Danar Mener - Šestý element ( Belisarian )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Danar Mener - Šestý element ( Belisarian )

Příspěvek od Garth Devilman »

Nar Shadaa

Kód: Vybrat vše

Pivo...

Nar Shadaa

Bar u Stana
Tak zněla poslední ze dvou instrukcí, které si dostal. První z nich byl poslíček co ti předal zásilku, která po následném přečtení obsahovala tvůj kompletní psychologický profil, včetně výčtu působišť. Druhá byl kousek papíru, který byl strčen pod dveřmi tvého bytu. Nyní jsi stál ve vchodu do podniku a zběžně obhlédl lokál. Podnik byl prakticky nabit k prasknutí. U baru seděl muž a popíjel pivo.

Dáte si něco? Optal se tě barman.
Muž ai tě nevšímal.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Nar Shadaa

Seděl jsem u baru na jedné z mnoha barových židlí, koukal jsem na lístek, který mě sem dalo by se říct poslal. Snažil jsem se přijít na to co to znamená. Tak krátký vzkaz a přitom ve mně vyvolával docela dost otázek a pochybností. Dva body vzkazu byli jednoznačné určoval kam mám přijít, ale nejvyšší bod vzkazu mě mátl.
Mám si snad dát pivo? Nebo pivo bude pít autor toho vzkazu? Nebo to má nějaký jiný význam v nějaké jiné spojitosti.
Pak jsem si vzpomněl na to co donesl ten poslíček. Bylo to docela dost informací o mě samotném a já nevěděl co to znamená.
Snaží se mi někdo naznačit kolik toho o mě ví, nebo mě bude chtít dokonce vydírat?
Místo dalšího nejspíš zbytečného přemýšlení jsem se rozhlédl po baru jestli někde nebude nějaký náznak čehokoliv. Jenže tu byla hlava na hlavě a zahlídnout tu nějakou maličkost co by něco naznačovalo bylo téměř nemožné. Pak mě ale zaujal muž, kterej seděl nedaleko ode mě a pil pivo. Chvilku jsem přemýšlel jestli ho nějak nenápadně upozornit nebo něco podobného.
Asi o tom přemýšlím až moc pivo může pít kdokoliv a já pak budu akorát vypadat jako blbec.
Povzdechl jsem si a zadíval jsem se na stůl před sebou. Najednou se ozval barman který stál za barem přímo přede mnou.
Ne nic se neděje, vůbec nic se neděje…..bohužel.
To poslední slovo jsem jen tak zamumlal potichu pro sebe.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar

Barman pokrčil rameny a zabrblal něco o ztrátě času a poslal sklenici piva hostu u baru. Téměř současně s tím vešli do podniku dva trandoshanští hrdlořezové oděni v celkem drahých zbrojích, které evidentně symbolizovali nájemné lovce.
Garrius Theran... Sykl jeden z nich a blížil se k muži u baru.
Druhý mezitím zacouval k východu aby hlídal únikovou cestu.

O chvilku později náhle v podniku zhasla světla. Propukla všeobecná panika. Bylo slyšet převracené židle a stoly, křik zákazníků a rozčilené sykání lovce u vchodu, zatímco kolega se evidentně potýkal se svým cílem. Někdo tě chytil za rameno:

Pojďte...

Neznámý tě vedl celým tím blázincem. Poznals, že jste sešli po jakýchsi schodech.

Platba tak jak jsme se dohodli? Bylo riziko jsem chodit Algernone.
To riziko za to stálo Ri, díky za připomínku.
Měli byste si pohnout za chvilku se to tady začne hemžit impíkama jestli se rozkřikne žes tu byl.
S těmito slovy místnost zalilo světlo.

Ocitl ses v přítomnosti mladíka s hnědými vlasy v žoldácké uniformě a pronikavým pohledem. Stáli jste před začátkem jakéhosi tunelu.
Algernon Corriolan. Představil se stroze, pak pokynul barmanovi na pozdrav a vběhl do tunelu...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Bar

