Výcvik pro Dreaka Scalarana

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Dreaka Scalarana

Příspěvek od Garth Devilman »

Corellia - doky

Ačkoliv v Galaxii byl nyní relativní klid, tu a tam se začali v jednotlivých systémech objevovat první známky rozbrojů. Mnozí upozorňovali na fakt, že si další válku nepřejí. Republika byla nyní rozdělena na dva tábory. Jedni Jediům blahořečili, zatímco druzí hlasitě volali po jejich značném „omezení.“ Senát jako vždy hrál úlohu mrtvého brouka a hledal jakoukoli záminku ve snaze nerozházet si to ani s jednou stranou. Proto byli pro něj problémy s přepravou mezi jednotlivými systémy.
Problém nastal ve chvíli, kdy Corelianská bezpečnost nahlásila množství okradených lodí na trase mezi Corellií a Alderaanem. Alderaanský konzulát odmítal postupně se šířící klepy o tom, že by snad oni měli s touto politováníhodnou událostí co činit…

Co se to tady děje? Vyštěkla Marilla.
Byla to poněkud robustní dáma a podle toho jak na ni reagovali její podřízení musela být i pěkně od rány. S mistrem jsi seděl v přístavním doku a čekal na povolení k odletu. Marilla byla kapitánkou lodi „Treasure.“ Jedna z trojice lodí, která převážela sochy do Alderaanské galerie.
Vše naloženo Marillo! Hlásil mladý pilot.
Bezva! Kapitánka si založila ruce k bokům.
Ellane, naskočte… Pokynula vám.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

Příspěvek od daedalus »

Corellia - doky

Seděl jsem vedle mistra na jedné lavici v doku a koukal se jak se nakládají sochy k přepravě.Jak velké tak i malé byly zjevně s péčí uzavřeny v bednách,které ba měli zajišťovat jejich bezpečí.
Podle obalu ty sochy budou asi pěkně cenné,ani bych se nedivil kdyby na ně mněli zálusk nějací piráti.A hele,ta ženská už zas někoho komanduje,chudák.
Loď „Treasure“ byla sama o sobě pěkná,ale její kapitánka pro mně kazila celkový dojem.Už se nakládali poslední tři sochy a podle úsylí se kterým je lidé dostali na palubu to byly asi ta nejtěžší.Pilot vypadal dost mladě na to aby řídil takovou loď.Oznámil že je náklad naložen.Kapitánka nám řekla ať nastoupíme.
Perfektní,teď ještě začne komandovat nás.To mi tak ještě scházelo.Proboha proč mám tak špatnou náladu.Hm,asi z toho jídla.
Jistě kapitáne.
Vstal jsem ze židle a zamířil jsem k lodi.Vyšel jsem na palubu a začal se rozhlížet po nějakých vhodných místech na sezení.
... Když se občas napijete,tak to není ke škodě.Ale pamatujte,opilý sormtrooper = veselý vrah :) ...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na palubě "Treasure"

S mistrem jste se usadili v chodbě několik metrů od skladu. Mistr se zdál býti nastalou situací přinejmenším pobaven.
Nesuď Marillu tak tvrdě, pousmál se. Jde za tím co chce a pro posádku by udělala první poslední.
Nevychvaluj mě příliš mistře Jedi. Pár dobře mířených ran a špatných pohybů tvého meče, a mohla bych stejně dobře polykat písečný prach. Kapitánka právě prováděla zběžnou kontrolu lodi.
Dobře víš, že tvé kvality se ani nedají popsat slovy…
Pokud by ta slova platila za odtučňovací cvičení nechávám se lichotkami obsypávat pořád…

Loď se zdála být v perfektním stavu, takže nic kapitánovi nebránilo, aby se vrátila na můstek.

…Tak slečinky máme před sebou obtížný úkol! Zaznělo z reproduktorů. Republika si nás vybrala jako návnadu pro případnou společnost. Každá ze tří lodí má ve střehu jednoho z elitních střelců ve věži a naše zbraně rovněž nejsou k zahození. V případě nouze zde máme k dispozici dva rytíře Jedi a ti rozhodně neprodají kůži lacino!
P
o tomhle proslovu se lodí rozezněl potlesk a lodě dostali zelenou. Při průletu na orbit planety se Corellia zdála být při zavření všech očí snad i planetou vznešenou.

