a ani mi to nevadilo.
Až na tyto drobné detaily probíhalo vše poklidně a snad i optimisticky.
Začínal jsem se těšit na první hodinu. Učení může být dobrý způsob, jak z hlavy dostat veškeré otázky kolem Kimi a Endarova průšvihu. Sice je můj bratr starší, měl by se o sebe umět teoreticky postarat a tak vůbec, ale přesto mi něco říkalo, že bych se měl zajímat víc.
Jenže to už jsme před učebnou a mám co dělat, abych se nenechal vytočit poznámkami o opruzu.
ACH JO!
„O jak podrobnou definici stojíš?“ obrátím se na Mandrase, přestože jeho otázka byla víceméně řečnická. „V odborné literatuře najdeš několikero definic, docela se liší i podle myšlenkového směru, ke kterému se řadí jejich autor. Ale víceméně se shodnou na tom, že jde o umění okecat situaci.“

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Akademie

Nasůrený Manda cosi zablekotal o neúčinnosti donucovacích taktik, načež se Edgar začal podivně chichotat. Rychlým pohledem sis přelétl chodbu. Bylo zde celkem dalších dvacet-pět lidí. Někteří si něco šuškali mezi sebou, jiní jen neklidně postávali a čekali na vyučujícího.

Edgar se najednou přestal chichotat a místo toho otevřel pusu do písmene „O“ .

Právě totiž kolem procházela přitažlivá kantorka s dlouhými blonďatými vlasy a přiléhavou sukní.

Mand udělal kyselý obličej, načež se dveře do učebny otevřely.

Nezdá se ti, že nějak střídáš favoritky? Zrzka, blondska, co to bude příště... pleška?

____________________________________________________________


Rozepiš mi postoje ať vím do které šprťácké kategorie s ním... :D
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Sundari, RAG

Řekl bych, že většina mužského osazenstva třídy právě přišla k nejoblíbenějšímu předmětu, v duchu konstatuji při pohledu na profesorku. Což o to, kus by byla. Ale můj typ ne, to by musela být zhruba tak mého věku, být brunetka, a hlavně – být Verya Connor.
Radši jsem pohledem přelétl po osazenstvu a podíval se po Ver. Vlastně doufám, že bychom mohli vedle sebe sedět v hodinách. Bylo by to fajn, loni na Ilmarinu jsme spolupracovali na různých školních projektech s perfektními výsledky a nevidím důvod, proč bychom s tím neměli pokračovat i v Sundari.
Můj plán je tedy jasný. Najít Ver a ideálně si sednout někam poblíž.
Vzhledem k tomu, jak bude narváno v předních lavicích (lepší výhled na kantorku), se plánuji předem distancovat ze soupeření o místo vepředu a místo toho si najít nějaké pěkné spíše vzadu, odkud bude dobře vidět na projektor.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

RAG - hodina diplomacie a nebojových teorií

Ver sis našel snadno. Nebyla to sice hra o nejhlasitějšího člena třídy, ale v soutěži o nejzadumanějšího by určitě dostala plný počet bodů. Mandras s Edgarem s velkou dávkou štěstí ukořistili lavici vzadu a o něčem se přeli. Kantorka si mezitím prošla seznam přítomných, načež upřela oči na studenstvo.

Razím zásadu rychlého opáčka, takže koho se zeptám, tak ten se představí a odpoví. Jaký vliv měla diplomacie za Staré Republiky na Mandalorianské obyvatelstvo?

Vzadu kdosi vyprskl: Jéé promiňte, Mandras.
Taky mě těší, Rena. Někdo další?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

RAG, hodina diplomacie

Tiše zalapám po vzduchu. Ta otázka mohla být námět na dobrou dvacítku vzájemně se nepřekrývajících výstupních prací, čili prostě taková roztřiďovací, kdy si vyučující chce udělat co nejpodrobnější obrázek, co jsme zač.
Nevěděl jsem, jak moc to brát paranoidně a jak moc jako vhodný pedagogický postup, ale rozhodl jsem se tím nezabývat. Přece jenom, podařilo se mi ulovit si kýžené místo, a tak se mi pozornost rozbíhala i směrem k mé nejlepší kamarádce. Její zamlklost se mi právě nezamlovala, nebo spíš mi přišla znepokojivá.
Každopádně zachovávám klid a nechávám třídu, ať si dělá, co chce, a jenom dávám pozor. O učitelce platí to stejné, až na to, že v rámci úvodního zkoušení mě stejně dříve či později vyvolá.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“