Výcvik pro Tyrr Dawe Martíniia -> Jen ti lepší (Needay)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Výcvik pro Tyrr Dawe Martíniia -> Jen ti lepší (Needay)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - kasárna, tvůj pokoj

Od doby, co jsi nastoupil na akademii republikových složek uplynula už nějaká doba a tvůj výcvik, ačkoliv trval jen pár měsíců se chýlí ke konci, proto tě čeká jen posledních pár cvičení, před tím, než budeš přidělen k jednotce a poslán do akce...
Stejně jako v každý standartní den cvičení jsi se probudil v 06:20, výcvik začínal v 07:00 a končil různě. Takže tě čekalo 40 minut volna, které nutně zahrnovalo snídani a spoutu jiných věcí...


_____________________
Pro začátek máš volnou ruku relativně, můžeš popsat co uděláš v pokoji, něž odejdeš na snídani, pokud si troufneš tak i snídani a návrat do pokoje.... prostě se rozepiš (čím delší odpověď tím lepší to bude)
Chci pocity, myšlenky a podobně..
Když popisuješ děj, nikdy nehraj za další postavy, pouze za sebe!
Posuň výcvik o kousek dopředu, nepokoušej se o předbíhání událostí...
Hodně štěstí..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Corusant - kasárna, můj pokoj č.325

Áaagh, další mizerně ospalé ráno. Řekl jsem znuděným hlasem, tedy ostatně jako každý den.
Rána se přiliž moc nelišila, všechna zahrnovala podobné činnosti.
Od hygieny, snídaně a vyslechnutí si od seržanta jaký jsem příšerný lajdák.
Po chvilce válení se, v nepříjemně vrzavé posteli jsem se zvedl a pokusil jsem ač ještě trošku rozespale a nemotorně posadit.
To bude zase den. Kolik je??. Otázal jsem se sám sebe.
Pohlédl jsem na hodiny posazené na nočním stolku. 6:20, výborně mám ještě nějaký ten čas. Usmál jsem se a porozhlédl se po mém pokoji. Byl stejný jako včera než jsem šel spát. Úplně stejné bílé zdi, jedno mizerně malé okno nad postelí, kovově šedá skřínka, noční stolek a koberec který do místnosti vnášel aspoň pár barev. Oblékl jsem se do černé vojenské kombinézy, provedl raní hygienu a vyrazil z pokoje. V břiše se při otevírání dveří najednou ozve nepříjemný, známý zvuk. Mněl bych něco zakusit, nebo se konce výcviku nedožiji. Dřív tady chcípnu hlady, strava se tu pořádně nedá jíst. Po odchodu z pokoje, se rozhlédnu po dlouhé taktéž bezbarevné místnosti. Vydám se cestou k jídelně, po cestě pozdravím několik známých kolegů a přátel.

6:34 - Jídelna

Otevřu zrezivělá, kývací se dvířka do jídelny. Dojdu k výdejnímu okénku a po cestě si v hlavě myslím: Co to bude zase za blaf... Brrr. Otřesu se a to už stojím před postarší paní která na mně nepříjemně štěká jestli si už uráčím vzít svůj tác se snídaní. Pche, něco co má připomínat vločky?? Vždyť je to fialový?? posadí´m se k přátelům u stolu a započneme konverzaci: kdybychom mohli co by jsme zde nakázali vařit... Aspoň tu snídani by mohly mýt pestřejší. Zašklebím se na Martina, mého nejlepšího kamaráda...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - kasárna

Narozdíl od většiny jídlel tady dnešní jídlo chutnalo.... poživatelně.
V celé jídelně moc lidí nebylo, tak sis sedl ke stolu okupovaným tvými přáteli, teda jedním z nich..
Martin se skláněl nad tácem s jídlem a vypadal, jako že se chce utopit v misce s jídlem..
Co!?
Zvedne se a zaostří na tebe..
Ajo.. no, mohli, ale co chceš, dokud budem tady na akademii tak nic lepšího nebude.
Řekne a bouchne hlavou do stolu a zůstane tak..
Pitomý všechno..
Ozve se po chvíli