„Diamond, Ruby!“ Rongentre, Partinksová, jak si stojíte?
Diamond dobrý!
Ruby dobrý!

Paráda slečinky. Začněte počítat budeme skákat…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

Příspěvek od daedalus »

Na palubě "Treasure"

Sedl jsem si na sedadlo ze kterého bylo dobře vidět na sklad.Kouknul jsem se na mistra a ten měl svou úsměvnou grimasu.
Nejspíš ano,ale stejně by si člověk neměl kazit první dojem.Podle mně je první dojem dost důležitej.
Možná s ní bude nakonec docela sranda.Jak kapitánka kontrolovala loď ,bylo vidět že je v tom opravdu zkušená.Bylo ale cítit v síle že za tou tvrdou slupkou je starostlivý člověk.Mistr má nespíš pravdu.Kdyby jsme narazili na nějaké pašeráky,nebo piráty,tahle ženská nám všem zachrání zadky.Po tom co kapitánka odešla,učinila malý proslov.Kůži neprodám,to jo,ale co když ji ze mně stáhnou?Jak posádka jásala,bylo mi jasné že ti se taky nevydají jen tak.Začal start a tím pádem moje oblíbená část cesty,tedy výstup na orbitu.Cornelie vůbec není tak hrozná jak se o ní říká,ty lidi zas přeháněj.

Cornelie už se vzdalovala a kapitánka kontrolovala situaci na ostatních lodích.To je docela trefný,my jsme truhla a diamanty a rubíny se k nám schovaj když něco přijde.Pomalu jsem si začínal myslet,že se nic dít nebude.
... Když se občas napijete,tak to není ke škodě.Ale pamatujte,opilý sormtrooper = veselý vrah :) ...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na palubě

Skutečně se zdálo, že se nic zvláštního dít nebude. Loď podle všeho šlapala jako na drátkách.
Souřadnice stanoveny můžem? Optala se Marilla svých kolegů
Diamond: Můžem!
Ruby: Můžem!


Hvězdy se rozmázly a plavidla přešla na světelnou rychlost.
Možná se přece jen nemáme čeho bát… Zauvažovala, když se k vám vrátila.
Na kýžené „hurááá“ je ještě příliš brzy. Připomenul mistr.
Ale jsme v hyperprostoru jak by mohly…? Otázka zůstala nedořešená, neboť malinké zhoupnutí v žaludku signalizovalo výskok.
U dveří na můstek stála vyděšená zástupkyně: Zdá se, že jsme provedli skok podstatně dřív. Senzory hlásí jednu poškozenou loď.
A co na to Jedi?
Otázala se velitelka.
Ta loď je plně funkční. Odpověděl mistr.
Síla?
Ne… Stíhačky srocující se nám za oknem.

Vzápětí se na lodi rozezněl poplach.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

Příspěvek od daedalus »

Na palubě

Kapitánka stanovila souřadnice,zkontrolovala ostatní dvě lodi a zapnula světelné motory.Hvězdy kolem se rozmazaly,loď se otřásla,můj žaludek se rozmázl o páteř a můj jícen pociťoval hořkost jeho obsahu,takže jsem měl tak tak co dělat abych to nevypustil.Tyhle příznaky naštěstí trvali jen chvíli.
Hurá!
Nejspíš jsem to ale zakřikl,protože v příštích sekundách jsem opět ucítil snídani,ale tentokrát ale ze svého nitra.Zamlžilo se mi před očima.Pevně jsem se chytnul sedačky.Když opět vidím,v okně se mi naskytne nepříjemný pohled.Stíhače ve větší skupině.Vypadají jako piráti.
A do háje.Asi fakt dojde na stahování z kůže.
Rozepnu si bezpečnostní pásy.Na lodi se spustí pronikavý alarm.Protože jsme právě vyskočili z hyperprostoru,tak mně z něj bolí uši.Zavřu oči a uklidním se.Potlačím ve své mysli zvuk sirény a jsem znovu schopen normálně vnímat.
... Když se občas napijete,tak to není ke škodě.Ale pamatujte,opilý sormtrooper = veselý vrah :) ...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď - v bitvě

A to jsem si chtěla dát frťana... Povzdechla si Marilla a odběhla k můstku.
Za chvíli bylo slyšet její pronikavý hlas nesoucí se po plavidle.
HOVOŘÍ K VÁM KAPITÁN! STAV NOUZE! OPAKUJI STAV NOUZE!
POSÁDKY NECHŤ SE ŘÍDÍ PROTOKOLY ALFA A BETA!


