Výcvik pro Trivi - V zákoutích (Tiberius Stranglehold )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Když jdete chodbou, narazíte na několik rakghoulů rozsekaných na kusy... při čemž Corax oznámí že je to jeho práce. Několikrát zaboíte, ale za chvíli se ti zdá že chodíte v kruhu.
Protáhl jsem se ventilací, pak jsem spadl pár pater dolů a snažil se mě sežrat drtič odpadků... přiznám se že netuším kudy jít.
Ale pak narazíte na tři čerstvé mrtvoly. Corax si začne jednu prohlížet.
Meč, ale na tomhle patře by nikdo kromě nás být neměl...sakra
Najednou se zarazí a ty uvidíš že asi pět metrů před vámi stojí postava v kápi a plášti.
Ty ....prostě ....neumřeš...
Pak proti vám použije Sílu a pokusí se vás odhodit.. Ty stihneš uhnout, ale oslabený Corax odletěl na nejbližší stěnu, do které narazil.
Vyrovnej se se svým osudem než zemřeš.
Uvědomíš si, že mluví na tebe a míři na tebe rudým světelným mečem.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesrmírna stanica

Prechádzali sme chodbou. Na zemi bolo strašne veľa mŕtvych rakghoulov. Kráčali sme ďalej, popravde, vôbec sme nevedeli kam vlastne ideme, vedeli sme len prečo vlastne ideme. Potom som už len zaregistroval ako Corax padá k zemi a púšta svoj žltý svetelný meč, ktorý sa následne vypne. Otočil som sa a zbadal som postavu v čiernej róbe. Svojimi temnými očami pozeral priamo do tých mojich. Snažil som sa zachovať kľud ako to kódex jediov kázal. V tom si temná postava zhodila róbu s tela a ukázala svoje mohutné telo a vytiahla temne červený svetelný meč. Prihovorila sa kumne slovami že dneska umriem. No ja som tento fakt neprijal a odvetil som mu:
Dnes nie, dnes určite nie.
Zhlboka som sa nadýchol a zapol som svoj azúrovo modrý svetelný meč, ktorý som mal v ruke pripravený na podobné situácie. No popravde som očakával útok rakghoulov a nie sitha. Sústredil som sa teraz len naňho a nič iné som sa snažil nevnímať. Pevne som chytil svetelný meč do dvoch rúk a rozbehol som sa priamo na sitha.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesrmírna stanice

Temná postava na sobě nechápá kápi i plášť. Zdá se mohutnější než ty, ale jen o kousek větší.
Na tvůj útok zareaguje tak, že nastaví svůj meč do dráhy tvéhoa vykryje ho.
Následně zaútočí rychlými útoky z obou stran, otočka, útok zleva, a silný útok zezhora.
Vidíš, jak zpoka kápě na tebe zírají žluté, jakoby lehce svítící oči a z osoby přímo cítíš nenávist.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Temná postava sa namňa rozbehla silnými údermi čo som čiastočne dokázal využiť. Hneď po jeho prvom útoku už bol zadychčaný. Pri jeho úderoch temne červeným lightsaberom som z neho cítil hnev a nenávisť. Skúsil som to využiť. Sústredil sa len na tie emócie a ako ma čo najrýchlejšie zabiť. Absolútne sa nesústredil. Cítil som to jasne a tak po jeho rýchlom útoku som sa prikrčil v kolenách a spravil som otočku a švihol som svojim modrým svetelným po jeho kolenách. Síla mi pomáhala. Cítil som s neho obrovskú nenávisť a tak som vedel že sith je nesústredený.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Ikdyž vypadal sith navenek i uvnitř nesoustředěný, nebylo tomu tak.
Když mu sekneš po kolenou, vyskočí a kopne tě do obličeje.
O sekundu později se vzpamatuješ a vidíš jak zase jen vyčkává na tvůj další krok.
Jsi jen další padawan co přeceňuje svoje schopnosti a podceňuje protivníka. Mě vede temná strana... Jde vidět že ses nikdy nesetkal s temným jediem.. nevíš jak taktizujeme. Dá se říct.. že jsi bezmocný. Dávám ti proto šanci se ke mě přidat. Společně zabijeme Dorna i ostatní a já tě zasvětím do tajů temné strany. Nebuď hlupák... máš veliký potenciál, nenechám tě ho promrhat na světlé straně Síly.
Poté se postaví do postoje Soresu a cítíš jak na tebe útočí.. snaží se ti vlést do hlavy a zanést tam pochyby, beznaděj... hněv.. každé jeho slovo ti zní v uších a v hlavě.. stále však nedokázal prorazit do tvé hlavy... víš že pokud se to stane, bude s tebou krátký proces.. musíš ho nějak zaměstnat a přenést jeho soustředění jinam... jinak nemáš šanci.


