Výcvik pro Trivi - V zákoutích (Tiberius Stranglehold )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Výcvik pro Trivi - V zákoutích (Tiberius Stranglehold )

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám jediů

Píše se rok 23,5 BBY a začíná tvůj den..
Jsou to skoro věky, co jsi přišel do chrámu...
To samé se dá říct o tom, jak dlouho už absolvuješ rutinu... vstávat, snídaně, cvičit, oběd, cvičit, volno, cvičit, večeře, spát.. Jediná jinačí doba byla, když jsi byl způsobilý stát se padawanem a měl tě dva roky pod velením tvůj nedávno zesnulý mistr..
Nyní si tě ale vzal nový mistr... Mortarion Dorn, který nedávno doučil padawana a vybral si tebe, znal se s tvým mistrem a byla to pro něj spíše povinnost.
Obecně se o něm ví, že občas má své dny, kdy jeho chování moc lidí nechápe, ale jako mistr je prý hodně dobrý.
Dnes jsi byl už na snídani a zrovna ses vrátil do pokoje, když v tom někdo zaklepal na tvoje dveře... na seznamu je jen pár lidí, kdo by to mohl být..


__________
Pro začátek:
Nebraň se pocitům, myšlenkám nebo vnitřním rozporům...
Když popisuješ děj, nikdy nehraj za další postavy, pouze za sebe!
Posuň výcvik o kousek dopředu, nepokoušej se o předbíhání událostí...
Hodně štěstí..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám jediů

Kto to môže byť? Zvedavo som si pomyslel.
Postavil som sa s postele na ktorej som relaxoval. Zrýchleným krokom som sa približoval k dverám, bol som zvedavý kto to bude. Viem nebolo veľa ľudí, ktorý by to mohli byť ale bol som proste zvedavý, tak ako asi každý. Napravil som si oblečenie, hrabol vo vlasoch a ešte pred tým ako som ich otvoril mal som zlý pocit že to bude ďalši problém. Zhlboka som sa nadýchol, šiahol som na chrómovú kľučku dverí a otvoril som ich.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám jediů

Otevřeš dvěrě a vidíš muže v kápi, kterou si následně sundá.. vidíš jak na tebe zírá vyvalenýma, hnědo-černýma očima nějaký jedi... okamžitě si uvědomíš, že je to tvůj nový mistr..
Zdravím tě padawane... jsem mistr Dorn.. sme tam se vidíme a nedávno jsem ti vlastně říkal, že si tě beru za padawana...
Poté proklouzne dovnitř do pokoje a sedne si na první a jedinou židli co vidí...
Doufám, že ti to nevadí... nechce se mi stát ve dveřích... máme úkol... není od rady... ale je schválený...
Potom co řekne poslední slovo se na chvíli odmlčí..
Poletíme ještě s jedním rytířem jedi a dvěma mými přáteli na jednu odlehlou těžební stanici... odmlčeli se a už týden od nich není žádný signál... akorát, že těžební stanice je jen zástěrka... co tam zkoumají ti můžu říct až budeš souhlasit s úkolem...
Řeknu ti jenom, že až tam vejdem... už nebude cesty zpět.. budeme se snažit abyses odamtud dostal aspoň ty, když ne nikdo jiný, ale neručím, že se to povede..
Na tomhle úkolu se můžeš naučit mnohému... to ti slibuju... ale risk není vždycky zisk..
Proto se tě musím zeptat... půjdeš nebo ne? Posaď se a romysli si odpověď než ji řekneš nahlas..Jestli chceš půjdu za dveře, ať máš klid..

