Výcvik pro Hawka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Hawka

Příspěvek od Garth Devilman »

31 BBY

Onderon – výcvikové středisko Night Arrow

Rok po útoku na Naboo kancléř Palpatine finančně a vojensky dotuje obranné mechanismy jednotných planetárních systémů v obavách z dalšího útoku separatistů. Ty coby syn věhlasného cestovatele sis však uchoval svoje soukromí a tvůj přílet veřejnosti (tedy hlavně novinářům) nějakým záhadným způsobem unikl. Nyní jsi setrvával ve VIP pokoji, který zařídil otcův přítel Zack Wormer jehož jméno sis našel v otcových denících. Plně ses držel Gnarovi rady a cestoval. Jenomže kreditů ubývalo a na konečnou cestu tedy Tatooine ti jich pár chybělo.

Z úvah tě vyrušilo zaklepání. Ve dveřích se objevil Zack.

Smím dál? Zeptal se poněkud nesměle, vědom si tvé nezáviděníhodné situace.
Měl bych pro tebe nabídku, která by zažehnala tvé finanční problémy... Postarší armádní důstojník si bez okolků sedl ke stolku vprostřed místnosti a zapálil si.

Dáš si? Zeptal se nevinně.

_____________________________________________________________

Co říct...

= Soustřeď se na myšlenky a pocity
= Nehraj za ostatní postavy
= Užij si to

:)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Onderon – výcvikové středisko Night Arrow
Vzpomenu si jak si otec každý večer u večeře zapálil a matka mu vždy nadávala. Pousměji se a jdu si přisednout ke stolku.
Ne díky snažím se přestat. O jakou jde nabídku.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Night Arrow - VIP pokoj

Důstojník se uvelebil ještě pohodlněji.

Řekněme, že mě prostě jen překvapuje jak jsi sentimentální. Vyhýbáš se všemožně otcovým zlozvykům a přesto cestuješ po Galaxii a to jenom proto abys uctil památku jejich lásky...- Wormer zamyšleně vyfoukl obláček kouře, který se vznesl do vzduchu a rozplácl se o strop.

Tu cestu na Tatooine ti zaplatím za jednu službičku. Právě mi volala moje známá z tamní pobočky. Huttové nechtějí přislíbit finanční injekce, protože jim nějaký svobodomyslný podnikatel jménem Harik Jamall krátí zisky. Doslova nám řekli: Chcete podporu? Zaslužte si ji!

Republika má svázané ruce a kancléř je proto svoje „vzájemné soužití.“ 120 000 kreditů je poměrně velká finanční pomoc a Harik je natolik sobecký, že dost dobře pochybuji, že by byl zapálen pro naši věc.

Důstojník vyfoukl poslední kouř: Donuť ho ať prodá svůj podnik a budeme si kvit. Co ty na to?

_____________________________________________________________

Neboj se rozepsat... Čím víc tím líp. :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Night Arrow - VIP pokoj

Co na to říct už jsem takový.
Pousměji se a poškrabu se ve vlasech.
O tu záležitost se postarám ale budu chtít ještě jednu věc.
Dramaticky se odmlčím.
Třeba se mi povede z něj něco vytáhnout.
Moje loď je v havarijním stavu hodila by se mi nová nějaká rychlá. Samozřejmě by u ní měl být nějaký opravářský droid.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Night Arrow - VIP pokoj

Hm... Tohle byla reakce, které ses dočkal.

Když už sis myslel, že víc z milého důstojníka nedostaneš, stal se zázrak.

Dobrá... Dodal a zvedl se.

Hodně se mu podobáš... To byla poslední slova, která slyšel než za ním zaklaply dveře.



Na zítří ráno si následoval informace z tvého datapadu.

Kód: Vybrat vše

Hangár 17, mechanik Derek
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Night Arrow - VIP pokoj

Proběhla dlouhá noc v které jsem vzpomínal, nad pár skleničkami, o svých dnech s rodiči na kashyyyku a o vyrůstání s Gnarem. Ráno jsem se najedl a pořádně umyl. Sbalil jsem si pár svých věcí co jsem měl a vyrazil jsem do Hangáru 17.


Hangár 17

Vejdu do hangáru a rozhlížím se po mechanikovi Derekovi.
Naposledy upravil(a) Hawk dne 20.8.2011 19:21:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hangár 17

Ocitl ses v hangáru 17, který krom toho, že se jmenoval „hangár 17“ měl asi skutečně s hangárem 17 společné jen jméno. Místnost by klidně mohla být považována za dílnu, neboť klíčů šroubováků tu bylo dost požehnaně na to, aby se tam dostala loď, která tam naštěstí byla a navíc byla tvoje, z čehož se dalo logicky usuzovat že skutečně jsi v hangáru 17.

Zdravím, přejete si? Odkud si se vynořil chlápek v dosti „upracovaném" ohozu. Za ním pískali tři astromechové, kteří dosud dle všeho upravovali trysky.

