Výcvik pro Vodovoda (Newermind Lightwalker)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vodovod »

Antiquity

Keď som vyšiel vonku z izby, dostal som sa na dlhú chodbu. Keď som sa rozhliadol začul som majstra ako hovorí že mám oslobodiť otrokov a potom vypadnúť. Odpovedal som mu: Rozumiem majster. Vy sa postarajte o otrokára. Mimochodom vie že je tu ešte nejaký jedi okrem ma ale nevyzeral že mi verí tak skúste sa nechitiť do nejakej pasce
Musím nájsť nejaké zbrane. Pomyslel som si a rozbehol som sa doprava. Cestou som rozmýšľal ako oslobodiť otrokov. Najlogickejšia vec mi prišla vypnúť ich cely naraz pomocou nejakého počítača. Ale nevedel som ako cely fungujú. No Bežal som ďalej v nádeji že nájdem nejakú zbraň

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Antiquity

Běžel jsi kupředu, než jsi se dostal do místa, kde nebyly žadná světla, pouze jedny dveře a tak chodbu před dveřmi osvětlovalo jenom malý průzor ve dveřích.
Přes něj jsi viděl tobě známou místnost - místnost, kde jsi byl zavřen spolu s ostatními otroky. Viděl jsi i hlídače, který procházel mezi kleci a dohlížel na pořádek. Než jsi se ale stihl rozhodnout jestli vejít a co udělat, na scénu vstoupil další hlídač a po krátké rozmluvě se vydal na obchůzku místo nynějšího.

Já se půjdu podívat na našeho Jedie, šéf říkal, že ty neuroobojky dosluhují a nebyl by moc rád, kdyby se tu potloukal někde Jedi... stačí nám ten Mandalorian, kterej se někde ztratil...
Rozmlouval hlídač s tím druhým, přitom se blížil ke dveřím, za kterýma jsi byl ty. Byl to ten, který si tě celou dobu tak dobíral, a který tě i mimo jiné dvakrát chytil při pokusu o útěk.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“