Výcvik pro Kernn Wess - Pohodlí a krev (Ryen)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Výcvik pro Kernn Wess - Pohodlí a krev (Ryen)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, centrála IIA

Už nějakou dobu pobýváš Coruscantu, cvičíš se s ostatními inkvizitory a čekáš na svoji závěrečnou zkoušku.
Když jsi šel včera spát, věděl jsi, že do ní máš ještě nějakou dobu... to ale platilo včera.
Ve chvíli, kdy tě probudí komunikátor zazní zpráva, že se máš urychleně dostavit do kanceláře Vrchního Inkvizitora a tobě v tu chvíli došlo, že to nebude asi ohledně výcviku.
Teď ti nezbývá nic jiného, než se připravit a urychleně se dostavit do kanceláře Ja'ce Yiasa.


____________________
Víš co máš psát...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant - Centrála IIA

Je to účel? Součást výcviku neříct mi předem, že se blíží závěrečná zkouška? Nebo se snad jedná o něco úplně jiného?
Emoce jsem nikdy moc neprojevoval, proto má hlava ve vypjatých situacích spíše analyzuje. Ovšem v tuhle chvíli se nemohu ubránit menší nervozitě.
Pokud je právě přede mnou závěrečná zkouška, nesmím zklamat! Nemohl bych pak Lordu Vaderovi pohlédnout do tváře...

Od doby, kdy jsem obdržel zprávu uplynulo přibližně deset minut a já jsem byl téměř hotový. Obyčejně by mi to netrvalo tak dlouho, ale vzhledem k tomu, že se nejspíš jedná o závěrečnou zkoušku, jsem si potřeboval alespoň zkusit pár výpadů svým mečem a procvičit si v rychlosti Sílu na náhodných předmětech. S výsledkem jsem byl celkem spokojený.
Právě teď jsem zastrčil svůj blaster Westar 34 do pouzdra, vibronůž schoval do boty - jako obvykle - a světelný meč si připevnil k opasku.

Poté už se poklusem vydávám ke kanceláři Vrchního Inkvizitora. Nechci vypadat jako uspěchaný nováček, ale také nechci mít velké zpoždění.
Jakmile stanu přede dveřmi Yiasa, v rychlosti se upravím. Nakonec rázně zaklepu a vstoupím dovnitř.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Centrála IIA

Poté co zaklepeš se ozve klasické. Vstupte.
Když vejdeš do kanceláře, vidíš tam vrchního inkvizitora Yiasu a další inkvizitor, zhruba stejně starý jako ty.
Výborně, jste tady oba. Můžeme přejít k vašemu úkolu.
Vaším cílem je lokalizovat a zajmout jednoho jediho na planetě Nar Shaddaa. Slovem Zajmout myslím zajmout živého.. pokud nějakým nedopatřením zemře, oba se mi budete zodpovídat. Každopádně mi donesete všechny jeho věci neporušené. Neúspěch nepřipadá v úvahu!

Poté se zarazí a vypadá, jako by přemýšlel.
Po přistání vás kontaktuje váš nový nadřízený inkvizitor, který bude na misi dohlížet...
Berte to jako závěrečnou zkoušku.. všechna povolení máte, papíry na transport taky.. teď jděte.

Poté co inkvizitor Yiasa domluví vás oba vyhodí z kanceláře a zanechá vás osudu.
Když vyjdete z kanceláře všimneš si, že tvůj nový kolega má všechna potřebná povolení u sebe, takže je o starost méně.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant - Centrála IIA

Pozorně naslouchám příkazům vrchního inkvizitora.
Hmm, takže nakonec přeci jen závěrečná zkouška. A navíc formou mise... efektivní. Bude to těžké, ale já si s tím poradím!
Poté pohlédnu na svého budoucího společníka.
Tedy - MY si s tím poradíme.
Nejsem dvakrát nadšený ze spolupráce s jiným inkvizitorem - raději pracuji sám - ovšem úkol je nelehký a pomoc se bude hodit. Kromě toho jsme to stejně dostali příkazem, takže nemáme na výběr.
Ano, pane!
prohlásím na závěr a na pokyn Yiasua se odeberu z místnosti.