_____________
Sry, že hned kritizuju, ale bylo tam cestu na snídani a návrat do pokoje, ne že bych nebyl spokojenej s délkou příspěvku, ale zrovnas to utnul trochu blbě.... ( k nadpisu nepiš čas..)
Jenom možná to ohledně toho od toho: //posadí´m se k přátelům u stolu a započneme konverzaci// ty nevíš jestli tam plánuju někoho dát, nebo budeš jíst skoro sám, takže pro příště jenom formulovat.... kouknu po přátelích/v případě že... atd.. chápeš...
Teď na to ještě koukám, k tomu řádkování, vždycky když měníš písmo tak to odenteruj, líp se to pak čte, občas se v tom textu dá ztratit pak, nebo aji něco přehlídnout..
Jinak celkem... je to hodně dobrý..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Corusant - Kasárna

nahodím úsměv a ptám se:
Co ti zas kdo provedl?? Povídej, ale rychle za chvíli budu muset jít na nástup!
V hlavě se mi honí tisíce myšlenek, chvilku se v jídle babrám a patlám měděnou lžičkou.
Se toho raději nebudu moc dotýkat, ještě skončím na marodce.
Po chvilce nudy, bouchnu rukou do jílce lžičky, která se následně vystřelí i s fialovým humusem, za má záda.
Přistrčím se blíže ke stolu, trošičku se s protáhlým obličejem přikrčím a čekám na reakci okolí.
________________________________________________________
Dobře beru na vědomí... Už si to budu pamatovat.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Corusant - Kasárna

Ze zadu vás oba "zbombarduje" několik lžic jídlového humusu...
Martin, jako by se ani nepohnul, opřen čelem o stůl ze sebe vydá chraptivý zvuk a začne mluvit..
Do půlnoci mě instruktor cepoval na cvičišti ve všem co ho napadlo, ve dvě ráno mě vytáhl se proběhnout, ve čtyři jsem šel spát a za půl hodiny mě vytáhl z postele znova a šli jsme na střelnici... vrátil jsem se za deset šest a na chvilku si dal pauzu... jenom nevím jak jsem se dostal sem no... asi tak všechno... nástup... štěstí že ho mám omluvenej, dneska mě do večera nikdo neuvidí nikde než v posteli.. .hehe
Uchechtne se a pak se ozve úlevné vydechnutí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Corusant - Kasárna

Pokřivím obličej, rukou setřu škodu která byla způsobena na obličeji. Špínu na rukách cáknu na stůl. Po poslední trefené lžičce povídám:
To ste si mohly odpustit... Řeknu trošičku hlasitěji
...Taky nikomu nedopřejou klid u jídla. Tuto větu prohlásím už velice potichu.
Zvednu se z nepohodlné židle a pravým směrem k Martinovy:
Hele, promiň, budu muset vypadnout, musím se převléknout protože jestli mně v tomhle serža uvidí tak mně následuje podobný trest jako tebe, počkat vlastně... ty jsi mi vůbec ještě neřekl proč tě v noci vytáhl z postele!
Protáhnu obličej a v mém výrazu zazní zvědavost.
Řekneš mi to ale potom teď tě nechám prospat.
Povídám následně potom co si všimnu že Martin asi spí. Pomalu opouštím jídelnu.
To mně zajímá co si na nás serža zase na nástupu vymyslí.
Odcházím zpět do mého pokoje. po cestě si odskočím na veřejné záchody. A po nějaké době se nacházím mezi dveřmi které momentálně rozděluje mně a můj pokoj
To je snad po prví co sem spěchám.
V pokoji se ještě jednou osprchuji a převléknu do náhradní kombinézy.
Třísknu s dveřmi od pokoje, řežu zatáčky a v hlavě doufám…
Musím to stihnout, musím to stihnout
Nacházím se před dalšími dveřmi, tyto však vedou už konečně ven. Ven kde máme nástup.
Bum, bouchnu do dveří které se otevřou. Přede mnou vidím seržanta.
A jé je.
vyřknu roztržitě posléze když skoro zakopnu.

____________________________________________
Ten konec trochu nedodělanej, nechtělo se mi ho víc rozvádět.
____________________________________________

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - Kasárna

Ač podivné to bylo, seržant ti v pádu pomohl a ty spadneš na kamenité podloží.
To je on, berte..
Ozve se seržant a najednou tě z obou stran někdo uchopí za ramena, zvedne tě a pak otočí.
Najednou se díváš na dva členy pomocného personálu a jednoho výsadkáře, neboť měli na uniformách označení...
Jojo.. berem ho..
Řekne výsadkář směrem k seržantovi.
Abys byl obeznámen, tad dneska a zítra budeš dělat blb..teda testy a my tě potom monžá příjmeme mezi výsadkáře.. teď poď snama.
Oznámí ti a všichni tři se odeberou zpátky do budovy.