Zatím co byly vydávány rozkazy na palubě zavládl čilý ruch. Posádka si rozdělovala úkoly a trousila se všudemožně.
Jedni se tísnili na můstku a obětovali palbu z děl, menší skupina klusala do střeleckých věží, které byly čtyři a podstatně větší skupina se tísnila u výstupní rampy.
Co to má být?! Ukazoval mistr na posledně zmíněnou skupinu a snažil se přitom přehlušit hluk sirén.
Výsadek... Odpověděla kapitánka prostě.
Ti muži nejsou vojáci, tohle nemůže vyjít! Oponoval mistr.
Máme na své straně Jedie! Připomněla Marilla.
Ellan Mirlen chvíli uvažoval a pak se zeptal: Jaký je plán?
Pokusíme se vyřadit a obsadit loď.
Přišla odpověď se vší samozřejmostí.

Mistr se po chvíli otočil k tobě: Máš na výběr: Můžeš pomoct střelcům nebo řídit výsadek. Každopádně oba úkoly jsou nesmírně náročné...
Marilla chvíli hleděla z jednoho na druhého: Takže?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

Příspěvek od daedalus »

Loď - v bitvě

Vstal jsem ze sedadla a popošel blíž k oknu.Na loď zabubnovala nepřátelská salva.Kapitánka rozhlašovala stav nouze.Loď se otřásla bod náporem energie a já spadl na kolena.Lidé se rozdělovali na svá místa,všichni se křižovali.Pro mně to byl chaos.Postavil jsem se a vyhlédl z okna.
Z lodi se táhli paprsky k té nepřátelské a způsobovali jasné a zářivé výbuchy díry v nepřátelském plavidlu.Ovšem to samé prováděla nepřátelská loď nám.Stíhače obletovali loď a sem tam také vypálili nějakou tu salvu.
Loď se opět otřásla v důsledku nepřátelské palby.Naštěstí jsem se chytit sedadla vedle mně.Někteří jiní to zřejmě nestihly a tak se před vchodem na můstek objevila hromada lidí.
U výstupní rampy se schromáždili lidé,kteří,jak řekla kapitánka,mají být výsadek na nepřátelskou loď.Mistr nebyl z toho rozhodnutí nadšený.Kapitánka tvrdila že obsadí a vyřadí nepřátelskou loď.
Mistr mi dal na výběr.
Já a řídit výsadek,zbláznili jste se?I když. Z věže bych akorát tak trefil vlastní.
Podíval jsem se na kapitánku a pak na mistra
Půjdu s výsadkem.Rozhodl jsem se.
... Když se občas napijete,tak to není ke škodě.Ale pamatujte,opilý sormtrooper = veselý vrah :) ...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď - v bitvě

Mistr pouze pokrčil rameny, otočil se na patě a zmizel spolu s ostatními přidělenci ve střelecké věži.
Pojď hochu, vyzvala tě Marilla a odvedla tě ke skupině asi patnácti „výsadkářů.“ Takže slečinky, tenhle mladík vám bude krýt záda a mít na povel všechny z této skupiny. Naše kamarády má na povel Rico a Vance.
Kapitánka po chvíli pokračovala: Skafandry máte připraveny před vzduchovým uzávěrem ve skříňkách. Pokusíme se vám umožnit přesun průchodem, ale bude to otázka pouhých několika minut.

Sotva to dořekla začala vaše loď opětovat palbu plnou silou. Mužstvo ve věžích již zřejmě započalo svou práci.
Proč nás vede Jedi? Vyprskl někdo z řady.
Myslím, že to už jsme probraly Zacku, uzemnila odvážlivce velitel. Hodně štěstí...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“