Potom složí ruce a podívá kamsi na podlahu..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám Jediů

Popravde povedané majstre, mám s toho zmišaný pocit.
Povedal som asi po tridsiatich sekundách ticha v miestnosti. No bol som zvedavý.
Určite to nieje nejaká podlosť? Táto myšlienka sa mi hnala hlavou stále dookola. Bol som trochu nervózny, sústavne som si klepal nohou. Myšlienky ma priam žrali. Predstavoval som si rôzne scenáre ako to môže skončiť, no stále som mal s toho zlý pocit. No veta že sa môžem mnoho priučiť mi vnikla akúsy dobrá pocit, že je to premňa dobrá príležitosť. Dvakrát som sa z hlboka nadýchol, prehltol som slinu a vyslovil som odpoveď.
Majstre, idem do toho.
Dúfam že som sa rozhodol správne
Po tomto mojom malom verdikte som si nohou začal klepať ešte viac, začal som si ohrýzať nechty, na čelo mi vyhrkla kvapôčka potu.
Tak, povedzte o čo sa jedná, chcem počuť všetky podrobnosti Majstre.
Bol som celý nedočkaví o čo konkrétnejšie sa bude jednať. Ba až tak nerózny Že som nemohol posedieť na jednej stoličke a musel som sa postaviť a spraviť pár krokov po miestnosti. Uši som mal na stopkách, nechcel som aby mi ušla nejaká drobnosť na ktorú by som potom mohol doplatiť.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Výborně..
Prohlásí mistr poněkud hlubším hlasem..
Na stanici zkoumali Rakghouly... najdi si to kdyžtak v archívu, odlétáme za dvě hodiny.. máš čas..
Jinak nevím.. jeden z mých přátel má skoro komplnetní plány stanice, berem těžké zbraně, předpokládáme, že to nebude nic lehkého, takže upřímně nevím co by sis měl vzít ssebou... vem si, nebo si vyzvedni co tě napadne, jen blastery ne, ty už máme naložené... to je ode mě asi všechno.. řekl bych ti víc, ale sám toho až zas tolik nevím... na sto procent si ale vem meč... hodí se ti..
Kdybys něco ještě potřeboval dojdi do hangáru... budu tam za půl hodiny a pak už neodejdu, takže tam budu až do odletu......můžeš si tam postupně nosit věci, abys pak netáhl moc..

Poté se na tebe usměje a odejde..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám Jediů

Srdce sa mi rozbúšilo od adrenalínu. Chvílu som ešte ostal ako solný stlp a čumel som na dvere ktoré sa za majstrom zatvorili. V podstare som nemal čo zo sebou vziať. Zobral som si nejaké drobnosti do batohu, meč som zasunul za opasok. Pomaly som sa už začal upokojovať. Vedel som do čoho idem tak už som nebol tolko pod stresom a v napätí.
Dúfam že mám všetko. Povedal som si sám pre seba keď som svoj batoh zatvoril. Do štartu lode zostávalo ešte niečo cez jeden aj pol hodiny tak som si sadol na postel a začal trochu meditovať. Na úloho som chcel byť sto percentne pripravený a sústredený. Zhruba po pol hodine meditácie som sa s postele pomaly postavil, a chcel som ísť za majstrom. Mal som nejaký divný pocit že som na niečo zabudol. Kľudným krokom, s batohom na chrbte som prešiel okolo police a v tom spadla krabička s náradím a baterkou.
Ja som to vedel. Povedal som trochu hlasnejšie.
Vedel som že niečo mi chýba. K tomu som si ešte dodal.
Krabičku som pozbieral zabalil do batohu a baterku som si zastrčil za opasok. Svižným krokom som sa pustil k dverám, ktorými som len tak preletel a vyrútil som sa smerom priamo na hangár.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Když po nějaké době dorazíš do hangáru vidíš mistra a ještě jednoho jediho u speederu..
Když přistoupíš blíž vidíš, že mistr provádí stojku na třech prstech jedné ruky a jedi při tom počítá..
289...290...291...
Když tě mistr spozoruje koukne po tobě jedním okem a přidušeným hlasem ti řekne:
Štěstí že jdeš... občas se mi zdá, že mi ubírá pár čísel..
Poté zabalancuje na té jedné ruce a skočí na nohy...
Bolí mě ruka... sázku jsem asi vyhrál..
Prohlásí a roztáhne ruce...
Doufám, že jste oba připraveni a zjistili jste si v archívu proti čemu jdem.. protože při letu tam projdete rychlokurzem o rakghoulech..
Řekne posměšně k vám a usměje se...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám Jediů