_______________________
Promiň že jsem tady víc jak měsíc nebyl.. spíš neodpovídal...(zase píšeš za jiný (za seržanta), ale tentokrát to bylo dobře protože mi to pomohlo :D
toto výsadkáře popíšu až v příštím příspěvku mám ještě práci :D
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Coruscant - Kasárna

Po pádu zkřivým obličej, tento výraz však po domluvení výsadkáře rychle odezní a vystřídá ho malý usměv a pak si pomyslím...
Ještě nejsem úplně u konce výcviku! Ale no co... hlavně že z týdle příšerný díry zmizím.
Ihned jak mi pomohou výše postavené postavy v šedích vojenských uniformách na nohy, zasalutuji.
Ano pane! je mi ctí!
Ztáhnu ruku k pasu a řádně následuji trojici zpět do budovy.
Cesta trvá teprve jenom chvilku, každá chodba, stěna, světlomet... Jako vždy se zdají být navlas stejné avšak po bližším ohledání by jste našli nepatrné rozdíly. Támhle je šroub tam zas ne. Po cestě vládne hrobové ticho, jediné co je slyšet je řinčení šachtových mříží po kterých šlapeme.
Toto ticho mi začíná býti nepříjemné a tak se rozhodnu započít aspon nějaký náznak diskuze.
pane?? mohu se na něco zeptat?? Proč jste si vybrali zrovna mně?? Proč?? ještě ani neskončil můj plný vícvik! Většinou to chodí tak že nám příde datapad o tom že jsme přiděleni tam a tam! Tak proč jste si pro mne přišly osobně?? Co v tom je??
Nachvilku se odmlčení a pak si v duchu říkám
Asi začínám moc mluvit! Jujda

________________________________________
Je skvělé že jsi zpátky, už jsem si myslel že jsi to s náma skoncoval :D
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - Kasárna

Výsadkář měřící téměř dva metry na tvoje otázky zprvu nereaguje.
Po chvíli zastavíte, pomocný personál odejde a on se na tebe otočí.
Nyní si všimneš že má jakoby vybělenou kůži, zapadné zelené oči.
Když se podívá vzhůru jakoby na světlo všimneš si jizvy.. táhlé jakoby ho někdo podřízl.
Řekněme že vytahujeme rekruty s potenciálem a doplňujeme jimi družstva, kde se zbývající věci doučí v akci.
Dnes podstoupíš dvě nebo tři cvičení.. kde budete na skupiny asi po třech.. něvím klasika nějaké to kradení vlajky, výsadek a zajištění rukojmí, prostě to co relativně znáš.. co k tomu říct.
Popřál bych ti štěstí, ale to bych musel popřát všem a nechce se mi..

Pak otevře dveře , poplácá tě po rameni a šoupne tě do místnosti.
V místnosti jsou dvě lavičky na kterých sedí dalších pět rekrutů.
Místnost je bílá a až na pár věcí v ní nic není, jen vchod na druhé straně a židle.
Ty! Hej pojď sem.
Zavolá na tebe jeden rekrut z lavičky na které sedí ještě s jedním..
Z prvního pohledu si všimneš že to co má na hlavě nejsou vlasy nýbrž zvláštní tetování.. symetrické čáry a pruhy, ale víc nerozeznáš.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Coruscant - Kasárna

No to je... No.
Povídám si nahlas pro sebe, když mně výsadkář šoupne do malé místnosti vypadající jako nemocniční čekárna, stěny bílé a světlo zde nepříjemně bliká. Ihned si všimnu mnoha dalších zelenáčů jako jsem já.
Koukají se na mně! Samej úchylák tady!
Najednou mně někdo okřikne, rychle zareaguji a otočím hlavou směrem k zdroji tohoto nepříjemného skřehotání. Rekrut s prapodivnou vyzáží vypadá velice nepříjemně.
To bude taky určitě strašnej rváč, ten zničí jak se zdá, vše co mu přijde pod ruku.
Na své tváři vykouzlím neutrální úsměv a promluvím k Rekrutovy.
Ano? Předpokládám, že my budeme po spolu v týmu že???
Nadzvednu obočí a snažím se cokoli znatelného vyčíst z tváře toho možného hrdlořeza. Prsty přitlačím ke dlani a po té pěst zase rozevřu.
Zrovna teď mně začne svrbět ruka. Jen doufám že si to špatně nevyložil
Popojdu blíž a otáži se.
Smím si přisednout kolego?
Doufám že jsem vzbudil správný dobrý dojem.
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - Kasárna

