Pirátem proti své vůli - výcvik pro Setha Aleca (Ryen)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pirátem proti své vůli - výcvik pro Setha Aleca (Ryen)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - archivy

/27 BBY/

Reess Kairn.

Toto jméno Ti vyjelo poté, co jsi zadal příslušné indicie - rok narození, rasa, doba přijetí do Řádu, dosažená hodnost rytíř Jedi.

Reess Kairn...

Když Ti mistr Yarael Poof ještě před svým nešťastným skonem zadal poměrně banální úkol, nemohl jsi vědět, jak ovlivní Tvůj výcvik a co se při prohledávání jediiských archivů dozvíš zajímavého.

Mistr Poof chtěl, abys ve výcviku došel až na vrchol pod jeho vedením a třebaže v posledních měsících neměl příliš času na trénování younglingů, Tebe sledoval, seč mohl.
Ale před nedávnem zahynul a tys osiřel. Nebylo lehké se soustředit na další výcvik, ale musel jsi chtě nechtě přijmout fakt, že se co nevidět staneš padawanem jiného mistra Jedi.

Cítil jsi však, že ještě dlužíš mistru Poofovi poslední službu - splnění zadaného úkolu. Nemělo to sice již pražádný význam, ale mistr Poof by byl jistě pyšný, že plníš své povinnosti svědomitě.

Proto jsi nyní byl v archívech a zaníceně hledal všechny dostupné informace o bývalém rytíři Jedi, který po dvojnásobné vraždě opustil tajně řád Jedi a stal se vesmírným pirátem. Možná jsi s tímto Twi'lekem měl něco společného, každopádně jsi již pár dní a nocí ve svém osobním volnu vyhledával vše, co bylo dosažitelné...
__________________________________
Výcvik začíná a zde jsou první kroky, kterými je dobré začít:
Můžeš zabrousit do minulosti, nějaké vzpomínky se rozhodně neztratí a mohou být použitelné i v budoucnu...
Nebraň se pocitům, myšlenkám nebo vnitřním rozporům...
Když popisuješ děj, nikdy nehraj za další postavy, pouze za sebe!
Posuň výcvik o kousek dopředu, nepokoušej se o předbíhání událostí...

Toť pro tuto chvíli vše, přeji hodně zdaru! ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - archivy

Mé mohutné prsty mimoděk vyťukávají jednu známou melodii na desku stolu, zatímco očima hypnotizuji monitor počítače. Zírám už asi deset minut na stejnou stránku a už ani nevnímám, co mám před sebou. Místo toho se zabývám vlastními myšlenkami.
Kdyby mi alespoň řekl proč... Kdyby mi mistr Poof aspoň naznačil důvod k vyhledání zrovna tohohle twi´leka.
Při vzpomínce na mistra, který se mě hodlal ujmout, mé srdce pocítí nepříjemné bodnutí. Jistě - staří mistři by řekli, že splynul se Sílou, že nemám truchlit a tak dále... ale člověk i přesto všechno cítí smutek.

No nic...
pomyslím si, vydám ze sebe hlasitý povzdech a prsty nechám sklouznout zpět na klávesnici. Tentokrát nehledám přímo onoho Kairna, ale záznamy o tom incidentu, po kterém opustil Řád. Snažím se najít informace o obětech oné dvojnásobné vraždy i o okolnostech, které k vraždě vedly.
Poté zabrousím ještě k informacím o pravděpodobném současném pobytu Reesse Kairna.
Mimoděk si vzpomenu na chvástání Jocasty Nu, že v Archivech jsou informace o všem.
Hmm... kéž by!

Ať už požadované informace najdu, nebo ne, po chvíli vstanu za židle, protáhnu se a šouravým krokem opustím prostor archivů. Mířím nejkratší cestou přímo k soukromým prostorům mistra Yody (pokud je nyní v Chrámu přítomen). Mám na starého mistra pár otázek. Pokud ho v jeho pokoji nenajdu, zavítám do prostor, kde se trénují novicové a ostatních míst, kde by se pravděpodobně mohl vyskytovat.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - archivy

Rozhodl jsi se najít, co jen půjde a po chvíli prozkoumávání se to povedlo:
Reess Kairn

... Tento rytíř Jedi opustil řád poté, co vyšlo najevo, že udržoval milostný poměr s neznámou ženou. Tato byla jednoho dne nalezena mrtvá společně se svým zřejmým milencem. Okolnosti dvojnásobné vraždy jsou nejasné, lze však předpokládat, že zmizení Kairna s tímto činem má něco společného. Stopy světelného meče na tělech zavražděných nebyly zatím prokázány. Proslýchá se, že Reess Kairn se v současnosti pohybuje mezi vesmírnými piráty...
Tato zpráva byla zaarchivována v Kairnových spisech a Tobě udělala další vrásky na čele.