Od barmana jsem se už nějaké další odpovědi nedočkal, a proto jsem se znovu rozhlídl po baru jestli si nevšimnu něčeho co by nějak mohlo souviset s tím proč jsem sem měl přijít. Pohledem jsem se zastavil u dveří kudy zrovna vcházeli nějací dva trandoshani. Chvilku jsem si je prohlížel až jsem narazil na znak nájemných lovců.
Ty sem asi nepřišli na pivo, že já vůl si stěžoval, že se nic neděje.
Nadával jsem sám sobě. Zaslechl jsem z jejich hovoru nějaké jméno, které mi naštěstí nic neříkalo a já moje to být nemohlo. Nenápadně jsem je pozoroval a sledoval jsem jak se jeden z nich vydal k baru. Ke komu přesně šel jsem se už ale nedozvěděl, protože v baru z ničeho nic nastala tma. Neviděl jsem vůbec nic a jenom jsem slyšel známky boje. Ani jsem se nestihl rozkoukat a po rychlém vyzvání už mě někdo táhl kdo ví kam. Obrysy jsem začal rozeznávat akorát včas abych se neskutálel dolů ze schodů. Když jsme dorazili dolů byla i tam pořád tma. Ve tmě jsem zaslechl rozhovor nejspíš dvou můžu. Jak jsem odhadl podle hlasů. Jejich rozhovor mi moc odpovědí nepřinesl spíše naopak.
Riziko jaký riziko? To jako já sem zato stál, nebo jsem se jen náhodou k něčemu připlet?
V další chvíli mě oslepilo světlo které se z ničeho nic objevilo. Chvilku jsem mrkal aby si moje oči přivykli na světlo.Přede mnou se objevil nějaký muž, který nevypadal na nějak vysoký věk. Měl oblečenou mě povědomou uniformu.
Kde jsem ji jenom už viděl?...No jasně žoldáci!
Svitlo mi během okamžiku. Stihl jsem zaslechnout jenom jeho jméno a po jeho tichém rozloučení s barmanem, kterému jsem doteď nevěnoval pozornost, a vydal se do nějakého průchodu.
Co teď taky mohl říct ať du sním nebo co mám teď podle něj dělat.
Nakonec jsem jenom pohlédl na barmana se kterým jsem se rozloučil stejně jako Algernon pokývnutím hlavy a rozeběhl jsem se, bez toho abych věděl co se kolem děje, za žoldákem rychlejším tempem abych ho co nejrychleji dohnal.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Únik

Dali jste se do běhu. Algernon proto, protože evidentně věděl kam jde a ty proto, protože ti jednoduše řečeno nic jiného nezbývalo. Těžko říci co bylo podivnější. Nar Shadaa nebylo místem, kde by se Impérium zrovna dvakrát hrnulo. Jistě, byli zde informátoři, práskači, dokonce snadno k najmutí přemluvitelní žoldáci. Ale jak ses sám mohl přesvědčit evidentně jsi nebyl součástí této imperiální transakce. Za tebou bylo v dálce slyšet rozčilené hlasy, a před vámi teď už zřetelný ruch ulice, který se stále přibližoval...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Únik

Běžel jsem za mužem, co se mi přestavil jako Algernon nějakým tunelem. Chtěl jsem slišet alespoň nějaké vysvětlení nebo objasnění stávající situace. Během běhu jsem si v hlavě přehrál informace co vím.
Byl jsem poslán do baru kam naběhli nájemní lovci. Potom mě někdo zatáhl do sklepa. Z toho někoho se vyklubal nějakej žoldák.
Za sebou zaslech jak někdo nadává.
Jo a nakonec po mě teď de nejpíš impérium a běžím nějakým tunelem kdo ví kam.
Přede mnou byli super vyhlídky. Mezi mé pocity, kterými doteď bylo překvapení z rychlého změnu událostí a frustrace z mnoha nezodpovězených otázek začal doplňovat i vztek. Rozčilovala mě má vlastní nevědomost. Najednou jsem postřehl že slyším ruch jako by jsem se blížili na nějakou ulici.
Aspoň něco, nebudem tak na ráně jak v tunelu bez nějakých odboček.
Prolezli jsme nějakým otvorem na ulici mezi ostatní lidi. Už jsme byli součástí davu a přišlo mi, že pár vteřin na pár otázek se už najde.
Algernone….. Co se to děje? Kam to jdeme? A proč po tobě jde impérium?
Pak mě ale napadal jedna skutečnost.
Nebo jdou ty z impéria snad po mě?
Doufal jsem že mi odpoví protože se mi nechtělo s ním někam jít bez informací i přes fak že mě zachránil minimálně od nepříjemností.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Únik

Proběhli jste uličkou, která byla plná lidí. Po výběhu na náměstí ve spodní části právě probíhala místní oslava. Algernon zřejmě s něčím podobným musel počítat, protože se bez meškání vmísil do davu.

MÁŠ PRAVDU V OBOJÍM! AČKOLI MY SAMI SI NEJSME JISTI PROČ TĚ IMPÉRIUM VLASTNĚ CHCE! Snažil se přeřvat ten kravál.

Hudba sílila, ale přece tě něco nutilo zvednout hlavu. Nad hlavami se vznášelo výsadkové imperiální vznášedlo. Síla se zřejmě počala probírat k životu. Tvůj společník tiše zaklel. Mezi doposud veselícím se davem začala vznikat panika. Najednou ovzduší prořízl ostrý syčivý vzduch a Algernonův výkřik: K ZEMI!

Ozvala se rána a vzápětí hned na to další. Když ses odvážil ohlédnout, viděl jsi plavidlo v troskách.