Na chodbě si změřím pohledem svého nového společníka. Všímám si, co je to za rasu, co má na sobě, jaké vybavení a také to, jestli ho náhodou neznám z výcviku.
Nakonec mi pohled sjede na papíry v jeho ruce.
Takže nebudeme otálet, ne?
řeknu bez okolků a vyrazím rázným krokem k transportu. Cestou si zakrývám světelný meč a blaster. Když mně cestující nebudou považovat za nebezpečného, půjde to hladčeji.

Nakonec obrátím oči vsloup. Stejně se budeme muset víc poznat..
Mimochodem, já jsem Wess.... Kernn Wess.
představím se ještě než dojdeme k přístavu.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Centrála IIA - cestou k hangáru

Při prohlížení svého nového společníka zjistíš pár věcí. Vypadá na člověka a je oblečený do zajímavě vyhlížejícího šatstva. Je to trochu směs toho co nosili jediové a standartu inkvizitorů. Všimneš si, že má sundanou kápi a přes levé rameno, něco podobné nárameníku, zřejmě z tvrzené kůže. Má také světelný meč, vibronůž v botě i u pasu a blaster. Občas jsi ho viděl na výcviku... už když jsi nastoupil patřil k lepším žákům, a už nějakou dobu jsi ho tam neviděl. Za poslední měsíc tak jednou.
Když oba jdete do hangáru mlčí... dokud ty nepromluvíš..
Já jsem Arghast Pariah.... zbraně si zakrývat nemusíš... máme pro sebe Lambdu, zařídil jsem to.
Když dojdete do hangáru vidíš bokem trochu starší Lambda-class T-4a shuttle.
Jdeme nebo chceš udělat ještě něco?
Zeptá se tě Arghast.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Centrála IIA - hangár

Jakmile dojdeme k našemu plavidlu, pokývám hlavou.
Takže Lambda...
poznamenám suše.
Skvěle - tím se nám cesta poněkud zjednodušuje.
Ne nic, můžeme vyrazit.
zareaguju na Arghastovu otázku a bez okolků zamířím do lodi. Předpokládám, že ani on už tu nic nechce, jinak by si to přeci už zařídil a nevedl mně rovnou do hangáru.
Pokud můj společník nebude nic namítat, přenechám mu funkci hlavního pilota a usednu na místo co-pilota.

Poslední dobou jsem tě tady moc neviděl.
poznamenám. Nechám na něm, jestli tohle konstatování nechá bez odpovědi, nebo se rozhodne to nějak objasnit.
Rozhodně bude cesta rychleji ubíhat, když spolu budeme komunikovat. Navíc pokud s ním mám jít do akce, tak bych ho měl lépe poznat.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, paluba

Hned jak nastoupíte si Arghast sedne na místo pilota a začne připravovat loď na start.
Budu pilotovat...
Oznámí ti po chvilce. Potom se strojem vzlétne, vyřídí všechny povolení o vzlétnutí a nabere to rovnou do hyperprostoru.
Když promluvíš, chvíli mu trvá, než si uvědomí že na něj mluvíš, jelikož se zrovna asi zamyslel.
Jojo byl jsem nějakou dobu v terénu a pak mě dali na samotku za neuposlechnutí několika rozkazů..
Pak se odmlčí a potichu se zasměje.
Co říkáš na přátelský duel v prostoru pro pasažéry, je to lepší než mluvení a zabijem tím trochu času než budem na Nar Shaddaa.
Potom vstane a přejde k přechodu do sekce pro pasažéry a otočí se na tebe.
Jdeš?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Mezihvězdný prostor - Lambda, paluba


Za neuposlechnutí rozkazů...
zopakuji tiše spíš pro sebe a mimoděk zírám na kontrolky.
Asi to bude taky pěkný kvítko. No proč ne.
Poté se chvíli kochám rozmazanými šmouhami hvězd, když mne z rozjímání vytrhne společníkova výzva.
Ten člověk nemá špatný nápady.
Jo, proč by ne.