______________________
Já jsem nezmiňoval že by sep roti tobě rozběhl.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Temný Jedi ma silno kopol priamo do tváre a spadol som na zem. Svoj svetelný meč som v tú chvílu vypol. Temný Jedi to pochopil asi tak že sa vzdávam, ale vôbec tomu tak nebolo. Začal ma presviedčať aby som sa pridal k temnej strane Síly. Chcel aby som šiel s ním. Bolo to obrovské pokušenie. Každé jedno slovo mi hučalo v hlave ako keby to rozprávalo minimálne sto ľudí. Musel som ho nejako zamestnať aby sa nemohol tak koncentrovať na prienik do mojej hlavy.
Nie! Radšej umriem, ako by som sa mal pridať k tebe!
Zvolal som a zapol som svoj svetelný meč. Postavil som sa zo zeme a rozbehol som sa silnými útokmi na temného Jediho. Chcel som nejako rozhodiť jeho postoj a tak som útočil raz na nohy, raz na telo. Takto som to striedal a snažil som sa ho nejako rozhodiť, aby som mohol podniknúť priami útok na jeho nekryté telo.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Chceš zemřít? To se dá snadno zařídit..
Několikrát opakovaně zaútočíš na sitha... povede se ti ho lehce škrábnout do levého ramene.. což způsobí, že na tebe zatlačí Silou a musíš o krok ustoupit.
Další dva útoky, které na tebe vede mečem vykryješ.. ale musíš ukročit, takže tě sith relativně obejde..
Nyní je mezi tebou a Coraxem sith.
Sith pozdvihne meč a připraví se udělat pár kroků, aby tě měl zase v dosahu k útoku.
Naštěstí si všimneš něčeho čeho on ne.. Corax se k němu opatrně připlazil... a až už bylo pro sitha pozdě, vrazil mu nůž do nohy. Na čež se ozve zaskučení a pak vás oba sith odhodí.
Tohle neskončilo!
Zařve na vás a zmizí v postraní chodbě.
Nechoď za ním... pomoz mi.. jdeme....
Řekne Corax a začne se pomalu zvedat ze země.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Chvíľu som ešte bojoval s temným Jedim. Počas súboja sa dostal medzi mňa a Coraxa. Corax nič nenechal na náhodu a tak sa pomaly odzadu priplazil a vrazil nôž temnému Jedimu do nohy, ale ešte pred tým sa mi ho podarilo škrábnuť do ramena, takže bol zranený. Obidvoch nás pomocou síly odhodil a dal sa na útek. Corax mi povedal že ho nemám prenásledovať a tak sa aj stalo. Dúfal som že stretne nejakého Rakghoula cestou, najlepšie by bolo keby ich stretol v nejakej menšej skupinke. To však boli iba moje priania a odhady. Vrátil som sa do reality a pomohol som Coraxovi postaviť sa na nohy. Chvíľu som ho ešte držal za rameno, lebo som nevedel ako natom je po páde. Medzitým som mu položil štandardnú otázočku:
Čo to malo znamenať? Myslel som že sme tu sami.
Dopovedal som a netrpezlivo som čakal na odpoveď a takisto som čakal aj na nejaký nápad z Coraxovej strany čo budeme robiť.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Corax se začal belhat dál chodbou a tobe nezbývalo nic než ho následovat.
Ten únik není náhoda... to byl on, zatím nevíme jak, ale udělal to.. teď je tohle lítající obludárium. Nevěděli jsme že je tady až do doby, kdy jsme sem přijeli... Ani on tady nebude sám.. proto nás sem tvůj mistr vzal všechny.
Pak se na chvíli opře o stěnu, než pokračuje dál... zdá se že se drží tak tak na nohách.
Nevím přesně proč, ale... jednou se rozhodl že už nechce být jedi.. během akce se obrátil proti svému mistrovi a málem je oba zabil.. byl to jedo první padawan... Mortarion si myslí, že za selhání padawana může většinou mistr, ale jakkoli se na něm podepsala temná strana k tomuhle ho nevedl.. doteď nikdo neví proč to udělal..
Několikrát zahnete, než dojdete do místnosti se dvěma výtahy..
Tohle patro je nějaký malý...
Když vyjedete o patro výš Corax vyjde z výtahu a sedne si na zem...
Chvilku... jdi zatím tantou chodbou... hned tě doženu.
Řekne a ukáže na jednu ze tří hodeb.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Šli sme rýchlejším krokom po dlhých chodbách vesmírnej stanice. Medzi tým mi Corax vysvetloval čo bol zač ten temný Jedi. Rozhodne to bol veľmi divný príbeh o ktorom by sa dalo diskutovať, ale teraz na tom nebol čas. Niekedy sme zastali, Corax sa oprel o kolená, vydýchal sa a pokračovali sme ďalej. Potom sme vošli do výťahu a keď sme vyšli o pár poschodí vyššie tak Corax si sadol na zem. Povedal mi že mám pokračovať a ukázal mi na chodbu kade mám ísť, dodal že ma doŽenie. No ja som si nebol istý že v takomto fyzickom stave by ma bol schopný dodať. Ja som mal na rozdiel od neho ešte dosť síl a tak som sa spýtal:
Si si istý Corax? Samému ti takto hrozí nebezpečenstvo
Mal som oňho stach. Nechcel som aby ho postihol rovnaký osud ako postihol Horusa.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Jsem si jistý. Potřebuju pár vteřin oddech. Ty jdi.... narozdíl od bratřička se o sebe dokážu postarat.
Pak se ozve něco mezi smíchem a zakašláním a Corax ti následně popíše kudy máš jít.
Pohyb.. a tady máš komunikátor... mám ještě jeden.
Pobídne tě, abys šel a hodí ti komunikátor jako náhradu ze tvůj zničený.
Jdi rychle, Horus na tom bude hůř než já.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Corax mi popísal cestu kade mám ísť a ja som mal uši na stopkách aby mi niečo neuniklo. V zničenej vesmírnej stanici som si pripadal ako odrezaný od sveta a tak som mal trochu problém sa orientovať.
Fajn, dávaj na seba pozor.
Povedal som Coraxovi a prikývol som hlavou na znak toho, že mu rozumiem. Corax narozdiel odo mňa mal pri sebe až dva funkčné komunikátori a tak mi jeden hodil. Chytil som ho pravou rukou pevne a okamžite som prestavil kanál, aby som sa počul s majstrom aj Coraxom. Mávnutím ruky som si ho za opaskom vymenil za svoj zničený. Svoj zničený som len tak hodil na zem, teraz tu neplatili žiadne pravidlá slušnosti, takže to bolo jedno kde vlastne bol a na zemi mi vyhovoval viacej ako za opaskom, pretože ma iba zbytočne zaťažoval.
Z hlboka som sa nadýchol, prekontroloval som svoju výbavu a vydal som sa na cestu, ktorú mi Corax popísal.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

