Výcvik pro Kartala Golana

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Kartala Golana

Příspěvek od Garth Devilman »

Na Alderaanu

Za zády krást bonbóny a jiné sladkosti je normální, přebrat dívku nejlepšímu příteli je „normální“, ale konat za zády Rady je přinejmenším trestuhodné…

Již tomu bylo pár let co se tvůj otec poněkud neš‘tastně poslal na onen svět. Za tu dobu jsi spolu se svým mistrem Alexo Drinnem úspěšně absolvoval jedijský výcvik. A měls kupodivu dobré výsledky. Svým způsobem to bylo také proto, že ses všemi prostředky snažil zapomenout. Vše, šlo poměrně hladce až do chvíle, než jsi při brouzdání archívem našel podivný spis, jenž nesl jméno tvého otce.

Co sis pamatoval kniha nebyla nikdy dokončena a po otcově smrti se nadobro ztratila. Nevěděl jsi jak a nevěděl jsi proč, ale po několika dnech váhání jsi stanul před městskou knihovnou na planetě Alderaanu.

_________________________________________________________

Pokus se reagovat na to co jsm nastínil a nějak to rozveď. Nehraj za jiné postavy a všímej si i těch nejmenších detailů...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Příspěvek od Kartal »

Na Alderaanu

Po několika letech co mi umřel otec, jsem byl každý den s mým mistrem Alexo Drinnem. Vozil mě na různé planety o kterých jsem ani neslyšel a podle mého názoru je to mistr dosti upovídaný o svých zkušenostech. Prostě jsem se nikdy na našich cestách nenudil. Na pár let, jsem zapoměl na svého mrtvého otce.
Rád jsem chodil do archívu v knihovně a hledal všechny možné věci. Připadal jsem si jako když už jsem v archívu prolezl snad všechno. Jednou, když jsem se vydal rutinně do knihovny, jsem narazil v archívu na podivný spis.
No to je přece.... vykřikl jsem do skoro prázdné knihovny. Hned jsem si uvědomil, že v názvu je jméno mého otce. "Butyes Goalan". Kde se to tu bere ? Že by to byl pozůstatek po otcově knize ? Ale kde by se to tady vzalo ? Když jsem otevřel spis, bylo v něm pár ručně kreslených obrázků jakého si meče. Nebyl to meč jako mají jediové, nýbrž kovový meč. Když jsem listoval dál, nic tam nebylo. Po několika dnech pátrání po ztracené otcově knize, jsem upustil od hledání a snažil se myslet na něco jiného.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám

Po návratu do Chrámu jsi měl o čem přemýšlet a nebyly to jen myšlenky rodinného charakteru. I když…
Učení rytířů Jedi poukazovalo na to, že jakákoli známka emocí vede k temné straně, a proto byl v pozdějším věku dítěte kontakt s rodičem přerušen. Tedy, vtom lepším případě. Ne, že by tvé dětství byl přímo idylový příklad, ale stále se zde jednalo o tvého otce. Ať byl jaký chtěl měl přinejmenším podíl na tvé existenci…

Trápí tě něco Kartale? Mistr Dinn evidentně neměl co na práci. Málokdy byl viděn poblíž zahrad nebo fontány.
Byl jsi vystaven zkoušce padawane. Dobře jsi udělal, že ses vrátil. Asi těžko bych Radě vysvětloval tvůj výlet. Co jsi hledal?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Příspěvek od Kartal »

Chrám

Točilo se mi v hlavě tísíce myšlenek, velmi emočních myšlenek. Věděl jsem, že přemýšlení o něčem, co člověka rozruší, nebo trápí je špatné a vede k temné straně.
Nesmím na to myslet, nemůžu. Chtěl bych tak strašně, ale prostě nemůžu !! Od té doby, kdy jsem naposled viděl svoji matku, na ní myslím čím dál méně, stejně tak jako na mého otce. Nemysli na to ! přikazoval jsem si v duchu sám sobě a náhle jsem zaslechl hlas mého Mistra Dinna.