Následuji Arghasta do prostoru pro pasažéry. Jakmile tam dorazíme, odepnu si opasek s blasterem a společně se svým vibronožem ho položím na nejbližší stolek nebo podobnou plochu.
Pozabíjet se přece nechceme.
Poté zkontroluji svůj světelný meč, ale zatím ho do ruky neberu. Uvidím, jestli se zezačátku obejdu bez něj.
Připraven?
zeptám se a zaujmu obranný postoj.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Paluba Lambdy, hyperprostor

Já jsem vždycky připraven.
Odpoví ti a zaujme útočný postoj stylu Ataru.
Uvidíme kdo je lepší..
Na to přeskočí vzdálenost mezi vámi a zasadí ti dost silný úder zeshora. Potom zvýší vzdálenost a začne se slabšími, ale za to rychlejšími útoky z obou stran.
Asi se začínám nudit..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Hyperprostor, Lambda - prostor pro pasažéry

Hmm, Ataru - agresivní styl. Pokud dokáže správně využít svou sílu, může být dost nebezpečný. Dobře, že jsem studoval Makashi...
pomyslím si, když uvidím protivníkův postoj. Sám schválně zaujmu neutrální obranný postoj, aby nebylo na první pohled zřejmé proti jakému stylu stojí.
S ledovým klidem sleduji Arghasta. I poté, co vyskočí, aby zaútočil, zůstávám nehybný a v hlavě si připravuji vhodnou obranu...
Na poslední chvíli nastavím svůj meč tak, abych zablokoval protivníkův útok a zpevním celé tělo, abych silný náraz ustál.
Jakmile začne Arghast se svými slabšími četnými útoky, nechám sebou proudit Sílu a instinktivně se bráním co nejkratšími tahy, abych se zezačátku příliš nevyčerpal.

Nudíš se? Tak dobře...
reaguji na jeho poznámku, kterou jsem si vzal osobně, a ladným pohybem přejdu rychle z obrany do protiútoku tak, jak mně Cesta Ysalamiriho učila.
Hned jakmile mi to situace jen trochu umožní, zablokuji naše meče tak, aby se boj alespoň na pár sekund pozastavil a využiji to k tomu, abych Sílou vzal nejbližší předmět za jeho zády a mrštil ho po Arghastovi. Pokud se mi podaří tímto ho vyvést z rovnováhy, využiji to samozřejmě k silnému útoku.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor

Nějakou dobu se snažíš zablokovat vaše meče, až se ti to nakonec povede.
Oba uděláte téměř stejnou činnost..
Ty hodíš po Arghastovi nějakou bedýnku, byla docela dlouhá, úzká a né moc široká..
Arghast naopak přehmátne na jednoruční držení meče a vrazí ti pěstí do obličeje.
Tím se oba na pár sekund vyřadíte a když se vzpamatujete Arghast okamžite skočí k bedýnce a dá ji na nebližší sedadlo..
Na to už nesahej..
Prohlásí po chvíli s úsměvem..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažery

Arghastův útok pěstí mne překvapí stejně jako jeho můj útok bedýnkou. Přestože mně tenhle jeho manévr na pár sekund vyřadí z boje, snažím se zůstat pevně na nohou. Když se mi opět vyjasní, vidím, jak můj soupeř uklízí nepořádek, který jsem způsobil, a snaží se přitom vtipkovat.