S nabytými informacemi jsi se rozhodl neprodleně vyhledat velmistra řádu Jedi. Našel jsi jej poměrně záhy v jeho soukromém pokoji...

Coruscant, Chrám Jedi - soukromá komnata mistra Yody

Mistra Yodu jsi vyjímečně nevyrušil při meditacích, byl připraven k odchodu ze svého pokoje.
"Chm, padawan Alec! Tys vyhledal mne? Nač?" podíval se zvědavě stařičký mistr a zahleděl se do Tvých očí.

___________________
K Tvému prvnímu příspěvku: Nemusíš popisovat, co bys dělal, kdyby... a co se bude dít, když... Prostě napiš svou reakci tak, jak myslíš, že by byla nejlepší. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Mistře Yodo,
kývnu na pozdrav a snažím se skrýt svou nervozitu. Až nyní jsem si uvědomil, že vlastně ani nevím, na co se ho přesně chci zeptat. Ale už jsem tu, takže...
Ehm... no já jsem studoval v Archivech a.... a... narazil jsem na záznamy o jednom bývalém rytíři - Reessu Kairnovi.
Sakra, nejradši bych si nafackoval - měl jsem si předem připravit, co řeknu!
Četl jsem o té tehdejší dvojité vraždě... ale vina mu nikdy nebyla dokázána. Víte, mistře, jak říkáte, nic se neděje náhodou a já jsem na ty záznamy určitě také nenarazil náhodou. Cítím, že je třeba se tím zabývat! Myslel jsem, že byste mi o tom mohl říct víc.
Raději to nahraju na ponouknutí v Síle. Nechci říkat, že to byl úkol zadaný mistrem Poofem. Kdo ví, jestli by mi neřekl, at už to nechám být, když je mistr mrtvý. A navíc - tohle pro mě byla osobní věc.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Yoda svým typickým krokem přešel místnost, poklepávaje přitom hůlčičkou o zem. Přitom i nahlas přemýšlel: "Chmmm, Reess Kairn pravíš? To záhadná postava řádu jest! Nikdo přesně neví, co tehdy stalo se... Ale zřejmé je, že na svědomí dva životy on má! Temnou stranu Síly on pocítil. Nyní těžko říci, kde hledat jej máme. Údajně mezi piráty on skrývá se..."

Popošel kousek k Tobě, aby Ti mohl lépe pohlédnout do očí, i když to pro bytost jeho vzrůstu nebylo nikterak lehké.
"Proč Ty o tento případ tak zajímáš se, padawane Alecu? Je snad nějaká souvislost s tímto činem Kairna a Tvým výcvikem, hmm?" zeptal se mimoděk.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Klapání Yodovy hole o zem působí zvláštně uklidňujícím dojmem. Skoro jako rytmické bubnování napomáhající meditacím... meditacím, které mi nikdy moc nešli.
Z mých úst vyjde povzdech.
Ano, okolnosti tohoto incidentu jsou dost zmatené. Souhlasím, vše nasvědčuje tomu, že Reess tu vraždu spáchal. Ovšem nikdy se to nepodařilo přímo dokázat, pokud se nemýlím. Je to jako závoj polopravd, který je třeba odhrnout, abychom viděli pravdu, mistře!
Proboha, já ale melu voloviny. Ve snaze to nějak okecat se do toho takhle za chvíli zamotám, že ani nebudu vědět, čí jsem.... ne, že bych to doteď věděl.
Čekal jsem, že Yodu bude zajímat, proč jsem se rozhodl zabývat zrovna touto věcí. Přesto jsem nevydržel sílu jeho tázavého pohledu a sklopil oči, takže jsem v zorném poli měl pouze špičky svých tmavých bot a spodní polovinu mistra Yody.
Sakra, ten stařík vidí člověku až do žaludku! No co, stejně bych mu to musel dřív nebo později říct...
Tak dobře... pohlédnu Yodovi znovu do očí. Je to úkol, který mi zadal mistr Poof před svou smrtí. A já nevěřím tomu, že by mi ho dal bezdůvodně! Prosím, mistře, nechte mě ten úkol dokončit!
Snažím se zůstat klidný, aby Yoda nepoznal, že je to pro mně citová záležitost. Ale to rozhořčení se někdy tak těžko skrývá...
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Bylo vidět, že mistr Yoda nenípřílišpřekvapen tvým sdělením, zřejmě vytušil, co mu chceš říci.
"Hmm, Ty pokračovat v zadaném úkolu mistra Poofa chceš? To chválihodné jest!" pronesl velmistr řádu a na okamžik se zastavil u dveří.
Když se otočil, odkašlal si a řekl: "Rada o Tvém přání rozhodne, prozatím trénuj. Kdo Tvým novým mistrem bude, Ty víš?"