____________________________________________________


Zmiň prosím typ lodi :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Hangár 17

Také zdravím jsem Jack Skald bylo mi řečeno že sem mám jít a vyzvednout si loď. Předpokládám že to je ona.
Prohlédl jsem si loď a vybavil si nějaké informace.
Pěkná čekal jsem nějakou rachotinu a ona je to YT-1300 slyšel jsem že stojí 100 000 kreditů. Rychlost v atmosféře má kolem 800 km v hodině.
Tak Dereku, předpokládám že jste Derek nikoho jiného tu nevidím. Kdy myslíte že bych mohl vyrazit.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hangár 17

¨Derek se usmál: Trošku jsem poladil výkon a zlepšil přesnost rurbolaserů. Špuntíci právě dodělávají poslední úpravy. Chcete jednoho?

Jeden ze „špuntíků“ právě vesele zapískal.

Výborně, Oddechl si Derek. Vidím to tak, že můžete letět mladý pane.

Jo a málem bych zapomněl,
Vzpomene si a podá ti datapaad. Jsou tam veškeré potřebné instrukce. Doporučuji prostudovat během letu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Hangár 17

Díky rád si jednoho vezmu. Před odletem se ještě porozhlédnu v lodi hodím si věci do kajuty a pak vyrazím doufám že to nevadí.
Nečekám na odpověď a nastoupím do lodi. Chvíli hledám kajutu kde si odložím věci. Hned jak ji najdu odložím tam svoji výbavu až na blaster u opasku.
Pěkná postel vypadá to, že bude i pohodlná oproti té mé bývalé.
Vyjdu ven z lodi.
Tak Dereku já už se vydám na cestu chtěl bych vám za vše poděkovat sice u sebe nemám moc kreditů ale něco vám dám. V hangáru 13 je YT-700 je sice v horším stavu, ale třeba se vám bude na něco hodit. Já už jí nebudu potřebovat. Tak snad se ještě potkáme.
V době co jsem mluvil nastoupil jeden z špuntíků na loď. Vejdu do pilotní kabiny a startuji.

Orbita Onderonu
Tak jo nastavím směr tatooine.
Hned jak nastavím hyperpohon tak vyrážím. Vyndám datapad a začnu studovat informace. V tom kolem mě projede droid. Zvednu hlavu od datapadu a promluvím na něj.
Jaké je vlastně tvé označení.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Let

Hvězdy se rozmázly a ty s cílem na Tatooine.

Kód: Vybrat vše

= Přístavní kantýna

= Dívka v červených šatech
Takto zněla zpráva. Nebylo třeba mnoho důvtipu, aby sis spočítal, že tato zpráva ti byla poskytnuta Wormerovou známou. Otázkou bylo nakolik byl tento obchod legální a nakolik v něm hráli roli osobní zájmy.
Jednotka R5 pane, chtěl byste sklenici pomerančové šťávy?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Let

Ne díky R5 možná později.
Zahledím se do prostoru přede mnou.
Snad tam bude jen jedna dívka v červených šatech.
Výš co R5 ten džus bych si dal.


Orbita tatooinu
Tak R5 jsme tady až přistaneme zůstaneš na lodi a ohlídáš to tu. Kdyby se něco dělo dej mi vědět přes komunikátor.
Mířím s lodí na přistávací plochu.
Tak konečně jsem na tatooinu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine

Potom co jsi udal rozkaz R5 ses vydal do klantýny Mos Esley, kde ses podle všeho měl setkat se svým kontaktem. Hudba u baru byla již tradičně nakažlivá. Při svém vstupu jsi spatřil obvyklou společnost, která se v podobných podnicích vyskytovala poměrně často, čili piloti a obecně vesmírní cestovatelé různých ras. Hudba působila neuvšřitelně návykově a tomu všemu dominovala tančicí brunetka v červených šatech.

Jacku? Jacku, vem místo! Volal na tebe od stolu mladík a horlivě přitom gestikuloval.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Hawk

Příspěvek od Hawk »

Tatooine kantýna Mos Esley

Jen těžko odtrhnu pohled od té tanečnice. Zahledím se na toho co na mě volal a hned v něm poznám starého přítele. Sednu si k němu.
Jestli tohle není Varick. Jak žiješ kamaráde. Tebe sem naposledy viděl na Kashyyyku snažil jsi se prodat tu tvojí starou rachotinu té partě Gamorianu. Pěkně tě prohnaly když zjistily že nejde hyperpohon.
Oba dva se zasmějeme. Ohlédnu se na tanečnici v červených šatech chvíli ji pozoruju a pak se zase začnu věnovat Varickovi.
A co ty starej brachu co děláš na Tatooine.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tatooine kantýna Mos Esley

Varick se při tvé rekapitulaci zasmál, znělo to však příliš hrdelně a nuceně.

Jacku, Jacku, tys měl vždycky slabost pro fóry co? Poznamenal a luskl prsty na servírku, která mu vzápětí vyjádřila vděk laskavým úsměvem neboť ten zvuk ji právě vysvobodil od jednoho z jejich věčných obdivovatelů.

Dva panáky něčeho hodně tvrdýho!

Když bylo přání vyhověno Varick poměrně záhy zhledal prázdné dno.

Víš, původně jsem myslel, že tu na nějakýho chlupáče natrefím, když jsem tě tu viděl, ale nyní musím z radostí konstatovat, že na svejch zádech necejtím košťata. To by mi Jamall dal: „Neschopen služby kvůli úklidu...“
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“