No popravde som toho vela neštudoval, ale svoje rakghouloch viem.
Samozrejme majstre.. Odpovedal som majtrovy na jeho monológ.
Očami som si prebehol jediho a vydal som sa pomaličky do lode. V lodi som si sadol na prvú stoličku ktorú som videl. Nemôžem povedať že bola dvakrát pohodlná, no na úroveň lode ktorou sme mali odletiet to bolo celkom dobré. Hneď vedľa mňa si sadol jedi, pozrel sa namna a trochu sa pousmial. Bol to muž, mocnej postavy odetej do hnedej róby, na tvári mal jemné strnisko, hrubé obočie s pod ktorého mu bolo jasne vidieť do jeho krásnych modrých očí. Bol som už netrpezlivý čo sa bude diať.
Tak čo bude? Spýtal som sa majstra keď som ho uvidel vchádzať do lode.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Tak asi poletíme.. no.. všechno hotovo dřív než mělo.. jdeme.
Prohlásí mistr po chvilce a naskočí do speederu.
Ty s dalším jedim do něj nastoupíte taky, mistr se ujme řízení a už vylétáte z chrámového hangáru..
Pořádně si prohlížíš jediho.. je to o něco vyšší chlápek než ty se širokýma ramenama. Má dvojtou jizvu před levé oko a jedna z nich pokračuje přes pusu až po bradu.. kratší hnědé vlasy měl postavené nahoru (nejspíše nagelované) a tvář měl oholenou... až na bradku.. jak sis všiml... oči měl modré..
Půjde to rychle... naši spolupracovníci už jsou u naší lodě a naložili vše potřebné, takže jenom nastoupíme a pletíme vzhůzu té stanici.
Odpoví ti mistr na otázku zatímco řídí..
Najednou si všimneš, že jedi si hraje s nějakou holí.. není to hůl je to světelný meč, ale rukojeť má několikanásobně větší.. když si stoupne, tak má ruku v lokti na 90 stupních... tedy v pravém úhlu.
To zní jako legrace..
Prohlásí ironicky jedi po chvilce...
Já jsem Isaac.
Řekne směrem k tobě a podá ti ruku.
__________
Předbíháš děj...... do lodě nejdete, teprve se k ní musíne dopravit.. jinak postavy a tak popisuju já..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Chrám Jediů

Ja som Tiberius, teší ma Isaac. Zoznámil som sa s jedim a stlačil mu ruku.
Fúuha, ten bude silný. Preblesklo mi hlavou hneď čo mi silne stlačil hlavu. Ten jeho svetelný meč mi nedal dýchať. Tuším to bol dvojčepelový, kedže bol dlhší ako môj, no nebol som si stopercente istý. Nedalo mi to a slušne som sa Isaaca spýtal.
Ehm, čo to máš za meč?
Založil som ruky a čakal som najeho odpoveď a zároven aj na ten rýchlokurz o rakghouloch.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - speeder, cestou k lodi

Isaac se podívá na svůj meč a poté zpátky na tebe..
Meč.... no.... je o hodně delší než obyčejný... ale stále má jednu čepel... není to špatný, ale občas složitější na ovládání..
Potom se podívá před sebe... a jak vidíš, už vidíte váš transport.
Za chvíli budem přistávat.. tak se dočkáte pohodlnější cesty.
Oznámí vám téměř okamžitě mistr..
A vašeho úžasného rychlokurzu mistře..
Řekne Isaac potichu, aby to slyšel jen on a ty.. ale mistr se stejně zachechtne.. Isaac se potom k tobě nakloní a potichu řekne..
Rychlokurz tak na půl minuty.. věř mi... víc ty rychlokurzy netrvají.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - speeder, cestou k lodi

