Výcvik pro Vicka Traceho (Garth Devilman)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Výcvik pro Vicka Traceho (Garth Devilman)

Příspěvek od Mandalorian »

Bakura, obchodní centrum

Stál jsi uprostřed jednoho z mnoha koridorů, kterými bylo obchodní centrum poblíž dílny tvého otce doslova prolezlé. Kolem tebe z obou stran proudili doslova davy koupě chtivých bakuřanů a turistů a čas od času do tebe někdo vrazil. Tento koridor lemovaly spíše než obchody a obchůdky různé kanceláře jako právníci, doktoři, pracovní agentury a různé jiné živnosti. Z místa kde jsi stál jsi to měl blízko ke třem kancelářím, které sis včera večer vyhlídl. V inzerátech upoutali tvoji pozornost tři inzeráty. Prvním z nich byl skoro půlstránkový inzerát s líbivými obrázky a textem
Jsi smělý? Jsi odvážný? Jsi chladnokrevný? A jsi pilot? Tak potom hledáme právě tebe!
Bezpečnostní agentura Siays provádí nábor a to pouze zítra! Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, možnost profesního růstu a smlouvy pouze na dobu určitou (minimálně jeden rok). Vlastní letoun netřeba….

Dalšími údaji byla jen adresa a čas od kdy do kdy mají otevřeno. Druhý inzerát co tě zaujal, byl o dost menší, černobílý a bez obrázků s textem
Přepravní společnost Bafata nabízí nebezpečnou a dobře placenou práci všem schopným pilotům. Vlastní letoun výhodou, ale není podmínkou.
Posledním inzerátem byl jednořádkový inzerát
NavComp, detašované pracoviště Bakura hledá jednoho pilota.
Všechny tři kanceláře byly nedaleko a zvažoval jsi kde zkusit štěstí. Shodou náhod jsi se zastavil před personální agenturou HuPo, kde by pro tebe také mohli něco mít. Kdyby to záleželo na tobě, zkusil by jsi zjistit více informací, ale tlačil tě čas. Tvému otci se podařilo propít, spolu s tebou, a dále zašantročit peníze, co měl odvést bernímu úřadu a zbýval mu jen o něco málo více, než měsíc, aby sehnal 2 800 creditů.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Bakura - obchodní centrum

Hm... Mohl jsem se prodírat přes haldy celé odpoledne a stejně bych si připadal nevyužitě.

Pitky s tátou byly fajn. On zapíjel stesk, žal, a hlavně svou profesní neschopnost. A já hledal u flašky důvod, proč se tady vůbec zdržovat. Otec měl své důvody být nešťastný. V době, kdy matka onemocněla neměl dostatek peněz na její léčbu. Připomínal mi to každý den a já každý den snášel spílání o tom, proč jsem tehdy nepomohl.

A teď si pomáhám ničit si játra?! Sedl jsem si na nedalekou lavičku a chvíli sledoval davy proudící sem tam jako hejno mravenců.
Je načase udělat ve svém životě tlustou čáru. Seděl jsem a přemítal nad možnostmi, které jsem měl.

Vick Trace neohrožený pilot? Vick Trace spolehlivý přepravce horkého zboží... Předemnou se leskl štítek agentury HuPo.

Zůstali dvě možnosti, tak je pojďme omrknout... Pomyslel jsem si a namířil si to do oné instituce.

Proč se vůbec rozhoduješ? Odpověď byla.nasnadě, ale zůstala nevyřčena.
Jelikož jsem však byl mužem, který přijímá výzvy, rozhodl jsem se ten varující hlásek ignorovat.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“