Výcvik pre Garth Devilman:

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Garth Devilman:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám rádu Jedi

Ponorený do svojich myšlienok, sedíš v meditačnej miestnosti v Chráme Jedi na Coruscante. Rozmýšľaš o svojom otcovi a o tom ako váš vzťah oslabol keď si sa plnohodnotne stal Jediom. Vieš, že na teba čaká v budúcnosti prvá samostatná misia bez tvojeho majstra. Otca si nevidel už takmer dva týždne. Kedysi si ho vídaval takmer každý deň, keď si bol ešte mladý padawan ale teraz už si Jedi. Odsedel si si hromadu prednášok, zažil si mnoho výjazdov s majsterkou Zien. Počas svojej meditácie takmer stratíš pojem o čase, z meditácie ťa vyruší vstúpenie ďalšej osoby do miestnosti. Mladé dievča, ktoré na teba pozerá s rešpektom, pokynieš jej a ona prehovorí
Garth Devilman? Rada si ťa vyžiadala. Okamžite.
dopovie a pozrie sa von do chodby, usmeje sa a bez slova odkráča preč.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám

Dítě... Posvátný poklad pro rasu jakéhokoliv druhu. Neznamená snad být dítě mít i kořeny? Řídit se instinkty, které jsou nám vlastní? Není snad Jediho posláním ochrana Galaxie? Copak tím, že se zříkáme našich hodnot a slepě bez ptaní přijímáme jiné nepřicházíme o část sebe sama?
Pohroužen do meditace a svých myšlenek jsem se snažil přebít hnilobný pach nejistoty.
Rozumově jsem chápal, proč vše je tak, jak je. Vždyť mi to sama mistryně několikrát vysvětlovala:

Jedi musí být nestraný. Bez stránky emocí, jenž by kalili úsudek a znemožnili tak plné porozumění Síle.
Bylo to krásné tvrzení, místy hodně idealizované, ale bylo krásné. A i přesto všechno jsem věděl, že je něco špatně. Byl jsem tak pohroužen do meditace, že mě blížící se kroky trochu zaskočili. Otočím se a ve dveřích stojí dívka. Pokynutím ji vyzvu, načež mi přednese zprávu a odejde.
Zvednu se a vydám se směrem do místnosti Rady.

Tomu se prostě říká skvělé načasování...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Coruscant, Chrám rádu Jedi

Po ceste k miestnosti Rady míňaš veľa známych ľudí, ktorí na teba len sem-tam kývnu. Zamyslený kráčaš vpred cez veľké haly a sály, až sa napokon dostaneš do stredu chrámu odkiaľ ťa turbovýťah vynesie priamo k miestnosti Rady. Stlačíš gombík a po chvíľke už vstupuješ do kabíny výťahu. Stlačíš horný gombík a už sa vezieš. Chvíľku nato vystúpiš z neho von a ocitneš sa na recepcii, mladá twilečka, ktorá tam pracuje, ťa bez slova pošle ďalej. Predstúpiš pred Radu. Avšak nie je tam toľko majstrov ako si očakával. Sotva štyria majstri. Podídeš do stredu kruhu. Majstri si ťa obzrú a hlavný začne
Sledujeme tvoj pokrok Garth. Je vidieť ako zvládaš svoje emócie. Čoskoro ťa vyšleme na samostatnú misiu. Myslíš, že to dokážeš?
spýta sa ťa muž naproti tebe.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám

Na základě doporučení jsem se tedy odebral k Radě. Snažil jsem se v tu chvíli nemyslet absolutně na nic. Stojický klid hodný ospalého mívala přetrval, až do místnosti Rady. S mírnou úklonou a oním mívalým klidem jsem přestál jejich poučování o emočních výlevech. Místo jakéhokoli emočního, či myšlenkového projevu, jsem si prostě a jednoduše představil ocelovou zeď.

Bezeslova jsem pokývnul hlavou na znamení souhlasu.

Udělám vše co budu moci... Dodám po chvíli, aby můj projev nabral váhu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Chrám

Stojíš pred Radou ešte zopár minút a zhovárate sa na rôzne témy, po chvíľke ukáže majster sediaci po boku veľmajstra na jeho datapad, veľmajster kývne hlavou a povie
Môžeš odísť, pri odchode pošli dnu ďalšieho čo očakáva
povie veľmajster a pokynutím ťa požiada o odchod
Nech ťa Sila sprevádza mladý Jedi.
počuješ za svojim chrbtom, keď vychádzaš z miestnosti Rady. Pred dverami na teba čaká tvoj starý majster
Zdravím ťa, ako sa ti darí?
spýta sa Uvi Zien
Ani neodpovieš a odchádzaš preč. Na miesto, kde sa ti vždy najlepšie rozmýšľa.

Chrám Jedi, terasa na najvyššom podlaží

Po krátkej chvíli vystúpiš na čerstvý vzduch a usadíš sa na jednu z mnohých lavičiek. Rozmýšľaš nad mnohými vecami a nevnímaš veci na okolo teba. Z tvojho dumania ťa vyvedie až prítomnosť osoby, ktorú si pred chvíľou už stretol, je ňou majsterka Zien
Vedela som, že ťa tu nájdem.
povie a posadí sa vedľa teba
Nad čím rozmýšľaš tento krát?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“