Výcvik pro nick (Nick Gorander)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
nick
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 24.7.2011 14:18:50

Příspěvek od nick »

Coruscant, Crám jedi

neuvědomil jsem si že jsme ve výcvikové místnosti sami. Potom ale přišli Zakc a Stephen. navzájem se s Ashly představili a pak se mě Stephen zeptal jestli si s ním nechci zacvičit.
No možná někdy jindy. Zrovna před chvilkou jsem dobojoval a jsem úplně vyřízenej.
Nebyla to jen výmluva. Opravdu jsem cítil jak se mi s každým krokem podlamují kolena únavou. Navíc jsem chtěl najít mistra a zeptat se ho na podrobnosti ohledně naší mise, protože zatím jediné co vím je, že odlítáme zítra a že s námi poletí také Ashly a její mistr.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Crám jedi

Dobře, ale tady Ashly si s náma určitě ráda zacvičí, viď...
Otočili se na togrutku a tebe nechali být. Ona na to odpověděla zažehnutím meče a lehčím úsměvem na tváři.
Bude mi ctí...
Vypnula opět meč a šla se domluvit, jak bude zápasit, což tobě mohl být jedno, neboť jsi si vzal do hlavy, že vyhledáš mistra. Nechal jsi proto, ať tě Síla vede, nicméně přesto jsi zkusil pár osvědčených míst. Jídelna, meditační zahrady, jeho místnost - nikde nebyl, byla jenom náhoda, že když jsi šel po chodbě, šel zrovna proti tobě. Z dálky si tě všiml a poznal na tobě, že hledáš právě jeho. Proto svojí cestu omezil na dalších pár kroků, aby jste se setkali někde na půli vašich cest. Otcovsky tě vzal za rameno a zeptal se tě.
Nicku, potřebuješ něco?
Rozešel se kupředu, tam kam měl namířeno než narazil na tebe a ty jsi ho následoval.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
nick
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 24.7.2011 14:18:50

Příspěvek od nick »

Coruscant, Chrám jedi

Jelikož jsem odmítl jejich nabídku k souboji otočili se s dotazem na Ashly. Poté jsem odešel z výcvikové místnosti najít mistra po chvíli hledání jsem ho našel jak někam jde. Zeptal se mě jestli něco potřebuji a pokračoval v cestě a já šel za ním.
Mistře o jakou misi se jedná prosím sdělte mi více podrobností
zeptal jsem se ho a počkal si na odpověď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Chrám jedi

Nicku, neřekl jsem ti detaily, protože jsem nechtěl. Buď trpělivý, ber to jako lekci. Ani Ashly to neví. Ale uklidním tě trochu. Nejedná se o nic vážného, tak nemusíš být nervozní. Zavčas se to dozvíš.
Usmál se na tebe a zatočil do archívů, do míst, kam jsi neměl jako padawan přístup, leda pokud by se za tebe mistr nezaručil, na tuto otázku archivářky ale odpověděl, že s ním dovnitř nejdeš a tak jsi byl nucen zůstat na místě. Do samotných archívů jsi však mohl jak jsi chtěl, hledat další a další informace, či se vrátit k Ashly, meditovat, čitu byla možnost jít do pokoje a hodně předem se už připravovat na misi, která však bude až zítra, ale opět, ani přesný čas si nevěděl, mohlo to být klidně v poledne, dvanáct hodin standartního času, nebo hned po půlnoci, v jednu ráno. Či dokonce až za celých dvacet čtyři hodin, tedy zítra v sedmnáct hodin.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
nick
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 24.7.2011 14:18:50

Příspěvek od nick »

Coruscant, chrám jedi

Mistr mi odmítl sdělit o jakou misi se jedná a tak jsem šel do své ubikace.
Možná bych měl meditovat
napadlo mě.
Po cestě na ubikaci jsem podkal pár mistrů, a tak jsem je pozdravil.
Když jsem došel do svého pokoje usadil jsem se do meditačního sedu a začal meditovat se záměrem, že pokud se o misi nedozvím od mistra, možná bych se mohl něco dozvědět od Síly. Bohužel se mi nic nezjevilo, ale přesto že jsem si myslel že uběhlo sotva pár minut, byl jsem dosti překvapen, že ve skutečnosti uběhly dvě celé hodiny.
Páni tak to je zajímavé
Pomyslel jsem si když jsem zjistil kolik času ve skutečnosti uběhlo.
Rozhold jsem se tedy, že půjdu do výcvikové místnosti číslo tři, a budu pracovat na ovládnutí síly ochromení alespoň na takovou úroveň, abych mohl protivníkovi zabránit hýbat rukama a nohama, což je přesně to co je pro můj Tajný útok zapotřebí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, chrám jedi

