Výcvik pro Marxaduse (Marxadus)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Marxaduse (Marxadus)

Příspěvek od Pedroidon »

Pokoj 1726, Akademie Jedi, Yavin IV

Pomalu jsi se probouzel. Na budíku ve tvém pokoji svítilo osm hodin, dvanáct minut. Což znamená převléci se a jít na jídlo. Mistryně od tebe zatím patrně nic nechtěl, jelikož když ano, telepaticky ti to dla vědět. Porád ti třeštila hlava z včerejšího tréninku Síly. Pořád dokola jsi zvedal jakousi kouli, která jakoby tě rozrušovala, díky čemuž se ti to nepovedlo. Tvá mistryně (je to twi'lečka, 212 cm, 28 let, jednočepelový meč, nosící luk) opakovala jednoduché pokyny, které ale bylo těžší provést. Z důsledku včerejší námahy ti vyhládlo, a tak tvůj žalůdek volal po snídani, byť by byla ne příliš chutná. Jinak jsi měl po celé Akademii spoustu možností. Zajít do Archívů, procházet se po zahradách, či něco potrénovat....





_______________________


Popiš své myšlenky, pokud trpíš samomluvou můžeš si se sebou promluvit, ty odpovídáš na můj Celý příspěvek, já na konec tvého.
Naposledy upravil(a) Pedroidon dne 16.12.2010 19:23:29, celkem upraveno 1 x.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Pokoj 1726, Akademie Jedi, Yavin IV

Pomalu jsem se probudil z tvrdého spánku. Podíval jsem se na budík.
Něco po osmé hodině, takže bych měl vstát a jít se najíst, protože mám celkem velký hlad. pomyslel jsem si, když jsem ucítil nepříjemný pocit v žaludku. Zároveň se také dostavila příšerná bolest hlavy.
To se jí řekne, udělej tohle, udělej tamto. Ale udělat to, to je věc jiná! Já jí dám! V každém případě bych teď měl uklidnit svou mysl, ta bolest je příšerná. pomyslím si. Pár chvil ještě ležím v posteli, uklidňuji svou mysl. Pak s větší námahou vstanu, bolest hlavy přetrvává.
Dneska by mě nic čekat nemělo, takže si konečně můžu odpočinout. Kdyby se něco naskytlo, mistr by mi dal určitě vědět. Takže co budu dělat pak? Možná zajdu do Archívů nebo do zahrad anebo můžu něco potrénovat... s takovými myšlenkami jsem se začal převlékat, pak jsem zašel do koupelny, zkontrolovat můj každodenní look a pak jsem vyrazil na snídani.
Co to zas bude dneska, kaše s nehty a vlasy? Na tom vlastně ani tak nesejde, snědl bych i to, když mám takový hlad... pomyslel jsem si cestou ke kantýně.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Tvůj žaludek zaplesal nad tímto rozhodnutím. Vypadal jsi zhruba jako obvykle, možná trochu unavenější. Když jsi vyšel z pokoje, náhle do tebe narazil nějaký vyloženě pospíchající mladý padawan. Do ramene, on do nosu.
Á! Sorry... já fakt hodně spěchám.
Lehoučce zděšeně se omluví a vypadá, že by šel nejraději dál. Je to asi 160centimetrový člověk, možná trochu říznutý Zabrakem. Vypadal, že má jednočepelový meč a podle jeho konstukce jsi mohl soudit, že je vyvážený spíše pro Ataru, ale přesně jsi určit nemohl. Narazil do tebe na prostorné chodbě vedoucí k turbovýtahu, který tě doveze do chodby poblíž jídelny. Po jedné starně byl terminál, jinak prázdná.
Fakt se omlouvám, ale já.... no vlastně nespěchám. Jenom jsem na...
z prstů udělá úvozovky,
...,,jídle" chtěl být rychle. Jsem Irid.
řekne a natáhne k tobě ruku.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Nic se neděje. odpověděl jsem na jeho omluvy. Vypadal celkem nervózně. Jakmile mi řekl své jméno, natáhl ke mě ruku.
Když mu podám ruku, zřejmě se ho na delší dobu nezbavím. A to se musel objevit, zrovna když jsem si vzpomněl, že mi mistryně chtěla ukázat nějakou super techniku! Možná bych se ho ale mohl zbavit po jídle. Nebo na co to vůbec jde...Pokud ale tedy nejde na jídlo, pak můžu být v klidu. Snad ale nebude chtít jít se mnou... pomyslel jsem si. Nakonec jsem se tedy rozhodl, že mu ruku podám.
Mé jméno je Marxadus, těší mě. řekl jsem, když jsme si třásli rukama.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Po své analýze si stisnete ruku a Irid se zeptá.
Jdeš na jídlo? Mám celkem hlad
Uchichtne se a zeprá se tě:
Viděls tu Elinor? Pěkná..... hezký tělo, obličej a nohy....
Jedním slovem, puberta.
Pojď, já fakt nemám tolik času.
oznámí ti, rozhodne se jít příkaldem a vyrazí k turbovýtahu.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Takže se mnou půjde. Nevadí. Stejně někam spěchá a já tak pak budu mít čas na mistryni. pomyslel jsem si.
Jasně, právě jsem tam mířil. odpověděl jsem. Při narážce na Elinor jsem odpověděl:
Jo, viděl jsem ji, není špatná... A v duchu jsem si pomyslel:
Achjo, na co on nemyslí... Pak mě vybídl, abychom už šli. Po několika okamžicích jsme byli v turbovýtahu.
A kam vlastně tak spěcháš? zeptám se jej.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Mistr většinou něco chce a tak nemám moc času. Ale já dost rád trénuji s tyčí.
odpoví ti, krátce se zamyslí a dodá:
Z mandaliaronského železa. Občas na jeden konce zasadím meč.
Postupujete dál chodbou. Irid se věnuje vlastním ymšlenkám. Když dorazíte k jídelně, k tvému překvapení tam není žádná fronta. Rychle si ořevezmete jídlo a přejdete ke stolku. Irid nijak komunikaci nezačíná. Ale tobě se v hlavě ozve hlas tvé Mistryně:
Letíme na Tatooine, za hodinu tě s plnou výbavou čekám u hangáru 12
což ti poskytuje skvělý způsob k ukončení styku s Iridem.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Chodby, Akademie Jedi, Yavin IV