Smrt Yaraela Poofa byla čerstvá, tudíž jsi ještě ani neměl čas uvědomit si, že budeš cvičen novým mistrem. Proto Tě Yodova otázka nejspíš překvapila...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Mé oči se rozšíří překvapením. Upřímně jsem čekal, že mě Yoda z úkolu odvolá, obzvlášť když nemám mistra, který by mne vedl. Srdce mi poskočilo radostí.
Jak já to zelenýho mužíka zbožňuju!
Otázka týkající se nového mistra mně upřímně zaskočí.
Mohu si vybrat?!
bleskne mi hlavou. Hned tu myšlenku ale potlačím - je to hloupost, ptá se jenom ze zvědavosti.
Víte, mistře, popravdě jsem o tom zatím neuvažoval. Mistr Poof mi vždy přišel jako samozřejmost, ale teď... Ale když už se ptáte - byl bych neskonale vděčný, kdyby se mistr Windu rozhodl vzít mně jako padawana, jestli to není moc troufalé? Víte, obdivuju jeho autoritativnost a sílu spojenou s moudrostí.
Předpokládám, že mistr již nemá dalších otázek, proto zamířím pryč. Po pár krocích se ale zase zastavím a otočím se.
Mistře Yodo... netušíte, proč mi mistr Poof zadal zrovna tenhle úkol?
Nečekaně mně zastihne náhlý nával smutku, když vyslovím jeho jméno.

Po mistrově odpovědi už rázným krokem zamířím na cvičiště. Yoda má pravdu, už dlouho jsem si nezatrénoval a potřebuju trochu oddychu, pokud mám ten úkol dořešit. Snad tam bude někdo z kumpánů-spolužáků, se kterým bych mohl změřit síly...
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - komnata mistra Yody

Yoda se zamyslel, jeho odpověď však byla více, než dostačující.
"Mistr Poof moudrým Jediem byl. On věděl dobře, proč tuto úlohu Tobě zadal. Nyní za svým klanem poběž, neb výuka dále pokračuje!" popohnal Tě velmistr a sám se odebral ke svým povinnostem.

Doufal jsi, že bude moct zahájit pátrání po Reessi Kairnovi co nejdříve, byť by to znamenalo jen sbírání informací. Bylo logické, že bez mistra Jedi se nedostaneš k hlubšímu prozkoumávání třeba i za zdmi Chrámu.
Proto jsi se nyní měl připojit ke své třídě a čekat, zda Ti rada nepřidělí mistra...
_______________________
Vysvětlení: Jako youngling jsi členem tzv. klanu, což je třída zhruba deseti stejně starých padawanů, kteří se učí pod vedením mistrů Jedi (tedy něco, jako třída a učitelé ve škole).
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant - prostory Chrámu Jedi

Šouravým krokem procházím rozhlehlými chodbami Chrámu a myšlenky se mi v hlavě převalují jedna přes druhou.
Yoda má pravdu - samozřejmě mistr Poof měl dobrý důvod mi ten úkol zadat... ale to vědomí mi to nijak neulehčuje. Nejhorší je, že dokud mi nepřidělí mistra, nemůžu nic dělat - a uvnitř Chrámu už toho asi moc nezjistim. Sakra!
Mimoděk naštvaně kopnu do nejlbižší stěny a nevšímám si vyčítavých pohledů procházejících rytířů. Říká se, že první mise padawana změní. Vrací se jiný... dospělejší.
Asi na tom bude něco pravda... Už ten úkol mi dává zabrat, tak jak těžká zkouška asi bude pro žáka první mise?