Po dlouhé meditaci jsi nic nezjistil, nebylo se ani čemu divit, když jsi vize nikdy neměl a předvídat budoucnost bylo ještě těžší. Podiven hlavně nad dobou meditace, jsi se chtěl vydat do výcvikové místnosti a zkusit ovládnout schopnost, kdy by jsi protivníkovi znemožnil se hýbat.
Mimo teoretické části, která se dala nastudovat bylo zapotřebí i praktické části a na to jsi, "překvapivě", potřeboval dobrovolníka, která nechá, aby jsi si to na něm cvičil. Telekyneze se dala provádět i s neživými objekty, zde to ale nijak obejít nešlo a výsledků se dalo dosáhnout pouze vzájemné spolupráce s jiným padawanem, jediem, možná i younglingem, pokud by ti nevadilo znehybňovat dítě.
Další věcí bylo, že na toto by ti moc lidí dobrovolně nekývlo, neboť nechat se znehybnit není moc nepříjemné, i když zde se nebylo čeho bát. Asi budeš muset reorganizovat svojí cestu a najít někoho, kdo ti bude dělat pokusnýho králíka, tedy někoho, kdo se nechá lehce přemluvit, což by ve většině případů youngling byl nebo kamaráda, který to pro tebe udělá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
nick
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 24.7.2011 14:18:50

Příspěvek od nick »

Coruscant, Chrám jedi

No jo ale s kým bych měl to ochromení cvičit?
Rozhodl jsem se tedy, že budu muset vymyslet jiný způsob jak zasadit protivníkovi rozhodující úder.
Asi to odložím na jindy. Teď se musím připravit na misi, přece jen je vždy lepší být připravený předem.
Zkontroloval jsem svůj světelný meč, zabali jsemm si pár věci které by se mi mohli hodit a protože mi přípravy zabrali dosti času rozhodl jsem se že asi už půjdu spát.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Chrám jedi

Usnul jsi, nicméně kýženého odpočinku jsi se dočkal pouze částečně. Podle časoměřiče bylo právě asi pět hodin, když do tvého pokoje vlítla togrutka Ashly a nevybíravým způsobem tě probudila. Nebylo to moc příjemné, přesto jsi musel uznat, že provedla dobrou práci, neboť za chvilku jsi byl připraven k akci.
Vstávej ty lenochu! Nebo nám kvůli tobě mistři uletí!
Pobízela tě navíc, aby jsi přidal, i když dobře věděla, že mistři vám určitě neuletí. Měla na zádech malý baťůžek, ve kterém bylo vše, co bylo potřeba k misi - nebo minimálně to, co si myslela, že bude potřebovat.
Ty jsi vzal naopak svoje zavazado, kam jsi si dal vše potřebné podle tebe.
Dělej, musíme do hangáru!
Rozběhla se kupředu a kdyby jsi se s ní nepokusil udržet krok, určitě by ti utekla, byla opravdu agilní.
_________________________________
Do další odpovědi napiš, co všechno si s sebou bereš, respektivě, co všechno jsi si přibalil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
nick
Učedník
Učedník
Příspěvky: 16
Registrován: 24.7.2011 14:18:50

Příspěvek od nick »

Coruscant, Chrám jedi

Asi v pět ráno vlítla do mého pokoje Ashly, že mám vstávat. Vzal jsem si tedy na sebe plášť, na opasek jsem si pověsil svůj světelný meč a na záda si nahodil batoh ve kterém jsem měl sbaleno jedlno čtyčiceti metrové lano o tloušťce tří centimetrů, kapesní vybronůž a rezervní plášť pro případ že bych si ten co mám momentálně na sobě někde roztrhnul.
Sprintovali jsme chodbami chrámu přímo směrem do hangáru, kde už nanás čekali mistři.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Chrám jedi

Byl jsi o dost pomalejší než tvoje togrutská kamarádka, neboť jsi měl celkem těžký náklad. Na první pohled se to nezdálo, ale tří centimetrové lano v průměru nebylo moc skladné a ty jsi si ho vzal dokonce čtyřicet metrů, táhl jsi na zádech tedy velkou zátěž. Ale nikdy nevíš, jestli právě lano nebude věc, co ti zachrání život, nebo tě dostane ze šlamastiky, musel jsi tedy zatnout tuby a vydržet to. Baťoh dělal rozměrným i plášť, který jsi tam narval a ve výsledku jsi toho na zádech nesl mnohokrát víc, než Ashly, která měla spíše malé zavazadlo. Do hangáru jste se dostali nicméně obecně rychle a už před vámi stáli nejen oba mistři, ale i elegantní loď, velikostně jsi odhadl, že se do ní vejde deset lidí a hromada zavazadel, budete mít vevnitř tedy spoustu prostoru.
Mistři na váš příchod jenom pokynuli hlavami a vešli dovnitř, do pilotní kabiny. Nezdržovali se s ničím a poté, co vyřešili letovou kontrolu, ihned se zvedli z místa a odletěli.
Jděte dozadu, udělejte si pohodlí, cesta bude dlouhá...
Poradil vám Ashlyn mistr a ona mlčky odběhla dozadu, kde shodila svůj baťůžek na lavici a sedla si vedle něj. Ty jsi pomalu začínal cítit tlak pod popruhy tvého většího zavazadla. Jak řekli mistři, cesta byla dlouhá a nikdo nevypadal, že vás chce seznámit s misí, takže jsi si defacto mohl dělat co uznáš za vhodné.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“