Jo... teď jsme tým..
Pak se onen tetovaný rekrut zahledí na ostatní na protější lavičce.
Jo jasný...
Řekne, ukáže vedle sebe a nespouští oči z protějšího rekruta, který na něj "čumí" úplně stejně.
Zurel
Podá ti ruku a opře se o zeď..
Hele vy dva... tohle nebude jednoduchý, jestli je máme porazit.. ne my je musíme zlomit.. rozdrtit.. tak musíme spolupracovat.. ale to je vám jasný.
Najednou vejde do místnosti výsadkář a instruktor..
Jste tady abyste dělali šašky, a my si vás pár vezmeme k doplnění stavů... kapišto?
Promluví na vás výsadkář jiným tónem než s tebou mluvil do teď.
Teď půjdete hrát kradení vlajky.. kdo úspěšně ukradne soupeři vlajku a donese ji na svou pozici vyhrává... musíte to udělat třikrát, abysme měli větší srandu... teď jděte velde navlečte na sebe chrániče jaké chcete, klidně i helmy..
Jo! Odteď nejste rekruti.. jste modří a zelení!

Při modří ukáže na druhou lavici a při zelení na vaši. Pak prostě i s instruktorem odejde dveřmi do další místnosti, kde se máte nastrojit, a pak do další..
To bude otrava.
Zmíní druhý rekrut který je teď ve tvé skupině...
Drž hubu Torasi... furt si stěžuješ..
Ozve se od Zurela, který se prohraboval v jedné skříni.

______
Volba chráničů je na tobě..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Coruscant - Kasárna

Tak já jsem Tyrr Dawe Martíniia, říkej mi klidně Štístko. Takto mně oslovují přátelé.
Říkám s klidem na duši když zjistím že není tak špatný jako před tím vypadal, tedy možná... Potřeseme si rukou a následně se posadím. V tom se otevřou dveře a dovnitř vejdou dva muži, instruktor který vypadá že mu není zrovna nejlépe a výsadkař ten který mně sem zavedl. Najednou si uvědomím že v této místnosti nesedí ani jedna známá tvář. Otočím se na výsadkáře a poslouchám instruktáž.
Je mi to jasný, tohle jsme trénovaly s Martinem stokrát možná tísícekrát! Ale potíž je v tom že Zurell není martin a vůbec dá se mu věřit?? Hlavně tomu druhímu.
Mé myšlenky však na situaci nic nemění.
Zelení? Já chci bejt žlutej!
Usměju se a zvednu se, následuji s týmem výsadkáře. Další místnost je daleko větší. Odeberu se k jedné ze sříněk kam hodím všechny svoje zbraně.
Je to jen tréning, zde svoji výbavu používat nesmíme, musím si vzít speciální zbraně se slepíma nábojema.
Rychle si sundám horní i dolní část kombinézi kadetů. Nasadím si černé přilnavé kalhoty a triko s dlouhím rukávem.
Ty vole, v tom se budu příšerně potit.
Nasadím si torso brnění, je už opotřebované, z venku se to nezdá ale uvnitř je nepříjemně bodavé. Další na řadě je spodní část chráničů, Horní část chráničů. Následně si obleču bílé boty se zelým zipem.
Musím být co nejvíce odlohčený takže si nasndám jenom náloketníky, nákoleníky a černé podkladové rukavice. Vyndám ze skříně pouzdro na záložní zbran které si připásám ke stehnu. Abych vypadal zajímavěji vytáhnu ze skřínky jenom jeden chránič na ramena, připnu si ho na levé rameno a odstoupím od skřínky kterou následně uzamknu.
Nechci přece aby mi mé nádobíčko někdo odcizil.
Tak jo já jsem připravenej! Torasi Zurelle musíme si dohodnout pozice, sice nevíme jaký terén vymodelují ale k výsatkářům nepřijímají každého žabaře. Držte se pohromě!
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - Kasárna

