Výcvik pro Kernn Wess - Pohodlí a krev (Ryen)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Chvíli hledím na svého dočasného soupeře a dávám si záležet na tom, aby mi z tváře nebylo možné nic vyčíst. Těžce oddechuji a ve spocené dlani stále třímám svůj meč svěšený čepelí k zemi.
Neměl jsem v úmyslu tě poučovat.
oznámím nakonec.
Ale svůj výcvik - a tím pádem i tyto cvičné souboje - beru velmi vážně. Také za sebou nemám zrovna růžovou minulost, proto jsem vděčný za možnost stát se Inkvizitorem. Přiznávám, že jsem se nechal trochu unést.

Po tomto proslovu deaktivuji svoji zbraň a pobaveně se rozhlédnu po místnosti. Kdybych byl schopen úsměvu, tvář by se mi teď nejspíš zkroutila do pobaveného úšklebku.
Myslím, že bychom po sobě měli ten bordel uklidit. Stejně tam zanedlouho budeme, nemám pravdu?
Místo čekání na odpověď se rovnou odeberu k úklidu. Hned si ale uvědomím, že jsem na něco zapomněl...
Otočím se ještě jednou na Arghasta a naznačím mírnou úklonu.
Bylo mi ctí s tebou bojovat.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Arghast tě chvíli poslouchá a poté deaktivuje svou zbraň, jako jsi to udělal ty před chvílí..
No, řekněme... že jsme se nechali unést oba..... a ukidit bysme měli..
Poté se rozhlédne a padne mu pohled na několik polovysypaných krabic, které se jaksi dostaly tam, kde teď jsou...
Toho jsem si ani nevšiml...
Když se mu ukloníš, divně se na tebe podívá, ale potom se usměje a teké se lehce ukloní..
I mě bylo ctí s tebou bojovat... doufám že to bude vždy jen na stejné straně..
Potom se posadí na sedadlo, které bylo u nejbližší bedny a začne vracet obsah zpátky dovnitř... obsah jako jsou granáty, výbušniny, rozbušky a jiné trhaviny..
Bude trvat ještě asi tak dvě hodiny než tam budem..... jo... kdyby něco tikalo.. radši to zahoď a zdrhej do kabiny..
Oznámí ti po chvilce na otázku, kterou jsi položil před nějakou dobou..
Když se porozhlédneš po obsahu beden, zjistíš, že jsou v nich zbraně... vibromeče... různé tipy blasterů.... bedny s falešnými doklady.. oblečení v pytlích, na všem jsou nápisky co to je atd...

_______________________________
Moc se ti omlouvám... přiznám se, že jsem to dva dny odkládal a pak na to úplně zapomněl.. kdyby se to opakoval (dýl než 3 dny) pošli mě SZ... jenom pro jistotu...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Zatímco uklízím a srovnávám, snažím se dávat výbušniny a podobně nebezpečné věci zpátky do beden takovým způsobem, aby náhodou nedošlo k samovolnému výbuchu. Až teď mi začíná docházet, jak málo při našem souboji stačilo, abychom se tu vyhodili do vzduchu.
Je dobrý vědět, že se plavíme na tak bezpečné lodi,
utrousím ironickou poznámku spíše pro sebe.

Při práci se mé myšlenky stočí k cíli naší cesty.
Nar Shaddaa... Vždycky jsem se tam chtěl podívat. Myslím, že to tam bude přesně pro mně. Výhodou je, že se tam většinou každej stará sám o sebe, takže ztracenej Jedi tam snad nebude mít podporu.
Abych ovšem prořízl podivné ticho, které po chvíli práce v kabině zavládlo, zeptám se na věc, která mi vrtá hlavou od začátku úklidu:
Ty Arghaste... tohle je tvoje osobní loď? Tohle všechno mi totiž nepřijde jako běžný vybavení, ale jako věci, který běžně využívá inkvizitor nebo špion na svých misích.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Při tvé ironické poznámce se Arghast zachechtl a prohlásil:
Buď rád, že nejsme nalití nehrajem si s odjištěnou minou. To už jsem zažil taky..
Poté se začne přehrabovat v hromádce čehosi, na co neznáš název
Ticho opravdu trvá, než promluvíš..
No... řekněme, že něco bylo běžný vybavení... něco jsem našel... vyrobil.. koupil.. ukradl... Jinak... relativně ano.. ta loď je přiřazená ke mě.. mám to jako odměnu za jednu prácičku, takže to nemusím nakládat a vykládat pořád dokola..
Poté na sebe naskládá tři bedny co uvedl do původního stavu a sedne si na sedadlo..
Je lepší být připravenej... na druhou stranu... člověk se nikdy nemůže na nic připravit na sto procent.. vždy existuje bod, kdy se všechno nějak pos*re.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

Zaujatě poslouchám Arghastovu odpověď a uznale se podívám po jeho lodi teď, když už vím, že je skutečně jeho. Poté sebou hodím na nejbližší křeslo, židli, sedačku či co mám zrovna po ruce.
Jo, většinou se v jistým bodě něco pokazí. To je prostě zákon schválnosti - jedinej, na kterej se dá pořádně spolehnout
Při těchto slovech si pohrávám s rukojetí svého světelného meče. Přitom opět zvednu oči ke svému společníkovi.
Jsem rád, že jsme si aspoň trochu zabojovali. Naučil jsem se alespoň něco z tvého stylu boje. To se bude hodit, protože jestli máme toho zatracenýho Jedie chytit živýho, bude muset být naše spolupráce co nejdokonalejší...
Chvíli se odmlčím, ale nakonec ještě dodám na vysvětlenou:
Víš, nechci tenhle úkol zvrtat, když se jedná o závěrečnou zkoušku. Neúspěch nepřipadá v úvahu!
Jo a když už jsem u toho... Nedali ti nějaký podrobnější informace o tom Jedii nebo aspoň o inkvizitorovi, který nás tam převezme?

Ptám se jakoby mimochodem, ale ve skutečnosti pozorně naslouchám odpovědi.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Lambda, hyperprostor - prostor pro pasažéry

No... řekněme že nic neřekli, ale trochu jsem se v tom pošťoural a zjistil pár věcí.
Pak se zahlední do podlahy a vydechne..
Mistr Jedi.. Mortarion Dorn, jestli se tomu tak dá říct, byl mistr jedi, který se staral především sám o sebe.. co jsem zjistil je to že se momentálně obklopuje asi dvěma až čtyřmi dalšími jedii... jména jsem nenašel.. ale on je cvičil bez vědomí rady, takže jediný hledaný je on... a pozor.. tohle tě moc nepotěší.
Když přestane mluvit vytáhne svůj světelný meč a začne si ho prohlížet.
Nejsme první, koho na něj poslali.. Před čtyřmi lety na něj poslali inkvizitora, našli ho na kaši. Před dvěma lety se objevil znovu.. tentokrát dva inkvizitoři, stejný výsledek.. A nakonec! Dva měsíce zpátky pět inkvizitorů... přežil to jeden a to byl sám. Ten chlap je blázen, úplnej magor. Ale taky není nejmladší... mělo by mu být padesát... pádesát tři let..
Jo a ten inkvizitor co nás převezme je jeho bývalý učedník... takže by mohl vědět co chystá.. a jeden z jeho společníků je taky inkvizitor takže myslím že víme kde je, snad nebude čekat zradu od jednoho z těch kterým věřil.. Máme vysokou šanci na to že ho zajmeme a jak už zo bývá.. pade na pade že to přežijeme.

Pak si něco zabručí a lehne si na sedadla..
Otřesný... ale za chvíli tam budeme.. tahle mašinka je poladěná..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“