Výcvik pro hráče Neuro

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro hráče Neuro

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Hele nech toho! To že na mě budeš dělat xichty ti nijak nepomůže, aby ses z toho vykroutil! Ježil se mladý takřka novopečený Jedi jménem Kaltrol.
Seděli jste v prázdné učebně a poslední youngling opustil lavici již před dvěma hodinami.
Kolikrát jsme ti s mistrem říkali: „Nepohazuj si s mečem v blízkosti soch ani když se snažíš poučit druhého padawana o nutnosti poznání historie…“
Mladý Jedi se uculoval, ačkoli situace byla podle všeho vážná. V Chrámu se proslýchalo, že jsi byl přijat pouze na přímluvu tvého mistra Assmouse. Nevěnoval si nebo si se aspoň snažil nepřikládat jim takovou váhu. Tvá minulost byla však všeobecně známá a ačkoli se u Jediů cenil nadhled, zvláště pak vrstevníci ti tvé chyby s oblibou prezentovali s neobvyklou frekvencí.

Tak co se stalo? Vyplázl na někoho s mistrů jazyk nebo snad zneuctil archív? Nebo snad chraň Síla tě nějak ponížil? Nikdy se totiž nepereš bez důvodu… Kaltrol byl očividně zvědavý a měl k tomu dobrý důvod, jelikož znal tebe a hlavně mistra dost dlouho.
Ta tvoje úprava zevnějšku ti u obhajoby moc neprospěje… Dodal.


___________________________________


Popiš myšlenky pocity a klidně děj předchozí... Jinak se snaž nepředbíhat děj a nehrát za ostatní postavy ;)...

Začneme...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Neuro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 16.7.2010 20:27:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neuro »

Coruscant - chrám

No víte kantore úrážel mě.Jsme si vědom že nejsem tak silní jako oni,ale jednoho dne budu nejsilnější jedii co kdy existoval!
(Obrovský úsměv na tváři)
Když jsem ho přepadl cítil sjem vztek a měl jsem chuť ho zabít.Vím že takovéhle pocity by Jedi neměl mít,avšak nemohl jsme se tomu ubránit.Promiňte kantore.Smál se mi že jsem se až v 13 stal padawanem.A řekl že mistr je pouze náhražka jedie,že je to pouze ubohý tlučhuba a to jsem já nemohl dopustit aby ho někdo takhle urážel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Jedi se po tvé „zpovědi“ poškrábal na bradě jako kdyby chvíli o něčem přemýšlel.
Jsi ochoten toto odrecitovat před komisí? Zeptal se tě na rovinu.
…Protože pokud ano, mistr za tebe riskuje krk docela zbytečně. Katrol tě tak postavil před hotovou věc.
Pokud si myslíš, že tady nenajdeš co hledáš, tamhle jsou dveře!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Neuro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 16.7.2010 20:27:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neuro »

Učebna

Mmm pred komisi to asi ne pane.Velice se omlouvam.
V tom momente jsem se uklonil.
Prosím odpustte mi moje dětisnké chování kantore.Jsem si vědom porušení pravidel a příjmu jakkýkoliv trest!

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

učebna

Při tvé poslední větě bylo slyšet zvuk dveří. Do místnosti vkročil tvůj mistr a netvářil se bůhvíjak nadšeně. Kaltrol vyslal otázku pohybem očí. Mistr se zhroutil na jednu s volných židlí a upřel na tebe své pronikavé oči.

Tentokrát jsem to ještě uhrál, ale trest tě nemine… Promluvil po chvíli.

Jedimu se na rtech vytvořil úsměv, jako kdyby tušil co bude následovat.

Pojedeš se mnou a tady s Kaltrolem coby vedoucí na výcvikovém táboře. Sbal si věci za hodinu vyrážíme.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Neuro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 16.7.2010 20:27:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neuro »

Corusant-hangár
Děkuji mistre za šsechno i vám kantore,kdybych mohl tak bych vás objal mistře.Já si du teda sblait
Hm tak si zabalim spodní prádlo to je důležité a možná plavky,třeba je budu potřebovat.Co když tam bdeu teplo?VEzmu si krém na opalování ať se nespálím.Možná že bych si měl vzít aji něco na zimu tak zimní bunda,mikina.Dobře všchno mám.

Po hodině

Mistře už mám sbaleno a jsem připraven vyrazit.[/i]

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“