Když už jste nachystaní, vejde zpátky do místnosti výsadkář...
Kdo si vzal nějakou zbraň odložit! Pak mě následujte..
Když potom vejdete do haly, kde se má odehrávat "test" všichni se zarazí.
Terén je jednoduchý, sem tam kráter ale jinak rovný... většinou zahrnoval útvary za které se dalo schovat... nyní je akorát na každé straně "bunkr" označen barvou a obsahující vlajku..
Všichni zalezte do bunkru a na pokyn začněte.
Pak odejde z haly a nechá vám čas dojíd do bunkru a možná bude i čas na to probrat alespoň trochu taktiky..
Vyběhneme ven, pokusíme se je převálcovat Toras půjde pro vlajku... my dva se pokusíme je držet od naší vlajky... musíme vyhrát nebo prohrát třikrát takže porpvé je to relativně ještě jedno jestli prohrajeme....
Nevíš jak, ale odhaduješ že Zurell své taktice věří..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Příspěvek od Needay »

Coruscant - Kasárna

No do prdele, v tom bude nějakej chyták! Pohyblivý terén, vysouvací bariéry bo ak něco!
Zamrazí mi v zádech když si všichni uvědomíme co nás čeká. Rychle se s novími partáky odeberu k našemu bunkru. Bunkr je na vyvýšené pozici, má hranatý tvar se zaoblenými rohy a střelnicí, malým podélným okénkem pro střelce. Vchod je jen velký otvor umístěný v zadu. Když se postupně nasoukám dovnitř rozhlídnu se po tmavé místnosti. V rohu je veliká skřínka. A před ní tři zelené vlajky.
Uvidíme jestly nám tu nechali nějaké zbraně!
Otevírám pomalu skřín a s údivem pohlížím na to málo co nám daly k dizpozici:
Pár upravených SFOR republikových karabin, jedna upravená mandaloriánská útočná puška, tři mně neznámé cvičné bouchačky... Tak z tohohle si vebere každej!
Vytáhnu jednu karabinu kterou si zavěsím na rameno zatím co si blaster strkám do pouzdra. Otočím se abych se ze střílny koukl jak to vypadá z tohohle pohledu. Dřepnu si před otvor a povídám:
Zurelli zatím tu zůstan, půjdu vyprovodit torase. Budu mu krýt záda!
Jak se tam můžeme dostat?? Vždyt nás rozsřílý!
Ještě si do skříně zajdu pro dva zásobníky do karabiny a tři do blasteru. Pohlédnu na tekutý modrý sliz kterým se cvičné zbraně přenabíjí.
Takový žele tohle!
Přenabiju a znovu vykouknu ven.
Eh co to?? KLuci pojdte sem!!! Sněží!!! máme vánoce!!
Opravdu z větracích šachet v hale se začal snášet umnělý sníh.
Obrázek


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - Kasárna

Když otevřeš skříňku vidíš... prázdnotu..
Sis myslel že nám tady něco dají? Střílíme tady pořád...Tohle má být cvičení beze zbraní... ale to ti asi nikdo neřekl, jinak by ta moje taktika nemohla vyjít.. pokropili by nás a co pak..
Okomentuje situaci Zurell.
Když vyjdete ven, začne sněžit.. pak se přidal i vítr a byla z toho vychřice, ale viditelno bylo docela dost...
Tyrre!
Zařve ti Toras do ucha.
Vy dva musíte sejmout ty tři.. já dojdu pro vlajku a pak se pokusíme dostat ji do našeho bunkru! Klidně štafetově, ale nesmíte dovolit aby se oni dostali do našeho, nebo spíš z něho!
Pak už se v dálce začnou rýsovat dvě postavy... a ty zjistíš že se proti tobě řítí pomalo dvou metrový obr..


_____________________________________
Zase píšeš co nemáš...dával jsem ti prostor navrhnout jinou taktiku.. kdyby jste dostali zbraně tak už s chráničema a ta taktika co navrhl Zurell by byla sebevražda. možná jsem to tam měl zmínit, ale i tak píšeš to co bys neměl... na druhou stranu ale píšeš dobře :D
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“