Výcvik pre Stanley Roberts (Jedi)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, múzeum

Dobre som si prezrel generátor a miestnosť, v ktorej bola. No nič som však nenašiel. Napokon som však vyšiel hore naspäť. Šiel som k oknu a pozeral som na to nádherné, veľké mesto. Jak som tak premýšľal, tak ma napadla taká kacírska myšlienka....
Hmm... cez deň to ukradnúť nemohli.... zmizlo to za bieleho dňa... bolo tu plno ľudí... nie cez deň to zmiznúť ale nemohlo... leda že by ....
Do Sili
zašuškal som si pre seba
.... leda že by to už bolo ukradnuté predtým a to čo ľudia videli bol len z holocronu ktorý prestal fungovať pri výpadku elektriny... Jasne... aj keď sa to zdá byť na prvý pohľad hovadina hehe...
Zapol som si vysielačku a vytočil som si majstra...
Majster, prezrite záznamy z noci pred tou krádežou... Opakujem! Prezrite záznamy z noci pred tou krádežou...[/b]

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, múzeum

Majster sa len ozve z komlinku
Dobre, idem na to.
chvíľku sa nič nedeje a potom sa ozve
Rýchlo poď sem, niečo sme našli.
zavolá ťa tvoj majster do miestnosti ochranky, rozbehneš sa tam. Po pár metroch už si vo vnútri a majster ti prehráva záznam z predošlej noci. Vidíš ako malý droid sa spúšťa zo šachty smerom k vitríne. Na chrbte má nejakú dosku. Zosunie sa až ku soške, opatrne odstráni sklo, ktoré sochu chráni, zobere ju a pripevní si ju na chrbát, vymení ju za tú dosku, ktorá v momente vytvorí holografický záznam sošky. Za sekundu už je droid aj so sochou preč. Na majstrovej tvári môžeš zachytiť začudovaný výraz
Tak toto som nečakal.
zmôže sa len na túto vetu. V tom momente vletí do vnútra aj technik
Tá hmota, ktorú ste našli v šachte nie je krv ale farba, používajú ju na droidov. Je to špeciálny typ droida, ktorý sa vyrába len tu na Corellii. Tu je adresa na výrobcu.
povie technik a podá ti papierik s adresou. Komisár vedľa teba si nasadí pomaly slnečné okuliare a skonštatuje
Myslím, že by ste sa tam mali vydať.
a potom odíde, nechá ťa s majstrom a dozorcom v miestnosti pre ochranku.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, múzeum

Po majstrovej reakcii som sa usmial.
Hmmm
Od technika som obdržal takú nejakú vizitku s adresou výrobcu toho droida.
Dík.
Yes! Mal som pravdu! Vedel som to! Už vidím že ako ma majster vyzdvihne najskôr pred Mirannou a Jainou a potom pred celou radou keď to vyriešime...
Po odchode komisára som vzdychol a spýtal som sa....
Tak, pôjdeme?
Potom som si otvoril dvere a šiel smerom von z múzea.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, pred múzeom

Spolu s majstrom vybehnete na ulicu a okamžite k vám priletí taxík, do ktorého nastúpite. Majster podá sullustanskému vodičovi papierik s adresou, ktorý len čosi zamrmle a okamžite tomu vytne plnú rýchlosť. Po ceste je majster ticho, rozmýšľa nad prípadom a nevenuje ti ktovie akú pozornosť. Cítiš z neho obrovské sústredenie.

Corellia, pred budovou firmy CeollTECH

Taxík vás po pol hodine vyloží pred futuristickou budovou firmy CeolTECH. Veľká vstupná hala, kde sa nachádza recepcia, s peknou sekretárkou. Vstupujete do vnútra, načo vás obdaruje žena pekným úsmevom, keď sa dostanete bližšie spýta sa
Čo pre vás môžem urobiť, majstri Jedi?
majster ustúpi do zadu, čím ti dá najavo, aby si hovoril.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, pred budovou firmy CeollTECH

V tej chvíli som ani nevedel že čo mám povedať. Jednak kvôli tej nádhernej sekretárke a aj kvôli majstrovej reakcii. Som čakal že bude on hovoriť ale moc mi to nevadilo. Keď dopovedala vetu tak som sa na ňu usmial.
Zdravím. Moje meno je Stanley Roberts a toto je majster Hardin.
Pristúpil k recepčnému stolu a oprel som sa oň s lakťom. Nadýchol som sa a povedal som:
Poprosím vás povedzte s tými vašimi nádhernými ústočkami šéfovi, že sním potrebujeme hovoriť.
s potmehúdskym úsmevom a tak gentlemansky som sa to pokúsil povedať aby som ju obmäkčil.