I před fakt, že ti Corax popsal cestu a zapamatoval sis většinu pokynů, tak byly chodby stále stejné a po několika minutách ses ztratil. Sice se ti na chvíli podařilo najít zhruba, kde jsi a pokračovat dál, i tak se ti zdá, že neustále jdeš špatně.
Takže ikdyž se to v některých situacích nerado přiznává... zase jsi se ztratil.. tentokrát sám.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Vesmírna stanica

Ako som tak kráčal a všetky chodby sa mi zdali na centimeter rovnaké, tak netrvalo dlho a stratil som sa.
Sakra..
Pomyslel som si v mysli a nejako som sa snažil zorientovať v tých chodbách. Bolo to ale takmer nemožné, keďže osvetlenie bolo dosť slabé a všetky chodby mi pripadali rovnaké. Rozhodol som sa že kontaktujem Coraxa a tak sa aj stalo. Vytiahol som spoza opasku svoj komlink, ktorý mi dal pri odchode Cora, a povedal som doňho.
Corax? Ako si natom? Ja som sa niekde stratil, vôbec netuším kde môžem byť.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vesmírna stanice

Jdu.. možná za tebou.. pokusím se tě najít, nevím kde jsi...
Odpoví ti z vysílačky Corax.
Co tam šachujete... našel jsem nějakou kontrolní místnost s detektorama... ani nevím na co...seš úplně mimo Core... je to tam jak bludiště.. radši počkej na místě... Padawane.. blízko tebe je další známka života...trochu víc... a běží docela rychle..
Ozve se z vysílačky mistr a ty zjistíš že blízko tebe něco je.
Najednou se na konci chodby, ve které se nacházíš mihne modré světlo a pár temných postav.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“