Po chvíli nechám myšlenky, ať si plují jedna přes druhou a zkontroluji čas. Podle toho se vydám do míst, kde obvykle v tuto hodinu přebývá zbytek klanu. Snažím se na můj úkol nemyslet - vím, že pokud mně čeká jeho řešení, musím co nejvíce trénovat, abych byl připravený.
Proto zrychlím a poklusem doběhnu do prostor, kde jsou moji spolužáci...

_____________________________
Pozn.: Schválně jsem nechal na tobě, kde se zrovna nachází zbytek klanu (podle toho tam budou směřovat mé kroky). Nebo pokud se ti víc hodí, abych se je vydal hledat na určité místo, tak ten konec přepíšu
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - zahrada

Když jsi prohledal všemožná místa, kde obvykle Tvůj klan cvičil a měl výuku, nenašel jsi je. Takže bylo jasné, že již probíhá každodenní meditační odpoledne v zahradách Chrámu a Ty jdeš pozdě!
Spěchal jsi, přesto se zpožděním jsi doběhl ven, kde za krásného slunného počasí právě mistryně Maks Leem, která dnes měla váš 'Hadí klan' na starosti, vysvětlovala svým žákům a Tvým souputníkům důležitost spojení Jedie s přírodou.

Viděl jsi přes nízké keře a stromky, kterak před ní v tureckém sedu posedávají Tví kamarádi:
Korta Benne, malý sedmiletý Gran, který nejvíc ze všech obdivoval misrtyni Leem už jen proto, že byla ze stejné rasy, jako on.
Dvanáctiletá Yelea Hwo, Rodianka, která ze všeho nejvíce milovala sladkosti všeho druhu, přitom si ale dokázala poctivým tréninkem držet pěknou postavu...
Terka No'ah byl chlapec lidské rasy, bylo mu deset a sám se považoval za přirozeného vůdce klanu, i když klany vůdce ve skutečnosti neměly. Jenže on byl všemi oblíben a každý si k němu přicházel pro radu i promluvit si.
Osmiletý Beg Niao, klučina zrzavých kadeří a poměrně urostlé postavy, byl naproti Terkovi chlapec s povahou ne příliš hodnou younglinga, přesto dosahoval ve svých cvičeních nejlepších výsledků.
Dalšími kamarády z klanu byla dvojčata z rasy Zabraků - desetiletá Wejj Qinneck a o rok mladší Habin, její bráška.
Poslední člen 'Hadího klanu' byl Tvůj největší přítel, kterého jsi znal prakticky od příchodu do Chrámu - kluk ebenově tmavé pleti Essan Elenos. Možná Ti přirostl k srdci tím, že jste oba obdivovali mistra Mace Windua...

Essan jako první vycítil Tvou přítomnost a zvesela se k Tobě obrátil: "Jé, Sethe! Kdes byl?"
Jeho slova doprovázel přísný pohled mistryně Leem, čekající na Tvé vysvětlení...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant - Chrám Jedi, zahrady

Jakmile vyjdu na čerstvý vzduch, užívám si krásných pár sekund svěžího vánku a hřejivého slunce, jež mi dopadá na tvář. Ale teď bohužel není čas na to, užívat si počasí, proto rychle zamířím ke granské mistryni. Zrovna jí jsem vždy záviděl to, jak blízko má k Whie Malreauxovi... jedinému žákovi, kterého obdivuji. Samozřejmě jsem na ní nevisel tak jako Korta.
Rychlým pohledem jsem zkontroloval přítomné. Byli tu všichni - kromě mně, jako obvykle. Věnuji krátký pohled Terkovi - chlapci, se kterým jsem měl časté spory, protože odmítám uznávat jako autority i některé mistry, natož pak svého vrstevníka. Očima zavadím i o zabrackou Wejj, k níž chovám trochu více, než obyčejné sympatie.
To vše ovšem trvá sotva pár sekund, načež mně z úvah vytrhne Essanův hlas.
No super, jestli jsem měl jakoukoliv šanci proklouznout sem bez povšimnutí, tak teď se právě vypařila.
pomyslím si a vrhnu na přítele vražedný pohled. Ovšem hned nato se šibalsky usměji, aby poznal, že jsem to nemyslel nijak zle.
Letmo se pozdravím se zbytkem klanu a nakonec sice nerad, ale přeci jen nechám svůj pohled sklouznout na mistryni Jedi a mé oči se střetnou s jejím trojitým káravým pohledem.
Ehm... mistryně Leem, nečekám na vyzvání a začnu. Omlouvám se za zpoždění, ale zdržel jsem se rozhovorem s mistrem Yodou.
Je sice pravda, že zpoždění jsem si zavinil spíš tím, že jsem se coural po Chrámu, ale to už vědět nemusí.
O co jsem přišel?
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - zahrady

Odpovědí na Tvou otázku byl pobavený smích Tvých souputníků, mistryně Leem byla však trochu jiného názoru.
"Žáci, zanechte smíchu, tady Seth Alec se právě vrátil od mistra Yody a ten má vždy na srdci jen vážné věci!" pokárala děti naoko a usmála se.

