Výcvik pro Sáďu (Nathaniel Ran)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, dům

Muži se zamysleli a vypadali ještě více zmatení, než když jsi se jim představil jako poslíček. Nevěděli co říct a nebylo to dojetím, že jim chceš pomoc, ale překvapením, že někdo jako ty vyšetřuje něco jako únos a navíc po nich chce, aby šli s ním. Nezdrželi ale dlouho a jejich šéf - který měl hlavní slovo celou dobu - se vyjádřil, i když pro tebe trochu překvapivě.
Eh, a kam to vůbec s tebou máme jít?
Zarazil se, když si pořádně přebral tvá slova. Už tímto naznačil, že s tvojí nabídkou bude asi souhlasit a přidá se k tobě, stále však byla nevyřčena odpověď, kam je budeš chtít dál zavést a i když jsi to možná myslel řečnicky, nebo jsi spíš myslel ať se k tobě přidaj, pro ně bylo důležitější vědět, kam půjdete. I když spolu případy možná souvisí, tito muži ti k dokázání čehokoliv nestačí.
Po nějáké době se nečekaně ozval i jeden z podřízených, Billy. Šlo vidět, že jediný, kdo přemýšlel, nebyl jenom jejich šéf, ale i oni někdy přispěli důležitým postřehem,
Eh, proč by unášel dítě vlivného člověka. Ten se s takovou vrstvou stýkal málokdy...i když to byl zaprasenej boháč, nikdy se mezi jemu podobné nehodil...
Dodal ti informaci, která sama o sobě nic moc neznamenala, ale bylo důležité se nad tím zamyslet, jestli tu vůbec existuje motiv, proč by jejich bývalý zaměstnavatel unášel dceru oné rodině, kvůli které tu jsi. U těchto mužů nebyl pochyb o motivu a i když nebyly důkazy, únos jejich potomků byl logicky. Až teď ti došlo, že vyšetřování nebude tak lehké, jak tě napadlo zpočátku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Sáďa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 23
Registrován: 05.7.2011 15:25:30
Bydliště: Morava

Příspěvek od Sáďa »

Curamelle, dům

Promnul jsem si obličej a po všech přejel pohledem.
Třeba.... Třeba se něco za ten čas, který jste vy strávily čekáním, něco změnilo. Nebo na něj její otec něco prozradil! Ano, to bude ono!
Spíše než je jsem ale potřeboval ujistit sebe.
Sakra... A já už jim pomoc slíbil... Jestli je tohle slepá stopa, jsem pěkně v háji!
Dobře, takže za prvé! Půjdeme za tím zbraňovým dealerem a vy mu slíbíte, že mu dáte pokoj. Pak pojedeme na místu činu a poradíme se s mým mistrem. Ten bude vědět, jak máme postupovat!
Tohle jsem řekl, jak nejrozhodněji jsem mohl. Jak mimicky, tak v tónu hlasu jsem se snažil nedat najevo svou vlastní nejistotu. Naopak jsem se snažil působit, že o svém plánu vůbec nepochybuju. Proto jsem ještě dodal:
Věřte mi. Náhody neexistují, Síla mne sem nemohla dovést zbytečně!
Odmocnina z lana je provázek!

Postava: Nathaniel Ran-Stará republika

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, dům

Muži na tvojí "nabídku" kývnuli a vydali se s tebou za prodejcem zbraní, kde slíbili, že už jej nechají být a taky vysvětlili proč to dělali, díky čemuž jim obchodník prodal i jeden "obranný" blaster. To mu už tedy nic nebránilo dát ti kontakt na jednoho muže, který by mohl vědět, co je to za otvor, podle všeho to byl známý obchodník, nebo spíše překupník, který ale nemusel nic dělat osobně, měl velkou vlivnou síť, tedy jeho jediná práce bylo sedět v baru a rozdávat rozkazy. Pak tě ale obchodník poslal rychle pryč. Místo ke kontaktu jsi se ale rozhodl jít na místo činu, kde se poradíš se svým mistrem.
Vzít někoho, jako byli tři muži, do tak noblesní čtvrti vyzdvihlo pozdvižení a přilákalo pohledy kolemjdoucích. Stejně jako od obchodu jsi to měl kousek, i zpátky to netrvalo dlouho a už jsi mohl jít za mistrem. Ten se za tebou hned ohlédl a vyšel ti vstříc, zrychlil když si povšimnul tvého doprovodu.
Nathi, jak jsi pokročil? A kdo jsou tito...muži?
Věnoval ti hned několik otázek na "přivítanou".
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“