Výcvik pro hráče Chlup

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Chlup

Příspěvek od Pedroidon »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Měl jsi zrovna jeden z tvých oblíbenýých soubojových tréninků. Tvůj Mistr vše pozoroval z povzdálí. Asi dvanáct až patnáct metrů od tebe stojí dva výcvikoví droidi, jež drží každý oranžový meč.
Dneska to bude trochu těžší. Mají naprogramovanou těžší obtížnost.
Potom se rozhlédneš po okolí a uvidíš, že jsi zhruba uprostřed zahrady, která je tvaru čtverce se zaoblenými rohy, má stěnu dlouhou asi dvaacet pět metrů a se spoustou stromů a různých malých zídek a keříků. Oba droidi se teď lehkým poklusem vydávají k tobě a čekají na tvou reakci.
Jako obvykle u sebe máš svůj meč a na zádech tyč. Jako obvykle jsi ucítil vzrušení a zesilení, když se k tobě přibližovali více jak dvometroví droidi...

_____________________

Takže: Nejednej za ostatní postavy, nepředbíhej děj, ty naplánuješ jak zaútočíš, já řeknu, jak to dopadne, já reaguji na konec tvého příspěvku, ty na můj celý.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

S výrazem odhodlání jsem pozoroval soubojové droidy, když mi můj mistr řekl. Dneska to bude trochu těžší. Mají naprogramovanou těžší obtížnost.
Trochu jsem se zalekl, ale okamžitě jsem provedl uklidňovací techniku rytířů Jedi. Tak jo dem na to, ať na mě může být mistr hrdý.
Tak poďte plecháči, ukažte co ve vás je.
křikl jsem na droidy, abych posílil své odhodlání. Vytasil jsem světelný meč a zaujal bojovou pozici nové formy, kterou jsem se naučil na akademii a to Shii-Cho. Sáhl jsem po síle, abych jednoho droida odhodil a ke druhému jsem skočil s úmyslem zaútočit na jeho nohu a ruku ve které držel meč.
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Když ses uklidnil, dodal si odvahy, tvůj útok probíhal asi takto:
Jeden droid o několik metrů odletěl a spadl. Ale u útoku s mečem, tvůj droidí protivník zablokoval oba tvé útoky, provedl výpad, kterému jsi taktak instinktivně uhnul. Mistr měl pravdu, když tě varoval. Nicméně ještě párkrát do tebe zkusmo sekne.
éé.... nic, už nic
Mistr se jen falešně pousměje a dál sleduje tvé zápolení s droidy. Tvůj nynější protivník se otočí a skokem bvskočí menší zídku, když v tom tě Síla varuje, že jsi něco zanedbal. A když se podíváš na místo kde ležel další droid je prázdn, + plus ten pocit v zátylku.....
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

A sakra
pomyslím si a vyskočím za droidem na zídku, ale dostatečně daleko na to abych se mohl připravit na útok a zapátrat v síle po druhém droidovy. Během pátrání v síle jsem se rozběhl proti druhému droidovy a zaútočil na něj s mečem formou Shien. Seknutí mířené na hlavu jsem v poslední chvíli sklonil na ruku ve které držel svůj meč, doufaje že tento útok vyjde.
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Tvůj náskok k zídce tvůj nepřítel brzy zpozoruje, ale díky tvé připravenosti jeho seknutí lehce odrazíš a tak se pro jistotu zase stáhne.
To už se ale obracíš na druhého droida, který k tobě přibíhá. Jeho seknutí lehce uhneš a navíc svůj útok bravurně provedeš, jelikož když si droid kryje hlavu ty mu usekneš ruku, nad čímž Mistr uznale pokývá hlavou a dodá.
pěkný.
Poté tě ale sama Síla varuje před nebezpečím, které číhá někde za tvými zády. Instinktivně uhneš do boku a tak tě meč mine asi o pět cm. Droid se nyní po výpadu stáhl, ale téměř se svalíš když tě druhý droid zezadu kopne do podkoleních šlach....
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Ten sek byl hodně o fous, měl bych se víc ponořit do Síly.
pomyslím si.S klidným výrazem provedu výpad vzad. Potom s pomocí Síly udělám salto vpřed a v letu se pokusím seknout droida do ramene. Ihned po dopadu provedu sideflip dolů ze zídky a pomocí Síly zpomalím svůj dopad.
Dnes sou o dost těžší mistře!
houknu na svého mistra. Po těchto slovech se otočím a ponořím do Síly...
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Tvůj výpad už droida hezky probodne a tak uslyšíš něco jako:
Píp, píp zničen.
Druhý droid už se ti snaží udělat Sai Tok, čmuž se ale díky tvému saltu vyhneš a dokonce se ti podaří trefit ho do ramene. Když to uvidí Mistr, odpoví ti:
Ironie, či pravda?
Nicméně jsi mu neusekl ruku úplně a i když ji už nemůže ovládate přendá si meč do druhé ruky a může pokračovat. Nicméně když ty neútočíš on se rovněž stáhne a vyčkává.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

V radosti ze zničení prvního droida se plně soustředím na svůj meč a rozbíhám se proti druhému droidovy.
Musím ho vyřídit rychle blíží se oběd a já mam hlad.
s těmito myšlenkami se vrhám proti droidovy v sérii agresivních výpadů zaměřených na jeho senzory
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Potichu jsi se zaradoval a podle Mistrova výrazu to bylo okolo tebe dost dobře zaznamenáno v Síle. Lehce ti zakručí v žalůdku, na což ale protivník nebere ohleda několik tvých útoků vykryje. Při tvém dalším, v pořadí asi sedmým, výpadu ale protivník zaváhá a o několik centimetrů mine tvůj meč, a tak i když jsi mířil na senzory, usekl jsi mu i druhou ruku. Potom už ti nečinil problém ho rozseknout.
Píp, píp zničen.
ozvalo se podruhé a ty uslýšíš Mistrův ,,povel".
Vzhůru na oběd!
A proto se už rozbíhá směrem k Akademii...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Výcviková zahrada, Akademie Jedi, Yavin IV