Žádal někdo odvoz? Ozvalo se z hůry.

Za řízením vznášedla se na tebe křenila mladší verze tvého zachránce a za ním seděl postarší muž s téměř šedivými vlasy a knírem hýčkající si na klíně svoji výbušnou krásku.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Únik

Kolem mě byl řev, že nebylo slyšet vlastního slova, ale i přesto jsem očekával co mi odpoví na moje otázky. Překřičet ten hluk kolem nebylo jednoduché ale rozuměl jsem dokonale.
Takže jdou po mě? To snad není pravda! Proč? Co jsem jim udělal?
Ptal jsem se sám sebe překvapeně. Najednou mi připadalo že hudba ještě zesílila a že reprák je přímo v mý hlavě než někde kus ode mě. Pak jsem jenom náhodou vzhlédl nad sebe a razil se.
Tak a teď je se mnou amen.
Nad náma bylo imperiální vznášedlo. Mezi lidma nastala panika začali utíkat a vrážet do mě. Já jsem nebyl schopen se hnout. Najednou jsem zahlédl jak něco rychle letí směrem k vznášedlu. Hned na to Algernon vykřikl a já se vyhrnul k zemi. Pak už jsem jenom slyšel dva po sobě jdoucí výbuchy. Když jsem se podíval nahoru co to vlastně bouchlo viděl jak po imperiálním vznášedle nezbylo nic použitelného.
Kdo to mohl vyhodit do vzduchu i když na tomhle měsíci je hodně bláznů snad nebudou mít ale nic společnýho s Algernonem.
Pak se ozval veselí hlas a já uviděl další vznášedlo za kterým seděl tipl bych to na bratra mého společníka a pak ještě jeden starší pán co držel něco jako raketomet.
Takže jsou od něj.
Domyslel jsem si hned hlavně podle podoby s řidičem. Bylo jasný že tu jsou pro nás tak jsem bez protestů do vznášedla a čekal co se bude dít dál. Prozatím jsem věděl jen to že po mě jde impérium a oni jim vyhodili do vzduchu vznášedlo aspoň to mě uklidňovalo jistota, že mě nevydaj.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Únik

Vy dva jste prvotřídní blázni... Konstatoval Algernon, když se vozidlo vzneslo.
To řekni jemu ne mně! Bránil se mladík a prstem ukázal na staršího muže, který se pod svými šedavými fousy zašklebil.

Přiletěli jste na velmi dobře uscchovanou přistávací plochou na niž stála nenápadná nákladní loď. Vše by bylo v pořádku, kdyby onu plochu neobléhala dvaceti-člená četa vojáků.

To není dobrý... Konstatoval řidič vozidla.

Vzdejte se a můžeme se rozloučit anebo mi pomožte dostat se z téhle kaše a máte své odpovědi... Dodal Algernon v jehož ruce se ke tvému překvapení zaleskl dosud neaktivovaný světelný meč.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Belisarian
Učedník
Učedník
Příspěvky: 30
Registrován: 12.5.2011 14:50:34

Příspěvek od Belisarian »

Únik

Mezi mými nynějšími společníky začala debata hned, jak jsme nasedli do vznášedla. Ale podle toho o čem se mezi sebou bavili, mi bylo jasné, že se zatím nikdo z nich nechystá mi cokoliv vysvětlovat. Zahlédl jsem před námi nějakou nákladní loď, ke které jsme očividně mířili.
To si snad dělaj srandu dou po nás imperiálové a oni chcou útíkat v nákladní lodi?
Potom co řidič naznačil, že něco není v pořádku jsem se pozorně rozhlédl po plošině a uviděl jsem skupinu asi dvaceti vojáků.
To opravdu není dobrý, co teď mi sme čtyři a jich je pětkrát víc.
Vůbec se mi nastalá situace nelíbila a nenapadalo mě ani žádné řešení. Moje přemýšlení narušil až Algernon chvilku jsem nevěděl co mám děla,t ale nakonec jsem se rozhodl jim pomoct. Už jsem mu chtěl odpovědět, ale všiml jsem si toho, co drží v ruce.
Co to má znamenat? Jak to že má světelný meč? O co tady sakra de?
Nakonec jsem se přece rozhodl jim pomoct, chtěl jsem vědět hodně věcí na které mi podle všeho mohl odpovědět jenom Algernon.
Dobře pomůžu vám, ale jak sis určitě všiml, nemám u sebe žádnej blaster.
Bůh učinil lidi slabými a silnými. Pak přišel Samuel Colt a tento rozdíl vymazal...
__________________________
Každej chlap má někdy strach, že dojdou kule a střelnej prach i ten kanón zrezaví, nikdo víc to nespraví.
Temný dny pak nastanou, ty co maj vstát už nevstanou.

Citace: Kabát-Frau Vogelrauch

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“