Ano mistře. Moje matka a otec, ale snažím se na to nepřemýšlet, vím, že to není správné, ale nejde na to jednou za čas nemyslet. Od té doby co jsem tady, jsem se s tím už vyrovnal, ale stále tam pořád něco je. Je dobře že jste tady, pomáhá mi to zapomenout, když je v mé přítomnosti někdo, komu můžu věřit. Měl jste taky nějaké takové trápení, že jste nemyslel na nic jiného, jen na jednu a tu samou věc ?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám

Mistr se podivně usmál: Každý den, přemýšlím o tom co by se stalo, kdybych naplno popustil uzdu své vášně.
Drinn vytáhl zpod roucha k údivu kolemjdoucích jojo a začal si s ním pohrávat.
Někdy se sám sebe ptám co je větší zodpovědnost. Bavit lidi v časech beznaděje nebo zachraňovat Galaxii ve jménu míru?

Mistře, mistře!
Rychlostí nadmíru překvapivou si k vám hledal cestu malý youngling.

Na chodbě se perou, na chodbě se perou! Křičel a tahal mistra za rukáv.
Doběhli jste na chodbu a spatřili hlouček dětí jak stojí v kruhu a povětšinou povzbuzují. Na zemi se váleli dva padawani a dávali si co proto.

Odvolej to! Křičel jeden z kučeravými vlasy, zatímco držel svého černovlasého protivníka na lopatkách.
Nikdy! Zakřičel druhý a vykopl nohama vzhůru, čímž agresora vyvedl z konceptu.
Nenuť mě, abych tě přinutil Hobby...
Hobby se ušklíbl: Ryane, Ryane, ty jsi nepoučitelný.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Příspěvek od Kartal »

Chrám

Seděli jsme s mistrem Dinnem na lavičce v zahradě a najednou k nám přiběhl mladý padawan a křičí na mistra, že se na chodbě perou dva mladí padawani. Byla to trochu delší cesta, při které se na nás ostatní "lidé" upřeně dívali.
Když jsme doběhli do chodby, viděli jsme hlouček asi 20 dětí, které stály v kruhu a pozorovali dva rváče, jak se perou na zemi, až jsem se s podivem divil, jaké si dávají rány. Něco tam na sebe řvali a já povídám mistrovy: Musíme je zarazit. Doběhli jsme až k hloučku a dostali jsme se až doprostřed kruhu.
Nechte toho vy dva !! Zakřičel jsem a snažil se jednoho z rváčů od sebe odlepit. Drželi se jako klíště a když už jsem jednoho měl, ještě mu stačil jednu ránu dát. Mistr vzal druhého a společně jsme je odtáhli mimo hlouček dětí. Mistr začal oba seřvávat.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Chrám

Oba dva bojovníci zjevně nedbali tvého příkazu a rvali se vesele dál.
A DOST! Promluvil mistr dost halasně hlasitý, hlasem na to, aby ti nejblíže nejbližší stojící udělali krok zpět.
Oba dva mladíci se zvedli ze země, a kdyby se jim mírně neklepala kolena, tak by stáli možná i v pozoru.
Mohl by mi někdo prosím vás polopatisticky vysvětlit, proč se jedna z hlavních chodeb změnila v hlavní Magistrálu? Dobré čtvrt minuty na Dinna všichni koukali s otevřenými ústy, až se kdosi z davu odvážil zeptat:
O čem to prosím vás mluvíte?!

Je vidět, že máte minimální přehled o dopravní špičce... Konstatoval mistr a pohledem přejel oba hříšníky.
Mistře Dinne, máte se i se svým padawanem dostavit k radě... Protlačil se kdosi ne o mnoho starší než jsi byl ty.
Rošťáci si chtěli už oddychnout, když je spražil poslední mistrův pohled.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“