No som zvedavý. Usmial som sa popod nos.
A môžeš mi vysvetliť akú výhodu má predĺžená rukoväť? Musel som sa Isaaca stále pýtať na ten jeho meč. Niečo podobné som videl aj počul prvý raz. Poznám len ľudí s jednou čepelou, a tý čo majý predĺženú rukovať majú už dvojčepelový meč.
Už nech sme tam. Na sedadle sa mi popravde sedelo dosť nepohodlné, bolo mi to už dlho.
Dúfam že to fakt bude v lodi pohodlnejšie, ako povedal majster. Chcel som s toho speedru čo najskôr vypadnúť. Cítil som sa velmi nepohodlne a taktiež ako som sledoval Isaaca jednym okom, tak sa mi tiež nezdalo že by sa mu sedelo najlepšie.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - speeder, cestou k lodi

Isaac se zamyslí nad tvou otázkou..
No, hlavní výhodou je větší dosah při souboji, pro mě se lépe ovládá, sice je to těžší, ale pro mě je to lepší než nozmální meč, nebo dvojčepelový.
Odpoví ti na tvou otázku a popřemýšlí, co by možná ještě dodal..
To je asi tak všechno...
Dodá ještě..
Přistáváme..
Oznámí hned na to mistr.. a dá se na přistávací manévry.
Po chvíli přistanete, a poté vystoupíte.
Tak, pojďte za mnou... myslím, že už bude všechno naloženo, tak bysme mohli teoreticky během deseti minut letět..
Řekne mistr a pokyne vám, ať ho následujete.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Coruscant - speeder, cestou k lodi

Hmm, zaujímavé, ale tak hlavné je že sa ti s nim dobré narába. Povedal som Isaacovy na jeho stručný výklad o jeho svetelnom meči a ešte som ironicky dodal.
Popravde, som zvedavý keď ho uvidím v akcii.
V tom Majster zahlásil že sme pristáli a máme ho nasledovať.
No konečne.. Verím že let bude pohodlný. Nie ako toto. Zagúlal som očami a nasledoval som majstra. Jeho róba viala spolu s jeho rychlou chodzou. Hned vedla mna šiel Isaac. Myslím že tiež sa potešil faktu že naša nová loď ma byť pohodlnejšia. Otočil som hlavou naňho, pozrel som sa mu do modrých očí. Boli modré ako jasná obloha a žmurkol som naňho. Ďalej som nasledoval majstra do lode.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant - speeder, cestou k lodi

Po nějaké době tiché chůze dojdete k vašemu transportu, kterým se ukázal křižník třídy Consular.
Těsně před rampou do lodě se zastavíte..
Celou dobu budem v menší konferenční místnosti, nehnem se odtamtud, každý si udělá pohodlí a ty tři hodiny utečou rychle.. teda spíše vy dva se odtamtud nehnete... stejně není co byste dělali. A teď nemluvit, musíme počkat na zbytek našeho týmu pro dnešní akci.
Chvíli poté ještě čekáte, než přijdou ti, o kterých mluvil mistr... jsou zhruba stejně staří.. vypadají spíše jako žoldáci, jelikož na to oblečením vypadají ..a mají blastery,a jeden z nich má dokonce blasterovou pušku... zarážející je, však že mají světelné meče... Vypadají nejspíše jako dvojčata, protože bys je těžko rozlišovat... jediný rozdíl mezi nimi, je že jeden z nich má vlasy delší a druhý kratší..
Konečně jste tady! Museli jsme s bráchem po té těžké práci na skleničku..
Prohlásí ten s delšími vlasy a vkročí na rampu..
Myslím, že půjdeme.... nebudem zdržovat..
Oznámí druhý a zamíří přímo do lodě, společně se svým bratrem..
Pojďte... jdeme do konferenční místnosti..
Pokyne vám mistr a vydá se stejným směrem jako dvojčata před ním..
Když vkročiš na rampu, chytne tě Isaac za rameno a pošeptá ti..
Drž se od nich dál, jsou v klidu, ale občas se chovají trochu divně.. hlavně když jsou pohromadě s mistrem... pořád něco kujou..a dávej bacha ať se tě nepokusí zrekrutovat k sobě..
Poradí ti a rychlejší chůží vkročí do lodě.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“