Výcvik pro Kep Dar (Tony)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Kep Dar (Tony)

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - centrála ISB

Spokojený rachot tvé karabiny potvrdil zásah. Obvykle jsi raději trénovala sama. Nestávalo se často, aby příslušník jiné rasy než lidské, aby pracoval v Imperiálních službách.

Do sekce ISB jsi byla převelena před měsícem pod majora Geitha Seinrona. Nebyla sis přesně jistá proč, ses dostala právě sem, ale bylo ti víc než jasné, že je to šance jak si splnit svůj sen a pomoci tak tomuto systému i nadále růst. Další výstřel šel přímo do středu terče.

Když jste tak dobrý střelec, proč plýtváte náboje do cvičných terčů? Ozval se za tebou pobavený hlas.
Za tebou stál muž v kožené bundě a vůbec nevypadal, že by zapadal do etických tabulek.

________________________________________________________


Takže:

Popiš myšlenky, pocity, nehrej za ostatní postavy, a to hlavní: Bav se :)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Příspěvek od Tony z Práglu »

Coruscant - centrála ISB

Zatím co jsem si hrála na střelnici s blasterem přišel za mnou ehmm neidentifikovatelnej typ ehm ehm a navázal rozhovor.
uff
Vyndám zásobník a zvednu se a přitom skouším zjistit co je zač.
Doufám že moje profesionální vybití zbraně vypadalo dost nenuceně a profesionálně.
Navoněnej panák?Byrokrat?Důstojník?
Postavím se do pozoru a dám ruce za záda.
Udělej dobrej první dojem...seš profík....seš hrdinka...máš na to...
Pane!Samozřejmě se těším na svojí první misi..Pane!
lehce stiším hlas a v mích očích se zrcadlí nadšení.
Pane!Ráda bych řekla jak jsem ráda že mohu sloužit svému světu zrovna tady...tedy pokud by to nevyznělo nezdvořile...pane.
Tak snad mne pošle do akce místo na popravu
Na druhou stranu seznámila jsem se s místními techniky a udržuji s nimi dobré vztahy,tedy ne že by mi to v případě popravy pomohlo ale prostě je to skoro jako doma,jen kolem stolu není tolik rukou.
V každém případě jsem tu už dost dlouho na to abych si zvykla,nechte mne tu ještě týden a zapomenu jak se stopuje nebo plíží.
Tak snad mne pověřej nějakým úkolem který ze mne udělá hrdinu našeho sektoru.Nebo alespoň přežiju uvidíme.

_________________________________________________________

Pro info: Lokace se nedává do předmětu ale do příspěvku ;)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - centrála ISB

Muž se trochu smutně pousmál: Nezatěžujte se příliš s těmi oficialitami. Dnes jsem jen pouhý civil co šel navštívit starého přítele...
Poslední dvě slova pronesl nezvykle potichu, snad i se známkou zášti.
Přeji vám mnoho štěstí... Neznámý tě ještě notnou chvíli pozoroval a pak se vytratil.

Po dokončení sady ses rozhodla opustit místnost. Jednak proto, že se začali trousit ostatní, a taky proto že bys spoustu rekrutů strčila do kapsy. Prošla jsi bezpečnostní kontrolou a ocitla ses na chodbě.
Kep Dar? zastavil tě jeden mladík. Shání vás major Seinron. Máte se dostavit do společenské místnosti.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Příspěvek od Tony z Práglu »

Couscant - centrála ISB

Jakmile dostanu zprávu že se mám hlásit upravím si uniformu ,uklidím pušku a vyrazím.
Cestou se ještě rozhodnu u vrátných zjistit kdo byl ten chlap co se mnou mluvil ale to počká.
Jakmile dorazím do společenské místnosti rozhlédnu se a přistoupím k svému momentálnímu cíli mise.Ještě jednou si upravím uniformu než ho oslovím.
Pane,chtěl jste se mnou mluvit.
S nadějí čekám úkol pro hrdiny,vždyt mi celé dětství říkali že jiné úkoly nikdy nedávají.Na druhou stranu je fakt že už nejsem štěně které se honí za každým hozeným míčem.
Tak uvidíme.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - centrála ISB

Major seděl spolu ještě s dalším mužem na dvou židlích a třetí byla opodál. Při určitém postavení by ony židle tvořily kruh.
Vojín Dar výborně... Major se ani neobtěžoval vstát, naproti tomu ti druhý muž zdvořile pokynul.
Vemte místo vojíne, toto je poručík Jarren Withaquit. Ukázal na kolegu.