Přijdeme s jídlem ke stolku a sedneme si.
No bezva, tuto kaši fakt miluju. Tak s chutí do toho. pomyslel jsem si a pustil jsem se do velmi (!) chutné kaše, když v tom se mi ozvala Mistryně.
Tatooine, jo? Takže den volna je v pytli...no co se dá dělat. pomyslel jsem si.
Bohužel se mi teď telepaticky ozvala má Mistryně, za hodinu letíme na Tatooine. řekl jsem Iridovi. Pak jsem rychle začal hltat snídani.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Jídelna, Akademie Jedi, Yavin IV

Hm, škoda.
zabručí Irid a zamračeně se pustí do jídla. Rychle sníte jídlo a vydáte se ven z jídelny.
Asi už se o moc víckrát neuvidíme. Hodně štěstí na misi.
Zamyslí se , podá ti ruku a dodá:
Na Tatooine by se ti hodila nějaká ochlazovací. technika.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Jídelna, Akademie Jedi, Yavin IV

Díky. odpovím. Při zmínce o ochlazovací technice se zamyslím:
Třeba to spolu nějak souvisí...co když Mistryně mluvila právě o té technice? Potřeseme si rukama, rozloučíme se a já se vydám zpět do svého pokoje, abych se stačil vybavit na nadcházející misi.
Tak na tohle jsem zvědavý... pomyslel jsem si po cestě.

Pokoj 1726, Akademie Jedi, Yavin IV

Poté, co jsem dorazil do pokoje, jsem se začal balit na nadcházející cestu.
Tak ze všeho nejvíc budu potřebovat světelný meč. pomyslel jsem si a vzal jsem si z tajného místa svoji milovanou zbraň.
Dále spacák, ten by se určitě hodil... zamyslím se. Nejdříve jsem ale usoudil, že bych měl najít moji krosnu, abych pak spacák měl kam dát. Poté, co jsem našel spacák i krosnu a spacák do ní narval, řekl jsem si, že bych mohl také potřebovat nějaké náhradní oblečení. Pak, s krosnou a vším v ní zabaleným jsem se vydal ven z pokoje směrem k výbavovně, protože jsem si pomyslel, že by se mi mohla hodit i nějaká harpuna.

Výbavovna, Akademie Jedi, Yavin IV

Jakmile jsem dorazil do výbavovny, spatřil jsem za mřížemi s podlouhlým otvorem sedícího znuděného muže, člověka, jenž podle všeho vydával dané vybavení, tak jsem se nakonec odhodlal, že se jej tedy zeptám na tu harpunu, když už jsem si dal tu práci sem přijít.
Dobrý den. pozdravil jsem muže, když jsem se pomalým krokem dokolébal k mřížím.
Máte tady něco jako vystřelovací harpunu? zeptal jsem se trochu váhavě čekaje odpověď znuděného muže.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Výbavovna, Akademie Jedi, Yavin IV