_______________________________________________
sorry že som dlho neodpovedal... nemal som moc času...

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, budova CeollTECHu

Žena na teba pozrie a zamračí sa, prstom stlačí gombík na konzole vedľa jej počítaču a povie
Šéf máte tu návštevu.
nasleduje chvíľka ticha a potom sa ozve
Pošli ich hore!
žena vypne gombík a povie
Chodbou napravo ku výťahu a potom horné tlačidlo.
potom sa venuje svojej robote. Majster do teba šťuchne a kývne hlavou, prejdete zopár metrov po chodbe až ku výťahu, nastúpite a vyveziete sa hore do kancelárie riaditeľa CeollTECHu. Dvere sa otvoria a ocitáte sa v kancelárii. Muž za veľkým stolom sa postaví a je vidieť, že sa o seba stará nakoľko má na sebe drahé veci, pokynie vám rukou a uvíta vás
Aaah, dobrý deň, čo pre vás môžem urobiť majstri Jedi?
spýta sa napokon a ukáže rukou na dve kreslá naproti jeho stolu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, budova CeollTECHu

Pristúpil som ku stolu a predstavil som sa
Moje meno je Stanley Roberts a toto je majster Hardin.
sadol som si do kresla a dodávam
Potrebovali by sme informácie o tomto droidovy.
podávam papierik s názvom toho droida
Vraj to je droid ktorý sa vyrába špeciálne len u Vás.[/b]

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, budova CeollTECHu

Muž naproti tebe prikývne a povie
Je pravda, že ich vyrábame. Ale je to prísne tajné komu ich predávame. Sú to osoby na vysokých miestach alebo celebrity.
dopovie a naberie si alkoholu do pohára a uchlipne si
Ukážte mi to.
povie a napriahne ruku po datakartu čo máš v ruke
Pozriem sa na to. Každý droid dostáva totiž unikátnu farbu a dá sa vystopovať.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, budova CeollTECHu

Ten muž na mňa pôsobil nejako zvláštne. Tipoval by som mu takých 40 rokov. Bol to taký vyšší a svalnatejší človek. Na jednej ruke mal obrovské drahé hodinky a na druhej bol hrubý zlatý náramok a oblečený mal drahý oblek. Ale hlavné bolo to že som nevedel vyčítať jeho myšlienky. No ale to bolo asi len z toho že som nemal také dovednosti.
Keď chcel odo mňa tú datakartu tak som sa usmial a povedal
Odkiaľ viete že potrebujeme niekoho stopovať?
Haha... trocha sa prekecol chalan... zdá sa že možno niečo vie. Ako keby nás už čakal...
Som bol veľmi zvedavý že čo povie teraz.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, budova CeollTECHu

Muž ani nezmení tvár a povie
Vidím dvoch Jediov, pýtajucich sa na mojich droidov. Na tom papiery čo ste mi podali je vidieť pečať Corellianského policajného zboru, čiže na základe toho som usúdil, že nejakého z mojich droidov hľadáte.
dopovie a zdvihne kútik úst
No tak, chcete ho nájsť, či nie?
spýta sa a odpije si z jeho drinku. Rukou zapne jeho počítač a čaká na tvoju reakciu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, budova CeollTECHu

Na 2-3 sekundy som sa mu ešte pozeral do očí.
Hmmmm.... ja si myslím že klame.
Vskutku...
So vzdychom som mu dal ten lístok.
Na.
Pozrel som sa na majstra lebo on po celí čas nič nehovoril a bol som zvedaví že ako sa bude tváriť. Z toho aspoň zistím že či je nahnevaný alebo nie.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, budova CeollTECHu

Muž ti vytrhne z ruky papier a zamračí sa na teba, začne niečo ťukať do počítača. Pozrieš na majstra ale jeho tvár sa nezmenila, udržiava sabbacovú tvár. Po chvíľke sa ozve riaditeľ
No takže, tento droid si objednal súkromník. Tu je jeho adresa.
podá ti kúsok plastu, na ktorom je napísaná adresa odberateľa
Teraz, ak dovolíte, rád by som išiel domov.
povie, postaví sa a rukou vás nasmeruje k dverám. Majster sa otočí a povie
Vďaka, pane.
a potom vykročí do chodby, zoberie si od teba adresu a rýchlou chôdzou vychádza von, z budovy. Nasadne do taxíku spolu s tebou a podá adresu vodičovi
Ale to je mimo mesta.
povie sullustan za kormidlom
Dostaneš dvojnásobok za tú cestu.
vyhŕkne napokon z majstra, potom vás prilepí do sedadiel akou rýchlosťou sa vydá vodič smerom k vašemu cieľu.