Kompletně ponořen do Síly jsem podnikal výpady a rychlé seky proti droidovy. Když jsem šel s mistrem na oběd přemýšlel jsem o cvičném souboji se dvěma droidy a uvědomil jsem si jak nebezpeční mohou být temní rytíři Jedi.
Jak se říká není nic nebezpečnějšího než obrátit svého nepřítele proti jeho přátelům.
pomyslel jsem si.

Akademie Jedi, Yavin IV

Procházel jsem spolu se svým mistrem chodbami akademie a přemýšlel o Exaru Kunovi, Darthu Vaderovi a jim podobných. Na chodbách jsem potkával známé tváře mých spoluuchazečů o titul rytíře Jedi. Rozhodl jsem se že si o tom s mistrem promluvím po obědě místo technického studia.
Mistře nemáte tušení co bude dnes k jídlu? Mám hlad jako vlk.
pronesl jsem směrem k mistrovi stále zabrán do svých úvah. Odpověď jsem ani nechtěl znát, zeptal jsem se pouze proto, aby si mistr nevšiml mého neobvyklého ticha. V tu chvíli jsem se zařekl, že se ze mě stane Jedi tak mocný jak bude vyžadovat situace.
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Akademie Jedi, Yavin IV

Naše klasika, kaše s příměsí kaučuku, vlasů a nehtů
zavtipkuje si Mistr na účet kuchyně a podle toho co jsi si všiml si toho tich a taky moc nevšímal, vypadal taky zahloubán. Vypadá, jako že se opět pohroužil do svých myšlenek. Poté vzhlédl a optal se tě:
Jaký jsi měl pocit když jsi ničil ty droidy?
A za stálé chůze čeká na odpověď....
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Akademie Jedi, Yavin IV

Mistrova odpověď mi přerušila myšlenkovou, tak sem si řekl že si budu muset zajít na konzultaci za mistrem Skywalkerem nebo Katarnem.
Hmm, kaše tu už sme dlouho neměli naposledy včera, jestli si dobře vzpomínam.
oplativše mistrovi jeho nejapný žert. Kráčeli jsme pomalu chodbami a mistr vypadal myšlenkami někde úplně jinde. Jeho náhlá otázka mě poněkud překvapila, ale nedal jsem to na sobě znát a odpověděl jsem.
Cítil jsem se jako Silový cedník, takže nic neobvyklého. Proč se ptáte?
odpověděl jsem a oplatil jsem otázku mistrovi.
Jeho otázky jsou někdy fakt blbý.
pomyslel jsem si. Už jsem se těšil na své polední meditace. Při kterých jak jsem doufal najdu požadované odpovědi.
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Akademie Jedi, Yavin IV

Mistr ti už více neodpověděl a tak jste tiše došli do jídelny. Byla to prstorná místnost. Na výcvhodní straně byla výdejna se třemi výdejními droidy. Tvořila se více méně přímá řada, jen opětovně přerušovaná předbíháním, obohaceným o používání Síly.
Mistr ti pokynul, a vydal se k Mistrovi Skawalkrovi a několika dalším. Cestou si Silou vzal oběd. Když jsi došel do řady, ozval se nějaký 16letý padawan před tebou.
Kašička myšička, šťávička citrónka a chlebík.
pokrčí rameny a dodá:
Po-
šli to dál.
Dořekne až se za tebe připojí další Padawan, neznámý, Člověk. A tak pomalu postupuješ v řadě...
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Chlup
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 22.8.2010 22:52:45
Bydliště: Akademie Jedi, Yavin IV

Příspěvek od Chlup »

Akademie Jedi, Yavin IV

Čekání ve frontě je vždycky tak nudný
pomyslím si. Sledoval jsem mistra jak vznešeně kráčí pryč a mne zanechává samotného ve frontě. Vzkaz sem bez přemýšlení poslal dále, nestaraje se zda někdo stojí za mnou.
Hergot, mákněte tam vepředu, mam hlad a spoustu práce!!
křikl jsem směrem dopředu. V tu chvíli sem sice nevěděl jaké, ale nějakou si najdu.Fronta se sune nekonečně ale aspoň už mám výdejnu na dohled.
"Moc temné strany ukaž mi. Prosím tě o to." Mistr Jedi Yoda k Darthu Tyranusovi

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Akademie Jedi, Yavin IV

Na tvé volání se pouze znuděně otočí několik hlav. Konečně jsi se dostal k výdeji, kde ti droid předá tác a ty se vyhledáš najít si místo. Máš několik možností. Sám, místo poblíž Mistra, s několika dalšími padawany, které znáš od vidění na západě a partička padawanek, poblíž tebe.
Skywalker, ale vypadá fakt přitepleně.
Buď zticha, uslyší tě....
To se nedá jíst....
Kašlete na to, zahrajem na datapadech Republic Fashion.

řekly si a stůl se uvolnil.
Sedneš?
zeptá se padawan za tebou (zhruba stejně starý jako ty, twi'lek) a lekku ukáže na stolek, uvolněný děvčaty.
Je to boj - Unknown

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“