Po sbalení spacáku a náhradního oblečení naskládaného v krosně jsi vyrazil k výbavovně. Když jsi se konečně zeptal znuděného, již postaršího chlapíka na harpunu, potěšen tím, že sem taky někdo zavítal, rychle odpověděl.
Zdravím. A ano, samozřejmě máme. Počkej chvíli.
Odvětí a zamíří někam dozadu. Po chvíli se vrátí a na stolek, tak, aby jsi je viděl, rozloží harpuny.
Máme tady hlavně tyhle.
Ukáže na první, poněkud silnější a kratší než ostatní.
Tahle funguje na principu pneumatiky. 40 cm dlouhá, zblízka smrtící, hrot z tvrzené duraocele na vzdálenost kolem 12 m se zasekne do skály. Dál už ale nedosáhne.
Demonstrativně vystřelí do žulové desky vzdálené od něj asi 9 metrů, kde se pevně zasekla. Poté ukáže na tenčí a delší kus.
Dále tu máme tuhle, délka 90 cm, mechanická, bohužel ale dost slabá.
Opět vystřelil do žuly, ale tato harpuna udělala pouze škrábanec.
Tuhle asi ne, že? Pak tu máme další.
vezme poslední.
Ze superlehkých slitin, dostřel kolem čtyřiceti metrů, velmi silná, skvělý naviják, délka kolem 110 cm. Dá se rychle zlomit, jako na půlky, takže se dobře nosí.
Opět vystřelí do žulové desky, o váze okolo 300 kg střela se velmi nepvno zasekne a přitáhne ji k muži. Ten ji položí na zem a zbraň zlomí.
Nuže, kterou?
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Výbavovna, Akademie Jedi, Yavin IV

Poté, co se vrátí odzadu s několika harpunami a rozloží je na stolek, si každý typ začnu prohlížet, zatímco muž popisoval a demonstroval každou zvlášť. Při zmínce o třetím typu se mi vybaví připomínka z popisu prvního typu, tedy o smrtelnosti na blízko.
Pokud je ta první na blízko smrtící, pak tahle beztak obětí prolétne a ještě se někam pevně zasekne...sice nevím, kdy bych potřeboval někoho zabít a zaháknout se za něco zároveň, ale určitě se to hodí.. řeknu si v duchu a vezmu třetí typ harpuny, kterou pak vyzkouším zlomit a jako zlomenou si ji dám za opasek.
Tak to bychom měli. pomyslím si a teď již plně připraven k misi se vydám do hangárů, kde na mě zřejmě již čeká Mistryně.

Hangáry, Akademie Jedi, Yavin IV

Dorazivše do hangáru jsem po chvíli pátrání spatřil svou Mistryni čekajíce u menší transportní lodi na svého nedochvilného Padawana, mě. Vykročil jsem tedy směrem k Mistryni a s účelem ji ještě trochu podráždit jsem zvolnil tempo svého kroku. Jakmile jsem k ní dorazil, pozdravil jsem ji obyčejným fádním "Dobrý den".

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Hangáry, Akademie Jedi, Yavin IV

Zdravím milý padawane.
odpoví ti Mistryně a kritickým pohledem přelétne tvou harpunu a krosnu. Lehce kývne a pokračuje.
Poletíme támhletím MC18. Informace dostaneš na cestě, bude nás krýt menší skupina prověřených žoldnéřů.
Kývne směrem k lodi a dodá:
Pojďme tedy. Loď má vylepšený hyperpohon, takže tam budeme asi za šest hodin.
oznámí ti a vydá se k M18.
Je to boj - Unknown

Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Hangáry, Akademie Jedi, Yavin IV

Hmm, MC18 s vylepšeným hyperpohonem, to je celkem slušný.. zamyslím se a vydám se za Mistryní směrem k lodi.

MC18, Akademie Jedi, Yavin IV

Poté, co s Mistryní vejdu do lodi, shodím ze sebe krosnu a usadím se a začnu přemýšlet nad tím, jak bych mohl zkrátit těch 6 hodin cesty. Po několika sekundách přemýšlení se rozhodnu, že počkám na informace od Mistryně a pak si trochu zdřímnu.

Snad jsou ti žoldnéři prověřeni tak, jak říkala Mistryně, ale žádný špatný pocit nemám, takže by to mělo být v klidu. pomyslím si ještě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

MC18, Akademie Jedi, Yavin IV

Nemusíš se bát, mise je pouze čistá formalita. Řešení bude rychlé...
Snažila se tě ukonejšit, nicméně ti bylo jasné, že taková formalita to nebude - když jsou na misi přizvaní dva Jediové, kterýmu jste byly právě vy dva. Možná jenom nechtěla začít rychle, ale dát ti načas, aby jsi nebyl překvapen, za předpokladu že nějáké překvapení bude...
Pouze vyšetříme menší potyčku, nic víc, Přesto dávej pozor
Zakončila celkem nejistě, přesto se už dál k tématu nevracela, ani nezačínala další diskuzi. Jediné co jsi na ní mohl vysledovat bylo jemné posunutí na sedadle při poslední větě. Přesto ti něco uvnitř tebe říkalo, že ještě něco skrývá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“