Zerax Corr (výcvik pro YavineCzek)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Zerax Corr (výcvik pro YavineCzek)

Příspěvek od Atalon »

Dantooine; okolí enklávy Jedi:

Bylo pozdní ráno velmi zvláštního dne, byl to totiž tvůj poslední den, tedy alespoň poslední den coby člena řádu Jedi. Po obloze se klidně povalovaly mraky a vůbec si celý svět tak nějak nepřipouštěl chaos okolní galaxie. Poznat to ale bylo na místním osazenstvu, všichni byli neklidní, roztěkaní, ustaraní. Koneckonců nebylo divu, po enklávě se nesla zvěst o velkém plánu, nějakém úžasném poslání vedoucím ke zvratu ve válce, o naději vítězství. Ale vzhledem k situaci se tomu dalo věřit jen stěží. A tobě to bylo vlastně i jedno, tebe zajímala myšlenka odchodu, pohrával jsi si s ní už roky, ale před pár měsíci začala tato myšlenka klíčit a růst v plán. Dostalo se jí totiž živné půdy. Mistři rozptýlení válkou, plánováním a úkoly přehlédli co se jim dělo pod nosem, přehlédli tvou malou zradu. Ano tak to jistě někdo velmi brzy pojmenuje, nebo také velkou chybou, až někdo zjistí že tě svou nepozorností nechali nakazit několik dalších padawanů myšlenkami moci. Byla trochu ironie a možná i důvod proč si toho nikdo nevšiml, že nic podobného jsi vlastně nikdy neplánoval, stalo se to tak nějak samo, pozorováním tvého chování, chápáním tvých motivací. Ano, stal jsi se pro ně vůdcem aniž by ses o to prosil, tedy ze začátku. Nebyla vás armáda, jistě jste se nemohli oddělit a opanovat si titul třetí mocnosti v galaxii, to by se v nějakých sedmi lidech aplikovalo dost těžce, ale bylo vás dost na podstatně smělejší plán, nutno dodat, že ani ten nebyl tak docela z tvé hlavy, vlastně s ním přišla Asha. To jí napadlo, když jsi se zmínil o odchodu k Sithům, vzít sebou dárek, něco co vám otevře brány Akademie Koribanu, jeden z holokronů. Starý poklad přinesený z Údolí temných lordů ještě před válkou. Právě o tomto plánu s tebou jistě teď chtěla mluvit, proč jinak tě tak narychlo shánět a přitom se chtít sejít mimo enklávu.

Viděl jsi jí už zdálky, seděla na stráni obklopená zeleným kobercem, vypadala jako bílo-modrý květ ve své lehké padawanské róbě, krásně kontrastující s její krvavě rudou kůží a výrazně tvarovaným montralem. Už zdálky se na tebe usmívala.
Tak co? Je všechno připravené?
Otázka byla jasně mířená na včerejší debatu vašeho spolku která se kapku vymkla, nebylo divu když se začalo rozebírat téma vašeho odchodu z jaksi pragmatičtějšího konce a to datumu odletu. Debata skončila, jako mnoho jiných, v nulovém stavu kdy jste se roztrousili do ložnic. Teď jí ale Asha myslela spíš jako žert, drobné popíchnutí otvírající rozhovor jejím oblíbeným způsobem.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Příspěvek od YavineCzek »

Dantooine; okolí enklávy Jedi

Však ty víš že neni na týhle planetě neí níkdy nic připravené začínám si myslet že učitelé něco zavětřily a stále mě v noci ovládá myšlenka toho že nás někdo zradil či zradí je to jako takový divný pocit jako takové tušení, už nevim komu mám věřit doufam, že ty máš jasné komu věříš, jakmile se dostaneme na Korriban tak se s náma nebude nikdo plácat ten holokron je jediná věc, která by nám mohla otevřít cestu, ale bojím se že sithové nás nebudou vítat s otevřenou náručí, spíš nás okradou a pak pozabíjej hehe pak by sme se mohli pokusit prěvzít sithskou akademii a pak dobít svět HAHA !
dál jsem se smál v nitru tomu že bych například já vládl celé galaxii to směšné pomyšlení znělo ještě komičtěji než vypadalo.
Nicméně tady na Dantooine už bych další zatracenej měsíc nevydržel všichni vypadaj jako by měli co skrývat všichni se chovaj jako že nic a všichni jediove kteří tu vystudovali sou "milý" a "hodný" že bych sem nejradši hodil nějakou velkou bombu před tim než odletíme , měl bych pak jistotu že sem na nic nezapoměl a nic sem nezvoral
přemýšlel jsem jestli jsem na něco nezapoměl a když jsem si uvědomil že ne čekal jsem na její odpověď na můj kraťounký monolog
Naposledy upravil(a) YavineCzek dne 11.5.2011 13:34:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Dantooine; okolí enklávy Jedi:

Asha se ušklíbla.
Bereš věci moc vážně. Měl bys relaxovat, takhle to celý prozradíš spíš ty.
Její slova měla dost z poučitelského tónu, ale šlo se s nimi těžko přít. Ale taková už Asha byla, jediný člověk který byl dost vychytralý, dost odvážný a dost temný, aby ti dokázala konkurovat, ale ona se místo toho k tobě přidala. Plně akceptovala tvé vůdcovství a zaujala místo po tvé pravici, navíc způsobem díky němuž jsi nikdy nemusel pochybovat o její loajalitě. Maximálně se šlo občas pozastavit nad jejími radami, sem tam hraničícími s ovlivňováním, ale co čekat od Togruty.
Navíc by sis měl dávat pozor na to co si přeješ. Nebýt Jediové "hodný" a "milý" s jejich zásadami, tak jsme pěkně v háji.
Pokračovala Asha v kárání i když mnohem sarkastičtějším hlasem.
Navíc já jsem. Tedy já mám všechno zařízený. Zítra ráno můžeme jít na věc, ale chce to dohlídnout aby i ostatní udělali co mají a především neztropili nějakou pitomost.
Nyní už byla zcela vážná, seděla na trávě s očima zabodnutýma do oblohy.
Já dohlídla na Tesu, Risu a Leeat, na zbytek asi budeš muset ty.
I o tomhle se dalo hádat jen stěží, Tesa, lidská válečnice odkudsi z jádra galaxie, Risu, vaše velká neznámá, jedna z rasy kaminoanů a Leeat, pokušitelská zeltronka, vaše ženské zastoupení. Tomu měla Asha mnohem blíž než ty a svou práci odváděla skvěle. Na tobě, aspoň podle jejích slov, byla starost o Kaase, krvežíznivého zabraka, ten se díky svým postojům k soubojům dostal na radar mistrů už dávno, ironicky si o něm mistři mysleli že váš spolek je tím nejlepším pro jeho umírnění. A pak tu byl velký problém, Maris, člověk, tedy aspoň geneticky, ale s výchovou před kterou trnulo i tobě. Byl chladnokrevný, boje a moci-chtivý a především majetnický, chtěl-li něco tak si to většinou vzal, bohužel mezi jeho schopnosti patřilo i divadelní umění hodné velké auly Coruscantu, které mu zajišťovalo velkou oblibu u mistrů. Ti doposud nezjistili co je zač a tak jej brali za jeden ze vzorů pro mladé, dokonce ho párkrát dávali za vzor i tobě. Jediný důvod proč Maris uznal tvé vůdcovství byla jeho totální absence vlastního strategického myšlení bez nějž se vůdce obešel jen stěží.

Nejspíš bylo teď na tobě, ujistit se, že ani jeden z nich neudělá v předvečer vašeho velkého plánu něco stupidního a naopak, že včas přispěje svým dílem k výsledku. O Marisově dílu jsi už věděl, měl zajistit připravenou loď, tu ti potvrdil už včera. Podle jeho slov našel dobrou loď v hlavním hangáru a vydával jí teď za porouchanou. Dělal pomocného technika v hangáru, takže to pro něj nebyl problém a svým způsobem ani moc nezáleželo na tom, co za loď budete nakonec mít, doveze-li vás na Koriban. To Kaasův díl byl velkou otázkou, zabrak se měl postarat o plán B, o nějaké odpoutání pozornosti pro případ, že by vše nešlo úplně hladce. Bohužel ale nepatřil k bytostem zrovna spolehlivým a bohužel ani nejchytřejším, takže jisté obavy byly na místě.

Asha se nijak nerozšiřovala ve svém prohlášení o dohledu nad ženským zastoupením vaší společnosti, ale zase patřila mezi ty u kterých to nebylo třeba. Byl to z velké části její plán a sama si velmi dobře uvědomovala jak moc se mohl pokazit.
Tak co Liusha? Jsi připravenej?
Zeptala se tě najednou na něco úplně jiného, ale o nic míň závažného. Připomněla ti totiž trénink s jedním z mistrů, měl to být trénink v šermu volnou formou, takže klasika, ale přece trochu závažnější. Mělo jít svým způsobem o závěrečný test tvých schopností než by došlo na zkoušky pro mise v terénu. Samozřejmě s nadcházejícím odchodem vlastně o nic nešlo, ale bylo tu pár věcí co z toho dělaly zajímavé. Především pak šlo o trénink naplno, vlastně první ke kterému se mistr šermíř uvolil, stále to bylo jen cvičnými meči, ale soupeř byl tak skutečný, jak to jen s cvičným mečem šlo a to bylo hodně zajímavé. Byl to totiž dobrý způsob, jak si ověřit zda tvé schopnosti obstojí i ve skutečném nebezpečí, ke kterému jste dost možná směřovali. Navíc nebylo zrovna nenápadné se v tuto chvíli zpronevěřit Dantooinskému drilu, ale to bylo na tobě, už jen proto že tvůj trénink začínal za pár minut.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Příspěvek od YavineCzek »