Major pokývnul hlavou: Od našeho informátora jsme dostali zprávu, že v budově Senátu má dojít k předání velmi nebezpečných informací, které nám značně mohou zkomplikovat dosud vybudovanou výhodu.
Se vší úctou majore, nejsem si jistý jestli ve večer oslav revoluce, by byl někdo schopný se…--
Opovážil se vznést námitku poručík, ale byl rázně utnut.
Oba víme Jarrene, že akce tohoto typu jsou pro předání nejjistější. Odpověděl Seinron kousavě.

Vojíne, byla jste přibrána jako pátý člen zajišťovacího týmu. Podle vašich referencí soudím, že zajisté učiníte svému lidu čest. Otočil se k tobě poručík.
Jelikož půjde o akci v rámci oslav, oblečte si prosím na sebe něco vhodného. Nesmíme u hostů vzbudit podezření. Varoval major.
Zde máte platební kartu, zajděte do města a kupte si něco na sebe, jde to na účet ISB. Za hodinu a půl se hlaste v recepci pod kódovým jménem Saimanta. Tam obdržíte další instrukce. Poučil tě poručík.
Můžete jít… Propustil tě major.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Příspěvek od Tony z Práglu »

Centrála ISB

Jakmile mi nabídnou místo k sezení odmítnu místo toho si dám pohov.
Poslechnu si brifing a s vděčností přijmu kreditku protože při cenách v místních obchodech bych nejspíš potřebovala finance na zaplacení menšího planetárního dluhu.
jakmile mne propustí lehce se majorovi ukloním se slovy Pane
pak se ukloním i poručíkovi s tím samím pozdravem a odejdu z místnosti svižnou chůzí.Do běhu se dám až za dveřmi kde mne neuvidí.Na pokoji se převléknu do vycházkové uniformy a vyrazím před budovu.
Cestou ještě zjistím kde tu jsou nějaké lepší butiky pro důstojníky.Nejspíš z databanky(Imperialnetu bo co to tu mají).
//
Na vrátnici ještě skusím zjistit kdo byl ten muž se kterým jsem se bavila.
(Nevím jestli tam jsou protokolární droidi nebo klon)
Zdvořile bez vnucování skusím zjistit kdo dnes přišel do budovy.
Skusím to zjistit bez spuštění poplachu,prostě zvědavost na to s kým jsem se bavila.Pokud mne utnou nenaléhám,však já si to časem zjistím.
U vojáka to bude doufám jednodušší protože u něj mohu zahrát na spolubojovnickou notu.
//
Před budovou chytnu taxi a nechám se odvézt k nejbližšímu salonu který nabízí nejkomplexnější služby.Dovnitř vcházím s modlitbou ke všem svím předkům a strážcům a vůbec každýmu koho to bude zajímat aby mne
ISB nezastřelila za přinesenej účet.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - na nákupech

Ocitla ses v obchodě, kde se to hemžilo rasami všeho druhu.
Přejete si? Otázala se prodavačka, která právě obsloužila jakéhosi černovlasého mladíka.
Ten jí s úsměvem poděkoval a pustil tě.
Dárek pro přítelkyni… Usmál se, když si uvědomil, že v obchodě se šminkami působí jak nějaký slídil.
Opustil pokladnu a prodavačka se ti mohla naplno věnovat.
Tak co to bude? Zeptala se.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Tony z Práglu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 15.11.2010 16:28:43

Příspěvek od Tony z Práglu »

Na nákupu

Odkývu mladíkovi a nechám ho projít.
Docela by mne zajímalo jestli bude přítelkyně spokojená ,protože kolik chlapů ví přesně co chceme?
Otočím se na prodavačku.Usměji se a ukáži na svojí uniformu.

Dnes večer mám být s přítelem na večírku potřebuju něcojiného.Co myslíte vy že by bude moderní?

Přitom sjíždím pohledem to co tam mají.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na nákupu

Prodavačce se po tvém prokázání rozjasnilo čelo: Hádám, že hledáte něco na tu slavnost. Pojďte dozadu...
Zavedla tě ke kabinkám, kde byly k dispozici tři róby. Jedna byla nazelenalá s nějakými výšivkami, druhá byla tmavě modrá a třetí kávově béžová.
Doufám že si vyberete... Usmála se.


Coruscant, Senátní budova – akce ( o několik minut později)


Poté co sis vybrala své šaty ti nic nebránilo vydat se na místo určení.
Madam? Zastavila tě šatnářka když přebírala tvůj kabát. Nezapomeňte si svoji kabelku.
Předala ti co měla a nyní bylo na tobě jak se vším naložíš. Vzhledem k tomu, že pravděpodobně šlo o dárek od ISB, bylo logické obsah rozbalit někde v soukromí....


___________________________________________________________


Počítám, že šaty si vybereš ;)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“