Corellia, bohatá štvrť hlavného mesta

Po viac ako hodinovej ceste taxíkom sa dostanete mimo mesta. Veľa rodinných víl a palácov svedčí o tom, že ste sa dostali do bohatej časti. Taxík zastaví pred ohromným palácom, od brány k dveriam to je najmenej 100 metrov. Vystúpite a taxík odíde, majster nezareaguje a len povie
Páni, to je ale barák.
a podíde k holozvončeku, zazvoní a na obrazovke sa zjaví tvár protokolárneho droida
Rezidencia pána Browna, prajete si?
majster nastrčí tvár do kamery a povie
Vyšetrujeme lúpež, sme vyslanci Rádu Jedi.
obrazovka zhasne a po asi dvojminútovom tichu sa brána otvorí. Spolu s majstrom sa vydáte smerom k dverám, ktoré na vás už čakajú otvorené. Spolu s droidom tam stojí aj muž, v strednom veku, čierne vlasy a čierne oči. Je na ňom niečo podivné.
Zdravím vás, majstri Jedi!
privíta vás s úmevom
Čo pre vás môžem urobiť?
spýta sa hneď nato.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, taxík


V taxiku som si všimol že mi celkom vyhladlo. Rozhodol som sa že hneď ako dokončíme tú návštevu tak navrhnem majstrovi zájsť si do reštauracie. Bol som zvedaví že aká je Corellianská kuchyňa.
Kým sme sa dostali na miesto určenia tak prešla aj hodina a stále som premýšľal o tom že či s tým môže mať niečo spoločné ten riaditeľ s tou krádežou.

Corellia, bohatá štvrť hlavného mesta


zastavíme pred domom a aj ja a aj majster s vyvalenými očami obdivujeme ten palác.
Tak to teda je.
Majster sa postavil ku stroju predstavil sa a kým došiel von ten pajko tak to mu teda trvalo.
Bol to taký štyridsiatnik s čiernymi vlasmi a s čiernymi očami ako uhlík. Ale bol až prehnane milí. A to sa mi zdalo divné. Keď nám otvoril tak som mu podal ruku
Zdravím Mr. Brown.... Moje meno je Stanley Roberts a toto je majster Hardin. Rada Jedi nás vyslala na jedno vyšetrenie krádeže.
Na chvíľku som prestal aby začal hovoriť on a aspoň zistím, či o tom niečo vie.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Corellia, dom pána Browna

Pán Brown vám naznačí, aby ste vstúpili do haly
Poďte do pracovne, tam sa môžeme pozhovárať.
povie a vedie vás po dome až do veľkej pracovne, kde dominuje predovšetkým veľký drevený stôl. Naznačí vám na kreslá, aby ste sa usadili
Dáte si niečo? Čaj alebo niečo tvrdšieho?
ani nečaká na tvoju odpoveď a kríkne na droida
Alfréd, tri čaje poprosím.
droid prikývne a povie
Áno pane!
po chvíľke vstúpi do vnútra droid aj s táckou a umiestni ju na stôl, z kanvice zaleje tri šálky. Majster uchopí tú svoju do rúk a ovonia čaj
Hm...dobrá vôňa, čo to je zač?
Brown sa usmeje a povie
Veľmi drahá záležitosť dovezená od Chissov.
majster prikývne a napije sa, uznanlivo pokýva hlavou
Tak o čom ste to chceli hovoriť?
spýta sa napokon Brown
Aaaa, o nejakej krádeží. Ak si smiem tipnúť ide o tú sošku, sú toho plné správy. Ale nechápem ako ste sa dostali ku mne.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Corellia, dom pána Browna

Ovoňal som ten čajík. Keďže mám slabosť na chutné veci tak som mal veľkú radosť. Najskôr som ho ovoňal
Hmm takéto niečo som ešte nepil.
odchrípol som si z neho
Noooo, celkom dobre.
Bol to horký čaj ale aj napriek tomu, že som dával prednosť sladkým ovocným, tak mi chutil.
No takto. Zo záznamu z kamery sme zistili, že tú sošku ukradol jeden droid. Váš droid.
A zase som si z čaja odchrípol.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“