"Protentokrát jsi omluven, Sethe, ale vícekrát se již nezdržuj, pokud to není životně důležité ano?" ukončila diskuzi granská mistryně Jedi a pokračovala ve výuce.
Poté, co jsi zaujal svou pozici mezi kamarády, naklonila se k Tobě zabracká dívka Wejj a pošeptala Ti, když se mistryně Leem nedívala: "Ty, Sethe, co Ti chtěl mistr Yoda?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Coruscant, Chrám Jedi - zahrady

Pohodlně se usadím mezi mé spolužáky, přestože bych teď vzhledem k výši adrenalinu po rozhovoru s mistrem Yodou raději dělal něco akčnějšího. Snažím se poslouchat mistryni Leem a zorientovat se v obsahu přednášky. Z toho mne ovšem vyruší příjemný hlas Wejj.

Jé ahoj... no... popravdě on mi nechtěl nic. To já jsem chtěl něco po něm, víš?
odpovídám ve chvíli, kdy se Leem zrovna nedívá a vrhám přitom významný pohled na No´aha.
Podaří se mi u něj vzbudit žárlivost tím, že jsem byl na pokecu s Yodou?
Byla to důležitá věc, ale zatím bych o tom neměl mluvit.
Třeba tímhle u ní vzbudím pozornost
Vím, že by Jedi takovouhle náklonnost k dívce zavrhli, ale nejsem přeci stroj, že...

Chvíli mlčím a pokud po mně již Wejj nic nechce vědět, nahnu se na druhou stranu k Essanovi. Už to ze sebe potřebuju vysypat a komu jinému bych to řekl, než-li právě jemu:
Hej kámo - vypadá to, že mi konečně přidělí mistra! Dobrý, co?
Pozoruju spolužákovu reakci a nakonec ještě dodám:
Hele kdy už to tady končí? Mám v sobě moc energie, potřebuju to ze sebe dostat něčím aktivním.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, Chrám Jedi - zahrady

Ač byl i Essan stejně zvídavým klučinou, jako většina jeho vrstevníků,dokázal se natolik ovládat, že Tvoje slova přešel, aby se mohl plně soustředit na výuku mistryně Leem. A Tobě došlo, že bys měl raději udělat to samé, pokud si nechceš vyslechnout další káravé poznámky...

Když bylo po hodině, měli jste nyní trochu osobního volna, než začne další výuka.
Klan se nyní rozdělil, někteří zůstali v zahradách, aby se procházeli a povídali si čerstvé zážitky, zatímco Ty, Essan a Wejj s Habinem jste se domluvili, že zajdete do tělocvičny, kde tou dobou bylo určitě několik starších padawanů a cvičili se v souboji s mečem. Rádi jste se chodili dívat, kterak se zde učí a trénují padawani se svými mistry nebo učedníci mezi sebou navzájem.

Coruscant, Chrám Jedi - tělocvična

Když jste dorazili,nebylo skutečně o zajímavou podívanou nouze a tak jste se mohli s radostí posadit bokem a dívat se na trénující padawany.
Bylo zábavné sledovat jejich složité pohyby ve známých formách boje se sevětelným mečem, měli jste tak aspoň možnost učit se a odkoukat něco nového, co by se mohlo jednou hodit...

Wejj se naklonila ke svému bratříčkovi a špitla: "Podívej, Habine! Víš, co je to za formu boje se světelným mečem?" chtěla jej vyzkoušet.
Ale rychlejší byl Essan, který slyšel její otázku, ačkoliv nepatřila jemu: "To je přece Makashi, že jo?" vyjekl.
Teprve pak mu ale došlo, že Wejj zkazil možnost prověřit znalosti jejího bratra a trochu se zarděl...
__________________
Máš víceméně volnou ruku, můžeš se zaobírat cvičnými souboji,nebo navázat hovor s Wejj, to nechám na Tobě... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“