Ty na tohle taky ne.
ukáži na svůj obličej. Ne, že bych měl povahu na to dělat vtipy, ovšem snažím se tím cíleně rozptýlit jeho pozornost, protože ještě než to dořeknu, vyšlu na Arghasta proud Síly s úmyslem ho srazit. Následně vyskočím s pomocí Síly a provedu výpad Sai (skok s pomocí Síly s následným rázným útokem mečem vedeným shora).
Souboj ještě neskončil.
poznamenám.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor

Arghast jaksi vycítíl, že se připravuješ ho odhodit Silou a na poslední chvíly přeskočí sedadla a tím se odstíní od útoku, avšak uslyšíš tiché zaklení...
Následně přeskočí zpátky a vyšle vlnu Síly proti tobě...
Na druhou stranu, ty už vyskakuješ pomocí Síly a provádíš výpad Sai, který Arghast vykryl a téměř u toho spadl, ale pomohl ti tak, žes ho přeskočil a bolestivě dopadl na kolena..
Když se na něj otočíš, zjistíš, že stojí jen na pravé noze a na levé stojí jen špičkou, nejspiše, aby ji nezatěžoval, což pravděpodobně vysvětluje to jak zaklel, když přeskočil sedačky..
Musím říct, že bojovat umiš...... na druhou stranu... se ...tady brzo asi zmrzačíme..... Ale jestli chceš pokračovat..... budiž..
Řekne pomalu s přestávkami Arghast a stoupne si do upraveného obraného postoje Ataru..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Jakmile dopadnu, zkontroluji v rychlosti situaci a s jistým zadostiučiněním tak zjistím, že si Arghast zranil nohu natolik, že je nyní v nevýhodě.

Mám v sobě ještě natolik slušnosti k (ne)příteli, abych ho nechal alespoň zaujmout obranný postoj. Ovšem hned poté se v rychlosti otočím na špičce a tentokrát zaútočím výpadem Jung Ma (rázný útok z otočky o 360°). Síla útoku by ho mohla vyvést z rovnováhy, ovšem předpokládám, že ho nevyřadila z boje, proto pokračuji krátkými, ale přesnými, útoky. Snažím se tak najít skulinu v jeho obraně, kterou bych mohl využít. Přitom sebou nechávám proudit Sílu posílenou dávkou hněvu, kterou ve mně můj sok svým prohlášením vyvolal.

Zmrzačíme? Myslíš, že by se nepřítel na požádání přesunul na pohodlnější místo?! Byli jsme snad vychováváni k tomu, abychom měli pohodlí?!!
ani si pořádně neuvědomuji, že poslední větu jsem už zakřičel. Někde v koutku mysli vím, že to přeháním a že tohle měl být zápas jen na zabití času a ne sama sebe.
Ale jeho stížnosti uprostřed boje mně prostě rozlítily. Nemám povahu na to, abych se vztekal, ale hněv cítit dokážu. A tak jak nás to učili, dokáži hněvem posílit svou Sílu...
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor

Když se pokusíš zvednout a provést Jung Ma zjistíš, že to tak lehce nepůjde, ale přece jenom ho provedeš...
Bolest po dopadu na kolena byla nejspíše předzvěstí něčeho většího..
Arghast však udělal chybu, když se před Jung Ma skrčil a ty jsi ho začal zasypávat útoky..
Zároveň se tvá bolest kolenou zvětšuje a Arghastova obrana vcelku rychle povoluje..
Jak ale následně poznáš, stále má nějaké to eso v rukávu.
Když mu konečně prorazíš obranu zvedne meč, který okamžitě pošleš jednoduchým sekem stranou... na druhou stranu po tobě druhou rukou vyšle celkové asi metr dlouhý blesk, který tě zasáhne do hrudi.. a na pár sekund tě vyřadí...
Když se potom na Arghasta podíváš, drží meč v levé ruce a pravá mu visí dolů...
Teď mluvíš o věcech, které by měli být jasné většině lidí, co vyplivnou dudlík... a věř mi... tyhle kecy nemusíš vysvětlovat někomu kdo už párkrát málem umřel a zabil víc lidí, než kolik má přátel..
Řekne klidným a možná trochu hlubším hlasem a pak se zarazí a hledí před sebe na zem.... samozřejmě s mečem v obrané pozici, ikdyž se mu ruka pohybuje nahorů a dolů.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“