Dantooine; enkláva Jedi:

Máš pravdu měl bych už jít, aby neměli podezdření však znáš moji dochvilnost ...nikdy nikde nejsem včas ..
Tak zatim ahoj a pohlídej je

Poté co jsem se rozloučil jsem se vydal směrem k mistru šermíří
trénink bude hračka ovšem bojím se že by se při boji mohla projevit nějaká emoce nebo špatnej pohyb a začnou pochybovat o "čistotě" mého srdce.. už jen proto že se chci stát silnějším musím dotáhnout svou přetvářku až do konce
Jakmile jsem dorazil na místo, kde na mne již mist čekal jsem řekl
Není pak to přenádherný den mistře ? Určitě ste zrovna myslel na to samé. Znovu vám děkuji za vámi poskytnutý čas k tréningu a doufám že mne nebudete šetři jak jistě víte už nejsem dítě a dokážu ledacos přežít a tím myslim i velice těžky souboj.
Nedokázal bych se takto přetvařovat déle, doufám že jakmile se dostaneme na Korriban a projdeme výcvikem který tam určitě bude těžší než ten co dostáváme tady, tak že budu mít možnost se sem vrátit a pomstít se tím že vybiju veškerý personál této akademie.Radši bych se měl pokusit na to nemyslet jinak bych se mohl i prozradit.Čekal jsem co na to mist řekne a přemýšlel o tom jak by se to mohlo všechno ještě zhoršit

Kód: Vybrat vše

PS:Omlouvám se za pozdní odevzdání ale poslední dobou toho mám docela dost

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Dantooine; enkláva Jedi – tréninkový sál:

Mistr Rae Liusha, snad stoletý Chagrian, už na tebe čekal v tréninkové hale a na tvůj optimistický pozdrav odpověděl jako obvykle, takže zamručením.
Rychle soudíš sám sebe a ještě rychleji své soupeře, padawane. To nedělej, nebo se nedožiješ vlastního rytířství. Boj s živím protivníkem, s bojovníkem, je něco jiného než trénink padawanů a říkat si o přídavek dříve než-li jej ochutnáš je lehkomyslné.
Mistr si nikdy neodpustil příležitost poučit tě o chybách, ale byla to jeho práce, tak co čekat. Přesto sáhl do vnitřní kapsy svého pláště a hodil ti jeden z cvičných mečů. Z větší části byl dost podobný tvému vlastnímu a dokonce byl o něco málo vyváženější, aspoň do míry do jaké jde u takovéto zbraně mluvit o vyvážení. Rozhodně ti padl skvěle do ruky, mistr volil dobře a pečlivě a nechtěl tě v tréninku ochudit o jedinou výhodu.
Dobře, začneme.
Zavelel klidně a ukázal ti na kruh základního postavení na zemi. Souboj bral dost vážně nato, aby jej začínal z tradičního postavení kdy oba soupeři stojí v opačných kruzích jednoho kruhovitého obrazce v ideální vzdálenosti pro otevření boje takřka jakýmkoli stylem. Sám zaujal pozici naproti tobě. Tréninková hala byl prázdný, prostorný, hexagonální sál s řadou velkých oken na třech stěnách napravo, poskytujících dostatek světla a párem dveří nalevo, jedny vedli do chodby, druhé do skladu.

Vyhrává kdo přežije.
Řekl najednou Liusha s ironickým úšklebkem a zažehl blankytně modrou čepel. Elegantně meč protočil v ruce a postavil jej kolmo před sebe k šermířskému pozdravu, okamžitě zaútočil. Meče byly nastaveny na nejvyšší cvičný stupeň, takže každý zásah znamenal nemalý i když bezpečný příval bolesti a mistr toho chtěl bezezbytku využít. První výpad přišel okamžitě a Liusha mečem prostě bodl před sebe, ale prudce, velmi prudce. Mistr se pohyboval s rychlostí útočícího nexa a přesně jak sis přál, nehodlal ti nic dát zadarmo.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“